Zgłoszenia ligowe w sezonie 2019/2020

    649

    Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza kluby uprawione do uczestnictwa w drużynowych rozgrywkach ligowych Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet oraz 1. ligi mężczyzn w sezonie 2019/2020 do przesyłania zgłoszeń na adres wr@pzts.pl.

    Termin przesyłania zgłoszeń wraz z imiennym składem drużyny:

    • do 22 lipca 2019 – Ekstraklasa kobiet, Lotto Superliga mężczyzn;
    • do 31 lipca 2019 – 1. liga kobiet oraz 1. liga mężczyzn.

    Do pobrania: formularz zgłoszenia do rozgrywek.

    Internetowy System Ligowy na sezon 2019/2020 zostanie uruchomiony w terminie późniejszym, o czym poinformujemy w oddzielnym komunikacie (do zgłoszenia składu drużyny nie jest wymagane posiadanie licencji dla zawodników, wnioski licencyjne należy złożyć za pośrednictwem ISL przed pierwszym terminem ligowym).

    Lista drużyn uprawnionych do gry w poszczególnych ligach

    Ekstraklasa kobiet:

    1. KTS ENEA SIARKA Tarnobrzeg
    2. POLMLEK Lidzbark Warmiński
    3. KU AZS UE Wrocław
    4. GLKS SCANIA Nadarzyn
    5. BEBETTO AZS AJD Częstochowa
    6. SKTS Sochaczew
    7. KS BRONOWIANKA Kraków
    8. ATS EAST RENT Białystok
    9. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża
    10. OPTIMA POLSKA DOJLIDY Białystok

    Lotto Superliga mężczyzn:

    1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
    2. KS DEKORGLASS Działdowo
    3. PKS KOLPING FRAC Jarosław
    4. KS UNIA AZS AWFIS Gdańsk
    5. 3S POLONIA Bytom
    6. DOJLIDY Białystok
    7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
    8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
    9. ENERGA KTS Toruń
    10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
    11. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
    12. POLTAREX POGOŃ Lębork

    1. liga kobiet:

    1. AZS POLTECHNIKA Rzeszów
    2. AZS PWSZ Nysa
    3. GLKS Nadarzyn II
    4. IKTS BROŃ Radom
    5. JKTS Jastrzębie
    6. KS BRONOWIANKA Kraków II
    7. KS GALAXY Białystok
    8. KS GORCE Nowy Targ
    9. KSTS MOSIR KARPATY Krosno
    10. KU AZS UE Wrocław II
    11. LKTS LUVENA Luboń
    12. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
    13. MKS PŁOT-BUD SKARBEK Tarnowskie Góry
    14. MKS ROKITA Brzeg Dolny
    15. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
    16. MRKS Gdańsk I
    17. MRKS Gdańsk II
    18. RKS CUKROWNIK OKA Chybie
    19. UKS CHROBRY Międzyzdroje
    20. ZAGŁĘBIE Lubin

    1. liga mężczyzn:

    1. BISTS Bielsko-Biała
    2. DARZ BÓR Karnieszewice
    3. ENERGA KTS Toruń II
    4. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
    5. GKTS Wiązowna
    6. GMKS STRZELEC Frysztak
    7. IKTS BROŃ Radom
    8. IKTS START Zduńska Wola
    9. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
    10. KS AZS AWFIS Gdańsk II
    11. KS 1924 ORLICZ Suchedniów
    12. KTS Gliwice
    13. MKS POGOŃ Siedlce
    14. MORLINY Ostróda I
    15. MORLINY Ostróda II
    16. PKS KOLPING Jarosław II
    17. PWSZ Zamość
    18. UKS VILLA VERDE Olesno
    19. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra I
    20. ZKS Zielona Góra II