Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zapraszają na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Żaczki – gra pojedyncza
Żacy – gra pojedyncza
Żaczki – gra podwójna
Żacy – gra podwójna

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Jacek Wilk
Zastępca sędziego głównego: Rafał Zlezarczyk
Obsługa komputerowa: Marcin Wolnicki

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 1 czerwca 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 3. GPP
Ranking żaków po 3. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL288
2. (2.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS Nowa Era ToruńKPM276
3. (3.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823Orzeł Wysocko WielkieWLP253
4. (4.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM224
5. (5.)
KOBOSZ Łucja2011616553185Politechnika RzeszówPKR215
6. (6.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS Return PiasecznoMAZ213
7. (7.)
PORĘBA Małgorzata2012617055444Politechnika RzeszówPKR200
8. (8.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS Polonia ŚmigielWLP195
9. (9.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS Tarnovia TarnówMŁP188
10. (10.)
ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna2011360551645KS Spójnia WarszawaMAZ188
11. (11.)
SPŁAWSKA Lena2011120152821Orzeł Wysocko WielkieWLP183
12. (12.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU181
13. (13.)
KLAG Maja2012242049713KS Gorce Nowy TargMŁP180
14. (14.)
ILCEWICZ Wiktoria2011538152097Krajna Sępólno Kraj.KPM177
15. (15.)
WSZOŁEK Natalia2012233047161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS172
16. (16.)
RUDOLF Natasza2011290452481LUKS ChełmnoKPM170
17. (17.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS Energia SiewierzŚLS169
18. (18.)
HONKOWICZ Zuzanna2013112855509MKS Radość GorliceMŁP166
19. (19.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ166
20. (20.)
SAPA Weronika2011109550762LZS KąkolówkaPKR165
21. (21.)
UTYLSKA Karolina2011347547886MKS Centrum KrakówMŁP165
22. (22.)
MIERZWIAK Aleksandra2011887551143Fiber Nowogród Bobrz.LBU162
23. (23.)
SKOWROŃSKA Izabela2011470158973KS Nowa Era ToruńKPM161
24. (24.)
OBAL Nikola2011328552051MKS Tarnovia TarnówMŁP159
25. (25.)
MARDOSZ Zuzanna201192050573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP156
26. (27.)
KAŁUSKA Zofia2012754954296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ155
27. (28.)
KOCHANEK Zofia2011577851170Chrobry MiędzyzdrojeZPM152
28. (29.)
ZALEWSKA Julia201167353787TKS Granit StrzelinDŚL149
29. (30.)
SKOWROŃSKA Natalia2011239352180CKiS SkawinaMŁP149
30. (31.)
MICHALEWSKA Laura2011427751996Bocian Słońsk-KołczynLBU148
31. (32.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819Orzeł Wysocko WielkieWLP146
32. (33.)
SOWA Julia2011109750763LZS KąkolówkaPKR145
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (59.)
BEDNARCZYK Julia2011336358454GUKS Sokół JerzmanowaDŚL116
2. (73.)
ZAJĄC Zofia2011101149871KU AZS UE WrocławDŚL110
3. (35.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012290654085LUKS ChełmnoKPM144rank.
4. (42.)
NOWAK Wiktoria2012290054087LUKS ChełmnoKPM131
5. (46.)
LASOTA Nadia2013384454273KS Gwiazda BydgoszczKPM129woj.
6. (58.)
GIEŁBUDA Magdalena2011621850981SKTS Dwójka KraśnikLLS116
7. (96.)
PIASECKA Wiktoria2013312553362KS Ogniwo ChełmLLS97
8. (72.)
PUŁAWSKA Helena2012995760108ZKS Zielona GóraLBU110
9. (117.)
PUZIO Lena2011807155449UKTS Olimpia LubskoLBU87
10. (55.)
JUSTYNA Alicja2011167953498ULKS MoszczenicaŁDZ119
11. (147.)
ADAMIAK Magdalena2013166553500ULKS MoszczenicaŁDZ77
12. (78.)
SOCHAJ Marcelina2012906559939KS Start Nowy SączMŁP105org.
13. (97.)
KULCZYK Dominika2014380257253KS Start Nowy SączMŁP97
14. (196.)
STEFAŃSKA Izabela20131157860869KS Start Nowy SączMŁP57
15. (66.)
SOCHOCKA Martyna2013985860069KS Sokół SerockMAZ114
16. (70.)
KOSIŃSKA Hanna2011362850730UKS Return PiasecznoMAZ114
17. (51.)
JĘCEK Paulina2011486151100STS Gmina Strzelce Op.OPO123
18. (57.)
HRECZUCH Agata2011777359215STS Gmina Strzelce Op.OPO117
19. (43.)
PORĘBA Wiktoria2013522155482UKS WielopolePKR131
20. (74.)
STEC Zuzanna2011639252346UKS Kępa DębicaPKR110woj.
21. (40.)
ZIŃCZUK Olga2012342354708Słonecz. Stok BiałystokPDL138
22. (68.)
KUŹMA Lena2011193859375UKS TS Ósemka BiałystokPDL114
POM
POM
23. (39.)
TOMECKA Lena201142451450KS Mysław MysłowiceŚLS140rank.
24. (80.)
NOWAK Liliana2011874156172KU AZS UJD CzęstochowaŚLS104
25. (82.)
ZBIJOWSKA Justyna2011459952872MOSM TychyŚLS103
ŚWI
ŚWI
26. (34.)
SZARMACH Julia2014522053813Ostródzianka OstródaWMZ144
27. (37.)
STEFANOWICZ Milena2013420051589Warmia Lidzbark Warm.WMZ142
28. (44.)
ŻWAWIAK Maja2011373954187UKS Optimum LubaszWLP131
29. (49.)
ZAMELSKA Julia2011495055978GLKS Orlęta CzaczWLP126rank.
30. (61.)
GÓRKOWSKA Marta2011197351187KS Stella GnieznoWLP115
31. (62.)
TUTAK Dagmara2012578757380Chrobry MiędzyzdrojeZPM115
32. (99.)
JARCZAK Jagna2011577757390Chrobry MiędzyzdrojeZPM95woj.
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233Wicher Lisiec WielkiWLP276
2. (2.)
TURECKI Jakub201163946010UKS Gryf GdówMŁP262
3. (3.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ258
4. (4.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO224
5. (5.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012809855406KS Sokół SerockMAZ220
6. (6.)
PILCH Mikołaj2011175549492Siemacha KrakówMŁP215
7. (7.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR204
8. (8.)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS Skawa WadowiceMŁP204
9. (9.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS193
10. (10.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS Sokolik NiemodlinOPO192
11. (11.)
GLANERT Olaf201257555060Olimpia-Unia GrudziądzKPM185
12. (12.)
KOPER Szymon2011918851074SL Salos SzczecinZPM185
13. (13.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL180
14. (14.)
MRÓZ Szymon2011313148720KS Ogniwo ChełmLLS179
15. (15.)
PYTKO Krystian2011560154082ATS Bingo RopczycePKR176
16. (16.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763Dekorglass DziałdowoWMZ173
17. (18.)
MATKOWSKI Piotr2011839352635Pionier GOKiS KleszczewoWLP172
18. (19.)
RATKA Andrzej201142251167KS Mysław MysłowiceŚLS169
19. (20.)
TOMKOWSKI Dawid2011182252054MOKSiR CzchówMŁP162
20. (21.)
STACHEL Artur201192547269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP162
21. (22.)
MADEJ Franciszek2011443945710Dekorglass DziałdowoWMZ162
22. (24.)
PRZYBYSZ Przemysław2012283151618PUKS Arka ŁętowniaPKR162
23. (25.)
ODOLCZYK Oliwier2011823653898UATS Batimex PruszkówMAZ160
24. (26.)
