Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy „Kępa” w Dębicy zapraszają na Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 19-21 marca 2021 roku w hali sportowej MOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 16 marca 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Sędzia główny: Jakub KORDYŚ
Zastępca sędziego głównego: Tomasz KĄSEK
Obsługa komputerowa: Paweł MURZEWSKI

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – eliminacje
Młodzicy – eliminacje

Transmisja
niedziela – stół 4
niedziela – stół 7
sobota – stół 4
sobota – stół 7

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek na sezon
Ranking młodzików na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na młodziczek i młodzików.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Młodziczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
HAWRO Kinga2008438345671POLITECHNIKA RzeszówPKR292
2. (2.)
MIRECKA Milena2008568443500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ274
3. (3.)
HADRYŚ Matylda2008687145028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP265
4. (4.)
RAJKOWSKA Katarzyna200955545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ240
5. (5.)
WIKTOR Julia20081016147491KS BRONOWIANKA KrakówMŁP237
6. (6.)
BRZEZIŃSKA Natalia200832045707DEKORGLASS DziałdowoWMZ237
7. (7.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010499945181MKS SKAWA WadowiceMŁP232
8. (8.)
KRAUSE Agata2009213545375MKS EMDEK BydgoszczKPM232
9. (9.)
CZAJKOWSKA Weronika2008361544777MTS KwidzynPOM214
10. (10.)
BEZAK Zuzanna2008833843566CKIS SkawinaMŁP210
11. (11.)
OSKIERA Aleksandra2008779443499MUKS START NadarzynMAZ207
12. (12.)
GAJ Milena2008191843608UKS GRYF GdówMŁP199
13. (13.)
ULATOWSKA Anna2009559541481WOLAVIA WołówDŚL199
14. (14.)
TOBOREK Maria2008119346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS197
15. (15.)
MIKULSKA Kinga2008298248446ULKS MoszczenicaŁDZ196
16. (16.)
PERZ Izabela2008192847441UKS GRYF GdówMŁP192
17. (17.)
ŁĘGOWSKA Maja2008199647219LUKS KołaczkowoKPM187
18. (18.)
ZYNA Julia20084951171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS185
19. (19.)
BOROWSKA Julia2008514147379KS POLONIA ŚmigielWLP179
20. (20.)
BOROWSKA Patrycja2008536046460UKS RETURN PiasecznoMAZ177
21. (21.)
SOKOŁOWSKA Maja200826244907ZKS Zielona GóraLBU174
22. (22.)
ZATYKA Magdalena20081023545937STS REBEL ŁaskarzewMAZ173
23. (23.)
KOWALSKA Julia2009792349781MLUKS ORLIK KcyniaKPM170
24. (24.)
RABIEGA Natalia200839945016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ168
25. (25.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU167
26. (26.)
ŁAKOMA Maja2009358846234HEKSA Niedrzwica DużaLLS167
27. (27.)
TWARDAWA Emilia2009227346676Czechowice-DziedziceŚLS167
28. (28.)
SALECKA Wiktoria2008748348391ŻACZEK FajsławiceLLS165
29. (29.)
CZAJA Julia201087645401MRKS GdańskPOM164
30. (30.)
RUCIŃSKA Lena2010900949530WEL Lidzbark WelskiWMZ164
31. (31.)
ZUBRYCKI Olga2009309249850TS ÓSEMKA BiałystokPDL163
32. (33.)
CICHOCKA Nikola2009168352637LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI160rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (50.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010770246796ROKITA Brzeg DolnyDŚL135
2. (66.)
SŁUPSKA Malwina2008751248246ŚKTS ŚwiecieKPM126
3. (37.)
WAROWNA Maja2008473344578UKS DYNAMO GózdLLS155
4. (206.)
KASPROWICZ Nina200925053050ZKS Zielona GóraLBU64
ŁDZ
5. (48.)
LECH Maja2009618947457KS GORCE Nowy TargMŁP138
6. (34.)
WILLE Laura20081400646146UKS RETURN PiasecznoMAZ159
7. (55.)
KUSIŃSKA Blanka2009777947809MUKS START NadarzynMAZ131
8. (51.)
GARGOL Wiktoria2008158445577MLUKS WAKMET BodzanówOPO135
9. (39.)
