Strona główna 1. Grand Prix Polski Żaków - zgłoszenia
1. Grand Prix Polski Żaków – zgłoszenia
Łaziska Górne, 11-13 października 2019
Kategorie turnieju
Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (1.) | ULATOWSKA Anna | 2009 | 5340 | 41481 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | 263 | |
2. (2.) | RAJKOWSKA Katarzyna | 2009 | 3556 | 45208 | Olimpijczyk Jeżewo | MAZ | 247 | |
3. (3.) | KRAUSE Agata | 2009 | 2024 | 45375 | MKS Emdek Bydgoszcz | KPM | 227 | |
4. (4.) | PIEKARCZYK Zuzanna | 2010 | 6554 | 45181 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 189 | |
5. (5.) | TWARDAWA Emilia | 2009 | 211 | 46676 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 179 | |
6. (6.) | ŁAKOMA Maja | 2009 | 6320 | 46234 | Heksa Niedrzwica Duża | LLS | 154 | |
7. (7.) | LECH Maja | 2009 | 4024 | 47457 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 152 | |
8. (8.) | LASKOWSKA Emilka | 2009 | 602 | 45931 | CIA Łaskarzew | MAZ | 152 | |
9. (9.) | KULCZYCKA Wanessa | 2010 | 1751 | 45740 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 144 | |
10. (10.) | CZAJA Julia | 2010 | 395 | 45401 | MRKS Gdańsk | POM | 144 | |
11. (11.) | BAZYLEWSKA Zuzanna | 2010 | 1963 | 46796 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 142 | |
12. (12.) | RUCIŃSKA Lena | 2010 | 1432 | 49530 | LKS Wel Lidzbark | WMZ | 140 | |
13. (13.) | KOSTUCH Gabriela | 2009 | 141 | 46677 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 139 | |
14. (14.) | JAKUBCZYK Weronika | 2009 | 139 | 48741 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 137 | |
15. (15.) | CHROMIK Anna | 2009 | 198 | 46528 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 137 | |
16. (16.) | KOWALSKA Julia | 2009 | 3962 | 49781 | MLUKS Orlik Kcynia | KPM | 135 | |
17. (17.) | PRZYBYLSKA Aleksandra | 2009 | 5201 | 47382 | KS Polonia Śmigiel | WLP | 134 | |
18. (18.) | ZUBRYCKI Olga | 2009 | 1510 | 49850 | UKS TS Ósemka Białystok | PDL | 128 | |
19. (19.) | KUSIŃSKA Blanka | 2009 | 10840 | 47809 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 128 | |
20. (20.) | KARKOSZKA Jagoda | 2009 | 5755 | 45355 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | 127 | |
21. (21.) | PILARSKA Weronika | 2009 | 6806 | 47994 | LUKS Kusy Laskowice | KPM | 126 | |
22. (22.) | PIETRASZKO Małgorzata | 2009 | 3381 | 45767 | Meble Anders Żywiec | ŚLS | 126 | |
23. (23.) | BUCHOWSKA Magdalena | 2009 | 9966 | 46365 | UKS ATS Białystok | PDL | 124 | |
24. (24.) | KARCZMARZ Maria | 2009 | 5855 | 49463 | MKS Lewart Lubartów | LLS | 121 | |
25. (25.) | MALINOWSKA Anastazja | 2009 | 34 | 45196 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | 121 | |
26. (26.) | SKIBIŃSKA Dominika | 2009 | 9447 | 49162 | SKTS Dwójka Kraśnik | LLS | 119 | |
27. (28.) | BIAŁK Karolina | 2009 | 6260 | 46177 | Małe Trójmiasto Rumia | POM | 115 | |
28. (29.) | RATAJCZYK Nikola | 2009 | 2514 | 47056 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 115 | |
29. (31.) | STEFANIAK Amelia | 2009 | 7443 | 44988 | MTS Kwidzyn | POM | 112 | |
30. (32.) | GODLEWSKA Karolina | 2009 | 7706 | 48856 | UKS ATS Białystok | PDL | 112 | |
31. (35.) | KMIECIK Zuzanna | 2009 | 2074 | 46940 | Top Spin Szczecin | ZPM | 111 | rank. |
