Na drugim miejscu zakończył sezon zasadniczy w czeskiej Ekstraklasie zespół Natalii Partyki – SKST Stavoimpex Hodonín A. W miniony weekend drużyna Polki pokonała SVS Hradec Králové A 6:1 i SVS Hradec Králové B 6:0.

Mistrzyni paraolimpijska wystąpiła tylko w meczu przeciwko pierwszej ekipie z Hradec Králové. Jedna z liderek reprezentacji Polski pokonała w tym spotkaniu Lucię Truksovą 3:0 i Olesję Stachovą 3:1. Dla Natalii Partyki było to odpowiednio 9 i 10 zwycięstwo w aktualnej kampanii.

Runda zasadnicza w sezonie 2020/2021 w czeskiej Ekstraklasie składała się z jednej rundy. W dwunastu spotkaniach SKST Stavoimpex Hodonín A zgromadził na swoim koncie 33 punkty i zajął drugie miejsce. Do triumfatora sezonu zasadniczego – MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP zespół Natalii Partyki stracił dwa „oczka”.

Teraz przed najlepszymi zespołami w czeskiej Ekstraklasie faza play off. Rywalem SKST Stavoimpex Hodonín A w ćwierćfinale będzie siódmy po rundzie zasadniczej SKST Havířov. Pierwszy pojedynek 1/4 finału odbędzie się 29. kwietnia.