Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu oraz hotel „Arłamów” zapraszają na 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 26-28 marca 2021 roku w hali sportowej hotelu „Arłamów”.

Rozgrywki

Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Zastępca sędziego głównego: Jakub KORDYŚ
Obsługa komputerowa: Tomasz PASTERNAK
Pełna obsada sędziowska

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 marca 2021 o godz. 18:00.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 2. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 2. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Osoby kończące rozgrywki zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
2. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
3. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Seniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (8.)
BAJOR Natalia199791818977KU AZS UE WrocławDŚL2760
2. ( - .)
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna198966583575UKS DOJLIDY BiałystokPDL1560
3. (1.)
KRZYSIEK Paulina1996657317206MUKS START NadarzynMAZ585
4. (2.)
WĘGRZYN Anna200191931740KU AZS UE WrocławDŚL533
5. (3.)
WĘGRZYN Katarzyna200192031741KU AZS UE WrocławDŚL529
6. (4.)
WRÓBEL Wiktoria200686835280MRKS GdańskPOM517
7. (5.)
BRZYSKA Anna2005723940106PKS KOLPING JarosławPKR472
8. (6.)
SZTWIERTNIA Ilona2004687938419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP442
9. (7.)
WOŁOWIEC Dominika1997657420144MUKS START NadarzynMAZ431
10. (9.)
NOWACKA Paulina1994249712095LKTS LubońWLP397
11. (10.)
ŚLĄZAK Julia1999835925077KTS TarnobrzegPKR397
12. (11.)
SIKORSKA Magdalena19869074875SKTS SochaczewMAZ396
13. (12.)
ZAŁOMSKA Roksana1991727312597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS383
14. (13.)
SZYMCZAK Julia200092132145KU AZS UE WrocławDŚL383
15. (14.)
ZAKRZEWSKA Agata2000836034678KTS TarnobrzegPKR353
16. (15.)
BARTOSZEK Julia200158033835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS353
17. (16.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993657517071MUKS START NadarzynMAZ347
18. (17.)
GALUS Katarzyna1998435625367POLITECHNIKA RzeszówPKR324
19. (18.)
MICHALAK Aleksandra2001356032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ317
20. (19.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ305
21. (20.)
DYSZKIEWICZ Gabriela20001035933614UKS ATS BiałystokPDL305
22. (21.)
KOZIOŁ Sandra2000225033801CHROBRY MiędzyzdrojeZPM305
23. (22.)
GRYKO Kamila2002665735799UKS DOJLIDY BiałystokPDL301
24. (23.)
KIJOK Emilia1981257912462KS STELLA GnieznoWLP289
25. (24.)
JANIK Angelika200061728011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS289
26. (25.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001153926433KS GOTYK ToruńKPM289
27. (27.)
ŁEBEK Alicja1999224730666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM276
28. (28.)
WABIK Sandra1995727719444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS275
29. (29.)
WIELGOS Zuzanna2005439838307POLITECHNIKA RzeszówPKR270
30. (30.)
RAKOWSKA Karolina2002289535457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS250rank.
31. (31.)
FURMAN Julia200592341985KU AZS UE WrocławDŚL246rank.
32. (32.)
MIKLASZEWSKA Maja2001321931684KTSK GOSRIT LuzinoPOM239rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (65.)
GAWORSKA Zuzanna200392236872KU AZS UE WrocławDŚL192woj.
2. (63.)
PIŁAT Agnieszka2004492339584LUKS ChełmnoKPM194
3. (44.)
LALAK Karolina1998189924638AUKS TREFL ZamośćLLS217
4. (41.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200223038813ZKS Zielona GóraLBU218
5. (33.)
HOLAK Marta2004735037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ238rank.
6. (66.)
GIERACH Katarzyna2000730929270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ192
7. (53.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP197
8. (35.)
LIS Martyna2002569333288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ232
9. (129.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004813341448GMINA Strzelce Opol.OPO160