32. (36.) | GROBELNA Marlena | 2010 | 3729 | 49512 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 110 | rank. |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (86.) | WOJTYŁA Maja | 2010 | 11234 | 49144 | niestowarz. DŚL | DŚL | 84 | ||
2. (59.) | KWAŚNIEWSKA Zuzanna | 2010 | 1345 | 48455 | BOSiR Barcin | KPM | 95 | ||
3. (72.) | SERAFIN Antonina | 2009 | 8271 | 48730 | UKS Żaczek Fajsławice | LLS | 88 | ||
4. (43.) | KUCHARCZYK Oliwia | 2009 | 3731 | 49504 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 106 | ||
5. (60.) | KOCIK Wiktoria | 2009 | 3864 | 46990 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 95 | ||
6. ( - .) | HABA Klaudia | 2010 | 3403 | 51951 | MKS Tarnovia Tarnów | MŁP | 0 | ||
7. (103.) | SZAFRAŃSKA Kinga | 2009 | 4461 | 49698 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 76 | ||
8. (51.) | ROMANOWSKA Aleksandra | 2010 | 2538 | 49740 | UKS Sokolik Niemodlin | OPO | 98 | ||
9. (62.) | MAKAR Aleksandra | 2010 | 5128 | 50586 | MLKS Nurt Przemyśl | PKR | 93 | ||
10. (41.) | KIERSNOWSKA Natalia | 2010 | 1494 | 49851 | UKS TS Ósemka Białystok | PDL | 107 | ||
11. (37.) | MAJKOWSKA Andżelika | 2009 | 2242 | 49223 | UKS Juvenia Półczno | POM | 110 | ||
12. (73.) | ROGOWICZ Natalia | 2009 | 1422 | 46685 | UKS Energia Siewierz | ŚLS | 88 | org. | |
13. (76.) | BĄK Klaudia | 2010 | 2523 | 47058 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 87 | ||
14. ( - .) | PISZCZEK Milena | 2010 | 3264 | 51934 | UKS Orlęta Bilcza | ŚWI | 0 | ||
15. (38.) | KRYNICKA Alicja | 2009 | 2873 | 44843 | LUKS ABC Żak Pisanica | WMZ | 109 | ||
16. (44.) | ŻACZEK Kalina | 2009 | 1710 | 47542 | UKS Optimum Lubasz | WLP | 105 | ||
ZPM |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (39.) | SKÓRA Weronika | 2009 | 4867 | 48974 | UKS Niedźwiada Dolna | PKR | 107 | |
2. (40.) | KOWALSKA Daria | 2009 | 9440 | 49163 | SKTS Dwójka Kraśnik | LLS | 107 | |
3. (45.) | GROBELNA Lena | 2010 | 3728 | 49511 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 104 | |
4. (54.) | ZAWIŚLAK Lena | 2010 | 2276 | 47158 | LKS Omega Kleszczów | ŁDZ | 96 | |
5. (55.) | KNAPIK Marta | 2009 | 4669 | 47252 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | 95 | |
6. (67.) | GOMULAK Matylda | 2010 | 8108 | 48093 | GOKiS Kleszczewo | WLP | 92 | |
7. (69.) | ROGALA Anna | 2010 | 2333 | 50715 | LKS Jar Kielnarowa | PKR | 90 | |
8. (71.) | ADAMCZYK Natasza | 2010 | 4158 | 49680 | LKTS Luboń | WLP | 89 | |
9. (79.) | KONSTANTYN Kaja | 2009 | 6878 | 49837 | MKS Centrum Kraków | MŁP | 87 | |
10. (83.) | WROTNIAK Julia | 2010 | 2331 | 47610 | LKS Jar Kielnarowa | PKR | 86 | |
11. (89.) | CHRUPCAŁA Hanna | 2009 | 3663 | 46663 | MUKS Jedynka Pszów | ŚLS | 82 | |
12. (91.) | URBANOWICZ Klaudia | 2009 | 1530 | 45255 | KS Viret CMC Zawiercie | ŚLS | 81 | |
13. (95.) | WITKOWSKA Alicja | 2009 | 2759 | 49538 | TKS Granit Strzelin | DŚL | 79 | |
14. (106.) | WIECZOREK Zuzanna | 2011 | 5212 | 49412 | KS Polonia Śmigiel | WLP | 75 | |
15. (107.) | WRÓBEL Zuzanna | 2010 | 9450 | 49159 | SKTS Dwójka Kraśnik | LLS | 73 | |
16. (109.) | BARTOSZKO Natalia | 2010 | 5443 | 49897 | UKS Żaki Taczanów | WLP | 72 | |
17. (111.) | GAJ Julia | 2010 | 136 | 48746 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 71 | |
18. (116.) | TATYSIAK Julia | 2010 | 9903 | 48328 | KS Ogniwo Chełm | LLS | 67 | |
