Łódzka Federacja Sportu, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych "Łódzkie 2021".

Zawody rozegrane zostaną w dniach 17-20 czerwca 2021 roku w hali Millenium.

Termin zgłoszeń upływa: sportowe (do PZTS) 14 czerwca 2021 godz. 18:00, meldunkowe (do ŁFS) 14 czerwca 2021 godz. 20:00.

Uwaga!
Osoby zaszczepione podwójną dawką przeciwko COVID-19 proszone są o zabranie ze sobą zaświadczenia / certyfikatu o szczepieniu albo potwierdzanie cyfrowego celem okazania w hotelu.

Uwaga: termin zgłoszeń do gier podwójnych i podwójnych mieszanych – piątek, 18 czerwca godz. 14:00.

Rozgrywki

Kadetki – gra pojedyncza
Kadeci – gra pojedyncza
Kadetki – gra podwójna
Kadeci – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kadetki – gra drużynowa
Kadeci – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kadetek i kadetów
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej.

Sędzia główny: Tomasz RUSZKIEWICZ
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Obsługa komputerowa: Paweł GOLA

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po GPP
Ranking kadetów po GPP
Lista drużyn kadetek posiadających limit do startu
Lista drużyn kadetów posiadających limit do startu

Informacje organizacyjne OOM

Komunikat organizacyjny nr 1 – regulamin OOM
Komunikat organizacyjny
Druk zgłoszenia i listy meldunkowej
Druk zgody na udział w zawodach, oświadczenia RODO i formularza COVID
Strona OOM

Uwaga!
1. Zgłoszenia dokonują Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe (WISS). Do każdego sportu zgłaszana jest reprezentacja wojewódzka. Organizator (Łódzka Federacja Sportu) nie przyjmuje zgłoszeń indywidualnych oraz od klubów.
2. Zgłoszenie wraz z listą meldunkową należy pobrać, wypełnić na komputerze i przesłać w formacie Excel na adres zgloszenia@oomlodzkie2021.pl.
3. Listę meldunkową należy wydrukować i mieć ze sobą w dniu przyjazdu i akredytacji. Na podstawie listy meldunkowej podpisanej przez uczestników będzie odbywało się zakwaterowanie oraz wydawanie upominków.
4. Każdy uczestnik zawodów musi wypełnić i podpisać również zgodę na udział w zawodach (dla osób nieletnich zgodę podpisują rodzice bądź opiekunowie prawni) oraz formularz covidowy. Wszystkie powyższe dokumenty Kierownik Ekipy Wojewódzkiej przekazuje Organizatorowi w dniu przyjazdu podczas akredytacji.
5. Organizator sugeruje wydruk dwustronny w celu ograniczenia zużycia papieru.
6. Zakwaterowanie i wyżywienie – hotel Tatar (Rawa Mazowiecka, ul. Katowicka 20D).

