To był fantastyczny występ reprezentantów Polski w turnieju Greece Open, który zaliczany jest do cyklu Europe Youth Series. Polacy w greckim Loutraki wywalczyli aż 13 medali w rywalizacji indywidualnej!

Biało-czerwoni zdominowali zmagania w Grecji. Po znakomitej grze w rywalizacji drużynowej, gdzie Polacy zdobyli pięć medali, nasi tenisiści i tenisistki stołowe rewelacyjnie zaprezentowali się także w zmaganiach indywidualnych.

Po złote medale w grze pojedynczej w Loutraki sięgnęli Kacper Perkowski i Katarzyna Rajkowska w kategorii do lat 15. Perkowski stanął także na najwyższym stopniu podium w grze mieszanej U15 w parze z Mają Łakomą.

Nasi reprezentanci „dorzucili” także pięć srebrnych krążków. W finałowych spotkaniach w Greece Open wystąpili: Hubert Kwieciński (gra pojedyncza U13), Lena Puzio (gra pojedyncza U13), Jan Mrugała (gra pojedyncza U15), Hubert Kwieciński/Łucja Kobosz (gra mieszana U13) oraz Jan Mrugała/Katarzyna Rajkowska (gra mieszana U15).

Z kolei na najniższym stopniu podium w Grecji stanęli: Łucja Kobosz (gra pojedyncza U13), Julia Zalewska (gra pojedyncza U13), Mateusz Gawlas (gra pojedyncza U15), Maja Łakoma (gra pojedyncza U15) i Mateusz Gawlas/Natasza Rudolf (gra mieszana U15).

Łącznie start w Greece Open biało-czerwoni zakończyli z 18. medalami!