Todorović Andrea AROTEAM AZS AJD Częstochowa

ur. 1992 (27 l.)
Serbia

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
22
Zwycięstwa
12
Porażki
65%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Łuczakowska Daria (35 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 14:12, 12:10
1
Bajor Natalia (22 l.)
Polska
1 P 1:3 3:11 11:5, 7:11, 7:11
2
Pastor-Gołda Agata (33 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 9:11, 2:11, 9:11
2 1 P 3:1 11:5, 7:11, 13:11, 11:9
3
Li Qian (33 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 11:13, 3:11
3
Partyka Natalia (30 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11
4
Liu Wenwen (28 l.)
Chiny
1 W 1:3 10:12, 13:11, 8:11, 2:11
4
Szymańska Antonina (36 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:3
5
Pasińska Anika (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:9, 11:4
5
Nowocin Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 3:2 11:8, 8:11, 10:12, 11:9, 11:7
6
Smętek Marta (33 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:6
6
Zhao Xia (36 l.)
Chiny
1 P 0:3 10:12, 2:11, 9:11
7
Sikorska Magdalena (33 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 11:7, 11:0, 5:11, 6:11
7
Załomska Roksana (28 l.)
Polska
1 W 2:3 4:11, 7:11, 11:6, 11:9, 6:11
8
Arlouskaya Alina (24 l.)
Białoru¶
1 W 3:2 5:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:8
8
Gaponova Ganna (34 l.)
Ukraina
1 P 0:3 8:11, 3:11, 4:11
9
Kusińska Klaudia (26 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 9:11, 11:4, 6:11
9
Xue Zhao (25 l.)
Chiny
1 P 3:2 11:13, 11:8, 11:13, 11:6, 11:9
10
Bajor Natalia (22 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 11:6, 11:9, 10:12, 11:13
10
Wabik Sandra (24 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 9:11, 7:11
11
Pastor-Gołda Agata (33 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 14:12, 12:14, 11:8
11 1 W 3:1 12:10, 3:11, 11:8, 11:8
12
Partyka Natalia (30 l.)
Polska
1 W 2:3 11:7, 5:11, 3:11, 11:7, 9:11
12
Li Qian (33 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:9, 11:3
13
Liu Wenwen (28 l.)
Chiny
1 P 0:3 2:11, 11:13, 5:11
14
Nowocin Katarzyna (25 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 6:11, 4:11
14
Pasińska Anika (27 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 3:11, 1:11
15
Zhao Xia (36 l.)
Chiny
1 W 0:3 13:15, 4:11, 8:11
16
Załomska Roksana (28 l.)
Polska
1 W 3:1 7:11, 11:7, 15:13, 11:7
16
Sikorska Magdalena (33 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:5, 11:5
17
Arlouskaya Alina (24 l.)
Białoru¶
1 P 3:1 4:11, 11:5, 12:10, 11:6
17
Gaponova Ganna (34 l.)
Ukraina
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:5
18
Krzysiek Paulina (23 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:3, 13:11, 18:16
18
Xue Zhao (25 l.)
Chiny
1 W 3:2 12:10, 7:11, 10:12, 11:3, 11:8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety