Polski Związek Tenisa Stołowego, Ostródzkie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego oraz Burmistrz Miasta Ostróda zapraszają na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 29-30 maja 2021 roku w hali widowiskowo-sportowej OCSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 26 maja 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Żaczki – gra pojedyncza
Żacy – gra pojedyncza
Żaczki – gra podwójna
Żacy – gra podwójna

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Tomasz RUSZKIEWICZ
Obsługa komputerowa: Marcin FIDALA

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po GPP
Ranking żaków po GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
2. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
3. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Żaczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010499945181MKS SKAWA WadowiceMŁP100
2. (2.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU94
3. (3.)
MAKAR Aleksandra2010725350586MLKS NURT PrzemyślPKR82
4. (4.)
KIERSNOWSKA Natalia2010307549851TS ÓSEMKA BiałystokPDL82
5. (5.)
CZAJA Julia201087645401MRKS GdańskPOM71
6. (6.)
ADAMCZYK Natasza2010250549680LKTS LubońWLP71
7. (7.)
ZAWIŚLAK Lena2010195147158LKS OMEGA KleszczówŁDZ71
8. (8.)
ROGULSKA Julia2010492952477LUKS ChełmnoKPM71
9. (9.)
BARTOSZKO Natalia2010262549897KU AZS UE WrocławDŚL62rank.
10. (10.)
KRAMEK Amelia2010888746947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR62
11. (11.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010320750180UKS MOSIR DuklaPKR62
12. (12.)
SONNENBERG Monika2011738454022KS GOTYK ToruńKPM62
13. (13.)
GOMULAK Matylda2010509848093PIONIER KleszczewoWLP59
14. (14.)
BONK Anna2010460451715KTS MOKSIR ZawadzkieOPO59
15. (15.)
GAJEWCZYK Magdalena2010832749433LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ59
16. (16.)
FRANCZAK Roksana2010262949217UKS OPTIMA ZamośćLLS59
17. (17.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010770246796ROKITA Brzeg DolnyDŚL55
18. (18.)
ROGALA Anna20101207850715niestow. woj. PKRPKR55
19. (19.)
HABA Klaudia2010236351951MKS TARNOVIA TarnówMŁP55
20. (20.)
BĄK Klaudia2010126447058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS55
21. (21.)
WIENCEK Oliwia2011537849701UKS RETURN PiasecznoMAZ55
22. (22.)
STOSIO Martyna2010385450157GKTS GdańskPOM55
23. (23.)
GAJ Julia2010399248746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP55
24. (24.)
ŚWIĄTEK Emilia2011237651948MKS TARNOVIA TarnówMŁP55
25. (25.)
RUCIŃSKA Lena2010900949530WEL Lidzbark WelskiWMZ52
26. (26.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010946348455BOSIR ULKS BarcinKPM52
27. (27.)
PUŁECKA Gabriela2010770848882ROKITA Brzeg DolnyDŚL52
28. (28.)
HABA Oliwia2010236451949MKS TARNOVIA TarnówMŁP52
29. (29.)
TATYSIAK Julia2010173748328KS OGNIWO ChełmLLS52
30. (30.)
KAROLCZUK Aleksandra2010164951536GOK CharsznicaMŁP52
31. (31.)
ILCEWICZ Wiktoria2011641852097KRAJNA Sępólno Kraj.KPM52
32. (32.)
PORĘBA Małgorzata2012903055444UKS WielopolePKR52
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
CHRĄCHOL Marika2010770446643ROKITA Brzeg DolnyDŚL48
2. (37.)
SMOLAREK Lena2010771150881ROKITA Brzeg DolnyDŚL48
3. (45.)
BARTOSZKO Nicol2012262649898KU AZS UE WrocławDŚL46
4. (59.)
WOJTYŁA Maja2010925249144WOLAVIA WołówDŚL40rank.
5. (63.)
KOWALIK Greta2012493054086LUKS ChełmnoKPM40
6. ( - .)
HAWEŁKO Marta2011492849957LUKS ChełmnoKPM0
7. (41.)
WRÓBEL Zuzanna2010857849159SKTS DWÓJKA KraśnikLLS46
8. (44.)
ROMANOWSKA Lena2010173648721KS OGNIWO ChełmLLS46
9. (61.)
