Przed nami czwarty dzień Mistrzostw Europy w Warszawie. Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń z COS Torwar na naszej stronie internetowej.

Odświeżanie strony – F5

godz. 21:40 Qiu Dang i Nina Mittelham zostali w Warszawie mistrzami Europy w grze mieszanej. W finałowym pojedynku Niemcy pokonali Lubomira Pisteja i Barborę Balazovą 3:0.

godz. 20:53 Jakub Dyjas podzielił los Samuela Kulczyckiego i odpadł z turnieju gry pojedynczej. Lider naszej męskiej kadry w 1/16 finału przegrał z Marcosem Freitasem (Portugalia) 1:4

godz. 18:54 Samuel Kulczycki odpada w drugiej rundzie Mistrzostw Europy w grze pojedynczej. Mistrz kraju w 1/16 finału przegrał z Robertem Gardosem 2:4

godz. 17:05 Natalia Bajor awansowała do najlepszej „16” turnieju gry pojedynczej w Warszawie. Polka w drugiej rundzie turnieju głównego pokonała Hanę Matelovą 4:1

godz. 13:30 Lubomir Pistej i Barbora Balazova (Słowacja) oraz Qiu Dang i Nina Mittelham (Niemcy) zagrają w finale gry mieszanej podczas Mistrzostw Europy w Warszawie. Finałowe spotkanie o godzinie 21 w piątek.

godz. 12:03 Do grona ośmiu najlepszych debli turnieju w Warszawie nie zdołali awansować Samuel Kulczycki i Maciej Kubik. Młodzi Polacy w 1/8 finału ulegli portugalskiej parze: Tiago Apolonia/Joao Monteiro 0:3 i odpadli z zawodów

godz. 11:59 Jakub Dyjas w parze z Belgiem Cedricem Nuytinckiem awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Europy w grze podwójnej. Polsko-belgijska para w drugiej rundzie turnieju głównego pokonała Czechów: Pavla Sirucka i Tomasa Polanskiego 3:1

godz. 10:03 Niestety, czwarty dzień Mistrzostw Europy rozpoczynamy od porażki w grze podwójnej. Katarzyna Węgrzyn i Anna Węgrzyn przegrały swoje spotkanie w 1/8 finału z francuskim duetem: Stephanie Loeuillette/Jia Nan Yuan 0:3 (5:11, 10:12, 5:11)

godz. 8:42 Plan piątkowych gier Polaków:

gra podwójna kobiet – 1/8 finału:
Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn (Polska) – Stephanie Loeuillette/Jia Nan Yuan (Francja) [piątek, godz. 9:30, stół 2]

gra podwójna mężczyzn -1/8 finału:
Pavel Sirucek/Tomas Polansky (Czechy) – Jakub Dyjas/Cedric Nuytinck (Polska/Belgia) [piątek, godz. 11:15, stół 2]
Tiago Apolonia/Joao Monteiro (Portugalia) – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik (Polska) [piątek, godz. 11:15, stół 1]

gra pojedyncza kobiet – 1/16 finału:
Hana Matelova (Czechy) – Natalia Bajor (Polska) [piątek, godz. 15:45, stół 1]

gra pojedyncza mężczyzn – 1/16 finału:
Samuel Kulczycki (Polska) – Robert Gardos (Austria) [piątek, godz. 17:50, stół 1]
Jakub Dyjas (Polska) – Marcos Freitas (Portugalia) [piątek, godz. 19:30, stół 1]