Zgłoszenia ligowe w sezonie 2020/2021

    Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza kluby uprawione do uczestnictwa w drużynowych rozgrywkach ligowych Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet oraz 1. ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021 do przesyłania zgłoszeń na adres wr@pzts.pl.

    Termin przesyłania zgłoszeń do rozgrywek:

    • do 15 lipca 2020 – Ekstraklasa kobiet, Lotto Superliga mężczyzn;
    • do 31 lipca 2020 – 1. liga kobiet oraz 1. liga mężczyzn.
    Do pobrania: formularz zgłoszenia do rozgrywek.
    Skan podpisanego dokumentu należy przesłać na adres: wr@pzts.pl.

    Termin przesyłania zgłoszeń z imiennym składem drużyny:

    • do 15 sierpnia 2020 – Ekstraklasa kobiet, Lotto Superliga mężczyzn;
    • do 15 sierpnia 2020 – 1. liga kobiet oraz 1. liga mężczyzn.
    Do pobrania: formularz zgłoszenia imiennych składów.

    Internetowy System Ligowy na sezon 2020/2021 zostanie uruchomiony w terminie późniejszym, o czym poinformujemy w oddzielnym komunikacie (do zgłoszenia składu drużyny nie jest wymagane posiadanie licencji dla zawodników, wnioski licencyjne należy złożyć za pośrednictwem ISL przed pierwszym terminem ligowym).

    Lista drużyn uprawnionych do gry w poszczególnych ligach:

    Ekstraklasa kobiet:

    1. KTS Tarnobrzeg
    2. KU AZS UE Wrocław
    3. SKTS Sochaczew
    4. BEBETTO AZS UJD Częstochowa
    5. KS TS WARMIA Lidzbark Warmiński
    6. KS GOTYK Toruń
    7. MUKS START Nadarzyn
    8. UKS DOJLIDY Białystok
    9. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża
    10. MAR-BRUK ZRB GOSRIT Luzino
    11. JKTS Jastrzębie-Zdrój

    Lotto Superliga mężczyzn:

    1. SOKOŁÓW SA Jarosław
    2. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
    3. KS DEKORGLASS Działdowo
    4. UKS DOJLIDY Białystok
    5. ENERGA MANEKIN Toruń
    6. TTS POLONIA Bytom
    7. KS GWIAZDA Bydgoszcz
    8. FIBRAIN KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów
    9. KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk
    10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
    11. LKS POGOŃ Lębork
    12. UCZELNIA PAŃSTWOWA Zamość
    13. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

    1. liga kobiet grupa północna:

    1. ATS EAST RENT Białystok
    2. MRKS Gdańsk
    3. UKS CHROBRY Międzyzdroje
    4. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
    5. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
    6. KS GALAXY Białystok
    7. LKTS LUVENA Luboń
    8. ENERGA MANEKIN Toruń
    9. STELLA NIECHAN Gniezno
    10. MKS JEDYNKA Łódź
    11. KS DARTOM Grodzisk Mazowiecki

    1. liga kobiet grupa południowa:

    1. KU AZS UE Wrocław II
    2. UCZELNIA PAŃSTWOWA Zamość
    3. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów
    4. MKS LUCRUM SKARBEK Tarnowskie Góry
    5. KS BRONOWIANKA Kraków I
    6. RKS CUKROWNIK S.INSTAL Chybie
    7. KS GORCE Nowy Targ
    8. AZS PWSZ Nysa
    9. MKS LEWART AGS Lubartów
    10. KS BRONOWIANKA Kraków II
    11. KTS Gliwice

    1. liga mężczyzn grupa północna:

    1. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
    2. OSTRÓDZIANKA MORLINY Ostróda I
    3. ENERGA MANEKIN Toruń II
    4. KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk II
    5. KS DARZ BÓR Karnieszewice
    6. MOJE BERMUDY.PL GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
    7. COCCINE GKTS Wiązowna
    8. OSTRÓDZIANKA MORLINY Ostróda II
    9. KS DEKORGLASS Działdowo II
    10. KS POGOŃ Mogilno
    11. RLKTS Ochman Raszków
    12. ZKS Zielona Góra II

    1. liga mężczyzn grupa południowa:

    1. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów
    2. UKS VILLA VERDE Olesno
    3. KTS Gliwice
    4. IKTS BROŃ Radom
    5. GMKS STRZELEC Frysztak
    6. IKS START Zduńska Wola
    7. BISTS Bielsko-Biała
    8. TTS POLONIA Bytom II
    9. KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów II
    10. MKS LEWART AGS Lubartów
    11. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
    12. UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza