Po raz osiemnasty Towarzystwo Sportowe Pro–Familia było organizatorem Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Tenisie Stołowym-Pro-Familia–Cup 2018. Ogromną popularność zawodów rodzinnych potwierdził przyjazd zawodników z ośmiu województw.
Nagrodę specjalną od sponsora turnieju Nowy Styl Group dla najmłodszego uczestnika otrzymał Maksymilian Duch z Będzina który liczył sobie 4.5 roku.
Najstarszym uczestnikiem był Jan Sojcak z Kamienicy/ Słowacja – 69 lat.
Zawody zostały dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.
Honorowe Patronaty: PZTS w Warszawie, POZTS w Rzeszowie, Telewizja Rzeszów, ITV Południe, Radio Rzeszów, Super Nowości, Korso Gazeta Sanocka.
Cztery najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach (20 rodzin) otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego – okładziny i deski tenisowe, grawerowane ręcznie puchary szklane, dyplomy.
Fundatorami nagród głównych były samorządy powiatowe: Starostwo Powiatowe w Krośnie, Strzyżowie, Urzędy Gmin – Frysztak, Jasło, Wojaszówka, GOKiR Wojaszówka.
Turniej otworzyli – Dyr. Ośrodka w Frysztaku – Agata Wyciślak, Wójt Gminy Frysztak – Jan Ziarnik, Dyr. Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Strzyżowie – Kamil Mandocha, Kierownik biura LGD w Strzyżowie – Damian Kut, Wójt Gminy Wojaszówka – Sławomir Stefański, Prezes T.S.Pro – Familia, Jerzy Kaleta i sędziowie – Henryk Oleksiuk, Mieczysław Niemiec, Zbigniew Wajda.
Kategoria rodzic + dziecko do 11 lat 2007 i młodsi
1. Wojtaszczyk Tomasz + Wojciech- Zawiercie-
2. Kufel Dominik + Karol – Żywiec
3. Flaumenhoft Jacek + Szymon – Jarosław; Kos Paweł + Kamil – Grębów/ małopolska
4-5. Soliło Marian + Oskar – Piechowice/ Jelenia – Szczepański Andrzej + Oliwier -Pawęzów/ Tarnów
6-7. Soliło Adam + Dominik – Dabrowa Górnicza – Mazurkiewicz Andrzej + Miłosz – Lezajsk
1- Sawczak Miłosz + Miłosz – Dukla
2- Czekanski Jerzy + Paweł – Haczów
3- Stala Krzysztof + Sylwia – Tarnobrzeg – Tomsia Sławomir + Dawid – Olkusz
4-5-Majewski Maciej + Patryk – Godowa- Żbiński Ryszard + Piotr- Rzeszów
6-7- Żdziebko Piotr = Wiktot- Brelików/ Bieszczady – ZajdaTomasz+ Szymon – Łobodzice/ Bełchatów
Kategoria rodzic+ dziecko 14-15 lat : 2004- 2003
1. Sporek Mariusz + Szymon – Dukla
2. Chmielowski Zbigniew + Jakub – Krościenko
3. Gapik Witold + Paulina – Łobodzice/ Bełchatów- Gajewski Adam + Natalia – Żywiec
1- Błocho Zdzisław + Przemysław – Radogoszcz
2- Klocek Krzysztof + Michał – Łętownia
3- Szymański Wojciech + Paweł- Sędziszów Małopolski -Dereń Grzegorz + Urszula Przysietnica
1- Jania Tomasz + Angelika – Kraków
2- Tomoń Piotr + Grzegorz – Krościenko Wyżne
3- Wojdyła Tadeusz + Damian – Brzostek – Stapór Dawid + Artur – Sandomierz
4-5- Kostelnik Michal + Lukas – Śvidnik/ Słowacja- Cyrnek Wojciech + Piotr – Rzeszów
6-7- Kosar Jan + Lubos – Śvidnik/ Słowacja – Dudek Adam + Oscat – Biecz
Kategoria VIPóW – sponsorzy, przedstawiciele władz samorządowych
1. Sojcak Jan – Kamienica / Słowacja- Radca Mesta
2. Dudek Adam – Biecz- Prezes Królewski Biecz
3. Dudas Ondrej – Svidnik/Słowacja- Radca Mesta