Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie zapraszają na Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 7-9 maja 2021 roku w Centrum Sportu „Bronowianka”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 4 maja 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – eliminacje
Żacy – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Rafał ZLEZARCZYK
Zastępca sędziego głównego: Izabela ŻĄDŁO
Obsługa komputerowa: Marcin WOLNICKI

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek na sezon
Ranking żaków na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na żaczki i żaków.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Żaczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010499945181MKS SKAWA WadowiceMŁP152
2. (2.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU139
3. (3.)
RUCIŃSKA Lena2010900949530WEL Lidzbark WelskiWMZ133
4. (4.)
CZAJA Julia201087645401MRKS GdańskPOM130
5. (5.)
MAKAR Aleksandra2010725350586MLKS NURT PrzemyślPKR121
6. (6.)
ADAMCZYK Natasza2010250549680LKTS LubońWLP110
7. (7.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010946348455BOSIR ULKS BarcinKPM108
8. (8.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010770246796ROKITA Brzeg DolnyDŚL105
9. (9.)
ZAWIŚLAK Lena2010195147158LKS OMEGA KleszczówŁDZ100
10. (10.)
ROGALA Anna20101207850715niestow. woj. PKRPKR100
11. (11.)
HABA Klaudia2010236351951MKS TARNOVIA TarnówMŁP100
12. (12.)
BARTOSZKO Natalia2010262549897KU AZS UE WrocławDŚL99
13. (13.)
BĄK Klaudia2010126447058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS96
14. (14.)
KIERSNOWSKA Natalia2010307549851TS ÓSEMKA BiałystokPDL94
15. (15.)
GOMULAK Matylda2010509848093PIONIER KleszczewoWLP94
16. (16.)
WIENCEK Oliwia2011537849701UKS RETURN PiasecznoMAZ93
17. (17.)
WIECZOREK Zuzanna2011515449412KS POLONIA ŚmigielWLP92
18. (18.)
GROBELNA Marlena2010253549512BOCIAN Słońsk-KołczynLBU92
19. (19.)
STOSIO Martyna2010385450157GKTS GdańskPOM90
20. (20.)
BUGAŁA Ewa20104748875SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS88
21. (21.)
GAJ Julia2010399248746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP86
22. (22.)
KRAMEK Amelia2010888746947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR85
23. (23.)
ROMANOWSKA Aleksandra201030149740UKS SOKOLIK NiemodlinOPO85
24. (24.)
BONK Anna2010460451715KTS MOKSIR ZawadzkieOPO85
25. (25.)
JASIŃSKA Barbara201124751522ZKS Zielona GóraLBU85
26. (26.)
ROGULSKA Julia2010492952477LUKS ChełmnoKPM81
27. (28.)
CHRĄCHOL Marika2010770446643ROKITA Brzeg DolnyDŚL80
28. (29.)
GROBELNA Lena2010253449511BOCIAN Słońsk-KołczynLBU80
29. (30.)
GASTÓŁ Hanna2010314549334UKS CZARNI PieszczZPM79
30. (31.)
WRÓBEL Zuzanna2010857849159SKTS DWÓJKA KraśnikLLS78
31. (32.)
PUŁECKA Gabriela2010770848882ROKITA Brzeg DolnyDŚL78
32. (33.)
RATAJCZYK Aleksandra2010384147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS78rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (41.)
SMOLAREK Lena2010771150881ROKITA Brzeg DolnyDŚL73
2. (191.)
SONNENBERG Monika2011738454022KS GOTYK ToruńKPM27
3. (46.)
TATYSIAK Julia2010173748328KS OGNIWO ChełmLLS71
4. (42.)
MARCINKIEWICZ Laura2010945451142FIBER Nowogród Bobrz.LBU72
5. (52.)
KALETA Lilianna2011297849574ULKS MoszczenicaŁDZ69
6. (60.)
KAROLCZUK Aleksandra2010164951536GOK CharsznicaMŁP67
7. (68.)
KOSIŃSKA Hanna2011536950730UKS RETURN PiasecznoMAZ64
8. (145.)
MALEC Martyna2010382948951SKS LUKS NysaOPO39
9. (63.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010320750180UKS MOSIR DuklaPKR66
10. ( - .)
