Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów zapraszają na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Żaczki – gra pojedyncza
Żacy – gra pojedyncza
Żaczki – gra podwójna
Żacy – gra podwójna

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Jakub Kordyś
Zastępca sędziego głównego Gracjan Nowak
Obsługa komputerowa Michał Majcher

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 3. GPP
Ranking żaków po 3. GPP

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SZARMACH Julia2014708253813Ostródzianka OstródaWMZ288
2. (2.)
HONKOWICZ Zuzanna2013229355509MKS Radość GorliceMŁP253
3. (3.)
BOBEL Izabela2013554760365GKTS WiązownaMAZ237
4. (4.)
LASOTA Nadia2013715254273KS Gwiazda BydgoszczKPM235
5. (5.)
SOCHOCKA Martyna2013667760069KS Sokół SerockMAZ224
6. (7.)
KUBOSZEK Nicola2013260556163RKS Cukrownik ChybieŚLS204
7. (8.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO204
8. (9.)
JABŁOŃSKA Anelia201317460747LUKS ChełmnoKPM195
9. (10.)
KAŁUŻA Aleksandra2013191652002MKS Czechowice-DziedziceŚLS192
10. (11.)
GORAL Emilia2013645662999Kłos Wola SkromowskaLLS188
11. (12.)
KULCZYK Dominika2014624857253KS Start Nowy SączMŁP186
12. (13.)
JANUSZKIEWICZ Waleria2013567362544UKS TS Ósemka BiałystokPDL179
13. (14.)
PAZIK Amelia2014141254167Dekorglass DziałdowoWMZ177
14. (15.)
KUFEL Hanna2015725854909Meble Anders ŻywiecŚLS176
15. (16.)
ADAMCZAK Lena2013231255700GLKS Orlęta CzaczWLP174
16. (17.)
PORĘBA Wiktoria2013131655482Politechnika RzeszówPKR173
17. (18.)
STEFAŃSKA Izabela2013625460869KS Start Nowy SączMŁP172
18. (19.)
KIEROŃSKA Ewa201323163065UKS Lider MiliczDŚL170
19. (21.)
JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU169
20. (22.)
BUKOWSKA Amelia201374855272Bogoria Grodzisk Maz.MAZ169
21. (23.)
ROGAN Antonina2013304261542KS AZS WrocławDŚL165
22. (24.)
LICZNERSKA Maria2014707058762Ostródzianka OstródaWMZ159
23. (25.)
MICHAŚ Aleksandra2013621054402ULKS MoszczenicaŁDZ159
24. (26.)
SAGAN Hanna2013770352274MKS Lewart LubartówLLS159
25. (27.)
WĄSIK Gabriela201436462582KS AZS UWM OlsztynWMZ157
26. (28.)
MIROWSKA Anna2013394359075MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ156
27. (29.)
FLOREK Barbara201392062242KS Spektrum SłopniceMŁP154
28. (30.)
BYRDZIAK Kamila2014190558402MKS Czechowice-DziedziceŚLS154
29. (31.)
KOZDRAŚ Karolina2013366650769LZS KąkolówkaPKR152
30. (32.)
PLONDER Dorota2013370055459UKS 96 Sucha Koszal.ZPM152
31. (33.)
CZYSZCZOŃ Ewa2014669955184KS Gorce Nowy TargMŁP152
32. (34.)
PIASECKA Wiktoria2013440453362KS Ogniwo ChełmLLS152rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
HOŁODNIUK Zofia2014379054754MKS Wolavia WołówDŚL137
2. (91.)
ROGACKA Wiktoria2014575761957WKS MOSiR SycówDŚL101
3. (49.)
BORKO Nikola201316960748LUKS ChełmnoKPM133
4. (183.)
KANIECKA Gaja2013830254758LUKS Orzeł RynarzewoKPM69
5. (54.)
KRÓL Nikola2014163162049UKS Dynamo GózdLLS122
LLS
6. (43.)
MERK Amelia2013339458198UKS Spartakus OtyńLBU141
7. (56.)
RAJKIEWICZ Natalia2014340260063UKS Spartakus OtyńLBU120
8. (76.)
KROKOWICZ Zofia2013394055265MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ107
9. (109.)
DĄBROWSKA Julia201537165103MKS Jedynka ŁódźŁDZ94
10. (40.)
