Szkolenie dla sędziów w ramach NDTS (Warszawa, 15 września 2019)

  Szanowne Panie Sędziny, Szanowni Panowie Sędziowie,

  15 września 2019 roku, Polski Związek Tenisa Stołowego, wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, organizuję po raz pierwszy Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. Wydarzenie to przypada dokładnie na rok przed Mistrzostwami Europy, których gospodarzem jest Warszawa. Korzystając z wyjątkowej scenerii, jaką niewątpliwie jest Stadion PGE Narodowy, chciałbym z prawdziwą przyjemnością zaprosić wszystkich Państwa, którzy chcieliby w przyszłym roku sędziować podczas Mistrzostw, na szkolenie, które poprowadzi delegat ITTF – Christian DAVID z Francji.

  Szkolenie odbędzie się w Sali Kinowej Stadionu PGE Narodowego, start o godz. 10:00. Przerwa na lunch 13.00 -13.30. Planowane zakończenie szkolenia godz. 18:30. Koszt szkolenia, lunch oraz napoje pokrywa organizator.

  Celem Zarządu jest aby sędziowie obecni na szkoleniu mieli pierwszeństwo przy obsadzie sędziowskiej podczas ME 2020. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny, ewentualnie komunikacją organizowaną przez WZTS, którą dofinansowuje PZTS.

  Wszystkich chętnych, chcących wziąć udział w szkoleniu, zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail: piotr.pielacinski@pzts.pl i pzts@pzts.pl do 12 września, do godziny 18:00.

   

  Z poważaniem,
  Dariusz Szumacher
  Prezes Zarządu
  Polskiego Związku Tenisa Stołowego