Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie zapraszają na Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 5-7 marca 2021 roku w Centrum Sportu „Bronowianka”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 2 marca 2021 o godz. 18:00.

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na kadetek i kadetów.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Sędzia główny:  
Zastępca sędziego głównego:  
Obsługa komputerowa: Marcin WOLNICKI

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek na sezon
Ranking kadetów na sezon

Kategorie turnieju

Kadetki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ407
2. (2.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP378
3. (3.)WĄTOR Oliwia2006688043233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP375
4. (4.)
PAWELEC Zuzanna2006353742929WARMIA Lidzbark Warm.WMZ372
5. (5.)
PRZYBYŁ Liliana2006770743311MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL322
6. (6.)HOŁDA Karolina2007688145377KS BRONOWIANKA KrakówMŁP320
7. (7.)
JARECKA Malwina200692738777KU AZS UE WrocławDŚL316
8. (8.)
SKWAREK Julia200640040098GUKS PROSNA WieruszówŁDZ294
9. (9.)SYRDA Zuzanna2006687844288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP274
10. (10.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006432442042IKTS NOTEĆ InowrocławKPM271
11. (11.)
GAWORSKA Natalia200792641986KU AZS UE WrocławDŚL263
12. (12.)
ŚLIWKA Zofia2007568942107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ261
13. (13.)LEMAŃSKA Klara2006641239380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM259
14. (14.)
KURZAWSKA Maja200648643455ENERGA KTS ToruńKPM255
15. (15.)SKIBA Emilia2007337443477LZS KąkolówkaPKR250
16. (16.)
HOŁODNIUK Paulina2006558843310MKS WOLAVIA WołówDŚL247
17. (17.)BOREK Zuzanna2006666841023UKS DOJLIDY BiałystokPDL247
18. (18.)SASS Dorota2006778439168MUKS START NadarzynMAZ233
19. (19.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007492644204LUKS ChełmnoKPM226
20. (20.)BARTKIEWICZ Julia2007688243875KS BRONOWIANKA KrakówMŁP226
21. (21.)
TOŁSTYKO Kinga2006395845913ZKS Zielona GóraLBU225
22. (22.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ221
23. (23.)KOPACKA Anna2006687544915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP219
24. (24.)HADRYŚ Matylda2008687145028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP218
25. (25.)MATROS Izabela2007466945144VICTORIA ChróściceOPO212
26. (26.)
BRZEZIŃSKA Natalia200832045707DEKORGLASS DziałdowoWMZ204
27. (27.)
RIWOŃ Wiktoria2006771042728MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL202
28. (28.)TOBOREK Maria2008119346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS200
29. (29.)
GODLEWSKA Paulina2006362243088MTS KwidzynPOM199
30. (30.)
RAJKOWSKA Sylwia200655643514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ197
31. (31.)
FRELICH Patrycja2007250744873LKTS LubońWLP196
32. (32.)
WOLLSCHLAEGER Liliana2006385743750GKTS GdańskPOM192
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
BOJANOWSKA Magdalena2006770342893MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL191
34. (34.)WYCICHOWSKA Amelia2007156739487KS GOTYK ToruńKPM190
35. (35.)SZMIDT Wiktoria2006190741595AUKS TREFL ZamośćLLS186
36. (36.)MARUSZAK Emilia2006155839462KS GOTYK ToruńKPM185
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (51.)
SOWA Anżelika2007771243467MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL168
2. (34.)WYCICHOWSKA Amelia2007156739487KS GOTYK ToruńKPM190
3. (55.)ZGIERSKA Aleksandra200777246500LEWART AGS LubartówLLS165
4. (218.)KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU57
5. (126.)ZAWADA Oliwia2007390241983GUKS GorzkowiceŁDZ114
6. (38.)KORCZAK Natasza2006618443978KS GORCE Nowy TargMŁP183
7. ( - .)
ZEMBOWICZ Antonina2007569042108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
8. (226.)ZAJĄC Katarzyna2007579244945MGOK Gorzów ŚląskiOPO52
9. (123.)HAWRO Kinga2008438345671POLITECHNIKA RzeszówPKR116
10. ( - .)GODLEWSKA Karolina2009307048856TS ÓSEMKA BiałystokPDL0
11. (75.)
CZAJKOWSKA Weronika2008361544777MTS KwidzynPOM149
12. (165.)ZYNA Julia20084951171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS89
13. (46.)
