Podlaska Federacja Sportu, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Podlaskie 2022”.

Rozgrywki

Kadetki – gra pojedyncza
Kadeci – gra pojedyncza
Kadetki – gra podwójna
Kadeci – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kadetki – gra drużynowa
Kadeci – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kadetek i kadetów
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej.

Sędzia główny: Piotr Pielaciński
Zastępca sędziego głównego: Dariusz Świetlicki
Obsługa komputerowa: Marcin Klejno

Termin zgłoszeń upływa: sportowe (do PZTS) 2 maja 2022 godz. 18:00, formalno-meldunkowe (do PFS) 26 kwietnia 2022.

Zgłoszenia indywidualne przez system ISL, zgłoszenia drużynowe przez e-mail na adres wr@pzts.pl.

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po 3. GPP
Ranking kadetów po 3. GPP
Lista drużyn kadetek posiadających limit do startu
Lista drużyn kadetów posiadających limit do startu

Informacje organizacyjne OOM

Uwaga! Zgłoszenia dokonują Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe (WISS) na drukach dostępnych na stronie internetowej OOM.
Komunikat organizacyjny nr 1
Komunikat organizacyjny nr 2 – tenis stołowy
Strona OOM na PFS
Strona OOM na portalu Wrota Podlasia

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850Warmia Lidzbark Warm.WMZ510
2. (2.)
ŚLIWKA Zofia200724842107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ484
3. (3.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL408
4. (5.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS Dojlidy BiałystokPDL373
5. (6.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS Dojlidy BiałystokPDL370
6. (7.)
PERZ Izabela200863747441UKS Gryf GdówMŁP320
7. (8.)
INDEKA Weronika200733743375MKS Czechowice-DziedziceŚLS304
8. (9.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM292
9. (10.)
MIRECKA Milena200823743500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ291
10. (13.)
HADRYŚ Matylda200827345028KS Bronowianka KrakówMŁP289
11. (15.)
KUZIO Aleksandra200734845927MKS Czechowice-DziedziceŚLS278
12. (16.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU277
13. (17.)
NOWAK Katarzyna2007631945499KS Polonia ŚmigielWLP276
14. (18.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707Dekorglass DziałdowoWMZ269
15. (19.)
WIKTOR Julia200828047491KS Bronowianka KrakówMŁP267
16. (20.)
SKIBA Emilia2007109643477LZS KąkolówkaPKR267
17. (21.)
ZATYKA Magdalena2008547945937STS Rebel ŁaskarzewMAZ267
18. (24.)
HAWRO Kinga2008727845671PKS Kolping JarosławPKR255
19. (25.)
ZYNA Julia200829651171Sportowiec CzęstochowaŚLS254
20. (26.)
ZEMBOWICZ Antonina200724942108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ251
21. (27.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU246
22. (28.)
BOROWSKA Julia2008631047379KS Polonia ŚmigielWLP243
23. (29.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS238
24. (30.)
GAJ Milena200862843608UKS Gryf GdówMŁP234
25. (31.)
MIKULSKA Kinga2008168448446ULKS MoszczenicaŁDZ234
26. (32.)
GĄSIOR Oliwia2007749039131KTS GliwiceŚLS232
27. (33.)
ZGIERSKA Aleksandra2007248746500Lewart AGS LubartówLLS226
28. (37.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS Spójnia WarszawaMAZ214
29. (38.)
SALECKA Wiktoria2008286948391UKS Żaczek FajsławiceLLS213
30. (39.)
