Na pierwszej rundzie turnieju głównego zakończyła swój start w zawodach WTT Star Contender w grze pojedynczej w miejscowości Goa w Indiach Natalia Bajor. Polka pożegnała się także z turniejem gry podwójnej.

W 1/32 finału, dobrze spisująca się w ostatnim czasie Natalia Bajor w zawodach międzynarodowych, uległa po bardzo wyrównanym meczu reprezentantce Australii – Yangzi Liu 1:3 (11:13, 11:13, 12:10, 9:11). Australijka, która w 2022 roku wygrała mistrzostwa Oceanii w Melbourne, zajmuje aktualnie 36. miejsce w rankingu światowym.

W środę reprezentantka Polski pożegnała się także z rywalizacją w grze podwójnej. Bajor, która w Goa tworzyła duet z Yousre Helmy (Egipy), w 1/8 finału przegrały z reprezentantkami Indii – Ayhiką Mukherjee i Sutirthą Mukherjee 0:3 (9:11, 6:11, 5:11).

Przed Natalią Bajor teraz udział w turnieju Singapore Smash 2023, który w dniach 7-19. marca zostanie rozegrany w Singapore Sports Hub. Oprócz aktualnej wicemistrzyni Polski seniorek w grze pojedynczej w zawodach zagrają również Jakub Dyjas i Maciej Kubik.