MARCINKIEWICZ Laura2010945451142FIBER Nowogród Bobrz.LBU40
LBU
10. (52.)
KALETA Lilianna2011297849574ULKS MoszczenicaŁDZ42
ŁDZ
11. (56.)
KLAG Maja2012620149713KS GORCE Nowy TargMŁP42
12. (122.)
HONKOWICZ Zuzanna2013943455509MKS RADOŚĆ GorliceMŁP31
13. (39.)
BELICA Nikola2010719652027IKTS BROŃ RadomMAZ48
14. (54.)
KOSIŃSKA Hanna2011536950730UKS RETURN PiasecznoMAZ42rank.
15. ( - .)
ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna2011186651645KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
16. (57.)
ROMANOWSKA Aleksandra201030149740UKS SOKOLIK NiemodlinOPO40
OPO
17. (55.)
WROTNIAK Julia2010943747610POLITECHNIKA RzeszówPKR42
18. (76.)
KOBOSZ Łucja2011438653185POLITECHNIKA RzeszówPKR35
19. (48.)
ZIŃCZUK Olga2012541954708SŁONECZNY S. BiałystokPDL46
20. ( - .)
BOŻYK Gabriela2010541151076SŁONECZNY S. BiałystokPDL0
21. (117.)
STEFANIAK Iga2013363854263MTS KwidzynPOM31woj.
22. ( - .)
KĘDZIA Dagmara2010925750833UKS ORLIK GdyniaPOM0
23. (42.)
RATAJCZYK Aleksandra2010384147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS46
24. (50.)
BUGAŁA Ewa20104748875SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS42
25. (51.)
PISZCZEK Milena2010474551934UKS ORLĘTA BilczaŚWI42
ŚWI
26. (36.)
SKUZA Karolina2010901051596WEL Lidzbark WelskiWMZ48
27. (147.)
TAZUSZEL Oliwia2010862655384LKS MLEXER ElblągWMZ29
28. (38.)
NAWROCKA Aleksandra2011179652823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP48
29. (40.)
SPŁAWSKA Lena2011179852821ORZEŁ Wysocko WielkieWLP48rank.
30. (49.)
WIECZOREK Zuzanna2011515449412KS POLONIA ŚmigielWLP42
31. (43.)
PIENIĄŻEK Maria2010314349332UKS CZARNI PieszczZPM46
32. (58.)
GASTÓŁ Hanna2010314549334UKS CZARNI PieszczZPM40
Żacy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
DOBOSZ Jakub2010628045752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ100
2. (2.)
MRUGAŁA Jan2010619647455KS GORCE Nowy TargMŁP94
3. (3.)
KORZUS Julian2010737745726KS GOTYK ToruńKPM82
4. (4.)
ŁĄCKI Piotr201052849820ENERGA KTS ToruńKPM82
5. (5.)
TURECKI Jakub2011193146010UKS GRYF GdówMŁP71
6. (6.)
SUKURENKO Karol2010147350662KTS KołobrzegZPM71
7. (7.)
MUSIAŁ Sebastian20103649064UMLKS RadomskoŁDZ71
8. (8.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010155448016KS GOTYK ToruńKPM71
9. (9.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010500152109MKS SKAWA WadowiceMŁP62
10. (10.)
KUROS Antoni2010618852015KS GORCE Nowy TargMŁP62
11. (11.)
BŁASZCZYK Maciej201023951525ZKS Zielona GóraLBU62
12. (12.)
IWANIUCH Wiktor2010724752183MLKS NURT PrzemyślPKR62
13. (13.)
NAGEL Nikodem2010522952062UKS JORDAN ZakliczynMŁP59
14. (14.)
PIOTRKOWSKI Rafał201033549765DEKORGLASS DziałdowoWMZ59
15. (15.)
STACHOWIAK Adam2011507448883KS AZS UWM OlsztynWMZ59
16. (16.)
GROCHOLSKI Miłosz201393553823KU AZS UE WrocławDŚL59
17. (17.)
STANIOWSKI Dawid201014649203LKS ODRA GłoskaDŚL55
18. (18.)
MARDOSZ Maciej2010399748742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP55
19. (19.)
DZIKOŃSKI Dominik2010832649434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ55
20. (20.)