CZAJKOWSKA Weronika2008402944777MTS KwidzynPOM210
31. (40.)
TRYBUŁA Weronika2007632445500KS Polonia ŚmigielWLP210
32. (41.)
ZAJĄC Katarzyna2007838344945MGOK Gorzów ŚląskiOPO210
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
SKAWIŃSKA Nikola2007437541485MKS Wolavia WołówDŚL206
2. (62.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL179
3. (43.)
SŁUPSKA Malwina2008454548246LUKS ChełmnoKPM209
4. (55.)
ŁĘGOWSKA Maja2008252247219LUKS KołaczkowoKPM188
5. (99.)
TKACZYK Natalia2008398347868KS Sygnał LublinLLS147
6. (100.)
MAZUR Maja2007397945639KS Sygnał LublinLLS147
7. (396.)
RZEPECKA Natalia20081214561274Pełcz Górki NoteckieLBU24
8. ( - .)
DYLEWSKA Oliwia20081233551228Pełcz Górki NoteckieLBU0
9. (66.)
ZAWADA Oliwia2007448441983GUKS GorzkowiceŁDZ173
10. (69.)
CZABAŃSKA Anna2007447541980GUKS GorzkowiceŁDZ171
11. (131.)
MROCZKA Alicja2008243247453KS Gorce Nowy TargMŁP130
12. (150.)
ŚWIĄTEK Maja2008328949266MKS Tarnovia TarnówMŁP120
13. (64.)
PAZIEWSKA Natalia2008547447472STS Rebel ŁaskarzewMAZ177
14. (75.)
BOROWSKA Patrycja2008361746460UKS Return PiasecznoMAZ167
15. (49.)
MATROS Izabela2007519945144LZS Victoria ChróściceOPO200
16. (65.)
MAKOS Nikola2007837944948MGOK Gorzów ŚląskiOPO174
17. (48.)
MACIAŁEK Natalia2008728445673PKS Kolping JarosławPKR200
18. (73.)
KOZAK Maja2007776544604MLKS Nurt PrzemyślPKR170
19. (42.)
PACELT Anna2007301247620UKS Dojlidy BiałystokPDL210
20. ( - .)
MIECZKOWSKA Oliwia20071244061514KU AZS PWSiP ŁomżaPDL0
21. ( - .)
SIAMKOVA Marta20081215561280UKS TS Ósemka BiałystokPDL0org.
22. (56.)
ZIMNICKA Marta2007527442964MRKS GdańskPOM188
23. (88.)
FELSKOWSKA Agata2007789243740UKS Remus MiechucinoPOM152
24. (44.)
TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS208
25. (81.)
KACZMARCZYK Julia2007749445902KTS GliwiceŚLS160
26. (169.)
KIJAS Anita2008465157044ISKRA OSiR WłoszczowaŚWI111
ŚWI
27. (45.)
MADEJ Zofia2007595545709Dekorglass DziałdowoWMZ207
28. (47.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780Dekorglass DziałdowoWMZ202
29. (85.)
NOWAK Angelika2007373045584UKS Optimum LubaszWLP154
30. (160.)
LUBIENIECKA Gabriela2008119647463Orzeł Wysocko WielkieWLP114
31. (70.)
IDZIK Magda2008577649397Chrobry MiędzyzdrojeZPM171
32. (92.)
ŁUKOWSKA Maja2007578049393Chrobry MiędzyzdrojeZPM150
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM497
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ463
3. (3.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS Spójnia WarszawaMAZ389
4. (4.)
GROMEK Artur2007420740924Warmia Lidzbark Warm.WMZ370
5. (6.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU329
6. (8.)
KLAG Wiktor2007242140794KS Gorce Nowy TargMŁP307
7. (9.)
SZURLEJ Kacper200721841406Energa KTS ToruńKPM304
8. (11.)
JADAM Dawid2007727942849PKS Kolping JarosławPKR278
9. (14.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL273
10. (18.)
LIPOWSKI Michał2008238145717Dekorglass DziałdowoWMZ265
11. (19.)
SMOTER Adam200824347911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ264
12. (20.)
BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS Mysław MysłowiceŚLS263
13. (21.)
GWIZDON Maksymilian200741238087KS Mysław MysłowiceŚLS258
14. (22.)
TOTON Kacper2008560643660ATS Bingo RopczycePKR256
15. (24.)
LATOCHA Kacper2008168144063ULKS MoszczenicaŁDZ254
16. (25.)