MACIAŁEK Natalia2008827145673PKS KOLPING JarosławPKR150
10. (44.)
KIERSNOWSKA Natalia2010307549851TS ÓSEMKA BiałystokPDL142
11. (89.)
STOSIO Martyna2010385450157GKTS GdańskPOM117
12. (142.)
RATAJCZYK Nikola2009384047056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS90
13. (140.)
WAWRZYKOWSKA Wiktoria2008169747970LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI91woj.
14. (46.)
PINGOT Zuzanna2008900848985WEL Lidzbark WelskiWMZ139
15. (73.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009514847382KS POLONIA ŚmigielWLP123
16. (42.)
KMIECIK Zuzanna2009717646940TOP-SPIN SzczecinZPM145
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
MAKAR Aleksandra2010725350586MLKS NURT PrzemyślPKR157
2. (38.)
SKARŻYŃSKA Maria2008833443368LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ150
3. (40.)
IDZIK Magda200880349397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM148
4. (43.)
KUNKA Aleksandra2008912250074UKS TORNADO WaksmundMŁP142
5. (49.)
ZAWADZKA Julia200873151018GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU136
6. (53.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008239945869UKS ALFA GostyninMAZ134
7. (56.)
JURCZYK Zaryna2009307352494TS ÓSEMKA BiałystokPDL130
8. (57.)
PILARSKA Weronika2009909147994LUKS KUSY LaskowiceKPM129
9. (60.)
KUKLA Amelia2008721049811UKS KĘPA DębicaPKR128
10. (62.)
LUBIENIECKA Gabriela2008179347463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP127
11. (64.)
KARCZMARZ Maria200975949463LEWART AGS LubartówLLS126
12. (65.)
BIAŁK Karolina2009435146177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM126
13. (67.)
ZAWIŚLAK Lena2010195147158LKS OMEGA KleszczówŁDZ125
14. (69.)
PIETRUSZYŃSKA Natasza2008619749717KS GORCE Nowy TargMŁP124
15. (70.)
MROCZKA Alicja2008619447453KS GORCE Nowy TargMŁP124
16. (72.)
MAŁECKA Natalia2008199747217LUKS KołaczkowoKPM124
17. (74.)
STEFANIAK Amelia2009363144988MTS KwidzynPOM123
18. (75.)
OSMOLAK Antonina2008241245870UKS ALFA GostyninMAZ123
19. (76.)
SERAFIN Antonina2009748448730ŻACZEK FajsławiceLLS122
20. (79.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010946348455BOSIR ULKS BarcinKPM120
21. (84.)
JAKUBCZYK Weronika2009399548741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP118
22. (88.)
LASKOWSKA Emilka20091017945931CIA ŁaskarzewMAZ117
23. (90.)
KARKOSZKA Jagoda2009166945355UKS PIAST OstrzeszówWLP117
24. (91.)
FALKOWSKA Martyna200980251577CHROBRY MiędzyzdrojeZPM117
25. (94.)
PENCARSKA Emilia200837343721KS MYSŁAW MysłowiceŚLS115
26. (96.)
ŻACZEK Kalina200945347542UKS OPTIMUM LubaszWLP112
27. (97.)
ROGULSKA Julia2010492952477LUKS ChełmnoKPM110
28. (98.)
WILK Monika2008418747923UKS DWÓJKA SosnowiecŚLS110
29. (100.)
SMOLAREK Lena2010771150881ROKITA Brzeg DolnyDŚL107
30. (101.)
SKIBIŃSKA Dominika2009857549162SKTS DWÓJKA KraśnikLLS107
31. (103.)
ADAMCZYK Natasza2010250549680LKTS LubońWLP106
32. (106.)
JUREK Kamila2008888346946GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR105
33. (109.)
SZKIRYNIEC Kamila2008263947582UKS OPTIMA ZamośćLLS105
34. (115.)
STEFANOWICZ Milena2013352151589WARMIA Lidzbark Warm.WMZ103
35. (118.)
ŚWIĄTEK Maja2008237249266MKS TARNOVIA TarnówMŁP101
36. (119.)
PAZIEWSKA Natalia20081023647472STS REBEL ŁaskarzewMAZ101
37. (120.)