PURGAŁ Katarzyna2006502053667UKS METEOR WąchockŚWI171
WMZ
14. (56.)NOWAK Katarzyna2007514645499KS POLONIA ŚmigielWLP163
15. (41.)
OSIŃSKA Oliwia200780843876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM182
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
BOJANOWSKA Magdalena2006770342893MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL191
2. (40.)
MIRECKA Milena2008568443500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ182
3. (52.)
GĄSIOR Oliwia2007119639131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS166
4. (54.)
WOLSKA Marta2006299146853ULKS MoszczenicaŁDZ165
5. (57.)
MIKULSKA Kinga2008298248446ULKS MoszczenicaŁDZ162
6. (58.)
SOKOŁOWSKA Maja200826244907ZKS Zielona GóraLBU162
7. (60.)
ULATOWSKA Anna2009559541481MKS WOLAVIA WołówDŚL160
8. (61.)
KUZIO Aleksandra20071001045927UKS GRYF GdówMŁP160
9. (62.)
ZIMNICKA Marta200786942964MRKS GdańskPOM160
10. (66.)
RAJKOWSKA Katarzyna200955545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ158
11. (68.)
WIECZOREK Zuzanna2006298845468ULKS MoszczenicaŁDZ157
12. (72.)
BUDZISZ Weronika2006297245333ULKS MoszczenicaŁDZ151
13. (86.)
BOCHENEK Kamila2007277048192PUKS ARKA ŁętowniaPKR146
14. (91.)
PIECKOWSKA Maria200733348356DEKORGLASS DziałdowoWMZ143
15. (94.)
ZAJĄC Hanna200692843484KU AZS UE WrocławDŚL140
16. (98.)
RABIEGA Natalia200839945016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ138
17. (108.)
GAJ Milena2008191843608UKS GRYF GdówMŁP129
18. (110.)
FILIPEK Angelika2007399143609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP128
19. (119.)
SKAWIŃSKA Nikola2007559241485MKS WOLAVIA WołówDŚL121
20. (128.)
MYŚLIWIEC Marta2007978348836MOSM TychyŚLS113
21. (133.)
INDEKA Weronika2007226843375Czechowice-DziedziceŚLS108
22. (134.)
PACELT Anna2007615047620MKS POGOŃ SiedlceMAZ107
23. (138.)
PERZ Izabela2008192847441UKS GRYF GdówMŁP106
24. (141.)
SALECKA Wiktoria2008748348391UKS ŻACZEK FajsławiceLLS101
25. (166.)
MAKOS Nikola2007579044948MGOK Gorzów ŚląskiOPO89
26. (186.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186849419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ81
27. (188.)
MOSKAŁA Julia2007126943206RKS CUKROWNIK ChybieŚLS81
28. (189.)
KRZEMPEK Wiktoria2007126846378RKS CUKROWNIK ChybieŚLS81
29. (190.)
ROGALA Anna20101207850715niestow. woj. PKRPKR79
30. (193.)
KOWALSKA Julia2009792349781MLUKS ORLIK KcyniaKPM76
31. (199.)
KOWALSKA Wiktoria2007792449780MLUKS ORLIK KcyniaKPM71
32. (237.)
WILLE Laura200857946146niestow. woj. ŁDZŁDZ46
33. (276.)
SERAFIN Antonina2009748448730UKS ŻACZEK FajsławiceLLS33
34. (276.)
PIONTEK Kornelia2006120453515UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS33
35. ( - .)
TWARDAWA Emilia2009227346676Czechowice-DziedziceŚLS0
36. ( - .)
ZARZYCKA Maja2009699852584LUPUS KABATY WarszawaMAZ0
37. ( - .)
PIETRASZKO Małgorzata2009674245767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS0
38. ( - .)
MURAWSKA Sandra2007348154451UKS LIDER MiliczDŚL0
Kadeci
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)KULCZYCKI Alan2006667433602UKS DOJLIDY BiałystokPDL418
2. (2.)JADAM Dawid2007753742849PKS KOLPING JarosławPKR351
3. (3.)
CHILICKI Dawid2006352844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ309
4. (4.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006161642048KS GWIAZDA BydgoszczKPM308
5. (5.)WANDACHOWICZ Michał2006668137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL306
6. (6.)BRUD Szymon2006753644209PKS KOLPING JarosławPKR293
7. (7.)PIECOWSKI Miłosz2006315741497KS NAPRZÓD BorucinŚLS271
8. (8.)