EWERT Lea2013698761187UKS Płomień LimanowaMŁP147
11. (116.)
ŁAKOMY Maja2014545755967UKS Gryf GdówMŁP91
12. (47.)
WŁODARCZYK Lena2013795153902STS Rebel ŁaskarzewMAZ136
13. (48.)
BRANDEBURA Oliwia2013667260070KS Sokół SerockMAZ133
14. (58.)
OWSIAK Hanna2015293964738STS BrynicaOPO120
OPO
15. (67.)
SZEWC Maja2013543656980ATS Bingo RopczycePKR114
16. (72.)
CZARNIK Zofia2013507759287UKS MOSiR DuklaPKR112
17. (192.)
MIERZWIŃSKA Klaudia2013352564877PUKS Arka ŁętowniaPKR66org.
18. (35.)
JURCZUK Lena2013565559171UKS TS Ósemka BiałystokPDL151
19. (77.)
OKOŁOT Róża2015917564151UKS Dojlidy BiałystokPDL107
20. (41.)
OELRICH Antonina2014435260871LUKS StraszynPOM146
21. (52.)
RUDO Lena2014435360385LUKS StraszynPOM128
22. (39.)
ŻUREK Zofia2014198258075Sportowiec CzęstochowaŚLS148
23. (133.)
GRABARCZYK Julia2013823463149UKS Huragan SosnowiecŚLS84
24. (57.)
CICHOCKA Nadia2013923663093LUKS Radość PorzeczeŚWI120
25. (88.)
DROGOSZ Natalia2013925663107KS Feniks JaworzniaŚWI102
26. (37.)
SAWCZUK Julia2014708061553Ostródzianka OstródaWMZ150
27. (44.)
IMIERSKA Kornelia201434861345KS AZS UWM OlsztynWMZ141rank.
28. (68.)
LACHOWICZ Nadia2014582262774GKTS GiżyckoWMZ113
29. (36.)
UCIECHOWSKA Anna2013253460609Orzeł Wysocko WielkieWLP150
30. (108.)
KUBIAK Oliwia2014754163385SKTS Rataje 50 PoznańWLP94
31. (42.)
KOSSOWSKA Barbara2013302661132Perła Połczyn-ZdrójZPM145
32. (59.)
MARCINKIEWICZ Joanna2013302760875Perła Połczyn-ZdrójZPM120
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR294
2. (2.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL288
3. (3.)
PANKOWSKI Jakub201318254097LUKS ChełmnoKPM226
4. (4.)
WIECZOREK Tymoteusz2014886854724KS Polonia ŚmigielWLP219
5. (5.)
KWAŚNICKI Jakub2013508355093UKS MOSiR DuklaPKR213
6. (6.)
SZARMACH Antoni2013708153812Ostródzianka OstródaWMZ204
7. (7.)
TARAKAN Michał20145073522823STS Starogard GdańskiPOM201
8. (8.)
BOGUCKI Szymon2013619355814ULKS MoszczenicaŁDZ201
9. (9.)
ZAJDA Miłosz2014594358243GLKS DrużbiceŁDZ201
10. (10.)
GŁÓWCZYK Tobiasz2013229164040MKS Radość GorliceMŁP196
11. (11.)
UTYLSKI Ignacy2013279456370KS Nowa Era ToruńKPM192
12. (12.)
BŁASZCZYK Jakub201327860106ZKS Zielona GóraLBU188
13. (13.)
NOWAKOWSKI Adrian2013278361473KS Nowa Era ToruńKPM183
14. (14.)
JAROSZ Mikołaj2014670261518KS Gorce Nowy TargMŁP179
15. (15.)
ORSZULIK Igor2013807651130UKTS Sokół OrzeszeŚLS176
16. (16.)
SIKOŃ Jakub2015495359399UKS Jordan ZakliczynMŁP172
17. (17.)
WOŹNIAK Oliwier2013360852074UKS Lis SierakowicePOM172
18. (18.)
SZULTA Adam2013136759574TTS Polonia BytomŚLS170
19. (19.)
NOWAKOWSKI Michał2013325757003TKS Granit StrzelinDŚL169
20. (20.)
SADOWSKI Antoni2013707958766Ostródzianka OstródaWMZ166
21. (21.)
