Pierwszy dzień rywalizacji we Władysławowie upłynął pod znakiem rywalizacji juniorów w turnieju gry pojedynczej i podwójnej. Zobacz jak poradzili sobie biało-czerwoni.

W 1/16 finału singla zameldowały się siostry Węgrzyn. Anna o 9:30 podejmować będzie Vladę Voronin z Rosji, a Katarzyna Japonkę – Ami Shirayamę.

Później do akcji wkroczą juniorzy. Samuel Kulczycki o godz. 10:15 zmierzy się z Ukraińcem Andriiem Grebeniukiem. O tej samej porze Szymon Kolasa podejmować będzie Tomasa Martinko z Czech, a Jan Zandecki zagra z reprezentantem Niemiec Felixem Wetzelem.

 
W turnieju gry podwójnej o ćwierćfinał zagra aż sześć polskich duetów. Siostry Węgrzyn zmierzą się z Turczynkami: Ece Harac i Ozge Yilmaz. Zuzanna Błażejewicz i Natalia Szymczyk podejmą Tanię Plain i Elenę Zaharię z Rumunii, a Aleksandra Michalak i Maja Miklaszewska zagrają z Czeszką Zdeną Blakovą i Niemką Franziską Schreiner.

W 1/8 finału znalazł się także Szymon Kolasa/Jan Zandecki (zagrają ze Szwedami: Martinem Friisem i Bruno Nettarpem), Maksymilian Miastowski/Jakub Witkowski (zmierzą się z Węgrami: Csabą Andrasem i Oliverem Bothem) oraz Maciej Kubik/Samuel Kulczycki (podejmą Francuzów: Fabio Rakotoarimanana i Myshaala Sabhi).
Wszystkie te mecze zaplanowano na godz. 11:00.