POLOK Paweł2006227143376Czechowice-DziedziceŚLS271
9. (9.)
TURECKI Kacper2006193239784UKS GRYF GdówMŁP259
10. (10.)
STĄPOREK Krzysztof2006568843493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ259
11. (11.)
FORMELA Rafał200788344598MRKS GdańskPOM249
12. (12.)ŻURAWSKI Piotr200693144795KU AZS UE WrocławDŚL247
13. (13.)
GROMEK Artur2007353140924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ246
14. (14.)RUSIN Kacper2006302841415KTS GliwiceŚLS243
15. (15.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006183737893SMS WłodawaLLS241
16. (16.)
PYŚK Damian2006251339458LKTS LubońWLP239
17. (17.)MICHNA Samuel2009623842168UKS LIS SierakowicePOM216
18. (18.)GRYK Konrad2006667045089UKS DOJLIDY BiałystokPDL215
19. (19.)
LISEK Konrad200625449127ZKS Zielona GóraLBU211
20. (20.)MASSALSKI Borys2006537044050UKS RETURN PiasecznoMAZ209
21. (21.)TOTON Kacper2008810443660ATS BINGO RopczycePKR209
22. (22.)ŻURAWSKI Krzysztof200793244794KU AZS UE WrocławDŚL206
23. (23.)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ203
24. (24.)KLAG Wiktor2007618340794KS GORCE Nowy TargMŁP202
25. (25.)
KOSTYK Kamil2006251145705LKTS LubońWLP196
26. (26.)KUROWSKI Jakub2006424742425AZS PWSZ NysaOPO193
27. (27.)
BOROWIAK Filip2006250645704LKTS LubońWLP192
28. (28.)HUBKA Karol2006438445364POLITECHNIKA RzeszówPKR185
29. (29.)PAPIEŻ Franciszek2006590746017UKS SPARTAKUS OtyńLBU182
30. (30.)
KACIUBA Mikołaj2007914643870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL181
31. (31.)PYRA Konrad200841445156VISONEX WierzbięcinZPM180
32. (32.)DYBKA Bartosz2008253043907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU180
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)PERKOWSKI Maciej2006667843247UKS DOJLIDY BiałystokPDL179
34. (34.)
SZURLEJ Kacper200749141406ENERGA KTS ToruńKPM179
35. (35.)MICHTA Mateusz2006934449591ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI177
36. (36.)BROSZKIEWICZ Karol200736040830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS175
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
ŻYGADŁO Franciszek200893343097KU AZS UE WrocławDŚL170
2. (34.)
SZURLEJ Kacper200749141406ENERGA KTS ToruńKPM179
3. (45.)GOSZCZYŃSKI Piotr2006358644586HEKSA Niedrzwica DużaLLS169
4. ( - .)
ŻYWORONEK Patryk200927153923ZKS Zielona GóraLBU0
5. (79.)BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ142
6. (68.)
NOWAK Jakub2007381746032TKKF DobczyceMŁP148
7. (42.)
PAKUŁA Aleks2009568647314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ171
8. (477.)
DURDA Michał200861950152KTS LEW GłubczyceOPO21
9. (334.)FLAUMENHAFT Szymon2009827248346PKS KOLPING JarosławPKR40
10. (41.)
PERKOWSKI Kacper2009308346363TS ÓSEMKA BiałystokPDL171
11. (58.)
SĘKOWSKI Jan20061033941045MRKS GdańskPOM154
12. (148.)GWIZDON Maksymilian200736538087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS106
13. (272.)
SZANIAWSKI Bartosz20071011044832MKS CZARNI PołaniecŚWI57
WMZ
14. (76.)
KAŹMIERCZAK Michał2008643243380SKF MKTS OpalenicaWLP144
15. (318.)GÓRA Marcel2007164147123LKS MEWA ReskoZPM46
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (44.)
LIPA Oskar2008298043858ULKS MoszczenicaŁDZ170
2. (51.)
BIERNACKI Piotr2006366042595UKS JUNIOR MiastkoPOM163
3. (53.)
SZYMCZAK Wojciech200952943269ENERGA KTS ToruńKPM158
4. (57.)
LIPOWSKI Michał200832945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ155
5. (59.)