ZIŃCZUK Olga2012541954708SŁONECZNY S. BiałystokPDL0
11. (35.)
FORMELA Julia20101009650385UKS REMUS MiechucinoPOM75
12. (90.)
WSZOŁEK Weronika2010292247160SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS59woj.
13. (45.)
PISZCZEK Milena2010474551934UKS ORLĘTA BilczaŚWI72
14. (37.)
SKUZA Karolina2010901051596WEL Lidzbark WelskiWMZ75
15. (92.)
SPŁAWSKA Lena2011179852821ORZEŁ Wysocko WielkieWLP58
16. (43.)
PIENIĄŻEK Maria2010314349332UKS CZARNI PieszczZPM72
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
WOJTYŁA Maja2010925249144WOLAVIA WołówDŚL76
2. (38.)
HABA Oliwia2010236451949MKS TARNOVIA TarnówMŁP75
3. (40.)
GAJEWCZYK Magdalena2010832749433LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ73
4. (49.)
SZYMAŃSKA Hanna2011456749624UKS ENERGIA SiewierzŚLS70
5. (51.)
ROMANOWSKA Lena2010173648721KS OGNIWO ChełmLLS69
6. (58.)
BARTOSZKO Nicol2012262649898KU AZS UE WrocławDŚL67
7. (59.)
CHODYNIECKA Judyta2010670150808UKS ZALEW StepnicaZPM67
8. (64.)
PLESIAK Lena2010819951672MKS TS WARTA ObornikiWLP66
9. (69.)
NAWROCKA Aleksandra2011179652823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP64
10. (70.)
BELICA Nikola2010719652027IKTS BROŃ RadomMAZ64
11. (71.)
ŚWIĄTEK Emilia2011237651948MKS TARNOVIA TarnówMŁP64
12. (72.)
CZAPLEJEWICZ Lena2010965350800MLKS CZARNI OleckoWMZ64
13. (73.)
KOBOSZ Łucja2011438653185POLITECHNIKA RzeszówPKR64
14. (78.)
MARDOSZ Zuzanna2011399850573UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP62
15. (85.)
NOWAK Zofia2010641748754KRAJNA Sępólno Kraj.KPM60
16. (86.)
UTYLSKA Karolina2011959347886MKS CENTRUM KrakówMŁP60
17. (87.)
WROTNIAK Julia2010943747610POLITECHNIKA RzeszówPKR59
18. (88.)
WYSOCKA Gabriela2010965751745MLKS CZARNI OleckoWMZ59
19. (96.)
FRANCZAK Roksana2010262949217UKS OPTIMA ZamośćLLS57
20. (97.)
KLAG Maja2012620149713KS GORCE Nowy TargMŁP56
21. (110.)
STOLARZ Hanna2010559452217WOLAVIA WołówDŚL53
22. (119.)
BALTAZA Oliwia2010834152178CKIS SkawinaMŁP51
23. (122.)
HEROK Karolina2010126747061RKS CUKROWNIK ChybieŚLS51
24. (123.)
MADEJ Milena20101038852807UKS SP KorzeniówPKR50
25. (125.)
ILCEWICZ Wiktoria2011641852097KRAJNA Sępólno Kraj.KPM49
26. (129.)
ZALEWSKA Julia2011678553787TKS GRANIT StrzelinDŚL49
27. (131.)
CHMIEL Nikola2010277151614PUKS ARKA ŁętowniaPKR49
28. (136.)
TOMALA Hanna20101023750731STS REBEL ŁaskarzewMAZ47
29. (137.)
SKOWROŃSKA Natalia2011834552180CKIS SkawinaMŁP47
30. (141.)
WSZOŁEK Natalia2012292147161SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS44
31. (153.)
SPŁAWSKA Nadia2011179952822ORZEŁ Wysocko WielkieWLP37
32. (157.)
LADA Amelia2011721252345UKS KĘPA DębicaPKR34
33. (160.)
KAŁUŻA Aleksandra2013120052002UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS33
34. (181.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011178752819ORZEŁ Wysocko WielkieWLP30
35. (184.)
WŁODARCZYK Justyna2010127551731RKS CUKROWNIK ChybieŚLS30
36. (196.)