10. (50.)
MOTYKA Martyna2001436231846POLITECHNIKA RzeszówPKR200org.
11. (85.)
BRODA Klaudia2003437344687POLITECHNIKA RzeszówPKR181
12. (43.)
GÓRSKA Michalina2003666938302UKS DOJLIDY BiałystokPDL217
13. (59.)
KĘDZIOR Daria199789224706MRKS GdańskPOM195woj.
14. (83.)
GILEWSKA Dominika2002344635868KTS GliwiceŚLS181
ŚWI
15. (69.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ189
16. (42.)
CHUDY Anita2000249432916LKTS LubońWLP218
ZPM
Seniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
LEWANDOWSKI Tomasz198543601428POLITECHNIKA RzeszówPKR600
2. (2.)
FLORAS Robert1992204111070TTS POLONIA BytomŚLS558
3. (3.)
GRELA Artur200020232881KS GWIAZDA BydgoszczKPM507
4. (5.)
CHOJNOWSKI Patryk19906815460KS AZS AWFIS GdańskPOM442
5. (6.)
MALICKI Szymon19886904216KS AZS AWFIS GdańskPOM427
6. (7.)
WOŚ Alan1984954582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM418
7. (9.)
KULPA Konrad199447422944ENERGA KTS ToruńKPM397
8. (10.)
GOLLA Marco1998726743279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM397
9. (11.)
KOTOWSKI Tomasz199847321000ENERGA KTS ToruńKPM396
10. (12.)
TOMICKI Jarosław19803021286KTS GliwiceŚLS383
11. (13.)
CHODORSKI Piotr199143559732POLITECHNIKA RzeszówPKR383
12. (14.)
BAŃKOSZ Michał19951050418932KU AZS UE WrocławDŚL353
13. (15.)
WALASZEK Przemysław200048230084ENERGA KTS ToruńKPM347
14. (16.)
PEREK Jakub198651883ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI347
15. (17.)
DOSZ Adam199689623068LKS POGOŃ LęborkPOM347
16. (18.)
KULCZYCKI Samuel200230826357DEKORGLASS DziałdowoWMZ347
17. (19.)
WITKOWSKI Antoni1994546610126KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ324
18. (20.)
NALEPA Kamil199922625737ZKS Zielona GóraLBU317
19. (21.)
KRZYŻANOWSKI Michał198617205220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM315
20. (22.)
DOSZ Sławomir199872826701GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU308
21. (23.)
ZANDECKI Jan2001726830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM305
22. (24.)
SZYMAŃSKI Filip198320501818TTS POLONIA BytomŚLS305
23. (25.)
WIĘCEK Adrian19951332323844UKS TENISISTA RudnoPOM289
24. (26.)
KREFT Damian1996221600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI286
25. (27.)
DANIEL Artur1982682306KS AZS AWFIS GdańskPOM286
26. (28.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002265134280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ283
27. (29.)
BIAŁEK Artur1992278514899BISTS Bielsko-BiałaŚLS279
28. (30.)
BĄK Daniel198812080ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI278
29. (32.)
KUROWSKI Kamil199630921230DEKORGLASS DziałdowoWMZ266
30. (33.)
KUSIŃSKI Marcin19712783423BISTS Bielsko-BiałaŚLS265rank.
31. (34.)
LIS Daniel199957331991UKS OlesnoMŁP257rank.
32. (4.)
KUBIK Maciej200332632623DEKORGLASS DziałdowoWMZ240
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (99.)
WASYLKOWSKI Nestor1992104929733KU AZS AWF WrocławDŚL173
2. (36.)
UFNAL Mateusz199721037254KS GWIAZDA BydgoszczKPM245
3. (110.)
JÓŹWIAK Norbert199074917843LEWART AGS LubartówLLS168
4. (38.)
WACHOWIAK Łukasz200023629774ZKS Zielona GóraLBU240
5. (263.)
BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ121
6. (705.)
KARMOLIŃSKI Maciej199068836301KS BRONOWIANKA KrakówMŁP40woj.
7. (191.)
REDZIMSKI Miłosz2006334442104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ140
8. (48.)
GALAS Michał1995142418980LZS KujakowiceOPO215
9. (39.)
KOLASA Szymon2003438738394POLITECHNIKA RzeszówPKR237
10. (57.)
MICHALSKI Piotr2003667536881UKS DOJLIDY BiałystokPDL200
11. (54.)
TOMASZUK Tomasz199769321229KS AZS AWFIS GdańskPOM201
12. (59.)
FELKEL Grzegorz1998300627829KTS GliwiceŚLS197
13. (66.)
PODSIADŁO Maciej198930409705KS POLONIA KielceŚWI191
14. (44.)
WITKOWSKI Jakub2001265431250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ225
15. (97.)
JANKOWSKI Jakub2002513133968KS POLONIA ŚmigielWLP173
16. (46.)
WOSKOWICZ Marcin1994172415894DARZ BÓR KarnieszewiceZPM224