3. Narodowy Dzień Sportu (3 października 2015 r.)

  Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Zwalcz Nudę zapraszają do udziału w 3. edycji Narodowego Dnia Sportu. Ten ogólnopolski projekt ma na celu umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w różnych dyscyplinach sportowych.

  Wybrane szkolenia w ramach 3. edycji Narodowego Dnia Sportu poprowadzą wybitni polscy sportowcy i olimpijczycy, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się na wybrany trening poprzez stronę internetową www.narodowydziensportu.pl.

  Inauguracyjna edycja Narodowego Dnia Sportu odbyła się w październiku 2013 roku i objęła zasięgiem kilkaset miejscowości w całej Polsce. W każdym z miast do projektu zgłosiły się ośrodki sportu, kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, jogi, sztuk walki, OSiR-y, baseny i kluby sportowe, które udostępniły swoje podwoje mieszkańcom.

  Przed dwoma laty z bezpłatnych zajęć i treningów skorzystało ponad 60 tysięcy osób. – W drugiej edycji statystyki zostały podwojone. Liczymy na podobny sukces 3 października – mówi Krystyna Radkowska, Prezes Fundacji Zwalcz Nudę.

  Materiały do pobrania

  1. 3. Narodowy Dzień Sportu – informacja prasowa

  Plakat