SOHLING Anastazja2011721452343UKS KĘPA DębicaPKR26
37. (201.)
TOMECKA Lena201137951450KS MYSŁAW MysłowiceŚLS25
38. (203.)
STEC Zuzanna2011721552346UKS KĘPA DębicaPKR25
39. (211.)
KOWALIK Greta2012493054086LUKS ChełmnoKPM20
40. (219.)
STRĄCZEK Patrycja20121040452437UKS SP KorzeniówPKR19
41. (223.)
KALITA Julia2012721852344UKS KĘPA DębicaPKR17
42. ( - .)
KOCHANEK Zofia201180451170CHROBRY MiędzyzdrojeZPM0
43. ( - .)
PIASECKA Wiktoria2013174053362KS OGNIWO ChełmLLS0
44. ( - .)
KAŁUSKA Zofia2012187954296KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
45. ( - .)
KOSIBA Klaudia20101175356971LUKS SkrzyszówMŁP0
46. ( - .)
ZARZYCKA Martyna2012700054957LUPUS KABATY WarszawaMAZ0
47. ( - .)
HAJDUGA Natalia2011498154643MOKSIR CzchówMŁP0
48. ( - .)
ZARĘBSKA Maja201156051975OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ0
49. ( - .)
PAZIEWSKA Maja20121024451806STS REBEL ŁaskarzewMAZ0
50. ( - .)
STRZELCZAK Agata2010195448243TAJFUN Ostrów Wielk.WLP0
51. ( - .)
STASIOR Zuzanna2011720554978UKS KĘPA DębicaPKR0
52. ( - .)
KOWALCZYK Milena2012264054359UKS OPTIMA ZamośćLLS0
53. ( - .)
KŁYŻ Natalia2011263352392UKS OPTIMA ZamośćLLS0
54. ( - .)
PORĘBA Wiktoria2013924855482UKS WielopolePKR0
55. ( - .)
PORĘBA Małgorzata2012903055444UKS WielopolePKR0
Żacy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
MRUGAŁA Jan2010619647455KS GORCE Nowy TargMŁP152
2. (2.)
DOBOSZ Jakub2010628045752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ139
3. (3.)
KORZUS Julian2010737745726KS GOTYK ToruńKPM123
4. (4.)
ŁĄCKI Piotr201052849820ENERGA KTS ToruńKPM112
5. (5.)
TURECKI Jakub2011193146010UKS GRYF GdówMŁP108
6. (6.)
SUKURENKO Karol2010147350662KTS KołobrzegZPM107
7. (8.)
LEPICH David2011132949398LZS ŻywociceOPO101
8. (9.)
MUSIAŁ Sebastian20103649064UMLKS RadomskoŁDZ100
9. (10.)
STANIOWSKI Dawid201014649203LKS ODRA GłoskaDŚL99
10. (11.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010155448016KS GOTYK ToruńKPM99
11. (12.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010362144992MTS KwidzynPOM98
12. (13.)
MARDOSZ Maciej2010399748742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP96
13. (15.)
PILCH Mikołaj20111066649492niestow. woj. MŁPMŁP92
14. (16.)
BOBER Wiktor2010934049592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI88
15. (17.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010500152109MKS SKAWA WadowiceMŁP87
16. (18.)
KEMPKA Krzysztof201032545714DEKORGLASS DziałdowoWMZ84
17. (19.)
ZORNIG Jakub201064049189STS DębnoZPM83
18. (21.)
DZIKOŃSKI Dominik2010832649434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ82
19. (22.)
PARUCH Wiktor20101036846816KTS GliwiceŚLS82
20. (23.)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010722153592MAZOVIA Mińsk Mazow.MAZ80
21. (24.)
BABIAK Filip2010945148277FIBER Nowogród Bobrz.LBU80
22. (25.)
WILIŃSKI Antoni2010195050147LKS OMEGA KleszczówŁDZ79
23. (26.)
DANIELEWICZ Jan2010509748092PIONIER KleszczewoWLP79
24. (27.)
KWIECIŃSKI Hubert2011202749233WICHER Lisiec WielkiWLP78
25. (28.)
