Komunikat Wydziału Szkolenia PZTS ws. powołań na turnieje w Bratysławie i Szombathely

  Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z komunikatem Wydziału Szkolenia PZTS w sprawie powołań na nadchodzące turnieje międzynarodowe rangi ITTF Junior Circuit w Bratysławie oraz w Szombathely.

  Ze względu na upływający w dniu 29.09.2015 termin zgłoszeń na zawody Slovak Cadet Open w Bratysławie, PZTS zgłosił tymczasowo do tych zawodów czterech kadetów i cztery kadetki. Zamieszczona na stronie ITTF (turniej w Bratysławie) lista zawodników polskich nie stanowi gwarancji startu w zawodach wymienionym tam zawodnikom i zawodniczkom. Decyzje personalne dotyczące powołań na zawody w Słowacji będą miały miejsce po zakończeniu 1. Grand Prix Polski Kadetów w Krakowie (04.10.2015 r.).

  To samo dotyczy turnieju Hungarian Junior & Cadet Open w Szombathely (Węgry). Ze względu na upływający w dniu 04.10.2015 termin zgłoszeń, PZTS dokonał tymczasowo zgłoszeń trzech juniorów i trzech juniorek. Tak jak w przypadku zawodów w Bratysławie, ostateczna lista zawodników i zawodniczek polskich zostanie ustalona po zakończeniu 1. Grand Prix Polski Juniorów w Łomży (11.10.2015 r.).

  Na zawody w Szombathely zostanie również powołanych trzech kadetów i trzy kadetki. Nominacje personalne zostaną ustalone przez trenerów kadr narodowych w dniu 04.10.2015 r. (po 1. GP Polski Kadetów).

  Dyrektor Sportowy PZTS
  /-/ Stefan Dryszel