KONSTANTYN Kaja2009958449837MKS CENTRUM KrakówMŁP101
38. (126.)
PIETRASZKO Małgorzata2009674245767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS98
39. (127.)
KNAPIK Marta2009641547252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM98
40. (128.)
SZEWCZYK Maria2008959249838MKS CENTRUM KrakówMŁP96
41. (130.)
CHRĄCHOL Marika2010770446643ROKITA Brzeg DolnyDŚL95
42. (133.)
BUCHOWSKA Magdalena2009306646365TS ÓSEMKA BiałystokPDL92
43. (135.)
WROTNIAK Julia2010943747610POLITECHNIKA RzeszówPKR92
44. (138.)
KOSTUCH Gabriela2009399646677UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP91
45. (148.)
MALINOWSKA Anastazja200936945196KS MYSŁAW MysłowiceŚLS88
46. (149.)
ROGALA Anna20101207850715niestow. woj. PKRPKR88
47. (156.)
ŻYCZYŃSKA Zuzanna2009889445108GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR84
48. (160.)
PUŁECKA Gabriela2010770848882ROKITA Brzeg DolnyDŚL83
49. (165.)
KOWALSKA Daria20091353849163SKTS DWÓJKA KraśnikLLS81
50. (166.)
WRÓBEL Zuzanna2010857849159SKTS DWÓJKA KraśnikLLS81
51. (167.)
NOWICKA Patrycja2009588847254NADWIŚLANIN PłockMAZ80
52. (185.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010320750180UKS MOSIR DuklaPKR72
53. (192.)
GUTKOWSKA Zuzanna2008628248505BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ70
54. (203.)
GAJ Julia2010399248746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP64
55. (204.)
ROGOWICZ Natalia2009456546685UKS ENERGIA SiewierzŚLS64
56. (205.)
BYRTEK Emilia2009138949535LESZN. Leszna GórnaŚLS64
57. (210.)
KRAMEK Amelia2010888746947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR61
58. (220.)
REGULSKA Maja2009187150722KS SPÓJNIA WarszawaMAZ57
59. (228.)
URBAŃCZYK Maja200838151166KS MYSŁAW MysłowiceŚLS55
60. (229.)
URBANOWICZ Klaudia2009201345255KS VIRET CMC ZawiercieŚLS55
61. (239.)
OBAL Nikola2011237552051MKS TARNOVIA TarnówMŁP46
62. (239.)
ŚWIĄTEK Emilia2011237651948MKS TARNOVIA TarnówMŁP46
63. (267.)
CIEŚLAR Nadia2008139049536LESZN. Leszna GórnaŚLS36
64. (269.)
ZARZYCKA Maja2009699852584LUPUS KABATY WarszawaMAZ36
65. (271.)
MAJKOWSKA Andżelika2009390649223UKS JUVENIA PółcznoPOM36
66. (275.)
STOCZKO Wiktoria2008243549798LKS LOTOS JabłonnaMAZ35
67. (316.)
WIECZOREK Zuzanna2011515449412KS POLONIA ŚmigielWLP23
68. (316.)
BARTOSZKO Natalia2010262549897KU AZS UE WrocławDŚL23
69. (347.)
MARDOSZ Zuzanna2011399850573UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP17
70. (357.)
DOŁŻYCKA Lena2009654052201KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR12
71. (367.)
BARTOSZKO Nicol2012262649898KU AZS UE WrocławDŚL9
72. ( - .)
ŻAK Iza20091018551492CIA ŁaskarzewMAZ0
73. ( - .)
KAROLCZUK Aleksandra2010164951536GOK CharsznicaMŁP0
74. ( - .)
BELICA Nikola2010719652027IKTS BROŃ RadomMAZ0
75. ( - .)
SONNENBERG Monika2011738454022KS GOTYK ToruńKPM0
76. ( - .)
KOBOSZ Łucja2011438653185POLITECHNIKA RzeszówPKR0
77. ( - .)
STEC Zuzanna2011721552346UKS KĘPA DębicaPKR0
78. ( - .)
SZEWCZUK Agata2009263847581UKS OPTIMA ZamośćLLS0
79. ( - .)
LECHOWICZ Aleksandra2009263549216UKS OPTIMA ZamośćLLS0
80. ( - .)