19. (120.) | BUGAŁA Ewa | 2010 | 2617 | 48875 | Sportowiec Częstochowa | ŚLS | 66 | |
20. (121.) | RATAJCZYK Aleksandra | 2010 | 2516 | 47060 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 66 | |
21. (124.) | MAZUR Wiktoria | 2011 | 2612 | 48592 | Sportowiec Częstochowa | ŚLS | 62 | |
22. (139.) | WSZOŁEK Weronika | 2010 | 2520 | 47160 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 56 | |
23. (140.) | HEROK Emilia | 2009 | 2519 | 47059 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 56 | |
24. (149.) | ROMANOWSKA Lena | 2010 | 9900 | 48721 | KS Ogniwo Chełm | LLS | 51 | |
25. (152.) | BYRTEK Emilia | 2009 | 1098 | 49535 | Lesznianka Leszna G. | ŚLS | 50 | |
26. (154.) | HEROK Karolina | 2010 | 2521 | 47061 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 48 | |
27. (159.) | FIDALA Vanessa | 2010 | 1344 | 48456 | BOSiR Barcin | KPM | 46 | |
28. (182.) | KAPELA Maria | 2010 | 3543 | 45655 | UKS STS Mikołów | ŚLS | 32 | |
29. (200.) | WSZOŁEK Natalia | 2012 | 2518 | 47161 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 26 | |
30. (201.) | SZYMAŃSKA Hanna | 2011 | 1426 | 49624 | UKS Energia Siewierz | ŚLS | 26 | |
31. (210.) | BARTOSZKO Nicol | 2012 | 5446 | 49898 | UKS Żaki Taczanów | WLP | 23 | |
32. (214.) | MARDOSZ Zuzanna | 2011 | 150 | 50573 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 20 | |
33. (237.) | OLKOWICZ Barbara | 2009 | 3561 | 49584 | Olimpijczyk Jeżewo | MAZ | 6 | |
34. ( - .) | KAROLCZUK Aleksandra | 2010 | 796 | 51536 | GOK Charsznica | MŁP | 0 | |
35. ( - .) | ZUREK Daria | 2009 | 2508 | 51728 | KS Naprzód Borucin | ŚLS | 0 | |
36. ( - .) | HABA Oliwia | 2010 | 3401 | 51949 | MKS Tarnovia Tarnów | MŁP | 0 | |
37. ( - .) | KOBOSZ Łucja | 2011 | 9948 | 53185 | Politechnika Rzeszów | PKR | 0 | |
38. ( - .) | GAJEC Ewelina | 2010 | 138 | 48745 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 0 | |
39. ( - .) | WIECZERZAK Maja | 2010 | 3426 | 51954 | UKS STS Mikołów | ŚLS | 0 |
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (1.) | SPRZĄCZAK Fabian | 2009 | 10842 | 45757 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 247 | |
2. (2.) | MICHNA Samuel | 2009 | 4433 | 42168 | UKS Lis Sierakowice | POM | 240 | |
3. (3.) | PAKUŁA Aleks | 2009 | 6771 | 47314 | KTS Sieradz | ŁDZ | 232 | |
4. (4.) | SZYMCZAK Wojciech | 2009 | 919 | 43269 | MLKS Piast Kruszwica | KPM | 215 | |
5. (5.) | FLAUMENHAFT Szymon | 2009 | 6463 | 48346 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 214 | |
6. (6.) | WNĘK Krzysztof | 2009 | 2760 | 44388 | TKS Granit Strzelin | DŚL | 202 | |
7. (7.) | MRUGAŁA Jan | 2010 | 4029 | 47455 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 182 | |
8. (8.) | PERKOWSKI Kacper | 2009 | 7724 | 46363 | UKS ATS Białystok | PDL | 168 | |
9. (9.) | BURAKOWSKI Patryk | 2009 | 4451 | 46631 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 156 | |
10. (10.) | DOBOSZ Jakub | 2010 | 4999 | 45752 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 152 | |
11. (11.) | PAJORSKI Mateusz | 2009 | 1609 | 49071 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 152 | |
12. (12.) | GAWLAS Mateusz | 2009 | 202 | 45186 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 150 | |