MURASICKI Igor20071203048115niestow. woj. MAZMAZ254
17. (26.)
KAŹMIERCZAK Michał2008631343380KS Polonia ŚmigielWLP250
18. (27.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS Energia SiewierzŚLS242
19. (28.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007751446452KTS GliwiceŚLS238
20. (29.)
JANIK Maciej2007360148634KS Spójnia WarszawaMAZ234
21. (31.)
NOWAK Jakub2007329946032TKKF DobczyceMŁP230
22. (32.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU228
23. (34.)
JURCZUK Michał2007183444430UKS TS Ósemka BiałystokPDL224
24. (35.)
SAWINA Maksymilian200821646568Energa KTS ToruńKPM220
25. (36.)
BIELECKI Maciej2008852345701Heksa Niedrzwica DużaLLS220
26. (37.)
GNIADEK Piotr2008241647452KS Gorce Nowy TargMŁP220
27. (38.)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS Lider GaszowiceŚLS219
28. (39.)
PYRA Konrad2008193345156Visonex Top WierzbięcinZPM218
29. (40.)
WROTNIAK Karol2007618145447Politechnika RzeszówPKR216
30. (41.)
ULATOWSKI Wiktor2007437941480MKS Wolavia WołówDŚL214
31. (42.)
KUFEL Karol2008147744511Meble Anders ŻywiecŚLS210
32. (43.)
SADOWSKI Kamil200724243501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ208
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (62.)
MALARZ Dawid2008100548966KU AZS UE WrocławDŚL178
2. (117.)
HEINKE Tymoteusz2008100246824KU AZS UE WrocławDŚL138
3. (84.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS Nowa Era ToruńKPM160
4. (94.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS Nowa Era ToruńKPM150
5. (57.)
KOZIOŁ Wiktor2007247345420Lewart AGS LubartówLLS184
6. (65.)
WÓJTOWICZ Bartosz2007248545421Lewart AGS LubartówLLS176
7. (67.)
KOPER Łukasz2008150650852ZKS Zielona GóraLBU174
8. (70.)
RÓŻYCKI Daniel2007775051066Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU171
9. (59.)
LIPA Oskar2008168243858ULKS MoszczenicaŁDZ181
10. (60.)
ADAMIAK Bartosz2007167144160ULKS MoszczenicaŁDZ181
11. (44.)
PILCH Aleksander2008175449073Siemacha KrakówMŁP204
12. (129.)
SIKOŃ Maciej2007207548303UKS Jordan ZakliczynMŁP134
13. (52.)
BUDZICH Dawid2007823437363UATS Batimex PruszkówMAZ190
14. (116.)
MOŁAS Kacper2007363452077UKS Return PiasecznoMAZ140
15. (53.)
DURDA Michał2008568050152LZS ŻywociceOPO190
16. (72.)
ŚLOSARCZYK Paweł200769449301KTS Lew GłubczyceOPO171
17. (69.)
SIEŃKO Łukasz2007283247263PUKS Arka ŁętowniaPKR172
18. (73.)
ŚWINIUCH Jakub2008617750238Politechnika RzeszówPKR170
19. (71.)
CHRZANOWSKI Patryk2008182747920UKS TS Ósemka BiałystokPDL171
20. (366.)
SZESZKO Karol2008532845889UKS BiałobrzegiPDL57
21. (54.)
SĘKOWSKI Piotr2008527043437MRKS GdańskPOM188
22. (76.)
GAJEWSKI Hubert200715846741GKTS GdańskPOM163
23. (46.)
PTAK Wiktor200842143548KS Mysław MysłowiceŚLS202
24. (47.)
SOKOŁOWSKI Oskar2007751546451KTS GliwiceŚLS198
25. (229.)
SZANIAWSKI Bartosz2007456344832MKS Czarni PołaniecŚWI93
26. (394.)
SZAŁOWSKI Michał2008465757046ISKRA OSiR WłoszczowaŚWI49
27. (55.)
STOLARCZYK Kryspin2008238245716Dekorglass DziałdowoWMZ188
28. (77.)
SMURZYŃSKI Mateusz2008151147669Ostródzianka OstródaWMZ163
29. (56.)
ZROL Kacper2008311445702LKTS LubońWLP188
30. (68.)
JAROS Błażej2007671948197TTS TrzemesznoWLP172
31. (74.)
CZARNOF Nikodem2008321645908UKS Zalew StepnicaZPM166
32. (120.)
STANISŁAWCZYK Patryk2007605252980Griffins Spin SzczecinZPM137