Top 16 Juniorek i Juniorów (Białystok, 31 stycznia 2021)

    0

    Rozgrywki:
    juniorki
    juniorzy

    W sobotę 30 stycznia 2021 w godzinach od 17:00 do 22:00 dla uczestników turnieju istnieje możliwość treningu na małej hali (wejście od strony boiska szkolnego – wjazd dla samochodów druga brama)

    Cele turnieju:
    • popularyzacja tenisa stołowego
    • wyłonienie najlepszych juniorów i juniorek w kraju

    Organizatorzy:
    • Polski Związek Tenisa Stołowego
    • Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok

    Partnerzy:
    • Województwo Podlaskie
    • Miasto Białystok

    Termin i miejsce:
    • termin: 31.01.2020 (niedziela)
    • miejsce: hala sportowa Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku, ul. ks. St. Suchowolca 26

    Uczestnictwo:
    Do turnieju zaproszonych zostaje:
    • 13 zawodniczek i zawodników sklasyfikowanych najwyżej w rankingu PZTS
    • 2 zawodników wytypowanych przez trenera kadry narodowej
    • 1 zawodnik wytypowany przez gospodarza

    Zgłoszenia i udział w turnieju:
    Potwierdzenie udziału zawodniczek i zawodników, zawierające imię i nazwisko, należy przesłać na adres wr@pzts.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 stycznia 2021 do godz. 18:00.

    Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie, itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów Kwestionariusza Sanitarnego. Niezłożenie kwestionariusza skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.

    >> KWESTIONARIUSZ SANITARNY <<

    Program turnieju:
    31 stycznia 2021 (niedziela):
    10:00 – faza grupowa
    14:00 – przerwa obiadowa
    16:00 – faza pucharowa
    20:00 – dekoracja

    Nagrody:
    I, II, III miejsce puchary i nagrody rzeczowe.

    Postanowienia końcowe:
    • Udział w turnieju Top 16 jest bezpłatny;
    • Noclegi ze śniadaniem w hotelu Villa Tradycja, Białystok ul. Włókiennicza 5 , tel. 856526520 (140 zł jedynka, 160 zł dwójka, 200 zł trójka) – rezerwacji należy dokonać samodzielnie;
    • Organizator zapewnia obiad w niedzielę.

    W zawodach nie mogą startować osoby:
    • u których występują objawy wskazujące na chorobę zakaźną w postaci zakażenia wirusem COVID-19;
    • są w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny związanej z zakażeniem wirusem COVID-19;
    • zamieszkują z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie związanej z zakażeniem wirusem COVID-19;
    • w ciągu dwóch tygodni miały kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji w związku z zakażeniem wirusem COVID-19.

    UWAGA! Turniej odbędzie się z zachowaniem wytycznych i zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią COVID-19. W przypadku zmiany obostrzeń dotyczących sytuacji epidemiologicznej, informacje o imprezie korygowane będą na bieżąco mailowo, na stronach internetowych PZTS oraz na profilach społecznościowych.

    Lista juniorek:
    1. SZYMCZYK Natalia (SKARBEK Tarnowskie G.)
    2. WRÓBEL Wiktoria (MRKS Gdańsk)
    3. SZTWIERTNIA Ilona (KS BRONOWIANKA Kraków)
    4. KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)
    5. KUBIAK Anna (JKTS Jastrzębie-Zdrój)
    6. WIELGOS Zuzanna (POLITECHNIKA Rzeszów)
    7. GAWORSKA Zuzanna (KU AZS UE Wrocław)
    8. JARKOWSKA Aleksandra (ENERGA KTS Toruń)
    9. GAJEWSKA Natalia (KS BRONOWIANKA Kraków)
    10. GÓRSKA Michalina (UKS DOJLIDY Białystok)
    11. FURMAN Julia (KU AZS UE Wrocław)
    12. CZUBAKOWSKA Julia (MUKS START Nadarzyn)
    13. PAWELEC Zuzanna (WARMIA Lidzbark Warm.)
    14. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów) – decyzja trenera
    15. BOGDANOWICZ Natalia (WARMIA Lidzbark Warm.) – decyzja trenera
    16. BOREK Zuzanna (UKS DOJLIDY Białystok) – gospodarz
    rezerwa
    DURALAK Daria (MUKS START Nadarzyn)
    SKUBA Emilia (POLITECHNIKA Rzeszów)

    Lista juniorów:
    1. KOLASA Szymon (POLITECHNIKA Rzeszów)
    2. BIELECKI Patryk (DEKORGLASS Działdowo)
    3. ZALEWSKI Mateusz (ZKS Zielona Góra)
    4. LEWANDOWSKI Patryk (DEKORGLASS Działdowo)
    5. KWAPIŚ Kuba (OSTRÓDZIANKA Ostróda)
    6. ŻELENGOWSKI Mateusz (ZKS Zielona Góra)
    7. DZIUBA Patryk (POLITECHNIKA Rzeszów)
    8. KORCZAK Damian (POLITECHNIKA Rzeszów)
    9. MIASTOWSKI Maksymilian (OSTRÓDZIANKA Ostróda)
    10. STECYSZYN Jakub (TTS POLONIA Bytom)
    11. STASZCZYK Konrad (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
    12. GAWLAS Michał (BOGORIA Grodzisk Maz.)
    13. MATKOWSKI Jakub (ULKS Ciechów)
    14. MICHNA Dawid (ENERGA KTS Toruń) – decyzja trenera
    15. JADAM Dawid (PKS KOLPING Jarosław) – decyzja trenera
    16. MICHALSKI Piotr (UKS DOJLIDY Białystok) – gospodarz
    rezerwa
    MAJCHRZAK Aleksander (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
    OLBRYCHT Michał (UKS MOSIR Dukla)
    SPOREK Szymon (KSTS Krosno)

    zielony kolor – potwierdzenie udziału
    czerwony kolor – rezygnacja z udziału