Natalia Bajor wspólnie z Austriaczką Karoline Mischek wywalczyły brązowy medal w WTT Feeder Düsseldorf I w grze podwójnej. W singlu Polka odpadła w 1/4 finału.

Po pokonaniu w ćwierćfinale włoskiego duetu Valentina Roncallo/Arianna Barani, w półfinale polsko-austriacki debel przegrał z reprezentantkami Chorwacji – Ivaną Malobabic i Mateją Jeger 2:3 (7:11, 5:11, 11:4, 11:6, 3:11).

W piątek Natalia Bajor odpadła także z turnieju gry pojedynczej. Mistrzyni naszego kraju w ćwierćfinale przegrała z rozstawioną z „trójką” w Dusseldorfie Barborą Balazovą (Słowacja) 3:4 (7:11, 14:12, 18:20, 10:12, 11:5, 13:11, 6:11).

We wcześniejszych rundach zmagań singlowych tenisistka stołowa AZS-u UE Wrocław bez straty seta ogrywała Eireen Elenę Kalaitzidou (Niemcy) i Katsiarynę Baravok (Białoruś).

W najbliższy wtorek rozpoczyna się drugi turniej WTT Feeder Düsseldorf. Tym razem oprócz Natalii Bajor w zawodach zagrają również Samuel Kulczycki i Maciej Kubik.

Reprezentantów Polski w walce o medale wspiera Enea S.A. – Sponsor Generalny Polskiego Związku Tenisa Stołowego.