Od 6 sezonów TTC Fakel Gazprom (Rosja) i AS Pontoise Cergy TT (Francja) między sobą rozstrzygają walkę o tytuł w Lidze Mistrzów. W nowym sezonie z tymi zespołami zagra Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Maz.

Rosyjski klub, w którego podstawowym składzie nie ma… Rosjanina (są Ovtcharov, Samsonov i Mizutani), zwyciężał w Champions League w 2012, 2013, 2015 i 2017 roku, a Francuzi (m.in. Freitas i Flore) w 2014 i 2016.

Najlepsza drużyna polskiej Superligi w dzisiejszym losowaniu trafiła także na Sporting Clube de Portugal, którego najlepszymi zawodnikami są Nigeryjczyk Aruna i Portugalczyk Monteiro.

W Lidze Mistrzów zadebiutuje Dekorglass Działdowo, który ma zakontraktowanych m.in. Wong Chun Tinga, Kentę Matsudairę i Wang Yanga, zagra w grupie D z niemiecką Borussią Düsseldorf (gwiazdą jest Boll), G.V. Hennebont T.T. (Francja) i Roskilde Bordtennis BTK 61 (Dania).

Klub Jakuba Dyjasa – TTF Liebherr Ochsenhausen wylosował Stella Sport La Romagne (Francja), TTC Ostrava 2016 (Czechy) i SPG Walter Wels (Austria).

Wyniki losowania LM