PARUCH Wiktor20101036846816KTS GliwiceŚLS55
21. (21.)
LUNKOWSKI Adrian2010925950832UKS ORLIK GdyniaPOM55
22. (22.)
STAŃKO Bartosz2010277751615PUKS ARKA ŁętowniaPKR55
23. (23.)
GACEK Maksymilian2010226651258Czechowice-DziedziceŚLS55
24. (24.)
BRYK Alan20101029853935KS SOKÓŁ SerockMAZ55
25. (25.)
BOBER Wiktor2010934049592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI52
26. (26.)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010722153592MAZOVIA Mińsk Mazow.MAZ52
27. (27.)
BABIAK Filip2010945148277FIBER Nowogród Bobrz.LBU52
28. (28.)
ORSZULAK Mateusz2011227049311Czechowice-DziedziceŚLS52
29. (29.)
MARCINKOWSKI Dominik20104551071SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS52
30. (30.)
KOWALCZYK Bartosz2011618547456KS GORCE Nowy TargMŁP52
31. (31.)
STACHEL Artur2011400147269UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP52
32. (32.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012359154463HEKSA Niedrzwica DużaLLS52
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (44.)
KUBOSZEK Miłosz2011261649773KU AZS UE WrocławDŚL46
2. (81.)
OPERACZ Kuba20101375658784KU AZS AWF WrocławDŚL35
3. (51.)
PIESZAK Adam2010595550933KS FLISAK ZłotoriaKPM42
4. (99.)
JUREK Wojciech2010161249063KS GWIAZDA BydgoszczKPM32
5. (35.)
MRÓZ Szymon2011173148720KS OGNIWO ChełmLLS48
LLS
6. ( - .)
MUCHA Mateusz2010590348874UKS SPARTAKUS OtyńLBU0
7. ( - .)
ŻMUDA Leon201027051518ZKS Zielona GóraLBU0
8. (59.)
WILIŃSKI Antoni2010195050147LKS OMEGA KleszczówŁDZ40
9. (69.)
GIERACH Patryk2010830446987DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ37
10. (58.)
PILCH Mikołaj20111066649492niestow. woj. MŁPMŁP40
11. (87.)
KACZMARCZYK Karol2011499450855MKS SKAWA WadowiceMŁP33
12. (38.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010240452091UKS ALFA GostyninMAZ48
13. (40.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012879055406KS SOKÓŁ SerockMAZ48
14. (46.)
MROCZEK Oskar2010778146750MUKS START NadarzynMAZ46rank.
15. (57.)
LEPICH David2011132949398LZS ŻywociceOPO40
16. (93.)
LASMAN Szymon201029554154UKS SOKOLIK NiemodlinOPO33woj.
17. (43.)
KOZAK Szymon2010654252136KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR46
18. (77.)
HUBKA Jakub2011335649490LZS KąkolówkaPKR35
19. (36.)
SOKOŁOWSKI Adam2011308850655TS ÓSEMKA BiałystokPDL48woj.
20. (61.)
TWORKOWSKI Szymon2011541850742SŁONECZNY S. BiałystokPDL40
21. (34.)
POST Wiktor201087851042MRKS GdańskPOM48
22. (41.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010362144992MTS KwidzynPOM46
23. (47.)
SADOWSKI Daniel2012625149890UKS LIS SierakowicePOM46rank.
24. (90.)
RATKA Andrzej201137851167KS MYSŁAW MysłowiceŚLS33
25. (235.)
PILCH Michał2010902552704UKS WisłaŚLS22
26. (62.)
SOBIEGRAJ Marek2010475151920UKS ORLĘTA BilczaŚWI40
27. (63.)
KOMOROWICZ Kamil2010682651026KS POLONIA KielceŚWI40
28. (42.)
KEMPKA Krzysztof201032545714DEKORGLASS DziałdowoWMZ46
29. (56.)
ROCHON Grzegorz201033749770DEKORGLASS DziałdowoWMZ42
30. (112.)
WALASEK Michał201235749769DEKORGLASS DziałdowoWMZ31org.
31. (33.)
KWIECIŃSKI Hubert2011202749233WICHER Lisiec WielkiWLP48
32. (39.)
MATKOWSKI Piotr2011510652635PIONIER KleszczewoWLP48
ZPM
ZPM