Czy Dekorglass po raz drugi – tym razem na wyjeździe – pokona Dartom Bogorię, a może zespół z Grodziska Mazowieckiego skutecznie zrewanżuje się drużynie z Działdowa? Czy dojdzie do dogrywki i pojedynków jednosetowych? W środę o g. 17:30 odbędzie się rewanż półfinału Pucharu Europy, w którym Dartom Bogoria zagra z Dekorglassem. Transmisja w TVP Sport.

W ubiegłym tygodniu, w pierwszym spotkaniu półfinału, Dekorglass pokonał Dartom Bogorię 3:0. Do tego klub z Działdowa miał zdecydowanie korzystniejszy bilans setów 9-2.

W rewanżu – można powiedzieć – gra rozpoczyna się od początku, gdyż zwycięstwa 3:0, 3:1 są punktowane tak samo, za 3 punkty, więc w przypadku triumfu Dartomu Bogorii w takich rozmiarach dojdzie do „dogrywki”.

W tzw. Golden Score losowane są trzy pary, a tenisiści stołowi rozgrywają bardzo krótkie, jednosetowe pojedynki. Zespół, który wygra 2 z nich (2:0 lub 2:1) wygrywa też cały mecz.

Gdyby jednak Dekorglass zwyciężył na wyjeździe (od 3:0 do 3:2), albo przegrał 2:3, wówczas ten zespół wystąpi w finałowym dwumeczu Pucharu Europy.

W finale przeciwnikiem Dekorglassu albo Dartomu Bogorii będzie GV Hennebont TT. W drugiej parze, z udziałem klubów francuskich, Hennebont pokonał AS Pontoise Cergy TT 3:1 i 3:0.