PTAK Igor2013195854175KS Mysław MysłowiceŚLS162
22. (22.)
WILCZEK Michał2013700764831UKS Płomień LimanowaMŁP162
23. (23.)
PYDYNKOWSKI Adam2013141562267Dekorglass DziałdowoWMZ161
24. (24.)
SWINCICKI Stanisław2013118762308KS AZS WrocławDŚL160
25. (25.)
MUSIAŁ Jakub2013412859349KSTS KrosnoPKR159
26. (26.)
BOREK Kaspian201416863118LUKS ChełmnoKPM159
27. (27.)
DRAJEM Mateusz2013518355022Energa KTS ToruńKPM157
28. (28.)
SZERSZEŃ Jakub2014866059712UKS SP KorzeniówPKR157
29. (29.)
ANTOŃCZAK Antoni2013659658974UKS Teniga SzczecinZPM157
30. (30.)
ROMANIUK Aleksander2013129956314UKS Dojlidy BiałystokPDL155
31. (31.)
FOKS Szymon201434764314KS AZS UWM OlsztynWMZ154
32. (32.)
ANTOSZEK Kamil2014669861519KS Gorce Nowy TargMŁP153
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
FABISIEWICZ Alan2014513465898IKS Spin BożejowiceDŚL145
2. (39.)
KĘDZIERSKI Adam2014303565653KS AZS WrocławDŚL144
3. (42.)
DRZAZGA Mikołaj201317159815LUKS ChełmnoKPM141
4. (55.)
SZULC Karol201318960751LUKS ChełmnoKPM130
5. (49.)
POLAK Filip2015768862601MKS Lewart LubartówLLS135
6. (68.)
PIEŃKOSZ Wojciech2013163756823UKS Dynamo GózdLLS109
7. (41.)
EFFENBERG Aleksander201328460105ZKS Zielona GóraLBU141
8. (45.)
WOŹNIAK Marcel2013341057787UKS Spartakus OtyńLBU138
9. (47.)
KALINOWSKI Jan2013393455260MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ137
10. (100.)
MIKA Bartosz2013394254047MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ98
11. (38.)
WŁODEK Karol2013612261262LUKS SkrzyszówMŁP145
12. (137.)
PENKALA Filip2013425065315LKS Victoria NidekMŁP85
13. (35.)
KAMIŃSKI Maksymilian2014554961328GKTS WiązownaMAZ150
14. (120.)
BAJERA Wiktor2013950160079LKS Lotos JabłonnaMAZ90
15. (61.)
NENNER Jacob2013297757035LUKS MańkowiceOPO122woj.
16. (62.)
TRAJDOS Filip2013298457034LUKS MańkowiceOPO122
17. (51.)
DĘBSKI Wojciech2013406254117MLKS Nurt PrzemyślPKR133
18. (221.)
POŚKO Antoni2013543159917ATS Bingo RopczycePKR64
19. (67.)
KLEJNO Maciej2013867460087Słonecz. Stok BiałystokPDL109
20. (129.)
HURYN Szymon20131191567268UKS TS Ósemka BiałystokPDL87
21. (56.)
WITKOWSKI Jeremi2014435560384LUKS StraszynPOM127
22. (98.)
GEPERT Witold2014426064096MRKS GdańskPOM98
23. (53.)
WOJTASZEWSKI Miłosz2014136863136TTS Polonia BytomŚLS133
24. (64.)
WALCZYK Kacper2014193655154MKS Czechowice-DziedziceŚLS118
25. (69.)
POKRZYWA Wojciech2013914161759KS Campeones WąchockŚWI109
26. (106.)
BRACHA Mikołaj2013969060426UKS Orlęta BilczaŚWI95
27. (43.)
PYDYNKOWSKI Jakub2013141662268Dekorglass DziałdowoWMZ140
28. (71.)
DANOWSKI Alan2014160361737LUKS ABC Żak PisanicaWMZ107
29. (34.)
BOROWSKI Igor2014885454725KS Polonia ŚmigielWLP150
30. (79.)
BEDNARCZYK Jędrzej2015253759354Orzeł Wysocko WielkieWLP105
31. (60.)
CZUCZAK Olivier2013740155419Koszalinianin KoszalinZPM122
32. (76.)
MATCZAK Mateusz2013662758983UKS Teniga SzczecinZPM105