Strona główna 1. Grand Prix Polski Seniorów - zgłoszenia
1. Grand Prix Polski Seniorów – zgłoszenia
Wałbrzych, 20-22 września 2019 r.
Kategorie turnieju
Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (1.) | BAJOR Natalia | 1997 | 489 | 18977 | KS AZS Wrocław | DŚL | 1350 | |
2. (2.) | WĘGRZYN Katarzyna | 2001 | 491 | 31741 | KS AZS Wrocław | DŚL | 1200 | |
3. (7.) | WĘGRZYN Anna | 2001 | 490 | 31740 | KS AZS Wrocław | DŚL | 1150 | |
4. (3.) | ZAŁOMSKA Roksana | 1991 | 336 | 12597 | AZS UJD Częstochowa | ŚLS | 840 | |
5. (4.) | KUSIŃSKA Klaudia | 1993 | 10901 | 13770 | niestowarz. MAZ | MAZ | 795 | |
6. (5.) | STEFAŃSKA Kinga | 1980 | 9108 | 95 | KTS Tarnobrzeg | PKR | 785 | |
7. (6.) | KRZYSIEK Paulina | 1996 | 10834 | 17206 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 770 | |
8. (8.) | MICHALAK Aleksandra | 2001 | 1400 | 32488 | Warmia Lidzbark Warm. | WMZ | 690 | |
9. (9.) | ŚLĄZAK Julia | 1999 | 11232 | 25077 | niestowarz. MAZ | MAZ | 660 | |
10. (10.) | WOŁOWIEC Dominika | 1997 | 6539 | 20144 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 645 | |
11. (11.) | NOWACKA Paulina | 1994 | 4178 | 12095 | LKTS Luboń | WLP | 605 | |
12. (13.) | WABIK Sandra | 1995 | 333 | 19444 | AZS UJD Częstochowa | ŚLS | 585 | |
13. (14.) | SZYMCZAK Julia | 2000 | 494 | 32145 | KS AZS Wrocław | DŚL | 585 | |
14. (16.) | ZAKRZEWSKA Agata | 2000 | 9110 | 34678 | KTS Tarnobrzeg | PKR | 560 | |
15. (18.) | BŁAŻEJEWICZ Zuzanna | 2001 | 222 | 26433 | LUKS Chełmno | KPM | 520 | rank. |
16. (19.) | LALAK Karolina | 1998 | 2305 | 24638 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 515 | rank. |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (107.) | CHRABĄSZCZ Milena | 2002 | 1965 | 31247 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 244 | |
2. (102.) | JĘDRZEJEWSKA Anna | 1996 | 5534 | 25865 | Energa KTS Toruń | KPM | 245 | woj. |
3. (144.) | PAWELEC Zuzanna | 2006 | 7223 | 42929 | KS Sygnał Lublin | LLS | 220 | woj. |
4. (25.) | KIJOK Emilia | 1981 | 738 | 12462 | ZKS Zielona Góra | LBU | 450 | |
5. (43.) | STACHECKA Paulina | 1998 | 3855 | 27151 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 308 | |
6. (30.) | KOZIOŁ Sandra | 2000 | 6531 | 33801 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 400 | |
7. (21.) | ŚLIFIRCZYK Katarzyna | 1993 | 10832 | 17071 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 500 | |
8. (41.) | OSIŃSKA Katarzyna | 1994 | 2377 | 21858 | LZS Victoria Chróścice | OPO | 320 | |
9. (20.) | GALUS Katarzyna | 1998 | 1172 | 25367 | Politechnika Rzeszów | PKR | 510 | |
10. (22.) | MIKLASZEWSKA Maja | 2001 | 2597 | 31684 | KU AZS ANS Łomża | PDL | 490 | |
11. (65.) | PŁOTKA Katarzyna | 2000 | 546 | 33946 | KTSK Luzino | POM | 272 | |
12. (38.) | PASZEK Agata | 2001 | 1472 | 27733 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 337 | |
13. ( - .) | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 2000 | 8196 | 52645 | KS Świt Działoszyce | ŚWI | 0 | |
14. (45.) | BOGDANOWICZ Natalia | 2007 | 1387 | 44850 | Warmia Lidzbark Warm. | WMZ | 620 | |
15. (56.) | CHUDY Anita | 2000 | 4175 | 32916 | LKTS Luboń | WLP | 281 | |
16. (34.) | ŁEBEK Alicja | 1999 | 1285 | 30666 | Chrobry Międzyzdroje | ZPM | 360 |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (24.) | JANIK Angelika | 2000 | 3815 | 28011 | KTS Gliwice | ŚLS | 465 | |
2. (26.) | GAWORSKA Zuzanna | 2003 | 495 | 36872 | KS AZS Wrocław | DŚL | 445 | |
