Zamiast gry w turnieju WTT Contender w Rio de Janeiro, Natalia Bajor wystąpi w zawodach WTT Feeder w Ołomuńcu i WTT Contender w Ałmatach. Tak wyglądają najbliższe międzynarodowe plany reprezentantki Polski.

Sklasyfikowana na 42 miejscu w rankingu światowym Natalia Bajor w dniach 7-13 sierpnia miała rywalizować w Brazylii, jednak tam nie zagra, a pod koniec sierpnia i na początku września czekają ją starty w Czechach i Kazachstanie.

Obecnie Natalia Bajor z Enei Siarkopolu Tarnobrzeg przebywa w Indiach, gdzie uczestniczy w rozgrywkach ligowych pod nazwą Ultimate Table Tennis (UTT).

W niedzielę wieczorem Polka zapewniła zwycięstwo drużynie Bengaluru Smashers w meczu z Puneri Paltan 8:7.

Zespół Natalii Bajor przegrywał 5:7, kiedy nasza reprezentantka przystąpiła do spotkania z Archaną Kamath. Rywale potrzebowali jednego wygranego seta, by zwyciężyć. W Indiach każdy set liczony jest jako duży punkt.

Tymczasem polska tenisistka stołowa grała bardzo dobrze, triumfowała 11:8, 11:8 i 11:9. W ten sposób to Bengaluru Smashers triumfował 8:7.