GAWRON Martyna2009263049215UKS OPTIMA ZamośćLLS0
81. ( - .)
PISZCZEK Milena2010474551934UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
82. ( - .)
WOŹNIAK Helena2009400548748UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP0
83. ( - .)
PORĘBA Małgorzata2012903055444UKS WielopolePKR0
Młodzicy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PAKUŁA Aleks2009568647314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ292
2. (2.)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ288
3. (3.)
TOTON Kacper2008810443660ATS BINGO RopczycePKR274
4. (4.)
ŻYGADŁO Franciszek200893343097KU AZS UE WrocławDŚL259
5. (6.)
FLAUMENHAFT Szymon2009827248346PKS KOLPING JarosławPKR248
6. (7.)
MICHNA Samuel2009623842168UKS LIS SierakowicePOM244
7. (8.)
PTAK Wiktor200837743548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS237
8. (9.)
LIPA Oskar2008298043858ULKS MoszczenicaŁDZ234
9. (10.)
KUFEL Karol2008674044511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS214
10. (11.)
PYRA Konrad200841445156VISONEX WierzbięcinZPM212
11. (12.)
SMOTER Adam2008628547911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ212
12. (13.)
LIPOWSKI Michał200832945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ207
13. (14.)
SZYMCZAK Wojciech200952943269ENERGA KTS ToruńKPM206
14. (15.)
WILLE Juliusz20081349346145ATS BINGO RopczycePKR204
15. (16.)
LATOCHA Kacper2008297944063ULKS MoszczenicaŁDZ201
16. (17.)
PERKOWSKI Kacper2009308346363TS ÓSEMKA BiałystokPDL198
17. (18.)
MALARZ Dawid2008262148966KU AZS UE WrocławDŚL194
18. (19.)
KAŹMIERCZAK Michał2008643243380SKF MKTS OpalenicaWLP193
19. (20.)
WNĘK Krzysztof2009678444388TKS GRANIT StrzelinDŚL185
20. (21.)
MRUGAŁA Jan2010619647455KS GORCE Nowy TargMŁP183
21. (22.)
DYBKA Bartosz2008253043907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU180
22. (23.)
BIELECKI Maciej200831845701DEKORGLASS DziałdowoWMZ177
23. (24.)
DOBOSZ Jakub2010628045752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ177
24. (25.)
SĘKOWSKI Piotr20081034043437MRKS GdańskPOM174
25. (26.)
STOLARCZYK Kryspin200833945716DEKORGLASS DziałdowoWMZ171
26. (27.)
JESSE Mateusz2008641443510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM167
27. (28.)
SAWINA Maksymilian2008109746568ENERGA KTS ToruńKPM165
28. (29.)
CZARNOF Nikodem2008670345908UKS ZALEW StepnicaZPM163
29. (30.)
GNIADEK Piotr2008618047452KS GORCE Nowy TargMŁP163
30. (31.)
ADERJAHN Nikodem2008641343508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM163
31. (32.)
NYKIEL Piotr2008721347593UKS KĘPA DębicaPKR160
32. (33.)
PILCH Aleksander20081066549073niestow. woj. MŁPMŁP157rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
STASZCZYK Jakub2008559343747WOLAVIA WołówDŚL147
2. (57.)
RĘKAS Miłosz2008738345718KS GOTYK ToruńKPM131
3. (75.)
KOWALCZYK Antoni2008358746776HEKSA Niedrzwica DużaLLS118
4. (204.)
ŻYWORONEK Patryk200927153923ZKS Zielona GóraLBU64
5. (79.)
PAPUGA Miłosz2008953442416UMKS KSIĘŻAK ŁowiczŁDZ117
6. (65.)
PAJORSKI Mateusz2009192749071UKS GRYF GdówMŁP126woj.
7. (180.)
FABISIAK Tomasz2009628145760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ74woj.
8. (107.)
DURDA Michał200861950152KTS LEW GłubczyceOPO105
9. (47.)
FRĄCZEK Michał2008809946893ATS BINGO RopczycePKR136
10. (41.)
CHRZANOWSKI Patryk2008306747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL145
11. (178.)
MAJKOWSKI Dominik2008390749224UKS JUVENIA PółcznoPOM75
12. (115.)
