Patryk Bielecki z Dekorglassu Działdowo został triumfatorem drugiego turnieju kontrolnego, który odbył się podczas zgrupowania reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie. Tym razem w rundzie finałowej nie znalazł się najlepszych gracz premierowych zmagań – Łukasz Sokołowski.

Patryk Bielecki w końcowej klasyfikacji drugiego turnieju kontrolnego wyprzedził Michała Małachowskiego, Kubę Kwapisia i Dawida Jadama. – Patryk pokazał się bardzo dobrej strony. W fazie grupowej pokonał Łukasza Sokołowskiego, a w rundzie finałowej wygrał ze wszystkimi swoimi przeciwnikami (Małachowski, Kwapisiem i Jadamem) – chwali swojego podopiecznego Patryk Jendrzejewski, trener reprezentacji Polski juniorów.

Po raz kolejny dobre przygotowanie do sezonu potwierdził Dawid Jadam. Młody zawodnik Kolpingu Frac Jarosław, który jest znacznie młodszy od swoich kolegów z reprezentacji, drugi raz został sklasyfikowany na czwartej pozycji. – Dawid pokazał, że nie przypadkowo zajął podczas pierwszych zawodów czwarte miejsce. Aktualnie jest w bardzo dobrej formie – mówi Patryk Jendrzejewski.

Zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie zakończyło się w czwartek. Podczas tego obozu zostały rozegrane dwa turnieje kontrolne. Triumfatorem pierwszych zawodów został Łukasz Sokołowski, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Kubę Kwapisia, Mateusza Zalewskiego i Dawida Jadama.

Kolejne zgrupowanie juniorskiej reprezentacji Polski odbędzie się w pierwszych dniach sierpnia w Gdańsku.