3. (27.) | JACKOWSKA Julia | 2001 | 7169 | 32252 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 435 | |
4. (28.) | DYSZKIEWICZ Gabriela | 2000 | 7705 | 33614 | UKS ATS Białystok | PDL | 430 | |
5. (31.) | GRYKO Kamila | 2002 | 7182 | 35799 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 400 | |
6. (35.) | TOMECKA Julia | 2002 | 854 | 29896 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 351 | |
7. (37.) | BARTOSZEK Julia | 2001 | 1475 | 33835 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 338 | |
8. (39.) | FRANASZCZUK Klaudia | 2002 | 855 | 33137 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 334 | |
9. (42.) | SIKORSKA Magdalena | 1986 | 383 | 4875 | SKTS Sochaczew | MAZ | 315 | |
10. (57.) | KĘDZIOR Daria | 1997 | 407 | 24706 | MRKS Gdańsk | POM | 279 | |
11. (58.) | GIERACH Katarzyna | 2000 | 3852 | 29270 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 279 | |
12. (61.) | FURMAN Julia | 2005 | 497 | 41985 | KS AZS Wrocław | DŚL | 276 | |
13. (79.) | MAŚLAK Joanna | 1999 | 979 | 25559 | GLKS Orlęta Czacz | WLP | 265 | |
14. (83.) | GIRULSKA Julia | 2002 | 496 | 38778 | KS AZS Wrocław | DŚL | 256 | |
15. (84.) | PŁOTKA Magda | 2001 | 547 | 33947 | KTSK Luzino | POM | 256 | |
16. (87.) | KWIATKOWSKA Elżbieta | 2003 | 1968 | 32344 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 254 | |
17. (112.) | RAZAKOWSKA Estera | 2002 | 856 | 39103 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 241 | |
18. (119.) | DURAK Sabina | 1992 | 1473 | 26329 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 236 | |
19. (123.) | TERESZKIEWICZ Monika | 2001 | 7711 | 45148 | UKS ATS Białystok | PDL | 233 | |
20. (131.) | ZAJĄC Anna | 2002 | 6560 | 41129 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 227 | |
21. (132.) | RAKOWSKA Karolina | 2002 | 859 | 35457 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 225 | |
22. (149.) | KRYSIŃSKA Paula | 2005 | 4574 | 44601 | Śnieżnik Stronie Śląskie | DŚL | 217 | |
23. (165.) | KLUSZEWSKA Milena | 2002 | 858 | 35679 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 203 | |
24. (167.) | SZABAT Patrycja | 2001 | 3829 | 36704 | KTS Gliwice | ŚLS | 199 | |
25. (169.) | PODYMA Karolina | 2005 | 4575 | 43129 | Śnieżnik Stronie Śląskie | DŚL | 199 | |
26. (180.) | MŁYNEK Natalia | 1998 | 857 | 38891 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 190 | |
27. (182.) | KLIMEK Angelika | 2001 | 5926 | 35897 | LKTS Zenit Międzybórz | DŚL | 188 | |
28. (187.) | MIKOŁAJEC Patrycja | 1997 | 1470 | 30956 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 185 | |
29. (190.) | SZTWIERTNIA Ilona | 2004 | 6558 | 38419 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 182 | |
30. (202.) | CIESIELSKA Agata | 1997 | 3813 | 21368 | KTS Gliwice | ŚLS | 171 | |
31. (206.) | KULA Aneta | 1997 | 864 | 39135 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 168 | |
32. (256.) | MICHORCZYK Natalia | 1994 | 296 | 25436 | RKS Cukrownik Chybie | ŚLS | 115 | |
33. ( - .) | KOŁODZIEJ Ewa | 1999 | 1283 | 30837 | Chrobry Międzyzdroje | ZPM | 0 |
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (3.) | KULPA Konrad | 1994 | 268 | 22944 | Energa KTS Toruń | KPM | 825 | |
2. (5.) | LEWANDOWSKI Tomasz | 1985 | 1177 | 1428 | Politechnika Rzeszów | PKR | 770 | |
3. (7.) | KOTOWSKI Tomasz | 1998 | 269 | 21000 | Energa KTS Toruń | KPM | 690 | |
