Katarzyna Grzybowska zagra w półfinałach singla, debla i miksta IMP w Raszkowie. Czy zdobędzie 3 złote medale? To udawało się w przeszłości np. Lucjanowi Błaszczykowi. W ćwierćfinale singla Katarzyna Grzybowska pokonała swą partnerką deblową Natalię Partykę 4-3. Niedawno grały przeciwko sobie podczas World Touru w węgierskim Szombathely i wówczas też lepsza była „Grzybcia”.

W półfinale jej przeciwniczka będzie bardzo doświadczona Daria Łuczakowska, zaś drugą parę utworzyły rewelacyjnie spisująca się juniorka Natalia Bajor i broniąca tytułu mistrzowskiego Antonina Szymańska. Popularna „Tosia” w Raszkowie rozegrała 4 mecze i ma imponujący bilans setów 12-0. W 1/4 finału nie sprostała jej Magdalena Sikorska, choć spotkanie było wyrównane, a 2 sety zakończyły się po przewagach.

Katarzyna Grzybowska, która 25 urodziny będzie obchodziła 30 kwietnia, a więc już podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Tokio, ma szansę na złoto także w deblu i mikście.

W grze podwójnej z Natalią Partyką wygrały 2 spotkania po 3-0, a teraz zmierzą się z mieszanką doświadczenia i młodości, czyli tarnobrzeskim duetem Kinga Stefańska/Roksana Załomska.

W mikście Katarzyna Grzybowska gra z Pawłem Fetikowskim. I jak na razie żaden z duetów rywali nie znalazł sposobu aby urwać im seta. O g. 17:00 mecz z Klaudią Kusińską i Konradem Kulpą.

Ostatnim zawodnikiem, któremu udało się zdobyć 3 złote medale IMP był Lucjan Błaszczyk. W 2001 roku wygrał w IMP singla, z Tomaszem Krzeszewskim debla i z Patrycją Molik miksta.