Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Dariusz Szumacher otworzył 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Turniej od piątku do niedzieli rozgrywany będzie w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku.

Gośćmi specjalnymi uroczystego otwarcia 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski obok prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego Dariusza Szumachera byli Tomasz Frankowski (Poseł do Parlamentu Europejskiego), Marek Malinowski (członek zarządu województwa Podlaskiego), Tadeusz Truskolaski (Prezydent Białegostoku) oraz radni województwa Podlaskiego i miasta Białystok.

– Drogie zawodniczki i zawodniczki, sędziowie oraz zaproszeni goście. Chciałbym serdecznie Was powitać w Białymstoku. Po raz piąty, a w najnowszej historii po raz trzeci, w tej pięknej hali Zespołu Szkół Rolniczych odbywają się Indywidualne Mistrzostwa Polski. Bardzo się z tego cieszymy, bo to świetny akcent promocyjny dla naszego miasta. Gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy w naszym mieście. Zawodnikom i zawodniczkom życzę udanych pojedynków – powiedział podczas ceremonii otwarcia Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

Sukcesów i miłych chwil spędzonych w województwie podlaskim zawodnikom i zawodniczkom życzył także członek zarządu województwa Podlaskiego – Marek Malinowski.