Zeng Yi Wang DOJLIDY Wschodzący Białystok

ur. 1983 (38 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
20
Zwycięstwa
15
Porażki
57%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Takakiwa Taku (33 l.)
Japonia
1 P 2:0 11:6, 12:10
1
Horejsi Miroslav (47 l.)
Czechy
1 W 0:3 7:11, 4:11, 7:11
2
Drinkhall Paul (31 l.)
Anglia
1 P 0:3 5:11, 6:11, 12:14
3
Wang Zhen (36 l.)
Kanada
1 P 2:1 6:11, 11:3, 11:6
3
Such Bartosz (38 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 9:11, 11:9, 11:7, 6:11
4
Stępień Krzysztof (51 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 5:11, 6:11
5
Baggaley Andrew (38 l.)
Anglia
1 W 3:0 11:6, 11:8, 11:9
5
Burov Viacheslav (36 l.)
Rosja
1 W 2:1 11:5, 7:11, 11:5
6
Vrablik Jiri (38 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 11:9, 7:11, 8:11
6
Wang Yang (27 l.)
Słowacja
1 P 2:1 12:10, 10:12, 11:5
7
Paikov Mikhail (32 l.)
Rosja
1 P 3:2 7:11, 12:10, 8:11, 12:10, 11:3
7
Zihao Geng (26 l.)
Chiny
1 P 2:0 11:7, 11:9
8
Górak Daniel (38 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 6:11, 4:11
9
Lam Siu Hang (25 l.)
Hongkong
1 P 1:3 8:11, 11:9, 4:11, 14:16
10
Tsuboi Gustavo (36 l.)
Brazylia
1 W 0:3 11:13, 10:12, 7:11
10
Lewandowski Tomasz (36 l.)
Polska
1 P 2:1 10:12, 13:11, 11:5
11
Floras Robert (29 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 5:11, 10:12, 8:11
12
Błaszczyk Lucjan (47 l.)
Polska
1 P 0:2 4:11, 9:11
12
Wachowiak Łukasz (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:3, 11:5
13
Pucar Tomislav (25 l.)
Chorwacja
1 P 3:2 11:9, 10:12, 11:7, 5:11, 11:6
14
Prokopcov Dmitrij (41 l.)
Czechy
1 W 3:2 11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 11:3
15
Stępień Krzysztof (51 l.)
Polska
1 W 3:0 11:1, 11:1, 11:2
15
Chojnowski Patryk (31 l.)
Polska
1 W 2:1 9:11, 11:5, 11:6
16
Burov Viacheslav (36 l.)
Rosja
1 P 3:2 11:4, 8:11, 11:7, 5:11, 12:10
16
Cai Wei (26 l.)
Chiny
1 P 2:0 14:12, 13:11
17
Fertikowski Paweł (31 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 6:11, 7:11
18
Paikov Mikhail (32 l.)
Rosja
1 W 2:0 11:5, 11:7
18
Zihao Geng (26 l.)
Chiny
1 W 3:1 12:14, 11:8, 11:7, 11:8
19
Górak Daniel (38 l.)
Polska
1 W 1:2 10:12, 11:9, 10:12
19
Han Chuanxi (26 l.)
Chiny
1 W 0:3 10:12, 11:13, 11:13
20
Bąk Daniel (33 l.)
Polska
1 W 0:2 6:11, 8:11
20
Koszyk Bogusław (34 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 8:11, 7:11
21
Lakeev Vasily (37 l.)
Rosja
1 W 2:1 10:12, 11:9, 11:4
21
Lewandowski Tomasz (36 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 9:11, 3:11, 11:7, 11:6
22
Chmiel Paweł (35 l.)
Polska
1 W 2:3 12:10, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety