Elżbieta Kwiatkowska i Maciej Kubik w turniejach gry pojedynczej, Zuzanna Gaworska i Katarzyna Królikowska oraz Michał Małachowski i Maksymilian Miastowski w turniejach gry podwójnej, a także Julia Więckowska i Łukasz Sokołowski w turnieju gry mieszanej – oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Kadetek i Kadetów – XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach WOSiR w Drzonkowie.
Medaliści IiDMP Kadetów / XXIII OOM
Konkurencja | Złote medale | Srebrne medale | Brązowe medale | |
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów Drzonków 18 – 21 maja 2017 r. | Gra pojedyncza kobiet | Elżbieta Kwiatkowska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) | Julia Więckowska (SCKiS HALS Warszawa) | Milena Chrabąszcz (MKS ROKITA Brzeg Dolny) |
Zuzanna Kowalczyk (KS GORCE Nowy Targ) | ||||
Gra pojedyncza mężczyzn | Maciej Kubik (KSS ANDROMEDA Warszawa) | Jakub Jankowski (ZKS Drzonków) | Łukasz Sokołowski (KS SPóJNIA Warszawa) | |
Maksymilian Miastowski (KS DEKORGLASS Działdowo) | ||||
Gra podwójna kobiet | Zuzanna Gaworska (KU AZS UE Wrocław) Katarzyna Królikowska (GMKS STRZELEC Frysztak) | Zuzanna Kowalczyk (KS GORCE Nowy Targ) Martyna Stachniak (MLKS NURT Przemyśl) | Julia Tomecka (KTS Mysłowice) Klaudia Franaszczuk (KTS Mysłowice) | |
Dominika Gilewska (niestowarzyszony) Zuzanna Kozioł (LUKS Skrzyszów) | ||||
Gra podwójna mężczyzn | Michał Małachowski (MTS Kwidzyn) Maksymilian Miastowski (KS DEKORGLASS Działdowo) | Jakub Jankowski (ZKS Drzonków) Andrzej Kopecki (ZKS Drzonków) | Maciej Kubik (KSS ANDROMEDA Warszawa) Łukasz Sokołowski (KS SPóJNIA Warszawa) | |
Szymon Kolasa (KS GORCE Nowy Targ) Wojciech Górecki (UKS ROKICIE Szczytniki) | ||||
Gra mieszana | Łukasz Sokołowski (KS SPóJNIA Warszawa) Julia Więckowska (SCKiS HALS Warszawa) | Michał Małachowski (MTS Kwidzyn) Kamila Gryko (UKS DOJLIDY Białystok) | Szymon Kolasa (KS GORCE Nowy Targ) Zuzanna Kowalczyk (KS GORCE Nowy Targ) | |
Kuba Kwapiś (MLUKS DWóJKA Rawa Mazowiecka) Elżbieta Kwiatkowska (MKS ROKITA Brzeg Dolny) | ||||
Turniej drużynowy kobiet | MKS ROKITA Brzeg Dolny (w składzie: Elżbieta Kwiatkowska, Milena Chrabąszcz, Nina Ossowska, Julia Kolbusz) | KU AZS UE Wrocław (Zuzanna Gaworska, Weronika Ożga, Julia Girulska) | KTS Mysłowice (Julia Tomecka, Alicja Gasz, Klaudia Franaszczuk) | |
UKS DOJLIDY Białystok (Kamila Gryko, Aleksandra Jarkowska) | ||||
Turniej drużynowy mężczyzn | ZKS I Drzonków (w składzie: Jakub Jankowski, Andrzej Kopecki) | KSS ANDROMEDA Warszawa (Maciej Kubik, Robert Czernecki) | ZKS II Drzonków (Damian Korczak, Jakub Krzywniak) | |
MTS Kwidzyn (Michał Małachowski, Patryk Kwiatkowski, Michał Zieleniak, Piotr Kowalczyk) |
Wyniki / klasyfikacje końcowe
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – turniej drużynowy kadetek
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – turniej drużynowy kadetów
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra pojedyncza kadetek
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra pojedyncza kadetów
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna kadetek
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra podwójna kadetów
7. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – gra mieszana
Materiały do pobrania
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – komunikat organizacyjny nr 1
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – komunikat organizacyjny nr 2
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – oświadczenie o przetwarzaniu danych
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – lista zawodników uprawnionych do startu
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – lista drużyn uprawionych do startu
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów / XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – program minutowy
Transmisja internetowa – finały
Transmisja internetowa
Partner sprzętowy
Galeria