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ170
2. (2.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP157
3. (3.)
GAWORSKA Natalia200792641986KU AZS UE WrocławDŚL136
4. (4.)
ŚLIWKA Zofia2007568942107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ136
5. (5.)
WĄTOR Oliwia2006688043233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP117
6. (6.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006432442042NOTEĆ InowrocławKPM117
7. (7.)
BARTKIEWICZ Julia2007688243875KS BRONOWIANKA KrakówMŁP117
8. (9.)
PRZYBYŁ Liliana2006770743311ROKITA Brzeg DolnyDŚL101
9. (10.)
JARECKA Malwina200692738777KU AZS UE WrocławDŚL101
10. (11.)
SYRDA Zuzanna2006687844288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP101
11. (12.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ101
12. (13.)
PAWELEC Zuzanna2006353742929WARMIA Lidzbark Warm.WMZ95
13. (14.)
HOŁDA Karolina2007688145377KS BRONOWIANKA KrakówMŁP95
14. (15.)
SKIBA Emilia2007337443477LZS KąkolówkaPKR95
15. (16.)
KUZIO Aleksandra20071001045927UKS GRYF GdówMŁP95
16. (17.)
SKWAREK Julia200640040098GUKS PROSNA WieruszówŁDZ86
17. (18.)
RIWOŃ Wiktoria2006771042728ROKITA Brzeg DolnyDŚL86
18. (20.)
RAJKOWSKA Sylwia200655643514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ86
19. (21.)
WYCICHOWSKA Amelia20071344339487niestow. woj. KPMKPM86
20. (25.)
KURZAWSKA Maja200648643455ENERGA KTS ToruńKPM82
21. (26.)
BOREK Zuzanna2006666841023UKS DOJLIDY BiałystokPDL82
22. (27.)
TOŁSTYKO Kinga2006395845913ZKS Zielona GóraLBU82
23. (29.)
BRACHACZEK Nadine200759844029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS82
24. (31.)
ZAJĄC Katarzyna2007579244945MGOK Gorzów ŚląskiOPO82
25. (32.)
ZEMBOWICZ Antonina2007569042108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ82
26. (33.)
LEMAŃSKA Klara2006641239380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM74
27. (34.)
SASS Dorota2006778439168MUKS START NadarzynMAZ74
28. (35.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007492644204LUKS ChełmnoKPM74
29. (39.)
PACELT Anna2007615047620MKS POGOŃ SiedlceMAZ74
30. (41.)
HOŁODNIUK Paulina2006558843310WOLAVIA WołówDŚL70
31. (42.)
GODLEWSKA Paulina2006362243088MTS KwidzynPOM70
32. (43.)
FRELICH Patrycja2007250744873LKTS LubońWLP70
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (50.)
BOJANOWSKA Magdalena2006770342893ROKITA Brzeg DolnyDŚL64
2. (98.)
ZAJĄC Hanna200692843484KU AZS UE WrocławDŚL52
3. ( - .)
MARUSZAK Emilia2006155839462KS GOTYK ToruńKPM0
4. ( - .)
RUJNER Lilianna2006909243636LUKS KUSY LaskowiceKPM0
5. (59.)
ZGIERSKA Aleksandra200777246500LEWART AGS LubartówLLS60
6. (134.)
MAZUR Maja2007484645639KS SYGNAŁ LublinLLS47
7. (89.)
SKORUPSKA Weronika2006255346546BOCIAN Słońsk-KołczynLBU53
8. ( - .)
POŹNIAK Aleksandra200625944906ZKS Zielona GóraLBU0
9. (52.)
ZAWADA Oliwia2007390241983GUKS GorzkowiceŁDZ64
10. (137.)
KURMANOWSKA Julita2006389441981GUKS GorzkowiceŁDZ46
11. (49.)
KOPACKA Anna2006687544915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP64
12. (54.)
KOLASA Iwona2007912142293UKS TORNADO WaksmundMŁP64
13. (240.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186849419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ27
14. ( - .)
KOWALCZYK Amelia2006240652089UKS ALFA GostyninMAZ0
15. (57.)
MATROS Izabela2007466945144VICTORIA ChróściceOPO60
16. (77.)
MAKOS Nikola2007579044948MGOK Gorzów ŚląskiOPO57
17. (85.)
SZUBA Magdalena2007277847264PUKS ARKA ŁętowniaPKR54
18. ( - .)
BOCHENEK Kamila2007277048192PUKS ARKA ŁętowniaPKR0
19. (105.)
STACHURSKA Nikola2006306551078TS ÓSEMKA BiałystokPDL50
20. ( - .)
HARASIMI Maria20061412259134UKS DOJLIDY BiałystokPDL0woj.
21. (44.)
WOLLSCHLAEGER Liliana2006385743750GKTS GdańskPOM70
22. (71.)
ZIMNICKA Marta200786942964MRKS GdańskPOM57
23. (69.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007290745637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS57
24. (147.)
GĄSIOR Oliwia2007119639131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS45
25. (58.)
PURGAŁ Katarzyna2006502053667UKS METEOR WąchockŚWI60
26. (66.)
STALA Sylwia20061019645120UKS METEOR WąchockŚWI60
27. (82.)
PIECKOWSKA Maria200733348356DEKORGLASS DziałdowoWMZ54
28. (94.)
MADEJ Zofia2007425245709OTSK OstródaWMZ52
29. (60.)
NOWAK Katarzyna2007514645499KS POLONIA ŚmigielWLP60
30. (74.)
TRYBUŁA Weronika2007515245500KS POLONIA ŚmigielWLP57
31. (45.)
OSIŃSKA Oliwia200780843876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM70
32. (127.)
OGIŃSKA Agata200780749394CHROBRY MiędzyzdrojeZPM48