4. (9.) | TOMICKI Jarosław | 1980 | 3831 | 286 | KTS Gliwice | ŚLS | 665 | |
5. (10.) | SZYMAŃSKI Filip | 1983 | 5411 | 1818 | niestowarz. MAZ | MAZ | 630 | |
6. (12.) | KUSIŃSKI Marcin | 1971 | 2304 | 423 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 620 | |
7. (13.) | WIĘCEK Adrian | 1995 | 9357 | 23844 | niestowarz. POM | POM | 600 | |
8. (14.) | MALICKI Szymon | 1988 | 7987 | 4216 | Olimpia-Unia Grudziądz | KPM | 585 | |
9. (15.) | NADOLSKI Łukasz | 1993 | 5 | 14747 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | 585 | |
10. (16.) | DOSZ Adam | 1996 | 111 | 23068 | LKS Pogoń Lębork | POM | 570 | |
11. (17.) | BAŃKOSZ Michał | 1995 | 10900 | 18932 | KS AZS Wrocław | DŚL | 560 | rank. |
12. (19.) | CHODORSKI Piotr | 1991 | 1169 | 9732 | Politechnika Rzeszów | PKR | 520 | rank. |
13. (20.) | GOLLA Marco | 1998 | 7986 | 43279 | Olimpia-Unia Grudziądz | KPM | 505 | rank. |
14. (21.) | GRELA Artur | 2000 | 57 | 32881 | KS Gwiazda Bydgoszcz | KPM | 500 | rank. |
15. (22.) | FLORAS Robert | 1992 | 3499 | 11070 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | 475 | rank. |
16. (23.) | WALASZEK Przemysław | 2000 | 7177 | 30084 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 470 | rank. |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (171.) | MURAWSKI Michał | 1995 | 10829 | 23836 | KS AZS Wrocław | DŚL | 211 | woj. | |
2. ( - .) | WASYLKOWSKI Nestor | 1992 | 6987 | 9733 | KS AZS AWF Wrocław | DŚL | 0 | ||
3. (33.) | WĘDERLICH Damian | 1998 | 270 | 21076 | Energa KTS Toruń | KPM | 342 | ||
4. (120.) | ŻUK Arkadiusz | 1999 | 2865 | 30565 | SMS Włodawa | LLS | 237 | ||
5. (32.) | WACHOWIAK Łukasz | 2000 | 713 | 29774 | ZKS Zielona Góra | LBU | 360 | ||
6. (61.) | POLAŃSKI Jakub | 1998 | 3853 | 27152 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 278 | ||
7. (42.) | LIS Daniel | 1999 | 90 | 31991 | UKS Olesno | MŁP | 315 | ||
MAZ | |||||||||
8. (232.) | GRELA Paweł | 1998 | 611 | 32880 | KTS Lew Głubczyce | OPO | 185 | ||
9. (344.) | BIAŁEK Artur | 1992 | 6486 | 14899 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 145 | woj. | |
10. (214.) | CHOJNACKI Jakub | 1999 | 7167 | 34556 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 190 | woj. | |
11. (24.) | TOMASZUK Tomasz | 1997 | 1950 | 21229 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | 470 | woj. | |
12. (37.) | FELKEL Grzegorz | 1998 | 3814 | 27829 | KTS Gliwice | ŚLS | 334 | woj. | |
13. (489.) | KREFT Damian | 1996 | 3 | 21600 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | 100 | ||
14. (77.) | SOKOŁOWSKI Łukasz | 2002 | 3067 | 34280 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 265 | ||
15. (52.) | SPYCHAŁA Adrian | 1996 | 5026 | 24941 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | 294 | ||
16. (27.) | KRZYŻANOWSKI Michał | 1986 | 1229 | 5220 | Darz Bór Karnieszewice | ZPM | 450 |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (25.) | WITKOWSKI Jakub | 2001 | 3060 | 31250 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 465 | |
2. (26.) | DOSZ Sławomir | 1998 | 1729 | 26701 | Warta Kostrzyn n. Odrą | LBU | 455 | |
3. (29.) | NALEPA Kamil | 1999 | 709 | 25737 | ZKS Zielona Góra | LBU | 410 | |
4. (34.) | FURMAN Andrzej | 1969 | 429 | 799 | ULKS Ciechów | DŚL | 340 | |
5. (35.) | WIŚNIEWSKI Karol | 2000 | 3889 | 33388 | GMKS Strzelec Frysztak | PKR | 340 | |