SZARY Piotr2009227246674Czechowice-DziedziceŚLS101
13. (109.)
GBIORCZYK Adam2009934252917ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI105
14. (51.)
SMURZYŃSKI Mateusz2008267747669OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ135
15. (40.)
NADOLNY Jakub2008202951482WICHER Lisiec WielkiWLP146
16. (37.)
MARCZAK Cyprian2009891845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM149
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
GAWLAS Mateusz2009226745186Czechowice-DziedziceŚLS150
2. (35.)
ZROL Kacper2008251645702LKTS LubońWLP150
3. (36.)
SZCZEPANEK Jan2008133445325LZS ŻywociceOPO149
4. (43.)
FORNAL Adrian2008320647118UKS MOSIR DuklaPKR143
5. (45.)
NOSOROWSKI Michał2008308049013TS ÓSEMKA BiałystokPDL137
6. (46.)
ZIEMBA Bartosz2009822247063GKTS GiżyckoWMZ137
7. (50.)
WIECZOREK Piotr2009515347380KS POLONIA ŚmigielWLP135
8. (54.)
HEINKE Tymoteusz2008262046824KU AZS UE WrocławDŚL134
9. (55.)
ŚWINIUCH Jakub2008439550238POLITECHNIKA RzeszówPKR132
10. (61.)
PIOTROWSKI Adam200833648984DEKORGLASS DziałdowoWMZ128
11. (62.)
SUŁEK Bartosz2009251448390LKTS LubońWLP127
12. (64.)
KUTA Błażej200876248952LEWART AGS LubartówLLS127
13. (66.)
TOMASZEWSKI Kacper2009119545595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS126
14. (67.)
GRABAS Robert2008438243389POLITECHNIKA RzeszówPKR124
15. (68.)
MUSIAŁ Sebastian20103649064UMLKS RadomskoŁDZ124
16. (69.)
STANIOWSKI Stanisław200814749202LKS ODRA GłoskaDŚL122
17. (71.)
KANOWNIK Kajetan2008496946963MOKSIR CzchówMŁP121
18. (77.)
KAŁUŻA Tomasz2009119446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS118
19. (81.)
TRYBAŁA Szymon200814942688LKS ODRA GłoskaDŚL115
20. (83.)
GRYCUK Szymon2009307150361TS ÓSEMKA BiałystokPDL114
21. (86.)
MECH Bartosz2009926045408UKS ORLIK GdyniaPOM113
22. (88.)
ZIELIŃSKI Alan2008827045674PKS KOLPING JarosławPKR112
23. (91.)
STANIOWSKI Dawid201014649203LKS ODRA GłoskaDŚL111
24. (92.)
RĘKAS Maciej2008738245719KS GOTYK ToruńKPM111
25. (94.)
KOT Szymon2008312542986UKS HURAGAN SosnowiecŚLS110
26. (95.)
KEMPKA Iwo200932445713DEKORGLASS DziałdowoWMZ109
27. (98.)
MARKIEWICZ Michał2008716047942SIEMACHA KrakówMŁP109
28. (110.)
GNIZA Paweł2008444251103PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP104
29. (116.)
KORZUS Julian2010737745726KS GOTYK ToruńKPM101
30. (118.)
PIRÓG Paweł2008716447943SIEMACHA KrakówMŁP99
31. (121.)
KUTA Michał200976350566LEWART AGS LubartówLLS97
32. (122.)
HAJDUK Łukasz2008827441872PKS KOLPING JarosławPKR97
33. (123.)
KUKLA Karol2009721147592UKS KĘPA DębicaPKR97
34. (133.)
ŁĄCKI Piotr201052849820ENERGA KTS ToruńKPM94
35. (136.)
GAWRON Wiktor2008888043388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR92
36. (137.)
RUDOLF Wiktor2009674647310LUKS ChełmnoKPM92
37. (139.)
KONDEK Szymon2008834448629CKIS SkawinaMŁP90
38. (140.)
MIELCAREK Franciszek2008179550860ORZEŁ Wysocko WielkieWLP90
39. (143.)
TUREK Oliwier2009120247057UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS89
40. (144.)