KOZAK Szymon2010654252136KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR78
26. (29.)
KUBOSZEK Miłosz2011261649773KU AZS UE WrocławDŚL78
27. (32.)
POST Wiktor201087851042MRKS GdańskPOM75
28. (33.)
RYŻEWSKI Maciej20101048446731LUKS GOKSIT SuchowolaPDL75rank.
29. (34.)
KUROS Antoni2010618852015KS GORCE Nowy TargMŁP73rank.
30. (36.)
SOBIEGRAJ Marek2010475151920UKS ORLĘTA BilczaŚWI72rank.
31. (37.)
KOMOROWICZ Kamil2010682651026KS POLONIA KielceŚWI71rank.
32. (38.)
NAGEL Nikodem2010522952062UKS JORDAN ZakliczynMŁP71rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (96.)
GROCHOLSKI Miłosz201393553823KU AZS UE WrocławDŚL55
2. (46.)
PIESZAK Adam2010595550933KS FLISAK ZłotoriaKPM68
3. (39.)
MRÓZ Szymon2011173148720KS OGNIWO ChełmLLS70
4. (44.)
BŁASZCZYK Maciej201023951525ZKS Zielona GóraLBU68
5. (155.)
BŁASZCZYK Natan2010830246988DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ39
6. (118.)
KOWALCZYK Bartosz2011618547456KS GORCE Nowy TargMŁP51woj.
7. (43.)
MROCZEK Oskar2010778146750MUKS START NadarzynMAZ68
8. (48.)
KRAWCZYK Leon201129851734UKS SOKOLIK NiemodlinOPO67
9. (54.)
IWANIUCH Wiktor2010724752183MLKS NURT PrzemyślPKR65
10. (58.)
SOKOŁOWSKI Adam2011308850655TS ÓSEMKA BiałystokPDL65woj.
11. (61.)
SADOWSKI Daniel2012625149890UKS LIS SierakowicePOM64
12. (69.)
ORSZULAK Mateusz2011227049311Czechowice-DziedziceŚLS62
13. ( - .)
WRÓBEL Kamil2011683254915KS POLONIA KielceŚWI0woj.
14. (53.)
PIOTRKOWSKI Rafał201033549765DEKORGLASS DziałdowoWMZ66
15. (98.)
MATKOWSKI Piotr2011510652635PIONIER KleszczewoWLP54
16. (60.)
STAŃCZYK Antoni2010147253520KTS KołobrzegZPM64
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (42.)
CZECH Michał2010275149547STS BrynicaOPO69
2. (49.)
LUNKOWSKI Adrian2010925950832UKS ORLIK GdyniaPOM66
3. (50.)
STAŃKO Bartosz2010277751615PUKS ARKA ŁętowniaPKR66
4. (55.)
SAULEWICZ Jan2011965551744MLKS CZARNI OleckoWMZ65
5. (57.)
GIERACH Patryk2010830446987DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ65
6. (59.)
STACHOWIAK Adam2011507448883KS AZS UWM OlsztynWMZ64
7. (64.)
DOMAGAŁA Mateusz2010232246331SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS64
8. (65.)
GRZEGOREK Igor2010633250875LKS STOMIL BełchatówŁDZ63
9. (70.)
MOLIŃSKI Jakub2011770650921ROKITA Brzeg DolnyDŚL62
10. (71.)
MADEJ Franciszek201133045710DEKORGLASS DziałdowoWMZ62
11. (73.)
KAŁUŻNY Tomasz20104649062SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS62
12. (76.)
PISARZOWSKI Witold201037547767KS MYSŁAW MysłowiceŚLS61
13. (83.)
MARCINKOWSKI Dominik20104551071SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS59
14. (85.)
SZYNKIEWICZ Michał2010309050657TS ÓSEMKA BiałystokPDL59
15. (87.)
ZAJDA Mikołaj2011299253143ULKS MoszczenicaŁDZ58
16. (94.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010240452091UKS ALFA GostyninMAZ56
17. (95.)
KOWALCZYK Filip2010240752090UKS ALFA GostyninMAZ56
18. (99.)
MUCHA Mateusz2010590348874UKS SPARTAKUS OtyńLBU54
19. (101.)