13. (13.) | BURAKOWSKI Konrad | 2009 | 4449 | 46630 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 139 | |
14. (14.) | ZIEMBA Bartosz | 2009 | 9484 | 47063 | GKTS Giżycko | WMZ | 136 | |
15. (15.) | KORZUS Julian | 2010 | 5582 | 45726 | Energa KTS Toruń | KPM | 136 | |
16. (16.) | TOMASZEWSKI Kacper | 2009 | 2786 | 45595 | UKTS Sokół Orzesze | ŚLS | 134 | |
17. (17.) | MARCZAK Cyprian | 2009 | 7293 | 45795 | Koszalinianin Koszalin | ZPM | 130 | |
18. (18.) | ORSZULAK Kamil | 2009 | 206 | 46823 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 129 | |
19. (19.) | SUŁEK Bartosz | 2009 | 4171 | 48390 | LKTS Luboń | WLP | 123 | |
20. (20.) | DUBINIAK Patryk | 2009 | 4453 | 47489 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 123 | |
21. (21.) | KAŁUŻA Tomasz | 2009 | 2784 | 46333 | UKTS Sokół Orzesze | ŚLS | 121 | |
22. (22.) | SZARY Piotr | 2009 | 210 | 46674 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 119 | |
23. (23.) | TUREK Oliwier | 2009 | 305 | 47057 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 116 | |
24. (24.) | MENCEL Tomasz | 2009 | 4092 | 45784 | OKS Olesno | OPO | 113 | |
25. (25.) | FABISIAK Tomasz | 2009 | 5000 | 45760 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 113 | |
26. (26.) | GŁUSZKIEWICZ Jan | 2010 | 7431 | 44992 | MTS Kwidzyn | POM | 112 | |
27. (27.) | BOBER Wiktor | 2010 | 9325 | 49592 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | 112 | |
28. (29.) | MECH Bartosz | 2009 | 7115 | 45408 | UKS Orlik Gdynia | POM | 112 | |
29. (30.) | LEWICKI Ksawery | 2009 | 9327 | 49590 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | 104 | |
30. (31.) | LEPICH David | 2011 | 852 | 49398 | LZS Żywocice | OPO | 104 | |
31. (32.) | GRYCUK Szymon | 2009 | 7717 | 50361 | UKS ATS Białystok | PDL | 103 | |
32. (34.) | KWAPIŚ Adam | 2009 | 3865 | 46989 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 101 | rank. |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (49.) | STANIOWSKI Dawid | 2010 | 2928 | 49203 | LKS Odra Głoska | DŚL | 94 | ||
2. (43.) | RUDOLF Wiktor | 2009 | 241 | 47310 | LUKS Chełmno | KPM | 98 | ||
3. (60.) | KALINOWSKI Przemysław | 2009 | 9899 | 47029 | KS Ogniwo Chełm | LLS | 88 | ||
4. (37.) | GOLATA Jan | 2009 | 8412 | 50664 | Pełcz Górki Noteckie | LBU | 100 | ||
5. (44.) | MUSIAŁ Sebastian | 2010 | 186 | 49064 | UMLKS Radomsko | ŁDZ | 97 | woj. | |
6. (53.) | ŁĄCKI Piotr | 2010 | 7258 | 49820 | KS Start Nowy Sącz | MŁP | 92 | ||
7. (93.) | MATYSIAK Mikołaj | 2010 | 10843 | 46408 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 72 | ||
8. (73.) | PIONTEK Aleksander | 2009 | 5482 | 50215 | STS Gmina Strzelce Op. | OPO | 82 | ||
9. (45.) | KUKLA Karol | 2009 | 6405 | 47592 | UKS Kępa Dębica | PKR | 97 | ||
PDL | |||||||||
10. (41.) | KACZOROWSKI Leon | 2009 | 7434 | 44990 | MTS Kwidzyn | POM | 99 | ||
11. (55.) | ZAJĄC Mikołaj | 2009 | 213 | 48424 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 90 | org. | |
12. (143.) | CIOSMAK Maciej | 2009 | 4707 | 50966 | UKS Huragan Sosnowiec | ŚLS | 50 | ||
13. ( - .) | SOBIEGRAJ Marek | 2010 | 3250 | 51920 | UKS Orlęta Bilcza | ŚWI | 0 | ||
14. (48.) | KEMPKA Iwo | 2009 | 1903 | 45713 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 96 | ||
15. (38.) | WIECZOREK Piotr | 2009 | 5210 | 47380 | KS Polonia Śmigiel | WLP | 100 | ||