LATOCHA Kacper2008297944063ULKS MoszczenicaŁDZ154
6. (60.)
STOLARCZYK Kryspin200833945716DEKORGLASS DziałdowoWMZ154
7. (63.)
ADAMIAK Bartosz2007297044160ULKS MoszczenicaŁDZ152
8. (64.)
CZARNOF Nikodem2008670345908UKS ZALEW StepnicaZPM152
9. (71.)
SZCZYPEK Jakub2006187748221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ146
10. (78.)
MICHNO Krzysztof200725745147ZKS Zielona GóraLBU143
11. (80.)
PIOTROWSKI Adam200833648984DEKORGLASS DziałdowoWMZ142
12. (84.)
ULATOWSKI Wiktor2007559641480MKS WOLAVIA WołówDŚL140
13. (91.)
ZAJDA Szymon2006299347135ULKS MoszczenicaŁDZ133
14. (94.)
BAJER Grzegorz2007381646033TKKF DobczyceMŁP132
15. (97.)
KUŹMA Krystian2006307748972TS ÓSEMKA BiałystokPDL130
16. (111.)
SĘKOWSKI Piotr20081034043437MRKS GdańskPOM122
17. (112.)
KUFEL Karol2008674044511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS122
18. (121.)
CHRZANOWSKI Patryk2008306747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL118
19. (123.)
SIEŃKO Łukasz2007277647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR117
20. (130.)
STEFANOWICZ Oleg2009354049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ113
21. (136.)
KALISZ Karol2007559041486MKS WOLAVIA WołówDŚL112
22. (144.)
WILLE Juliusz200857846145niestow. woj. ŁDZŁDZ108
23. (152.)
ROGALA Rafał20061207950716niestow. woj. PKRPKR104
24. (156.)
SMOTER Adam2008628547911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ101
25. (167.)
SAWINA Maksymilian2008109746568ENERGA KTS ToruńKPM98
26. (174.)
BIELECKI Maciej200831845701DEKORGLASS DziałdowoWMZ94
27. (178.)
GAWLAS Mateusz2009226745186Czechowice-DziedziceŚLS93
28. (188.)
ŻYCZYŃSKI Bartłomiej2007889541780GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR87
29. (191.)
JANIK Maciej2007186248634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ86
30. (195.)
KOS Kamil2007888541772GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR84
31. (203.)
SADOWSKI Kamil2007628443501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ82
32. (237.)
KAŁUŻA Tomasz2009119446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS70
33. (245.)
PAJORSKI Mateusz2009192749071UKS GRYF GdówMŁP65
34. (249.)
NIEWIADOMSKI Kacper2006366150692UKS JUNIOR MiastkoPOM64
35. (257.)
SAWECKI Michał2007187447082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ61
36. (291.)
KARWASIŃSKI Szymon2006192154139UKS GRYF GdówMŁP51
37. (297.)
TOMASZEWSKI Kacper2009119545595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS50
38. (364.)
GRYCUK Szymon2009307150361TS ÓSEMKA BiałystokPDL34
39. (374.)
TUREK Oliwier2009120247057UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS33
40. (409.)
MIERNIK Jan2007192549072UKS GRYF GdówMŁP28
41. (432.)
ŁĄCKI Piotr201052849820ENERGA KTS ToruńKPM24
42. (438.)
NOSOROWSKI Michał2008308049013TS ÓSEMKA BiałystokPDL24
43. (501.)
ZARZYCKI Mateusz2007699951675LUPUS KABATY WarszawaMAZ16
44. (584.)
TURECKI Jakub2011193146010UKS GRYF GdówMŁP8
45. (608.)
SZARY Piotr2009227246674Czechowice-DziedziceŚLS8
46. ( - .)
ŚLOSARCZYK Paweł200743049301KTS LEW GłubczyceOPO0
47. ( - .)
KARWASIŃSKI Dominik2009192054140UKS GRYF GdówMŁP0
48. ( - .)
MARCHEWKA Rafał2009192445737UKS GRYF GdówMŁP0
49. ( - .)
PAWELEC Tomasz2008491149173UKS GRYF GdówMŁP0
50. ( - .)
GŁOWIAK Krzysztof20081040855853UKS GRYF GdówMŁP0
51. ( - .)
SZYMIK Jakub2009120345591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS0
52. ( - .)
SŁAWIŃSKI Maciej200726146895ZKS Zielona GóraLBU0