Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo) i Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) zdobyli w Gliwicach tytuły młodzieżowych mistrzów Polski w grze pojedynczej. Dla 19-letniego Kulczyckiego to drugi tytuł mistrzowski wywalczony w tym sezonie. Wcześniej zawodnik klubu z Warmii i Mazur został złotym medalistą IMP w grze pojedynczej w Arłamowie. Czterodniowe zawody rozgrywane w gliwickim Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabedź” zakończyły się triumfami faworytów. W grze pojedynczej zwyciężył Samuel Kulczycki z Dekorglassu Działdowo, który w finałowym pojedynku pokonał rozstawionego z „jedynką” Artur Grelę 4:1 (13:11, 8:11, 11:5, 13:11, 11:5). W finale kobiet zmierzyły się siostry Anna i Katarzyna Węgrzyn z wrocławskiego KU AZS UE Wrocław. Zwyciężyła ta pierwsza 4:1 (11:7, 11:2, 5:11, 11:6, 11:6). Zmagania w grze pojedynczej na najniższym stopniu podium ukończyli Jan Zandecki (Olimpia-Unia Grudziądz) i Przemysław Walaszek (Energa KTS Toruń) wśród mężczyzn oraz Maja Miklaszewska (KTSK GOSRiT Luzino) i Aleksandra Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński). Mistrzami Polski w grze podwójnej mężczyzn w Gliwicach zostali Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda) i Przemysław Walaszek (Energa KTS Toruń), a w gronie kobiet Agata Zakrzewska (KTS Tarnobrzeg) i Gabriela Dyszkiewicz (UKS ATS Białystok). Po złote medale w grze mieszanej sięgneli Łukasz Wachowiak (ZKS Drzonków) i Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław). Medale najlepszym zawodnikom i zawodniczkom 33. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Gliwicach wręczali Kamil Dziukiewicz (wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego) oraz Michał Napierała (członek Zarządu PZTS). Podczas ceremonii zamknięcia turnieju złotą odznakę PZTS za zasługi na rzecz tenisa stołowego otrzymał z rąk Kamila Dziukiewicza prezes Śląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego – Robert Wielgosz. Szczegółowe wyniki –> https://www.pzts.pl/wydarzenia/33-mlodziezowe-mistrzostwa-polski-20-21