16. (35.) | SUKURENKO Karol | 2010 | 2592 | 50662 | KTS Kołobrzeg | ZPM | 101 |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (36.) | TURECKI Jakub | 2011 | 1598 | 46010 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 100 | |
2. (51.) | SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel | 2011 | 10849 | 46751 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 94 | |
3. (54.) | MARCHEWKA Rafał | 2009 | 1605 | 45737 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 91 | |
4. (59.) | KRZYŻANOWSKI Jakub | 2010 | 2407 | 48016 | Maximus Broker Toruń | KPM | 88 | |
5. (77.) | WILIŃSKI Antoni | 2010 | 2275 | 50147 | LKS Omega Kleszczów | ŁDZ | 80 | |
6. (78.) | KEMPKA Krzysztof | 2010 | 1904 | 45714 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 80 | |
7. (79.) | MALINOWSKI Tobiasz | 2009 | 35 | 45197 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | 80 | |
8. (85.) | GOLEŃ Paweł | 2009 | 3537 | 45966 | KTS Krościenko Wyżne | PKR | 77 | |
9. (97.) | SZYMIK Jakub | 2009 | 3480 | 45591 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 70 | |
10. (100.) | PARUCH Wiktor | 2010 | 5108 | 46816 | MOSM Tychy | ŚLS | 69 | |
11. (103.) | DZIKOŃSKI Dominik | 2010 | 2874 | 49434 | LUKS ABC Żak Pisanica | WMZ | 66 | |
12. (110.) | SIEKIERA Dawid | 2009 | 845 | 51139 | LZS Żywocice | OPO | 63 | |
13. (120.) | KUBOSZEK Miłosz | 2011 | 7318 | 49773 | KS AZS Wrocław | DŚL | 58 | |
14. (121.) | MARDOSZ Maciej | 2010 | 142 | 48742 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 58 | |
15. (126.) | PISARZOWSKI Witold | 2010 | 38 | 47767 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | 56 | |
16. (130.) | PIOTRKOWSKI Rafał | 2010 | 1908 | 49765 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 55 | |
17. (131.) | KARKOSZKA Jakub | 2011 | 5759 | 49290 | UKS Piast Ostrzeszów | WLP | 55 | |
18. (141.) | RUSOK Tobiasz | 2009 | 3662 | 45662 | MUKS Jedynka Pszów | ŚLS | 50 | |
19. (153.) | DOMAGAŁA Mateusz | 2010 | 4655 | 46331 | S. Siemianowice Śl. | ŚLS | 48 | |
20. (154.) | CYPEK Filip | 2010 | 24 | 46722 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | 48 | |
21. (158.) | DANIELEWICZ Jan | 2010 | 8106 | 48092 | GOKiS Kleszczewo | WLP | 44 | |
22. (171.) | PILCH Mikołaj | 2011 | 1597 | 49492 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 40 | |
23. (176.) | KAŁUŻNY Tomasz | 2010 | 2616 | 49062 | Sportowiec Częstochowa | ŚLS | 34 | |
24. (192.) | MARCINKOWSKI Dominik | 2010 | 2615 | 51071 | Sportowiec Częstochowa | ŚLS | 26 | |
25. (198.) | AFRYKAŃSKI Wojciech | 2011 | 2418 | 48013 | Maximus Broker Toruń | KPM | 25 | |
26. (231.) | STACHEL Bartłomiej | 2009 | 147 | 46009 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 15 | |
27. (249.) | PIECOWSKI Szymon | 2011 | 3493 | 47418 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 8 | |
28. (261.) | STACHEL Artur | 2011 | 151 | 47269 | UKS Rokicie Szczytniki | MŁP | 4 | |
29. ( - .) | KULIK Iwo | 2009 | 9496 | 50399 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 0 | |
30. ( - .) | WIŚNIEWSKI Mateusz | 2010 | 4764 | 52109 | MKS Skawa Wadowice | MŁP | 0 | |
31. ( - .) | CIBOROWSKI Szymon | 2010 | 6402 | 51279 | UKS Kępa Dębica | PKR | 0 | |
32. ( - .) | MIKA Przemysław | 2009 | 1276 | 51268 | niestowarz. PKR | PKR | 0 |