Katarzyna Węgrzyn i Samuel Kulczycki w turniejach gry pojedynczej, Anna Węgrzyn i Katarzyna Węgrzyn oraz Samuel Kulczycki i Jan Zandecki w turniejach gry podwójnej, a także Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki w turnieju gry mieszanej – oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych w AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.
Medaliści IiDMP Juniorów
Konkurencja | Złote medale | Srebrne medale | Brązowe medale | |
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Wałbrzych 27 – 30 kwietnia 2017 r. | Gra pojedyncza kobiet | Katarzyna Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) | Anna Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) | Julia Szymczak (UKS ATS Białystok) |
Julia Bartoszek (KTS MOKSiR Zawadzkie) | ||||
Gra pojedyncza mężczyzn | Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) | Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) | Kamil Dziadek (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) | |
Artur Grela (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) | ||||
Gra podwójna kobiet | Anna Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) Katarzyna Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) | Agata Zakrzewska (SCKiS HALS Warszawa) Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn) | Sandra Kozioł (UKS DOJLIDY Białystok) Weronika Mielnicka (UKS DOJLIDY Białystok) | |
Katarzyna Hennig (LUKS Chełmno) Agata Szczuka (LUKS Chełmnow) | ||||
Gra podwójna mężczyzn | Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) Jan Zandecki (KS AZS AWFiS Gdańsk) | Michał Majchrzak (KS GWIAZDA Bydgoszcz) Przemysław Walaszek (UKS DOJLIDY Białystok) | Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) Łukasz Wachowiak (ZKS Drzonków) | |
Kamil Dziadek (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) Artur Grela (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) | ||||
Gra mieszana | Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) Anna Węgrzyn (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie) | Przemysław Walaszek (UKS DOJLIDY Białystok) Sandra Kozioł (UKS DOJLIDY Białystok) | Jakub Werner (ZKS Drzonków) Aleksandra Michalak (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |
Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) Julia Ślązak (MKS JEDYNKA Łódź) | ||||
Turniej drużynowy kobiet | UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie (w składzie: Anna Węgrzyn, Katarzyna Węgrzyn, Marianna Pietkiewicz) | MKS JEDYNKA Łódź (Julia Ślązak, Agata Uchnast) | UKS ATS Białystok (Julia Szymczak, Gabriela Dyszkiewicz, Monika Tereszkiewicz) | |
LUKS Chełmno (Zuzanna Błażejewicz, Agata Szczuka, Katarzyna Hennig) | ||||
Turniej drużynowy mężczyzn | ZKS Drzonków (w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Szymon Najder, Jakub Werner, Kacper Zając) | ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz (Samuel Kulczycki, Artur Grela, Kamil Dziadek, Tomasz Malicki, Paweł Szymański) | KS AZS AWFiS Gdańsk (Jan Zandecki, Jakub Witkowski, Jakub Baranowski, Sebastian Musiał) | |
MLKS OSTRóDZIANKA Ostróda (Kacper Petaś, Mateusz Lipiński, Krystian Kawiak, Wojciech Chrząszcz, Jędrzej Żebrowski) |
Wyniki / klasyfikacje końcowe
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – turniej drużynowy juniorek
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – turniej drużynowy juniorów
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorek
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – gra pojedyncza juniorów
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – gra podwójna juniorek
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – gra podwójna juniorów
7. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – gra mieszana
Informacje o turnieju
1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – komunikat organizacyjny
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – lista juniorek i juniorów uprawnionych do startu
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – lista drużyn uprawnionych do startu
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – program minutowy
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – komunikat przedstartowy
Galeria