AFRYKAŃSKI Wojciech2011154148013KS GOTYK ToruńKPM54
20. (103.)
CIBOROWSKI Szymon2010720951279UKS KĘPA DębicaPKR54
21. (108.)
DĘBSKI Gracjan2010653952137KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR53
22. (109.)
GACEK Maksymilian2010226651258Czechowice-DziedziceŚLS52
23. (110.)
MILCZARSKI Miłosz2010241052092UKS ALFA GostyninMAZ52
24. (111.)
WALASEK Michał201235749769DEKORGLASS DziałdowoWMZ52
25. (119.)
BRZEZIŃSKI Wojciech20104850201SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS51
26. (127.)
TRYBULSKI Antoni2012779251096MUKS START NadarzynMAZ48
27. (129.)
KARKOSZKA Jakub2011167049290UKS PIAST OstrzeszówWLP47
28. (146.)
ZIOŁO Piotr2012779353016MUKS START NadarzynMAZ42
29. (147.)
TOMKOWSKI Dawid2011497552054MOKSIR CzchówMŁP42
30. (149.)
RATKA Andrzej201137851167KS MYSŁAW MysłowiceŚLS41
31. (150.)
PIECOWSKI Szymon2011315847418KS NAPRZÓD BorucinŚLS41
32. (154.)
SZCZEPAŃSKI Fabian201235649763DEKORGLASS DziałdowoWMZ40
33. (157.)
PRZYBYSZ Przemysław2012278151618PUKS ARKA ŁętowniaPKR38
34. (164.)
PIASECKI Jonatan2011173253165KS OGNIWO ChełmLLS36
35. (165.)
STACHEL Artur2011400147269UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP36
36. (173.)
OTULAK Sebastian2010590653877UKS SPARTAKUS OtyńLBU33
37. (178.)
PILCH Michał2010902552704UKS WisłaŚLS32
38. (179.)
PIOTROWSKI Lucjan2010559154104WOLAVIA WołówDŚL31
39. (182.)
ROCHON Grzegorz201033749770DEKORGLASS DziałdowoWMZ31
40. (183.)
HYZ Jakub20101053152320HEKSA Niedrzwica DużaLLS31
41. (186.)
BRYK Alan20101029853935KS SOKÓŁ SerockMAZ30
42. (193.)
PROŚNIEWSKI Adam2010711550562WOLAVIA WołówDŚL28
43. (202.)
PYTKO Krystian2011810254082ATS BINGO RopczycePKR25
44. (202.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012879055406KS SOKÓŁ SerockMAZ25
45. (207.)
MADEJ Jan20121040352811UKS SP KorzeniówPKR24
46. (245.)
ZIĘBA Jakub2010381953003TKKF DobczyceMŁP16
47. (247.)
CYPEK Filip2010243346722SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS16
48. (259.)
MARDUŁA Michał2011619252018KS GORCE Nowy TargMŁP16
49. (268.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013827550011PKS KOLPING JarosławPKR11
50. (274.)
SZOSTAK Adam20104451759SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS8
51. ( - .)
STOCZEK Błażej2012834652181CKIS SkawinaMŁP0
52. ( - .)
NIEWIARA Wojciech2010164854278GOK CharsznicaMŁP0
53. ( - .)
CYRANKIEWICZ Olaf2012359154463HEKSA Niedrzwica DużaLLS0
54. ( - .)
MAŚLANKA Sebastian2011619352017KS GORCE Nowy TargMŁP0
55. ( - .)
OPERACZ Kuba20101375658784KU AZS AWF WrocławDŚL0
56. ( - .)
PIS Artur20101049752050LUKS SkrzyszówMŁP0
57. ( - .)
GLANERT Olaf2012759755060OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM0
58. ( - .)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier20121089356165OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM0
59. ( - .)
SOKOŁOWSKI Marcel2011178354287ORZEŁ Wysocko WielkieWLP0
60. ( - .)
JUCHA Jakub2011438553184POLITECHNIKA RzeszówPKR0
61. ( - .)
PIOCH Filip20101211757265TAJFUN Ostrów Wielk.WLP0
62. ( - .)
MRÓZ Patryk2010523454680UKS JORDAN ZakliczynMŁP0