6. (36.) | SAŁACIŃSKI Przemysław | 1992 | 4942 | 19724 | GKTS Wiązowna | MAZ | 336 | |
7. (38.) | PETAŚ Kacper | 2000 | 3057 | 31599 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 332 | |
8. (41.) | KWAPIŚ Kuba | 2003 | 65 | 31519 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 326 | |
9. (44.) | WERNER Jakub | 2000 | 277 | 28538 | Energa KTS Toruń | KPM | 310 | |
10. (45.) | CZERWIŃSKI Bartosz | 2001 | 276 | 32657 | Energa KTS Toruń | KPM | 309 | |
11. (48.) | ZANDECKI Jan | 2001 | 7988 | 30683 | Olimpia-Unia Grudziądz | KPM | 305 | |
12. (51.) | GŁUSZEK Wojciech | 1996 | 2682 | 29056 | LZS Kujakowice | OPO | 295 | |
13. (54.) | PISZCZATOWSKI Paweł | 1999 | 7176 | 30482 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 292 | |
14. (55.) | JANKOWSKI Jakub | 2002 | 717 | 33968 | ZKS Zielona Góra | LBU | 291 | |
15. (59.) | MASŁOWSKI Jakub | 1996 | 1731 | 21748 | Warta Kostrzyn n. Odrą | LBU | 285 | |
16. (64.) | WOJTYŁA Norbert | 2001 | 2935 | 29988 | LKS Odra Głoska | DŚL | 276 | |
17. (68.) | POŁOSZCZAŃSKI Dawid | 1998 | 3911 | 32271 | niestowarz. OPO | OPO | 269 | |
18. (74.) | KATAFIASZ Krzysztof | 1999 | 10850 | 36318 | niestowarz. WLP | WLP | 267 | |
19. (76.) | MATKOWSKI Jakub | 2003 | 443 | 38775 | ULKS Ciechów | DŚL | 265 | |
20. (80.) | BALCERZAK Marcin | 1998 | 3497 | 25285 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | 262 | |
21. (85.) | UFNAL Mateusz | 1997 | 3059 | 37254 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 260 | |
22. (89.) | KUROWSKI Kamil | 1996 | 391 | 21230 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 258 | |
23. (93.) | MISZKURKA Jakub | 2001 | 1840 | 31321 | KS Spójnia Warszawa | MAZ | 254 | |
24. (97.) | MAŁACHOWSKI Michał | 2002 | 274 | 34137 | Energa KTS Toruń | KPM | 250 | |
25. (100.) | CZERNECKI Robert | 2003 | 7593 | 37817 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | 248 | |
26. (104.) | GRZĘBKA Mikołaj | 1999 | 2917 | 34105 | LKS Odra Głoska | DŚL | 245 | |
27. (116.) | ŁUCZYK Maciej | 1997 | 1780 | 21298 | KTS Wolbromek | DŚL | 240 | |
28. (118.) | MAKAJEW Maciej | 1997 | 5185 | 33272 | KS Polonia Śmigiel | WLP | 238 | |
29. (119.) | DUDZICZ Adam | 2001 | 6186 | 34855 | Małe Trójmiasto Rumia | POM | 238 | |
30. (140.) | PAWELEC Filip | 1999 | 7215 | 38505 | KS Sygnał Lublin | LLS | 223 | |
31. (150.) | CHŁODNICKI Piotr | 2002 | 716 | 36314 | ZKS Zielona Góra | LBU | 221 | |
32. (153.) | KWODAWSKI Bartosz | 1980 | 3817 | 999 | KTS Gliwice | ŚLS | 220 | |
33. (154.) | KUŹMICZ Jakub | 2000 | 3056 | 36419 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 220 | |
34. (155.) | CHRZĄSZCZ Wojciech | 2000 | 2574 | 32051 | KS Dąbcze | WLP | 220 | |
35. (162.) | OLSZEWSKI Marcin | 2001 | 7174 | 29505 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 217 | |
36. (167.) | BIELECKI Patryk | 2004 | 1915 | 40979 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 216 | |
37. (170.) | RUTKOWSKI Mateusz | 2004 | 1890 | 38442 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 214 | |
38. (172.) | KARMOLIŃSKI Maciej | 1990 | 2 | 6301 | Orlicz 1924 Suchedniów | ŚWI | 210 | |
39. (173.) | NAJDER Szymon | 2001 | 708 | 34877 | ZKS Zielona Góra | LBU | 210 | |
40. (186.) | JADACH Oskar | 2002 | 3357 | 36670 | LZS SKS Raszówka | DŚL | 201 | |
41. (188.) | STECYSZYN Jakub | 2003 | 881 | 34803 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 200 | |