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KULCZYCKI Alan2006667433602UKS DOJLIDY BiałystokPDL170
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ157
3. (3.)
PIECOWSKI Miłosz2006315741497KS NAPRZÓD BorucinŚLS136
4. (5.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006161642048KS GWIAZDA BydgoszczKPM117
5. (6.)
BRUD Szymon2006753644209PKS KOLPING JarosławPKR117
6. (9.)
WANDACHOWICZ Michał2006668137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL101
7. (10.)
FORMELA Rafał200788344598MRKS GdańskPOM101
8. (11.)
KLAG Wiktor2007618340794KS GORCE Nowy TargMŁP101
9. (12.)
KOSTYK Kamil2006251145705LKTS LubońWLP101
10. (13.)
CHILICKI Dawid20061425744313niestow. woj. WMZWMZ95
11. (14.)
PYŚK Damian2006251339458LKTS LubońWLP95
12. (15.)
GRYK Konrad2006667045089UKS DOJLIDY BiałystokPDL95
13. (17.)
JADAM Dawid2007753742849PKS KOLPING JarosławPKR86
14. (18.)
POLOK Paweł2006227143376MKS Czechowice-DziedziceŚLS86
15. (19.)
TURECKI Kacper2006193239784UKS GRYF GdówMŁP86
16. (20.)
STĄPOREK Krzysztof2006568843493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ86
17. (25.)
HUBKA Karol2006438445364POLITECHNIKA RzeszówPKR82
18. (26.)
GOSZCZYŃSKI Piotr2006358644586HEKSA Niedrzwica DużaLLS82
19. (27.)
MICHNO Krzysztof200725745147ZKS Zielona GóraLBU82
20. (29.)
SOLIŁO Dominik2007456645996UKS ENERGIA SiewierzŚLS82
21. (30.)
GWIZDON Maksymilian200736538087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS82
22. (32.)
JANIK Maciej2007186248634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ82
23. (33.)
GROMEK Artur2007353140924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ74
24. (35.)
SZURLEJ Kacper200749141406ENERGA KTS ToruńKPM74
25. (36.)
BROSZKIEWICZ Karol200736040830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS74
26. (38.)
ADAMIAK Bartosz2007297044160ULKS MoszczenicaŁDZ74
27. (39.)
NOWAK Jakub2007381746032TKKF DobczyceMŁP74
28. (40.)
SZCZYPEK Jakub2006187748221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ74
29. (41.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006183737893SMS WłodawaLLS70
30. (42.)
LISEK Konrad200625449127ZKS Zielona GóraLBU70
31. (43.)
KUROWSKI Jakub2006424742425AZS PWSZ NysaOPO70
32. (44.)
KACIUBA Mikołaj2007914643870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL70
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (70.)
ULATOWSKI Wiktor2007559641480WOLAVIA WołówDŚL57
2. (140.)
GAWEŁ-KARWATKA Kuba2006261851169KU AZS UE WrocławDŚL46
3. (94.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006154042320KS GOTYK ToruńKPM52
4. (170.)
SŁABKOWSKI Patryk2007791347649LZS JastrzębieKPM41
5. (68.)
KOZIOŁ Wiktor200776045420LEWART AGS LubartówLLS57
6. (89.)
WÓJTOWICZ Bartosz200777045421LEWART AGS LubartówLLS53
7. (106.)
KOWALSKI Mateusz2007254243908BOCIAN Słońsk-KołczynLBU50
8. (125.)
RÓŻYCKI Daniel200773251066GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU48
9. (71.)
ZAJDA Szymon2006299347135ULKS MoszczenicaŁDZ57
10. (157.)
GRABOWICZ Olivier2007734942355MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ44
11. (73.)
KOWALCZYK Michał2007618643977KS GORCE Nowy TargMŁP57
12. (138.)
BAJER Grzegorz2007381646033TKKF DobczyceMŁP46
13. (50.)
MASSALSKI Borys2006537044050UKS RETURN PiasecznoMAZ64
14. ( - .)
BUDZICH Dawid2007777737363MUKS START NadarzynMAZ0
15. (66.)
ADASZYŃSKI Mateusz200629645624UKS SOKOLIK NiemodlinOPO57
16. (116.)
CICHOŃSKI Kamil2006424642422AZS PWSZ NysaOPO49
17. (67.)
GOLDA Marcin2006437941427POLITECHNIKA RzeszówPKR57
18. (110.)
WROTNIAK Karol2007943845447POLITECHNIKA RzeszówPKR50
19. (81.)
JURCZUK Michał2007714644430UKS ATS BiałystokPDL54
20. (115.)
PATEJCZUK Szymon2006667646498UKS DOJLIDY BiałystokPDL49
21. (45.)
SĘKOWSKI Jan20061033941045MRKS GdańskPOM70
22. (156.)
OBUCHOWSKI Jakub20061032146470MTS KwidzynPOM44
23. (54.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007200246710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS64
24. (149.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007303046452KTS GliwiceŚLS45
25. (62.)
SZANIAWSKI Bartosz20071011044832MKS CZARNI PołaniecŚWI60
26. (77.)
MICHTA Mateusz2006934449591ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI54
27. (147.)
MARCINKIEWICZ Mateusz2006989146098UKS Gołdap ZdrójWMZ45
28. ( - .)
PAŹDZIORKO Igor2007267448336OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ0
29. (79.)
LEMIESZKA Wojciech2006367542124Kuźnica ŻelichowskaWLP54
30. (171.)
JAROS Błażej2007976848197KS STELLA GnieznoWLP41
31. (64.)
GÓRA Marcel2007164147123LKS MEWA ReskoZPM60
32. (124.)
DZIEWIÓR Szymon2006164049742LKS MEWA ReskoZPM48