W dniach 4-5 stycznia rozegrają Mistrzynie Polski, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg pierwsze mecze w rundzie rewanżowej Ekstraklasy w sezonie 2023/24.

Za tydzień w czwartek (g. 14:00) rywalem na wyjeździe Bebetto AZS UJD Częstochowa, a następnego dnia (o tej samej porze) podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka spotkają się w swojej hali z Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.

Zespół z Tarnobrzega jest liderem na półmetku z dorobkiem 19 punktów i bilansem gier 7-0. Drużyny z Częstochowy i Rzeszowa zajmują, odpowiednio, 4 i 5 miejsce.

Wcześniejszy początek drugiej rundy przez Mistrzynie Polski związany jest z wyjazdem Natalii Bajor na turniej WTT Star Contender Doha w Katarze (8-13 stycznia).

Później tenisistki stołowe klubu z Podkarpacia czekają m.in. ćwierćfinałowe spotkania Ligi Mistrzów z włoskim ASD Quattro Mori Cagliari. Do występów w Ekstraklasie wrócą 4 lutego, kiedy zagrają z SKTS w Sochaczewie.

W ligowej tabeli Enea Siarkopol wyprzedza o 3 punkty AZS KU UE Wrocław i SKTS Sochaczew. Rozgrywki zakończą się spotkaniami finałowym play-off w dniach 30 maja i 1 czerwca.