ANTONOWICZ Mikołaj2008239745867UKS ALFA GostyninMAZ89
41. (145.)
STEFANOWICZ Oleg2009354049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ89
42. (147.)
PRAJSNAR Nataniel2008550650858KSTS KrosnoPKR85
43. (150.)
TURECKI Jakub2011193146010UKS GRYF GdówMŁP85
44. (160.)
MARDUŁA Mateusz2008619149714KS GORCE Nowy TargMŁP82
45. (161.)
DZIKOŃSKI Dominik2010832649434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ82
46. (170.)
KEMPKA Krzysztof201032545714DEKORGLASS DziałdowoWMZ77
47. (172.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010155448016KS GOTYK ToruńKPM76
48. (184.)
SZYMIK Jakub2009120345591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS72
49. (188.)
PILCH Mikołaj20111066649492niestow. woj. MŁPMŁP70
50. (199.)
KUŹMA Jakub2009714949015UKS ATS BiałystokPDL65
51. (207.)
WICHLIŃSKI Franciszek2009674851102LUKS ChełmnoKPM64
52. (208.)
CIOSMAK Maciej2009312350966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS64
53. (210.)
GOLEŃ Paweł2009550545966KSTS KrosnoPKR64
54. (211.)
KUROWSKI Maksymilian2008186449418KS SPÓJNIA WarszawaMAZ64
55. (212.)
NIEĆ Tomasz2008497252059MOKSIR CzchówMŁP63
56. (223.)
ZAJUL Maciej2008354851276WARMIA Lidzbark Warm.WMZ60
57. (227.)
ZAJĄC Mikołaj2009227448424Czechowice-DziedziceŚLS60
58. (228.)
ŁOŻYŃSKI Karol2008385253609GKTS GdańskPOM59
59. (230.)
WILIŃSKI Antoni2010195050147LKS OMEGA KleszczówŁDZ59
60. (237.)
MARCHEWKA Rafał2009192445737UKS GRYF GdówMŁP54
61. (257.)
MOSIEJ Piotr2009307953965TS ÓSEMKA BiałystokPDL47
62. (258.)
UTYLSKI Kornel2008959445918MKS CENTRUM KrakówMŁP47
63. (264.)
KLAG Franciszek2009618247454KS GORCE Nowy TargMŁP46
64. (265.)
CZAPUTA Piotr2008290651215SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS46
65. (270.)
WINTER Marcel2010477653015KSTS KrosnoPKR44
66. (278.)
ZAPAŚNIK Mateusz2008567453891IKRTS JózefówMAZ41
67. (279.)
MALINOWSKI Tobiasz200937045197KS MYSŁAW MysłowiceŚLS41
68. (280.)
BRZOZOWSKI Franciszek2008239845864UKS ALFA GostyninMAZ41
69. (289.)
MARDOSZ Maciej2010399748742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP38
70. (294.)
PISARZOWSKI Konrad200837445199KS MYSŁAW MysłowiceŚLS37
71. (313.)
BULIŃSKI Sebastian2008345351684SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP32
72. (315.)
GAJ Krystian2008399349172UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP32
73. (322.)
RESZKA Adam2009716549841SIEMACHA KrakówMŁP31
74. (327.)
KRAS Nikodem2008522552061UKS JORDAN ZakliczynMŁP30
75. (334.)
KUROS Antoni2010618852015KS GORCE Nowy TargMŁP28
76. (337.)
PISARZOWSKI Witold201037547767KS MYSŁAW MysłowiceŚLS28
77. (341.)
LIPOWICZ Kacper2008269351480UKS OlesnoMŁP27
78. (346.)
CESARZ Franciszek2008456349623UKS ENERGIA SiewierzŚLS25
79. (352.)
TOMKOWSKI Dawid2011497552054MOKSIR CzchówMŁP24
80. (358.)
NALEŻNIAK Mateusz2009639652922SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS23
81. (362.)
CIBOROWSKI Szymon2010720951279UKS KĘPA DębicaPKR23
82. (371.)
OBAL Daniel2009236852049MKS TARNOVIA TarnówMŁP22
83. (387.)
SZTOLSZTENER Jan2008243653885LKS LOTOS JabłonnaMAZ19
84. (395.)
SZYDŁO Maciej2009639752921SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS18
85. (414.)
