Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje składy drużyn 1. Ligi mężczyzn, Grupy Południowej. GRUPA POŁUDNIOWA
PWSZ Zamość
- CHMIEL Paweł
- JAROCKI Łukasz
- KOSTRUBIEC Piotr
- KOZIEŁ Paweł
- LITWINIUK Marcin
- NOWALIŃSKI Maciej
- ZAVADSKYI Ihor (UKR)
GMKS Strzelec Frysztak
- DĄBROWSKI Michał
- DYBAŚ Robert
- FRYDRYCH Tomasz
- NIEMIEC Krzysztof
- WIŚNIEWSKI Karol
- ZDZIENICKI Kamil
- ZDZIENICKI Piotr
BISTS Bielsko-Biała
- FELKEL Grzegorz
- GRACZ Marek
- JAKUBIEC Krzysztof
- KOHUT Bohdan (UKR)
- MASŁOWSKI Jakub
- SZOTEK Karol
- TOMICKI Jarosław
- ZYZAŃSKI Marcelian
IKTS Broń Radom
- GLEGOŁA Paweł
- JAŚKIEWICZ Jacek
- KALITA Artur
- KUSIŃSKI Marcin
- SZYMCZYK Jan
UKS Villa Verde Olesno
- ADAMIAK Grzegorz
- BŁOCHO Przemysław
- FLOREK Sławomir
- JANISZEWSKI Kamil
- JANISZEWSKI Tomasz
- KIEROŃSKI Adam
- LIS Daniel
- MOTYKA Tadeusz
- MRKVICKA Radek (CZE)
- PUSHKAROV Konstyantyn (UKR)
- TATARCZUCH Marek
- TATARCZUCH Rafał
LKS Odra Głoska
- GRZĘBKA Mikołaj
- KOTYL Wojciech
- LIMONOV Anton (UKR)
- SUCH Błażej
- TANG Yu (CHN)
- WASYLKOWSKI Nestor
- WOJCIECHOWSKI Mateusz
- WOJTYŁA Norbert
IKS Start Zduńska Wola
- CISZEWSKI Dominik
- GIERAK Przemysław
- JANCZEWSKI Grzegorz
- KACZMAREK Andrzej
- PABICH Piotr
- PRUS-STROWSKI Karol
- SANKOWSKI Marcin
- WIŚNIEWSKI Tomasz
- ZKS Zielona Góra
- BŁASZCZYK Lucjan
- CHŁODNICKI Piotr
- DZIUBA Patryk
- JANKOWSKI Jakub
- KOŁODZIEJCZYK Maciej
- KOPECKI Andrzej
- KRZYWNIAK Filip
- KRZYWNIAK Jakub
- LIGOWSKI Kacper
- MARCINIAK Szymon
- NAJDER Szymon
- NALEPA Kamil
- SROCZYŃSKI Paweł
- STAMIROWSKI Krzysztof
- WACHOWIAK Łukasz
- ZALEWSKI Mateusz
KS Viret Zawiercie
- DUCH Adam
- FLORJAŃSKI Marcel
- GLANOWSKI Jakub
- GOŁDA Łukasz
- KACZOR Jan
- KAPIK Krzysztof
- KUMOR Michał
- PAŃCZYK Adrian
- PIOTROWSKI Marcin
- PIOTROWSKI Tadeusz
- TOKARSKI Krystian
- WOJTASZCZYK Tomasz
- WOJTASZCZYK Wojciech
PKS Kolping II Jarosław
- CHODORSKI Piotr
- CYRNEK Piotr
- CZERNIK Mateusz
- DZIUKIEWICZ Kamil
- HOU Yingchao (CHN)
- JADAM Dawid
- KONECNY Tomas (CZE)
- KOU Lei (UKR)
- MARCINOWSKI Krzysztof
- ZELINKA Jakub (SVK)
- ŻOŁYNIAK Hubert