Liczący po 13 lat Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) i Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Maz.) zwyciężyli w 2. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym. Turniej odbył się w hali widowiskowo-sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie.

Wiktoria Wróbel i Miłosz Redzimski, dzieci znanych trenerów – Longina Wróbla i Tomasza Redzimskiego, po raz kolejny znakomicie spisali się w rywalizacji ze starszymi od siebie o kilka lat rywalkami i rywalami. Oboje reprezentanci Polski wygrali swoje wszystkie mecze – po osiem.

Grający z dwójką Miłosz Redzimski nie stracił ani jednego seta, ani w eliminacjach, ani w turnieju głównym, w którym pokonał m.in. w ćwierćfinale Patryka Bieleckiego (Dekorglass Działdowo) 4:0, w półfinale Jakuba Jankowskiego (ZKS Zielona Góra) 4:0 i w finale rozstawionego z nr 1 Szymona Kolasę (Politechnika Rzeszów) 4:0.

Świetnie poradziła sobie także Wiktoria Wróbel, która w eliminacjach zwyciężała 3:2, 3:1 i 3:1, zaś trzy z pięciu przeciwniczek pokonała 4:0. W ćwierćfinale triumfowała w meczu z Zuzanną Wielgos (Politechnika Rzeszów) 4:2, w półfinale wygrała z Kamilą Gryko (UKS Dojlidy Białystok) 4:2 i w finale z Zuzanną Gaworską (KU AZS UE Wrocław) 4:1.

Do półfinałów GP Polski Juniorów dotarli także Anna Kubiak (JKTS Jastrzębie-Zdrój) i Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra).

Z tej grupy wymienionych juniorów w niedawnych nieoficjalnych Mistrzostwach Świata Kadetów – World Cadet Challenge w Cetniewie rywalizowali Miłosz Redzimski, Mateusz Zalewski, Wiktoria Wróbel i Zuzanna Wielgos.