KOCH Mateusz2008639350629SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS16
86. (415.)
RATKA Andrzej201137851167KS MYSŁAW MysłowiceŚLS16
87. (416.)
HARNIK Mateusz200836750923KS MYSŁAW MysłowiceŚLS16
88. (420.)
PŁAWIŃSKI Natan2008345951686SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP15
89. (434.)
VYNARSKIY Valerii200938252935KS MYSŁAW MysłowiceŚLS14
90. (437.)
KRAKOWSKI Sebastian2008522448302UKS JORDAN ZakliczynMŁP13
91. (438.)
NAGEL Nikodem2010522952062UKS JORDAN ZakliczynMŁP13
92. (439.)
SALETNIK Jakub2008346051687SOLNE MIASTO WieliczkaMŁP13
93. (463.)
CZYSZCZOŃ Robert2009617949716KS GORCE Nowy TargMŁP11
94. (463.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010500152109MKS SKAWA WadowiceMŁP11
95. (489.)
PAWELEC Tomasz2008491149173UKS GRYF GdówMŁP10
96. (499.)
PIECH Jan2008497352058MOKSIR CzchówMŁP9
97. (517.)
DYGAS Dawid2009372549697UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP7
98. (517.)
UBIK Jarosław2008374454025UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP7
99. (519.)
DĘBSKI Gracjan2010653952137KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR7
100. (542.)
WAWER Kacper2008243753884LKS LOTOS JabłonnaMAZ6
101. (555.)
ORSZULAK Kamil2009226946823Czechowice-DziedziceŚLS6
102. (582.)
ULFIK Bartłomiej2009639953236SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS4
103. (585.)
KOSTRZEWA Kacper2009497052057MOKSIR CzchówMŁP4
104. (585.)
STACHEL Bartłomiej2009400246009UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP4
105. (595.)
JĘDRZEJOWSKI Ksawery2009499252107MKS SKAWA WadowiceMŁP3
106. ( - .)
KULIK Iwo2009628350399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
107. ( - .)
CYRANKIEWICZ Olaf2012359154463HEKSA Niedrzwica DużaLLS0
108. ( - .)
ZIÓŁEK Jan2008998455696IKTS BROŃ RadomMAZ0
109. ( - .)
OBERDA Michał2009720154975IKTS BROŃ RadomMAZ0
110. ( - .)
KOZAK Szymon2010654252136KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR0
111. ( - .)
KOWALCZYK Bartosz2011618547456KS GORCE Nowy TargMŁP0
112. ( - .)
MAŚLANKA Sebastian2011619352017KS GORCE Nowy TargMŁP0
113. ( - .)
WRÓBEL Kamil2011683254915KS POLONIA KielceŚWI0
114. ( - .)
WÓJCIK Filip20091113756377KSTS KrosnoPKR0
115. ( - .)
TOMCZYKOWSKI Michał20091099056259LKS LOTOS JabłonnaMAZ0
116. ( - .)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010722153592MAZOVIA Mińsk Mazow.MAZ0
117. ( - .)
JANIUŚ Mateusz20081146856692MLKS NURT PrzemyślPKR0
118. ( - .)
IWANIUCH Wiktor2010724752183MLKS NURT PrzemyślPKR0
119. ( - .)
GAŁECKA Igor20091208957241SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
120. ( - .)
MARCOL Michał2009962155582SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
121. ( - .)
KARWASIŃSKI Dominik2009192054140UKS GRYF GdówMŁP0
122. ( - .)
MRÓZ Patryk2010523454680UKS JORDAN ZakliczynMŁP0
123. ( - .)
RAMIAN Marcin20081089556167UKS JORDAN ZakliczynMŁP0
124. ( - .)
PISZCZEK Norbert2009474651935UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
125. ( - .)
SOBIEGRAJ Marek2010475151920UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
126. ( - .)
GULAN Feliks20091057153927UKS RETURN PiasecznoMAZ0
127. ( - .)
JANKOWSKI Paweł20081116056400UKS RETURN PiasecznoMAZ0
128. ( - .)
STACHEL Artur2011400147269UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP0
129. ( - .)
CIECIURA Kacper20092854143UMLKS RadomskoŁDZ0