SADOWSKI Daniel2012350149890UKS Lis SierakowicePOM159
25. (27.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013487550011PKS Kolping JarosławPKR159
26. (29.)
SOKOŁOWSKI Adam2011185350655UKS TS Ósemka BiałystokPDL155
27. (30.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS Akanza LublinLLS155
28. (31.)
WÓJCIK Patryk2012290952485LUKS ChełmnoKPM153
29. (32.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier201257656165Olimpia-Unia GrudziądzKPM148
30. (33.)
JUCHA Jakub2011616453184Politechnika RzeszówPKR148rank.
31. (34.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS148rank.
32. (35.)
WALASEK Michał2012444749769Dekorglass DziałdowoWMZ144rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
MOLIŃSKI Jakub2011419650921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL142
2. (37.)
FLIS Antoni201299655375KU AZS UE WrocławDŚL142
3. (41.)
PANKOWSKI Jakub2013291254097LUKS ChełmnoKPM138
4. (48.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012290754084LUKS ChełmnoKPM130rank.
5. (142.)
KUROWSKI Beniamin20111167660931LUKS ChełmnoKPM75
6. (49.)
PIASECKI Jonatan2011313253165KS Ogniwo ChełmLLS129
7. (88.)
BIELECKI Szymon2012852455931Heksa Niedrzwica DużaLLS99
8. (104.)
NOWAK Juliusz2011983752976UKS Spartakus OtyńLBU92
9. (159.)
EFFENBERG Aleksander2013995460105ZKS Zielona GóraLBU69
10. (42.)
ZAJDA Mikołaj2011169353143ULKS MoszczenicaŁDZ136
11. (364.)
ROZPARA Jan2011902659934KS Elta ŁódźŁDZ26
12. (52.)
BUZOWSKI Piotr2011327756034MKS Tarnovia TarnówMŁP125
13. (73.)
SYKTUS Maciej201189654032UKS Płomień LimanowaMŁP107org.
14. (316.)
WIKTOREK Marcin20121203861191UKS Płomień LimanowaMŁP33
15. (40.)
ZIOŁO Piotr2012732253016MUKS Start NadarzynMAZ138
16. (51.)
TOCZYSKI Kacper2011779354825MKS Pogoń SiedlceMAZ125
17. (55.)
MILDE Dawid2011838054786MGOK Gorzów ŚląskiOPO120
18. (77.)
STARCZYŃSKI Bartek2012663854538LUKS MańkowiceOPO105
19. (80.)
KWAŚNICKI Jakub201355855093UKS MOSiR DuklaPKR101
PKR
20. (58.)
PIEKUTOWSKI Bartosz2011184859172UKS TS Ósemka BiałystokPDL117
PDL
21. (62.)
WOŹNIAK Oliwier2013348952074UKS Lis SierakowicePOM114
22. (116.)
TARAKAN Michał2014713522823STS Starogard GdańskiPOM88
23. (44.)
KUSEK Bartłomiej2011440152583TTS Polonia BytomŚLS135
24. (46.)
MIREK Jan20121146051275niestow. woj. ŚLSŚLS132woj.
25. (60.)
KUROWSKI Bartosz2011939959995KS Campeones WąchockŚWI116
26. (65.)
KUROWSKI Miłosz2011939859994KS Campeones WąchockŚWI112
27. (59.)
SZARMACH Antoni2013521953812Ostródzianka OstródaWMZ117
28. (83.)
SAULEWICZ Jan2011210251744MLKS Czarni OleckoWMZ101
29. (67.)
ŻWAWIAK Marcin2011374054188UKS Optimum LubaszWLP112
30. (68.)
KUCZYŃSKI Piotr2012543656175UKS Żaki TaczanówWLP111
31. (43.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011966357823UKS Iskra ŁaskoZPM136
32. (174.)
CYDZIK Stanisław20111167260928SL Salos SzczecinZPM64