42. (190.) | LIGOWSKI Kacper | 2001 | 705 | 35389 | ZKS Zielona Góra | LBU | 200 | |
43. (201.) | KOPECKI Andrzej | 2002 | 718 | 35343 | ZKS Zielona Góra | LBU | 195 | |
44. (206.) | BOGACZ Wojciech | 2004 | 6541 | 40584 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 193 | |
45. (208.) | PYŚK Patryk | 2003 | 764 | 36050 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 192 | |
46. (212.) | BIELICKI Jakub | 2001 | 1886 | 40442 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 191 | |
47. (225.) | WITKOWSKI Antoni | 1994 | 9358 | 10126 | niestowarz. MAZ | MAZ | 186 | |
48. (228.) | LEWANDOWSKI Patryk | 2003 | 1891 | 44643 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 186 | |
49. (234.) | KLIMEK Piotr | 2004 | 5924 | 37499 | LKTS Zenit Międzybórz | DŚL | 184 | |
50. (262.) | PIEGZA Adrian | 2000 | 6535 | 38248 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 171 | |
51. (264.) | ZWIERZ Przemysław | 1996 | 3857 | 22718 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 170 | |
52. (265.) | RADŁO Szymon | 2001 | 3821 | 35263 | KTS Gliwice | ŚLS | 170 | |
53. (270.) | GUMIŃSKI Krzysztof | 2003 | 3836 | 43410 | KTS Gliwice | ŚLS | 168 | |
54. (274.) | CIOCH Błażej | 1987 | 104 | 10741 | MKS Czechowice-Dziedzice | ŚLS | 167 | |
55. (300.) | LILIEN Aleksander | 2002 | 3839 | 36955 | KTS Gliwice | ŚLS | 158 | |
56. (306.) | DURAK Kamil | 1987 | 2840 | 15748 | AKS Mikołów | ŚLS | 158 | |
57. (320.) | KOTYL Wojciech | 1996 | 2922 | 23869 | LKS Odra Głoska | DŚL | 153 | |
58. (321.) | WALENCKI Michał | 1991 | 5326 | 19063 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | 153 | |
59. (333.) | RELISZKA Jakub | 1999 | 2937 | 33513 | LKS Odra Głoska | DŚL | 148 | |
60. (341.) | MATEREK Kacper | 2002 | 405 | 36513 | MRKS Gdańsk | POM | 145 | |
61. (355.) | ŹRÓDŁO Damian | 2000 | 5332 | 41478 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | 143 | |
62. (366.) | WOŁOWIECKI Mariusz | 2000 | 2587 | 31598 | UMKTS Lob Dęblin | LLS | 138 | |
63. (447.) | NOWAK Emil | 2001 | 2864 | 35831 | SMS Włodawa | LLS | 113 | |
64. (448.) | ŻUBEREK Jakub | 2001 | 5923 | 35900 | LKTS Zenit Międzybórz | DŚL | 113 | |
65. (456.) | GALUS Mateusz | 2001 | 4237 | 29861 | LUKS Skrzyszów | MŁP | 110 | |
66. (502.) | WŁOSZEK Sylwester | 1999 | 2862 | 32735 | SMS Włodawa | LLS | 97 | |
67. (512.) | WASIAK Damian | 1997 | 3171 | 27979 | KTS Nowy Dwór Maz. | MAZ | 91 | |
68. (558.) | KULCZYCKI Szymon | 1979 | 2575 | 709 | KS Dąbcze | WLP | 77 | |
69. (589.) | BOMBA Artur | 1993 | 2838 | 18615 | AKS Mikołów | ŚLS | 68 | |
70. (639.) | STRZAŁKA Marek | 1969 | 4060 | 20431 | KS Podwawelski Kraków | MŁP | 59 | |
71. (813.) | WŁODARCZYK Kacper | 2001 | 5329 | 41477 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | 34 | |
72. (896.) | WOJTYŁA Damian | 1997 | 5330 | 22616 | MKS Wolavia Wołów | DŚL | 25 | |
73. (967.) | MATYJEK Karol | 2004 | 7597 | 40042 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | 17 | |
74. (1110.) | DWORAKOWSKI Rafał | 1992 | 5024 | 10481 | RLKTS Ochman Raszków | WLP | 10 | |
75. ( - .) | MARTYSZEWSKI Janusz | 1962 | 1881 | 47901 | AKS Strzegom | DŚL | 0 | |
76. ( - .) | DURAJCZYK Tomasz | 1979 | 1776 | 1221 | KTS Wolbromek | DŚL | 0 | |
77. ( - .) | PACIOREK Łukasz | 2004 | 1782 | 49422 | KTS Wolbromek | DŚL | 0 | |
78. ( - .) | JARKOWSKI Marcin | 1975 | 7170 | 894 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 0 |