7 medali (2-2-3) wywalczyli polscy tenisiści stołowi w turnieju osób niepełnosprawnych ITTF Fa40 SQY French Para Open 2023 w Saint-Quentin-en-Yvelines. Wcześniej Biało-Czerwoni sięgnęli po 3 krążki (0-1-2) w singlu.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Maciej Makajew i Hiszpan Eduardo Cesta Martinez w klasie MD 22 oraz Krystyna Łysiak i Dorota Nowacka w WD 22.

Srebrne medale zdobyli: Tomasz Jakimczuk i Czech Martin Zvolanek w klasie MD 4, a także Ewa Cychowska i Japonka Miya Yamaguchi w WD 22.

Z kolei brązowe krążki wywalczyli: Tomasz Jakimczuk i Serbka Ana Prvulović w klasie XD 4, Katarzyna Marszał i Maksym Chudzicki XD 14 oraz Ewa Cychowska i Maciej Makajew XD 22.

Wcześniej w grze pojedynczej 2 miejsce zajęła Katarzyna Marszał w klasie 6, a na 3 lokatach uplasowali się Dorota Nowacka w klasie 11 i Tomasz Jakimczuk w klasie 2.

W grudniu Biało-Czerwoni wystąpią w zawodach World Abilitysport Games 2023 w Nakhon Ratchasima w Tajlandii.