Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy "Dojlidy" Białystok zapraszają na 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 28 lutego-1 marca 2020 roku w hali Zespołu Szkół Rolniczych .

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 25 lutego 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny:  
Zastępca sędziego głównego:  
Obsługa komputerowa: Marcin KLEJNO

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 3. GPP zaliczają się turnieje od IMP 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking kobiet po 3. GPP
Ranking mężczyzn po 3. GPP

Kategorie turnieju

Seniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)LI Qian1986911312697KTS TarnobrzegPKR6480
2. (31.)PARTYKA Natalia198922384620
3. (1.)BAJOR Natalia199748918977KU AZS UE WrocławDŚL3440
4. ( - .)
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna198971683575UKS DOJLIDY BiałystokPDL1950
5. (2.)KRZYSIEK Paulina19961083417206MUKS START NadarzynMAZ848
6. (3.)KUSIŃSKA Klaudia19931090113770niestow. woj. MAZMAZ833
7. (4.)WĘGRZYN Katarzyna200149131741KU AZS UE WrocławDŚL827
8. (5.)WĘGRZYN Anna200149031740KU AZS UE WrocławDŚL821
9. (6.)ZAŁOMSKA Roksana199133612597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS741
10. (7.)STEFAŃSKA Kinga1980910895KTS TarnobrzegPKR734
11. (8.)ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR718
12. (9.)WABIK Sandra199533319444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS651
13. (10.)ŚLĄZAK Julia19991083325077MUKS START NadarzynMAZ616
14. (11.)SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL564
15. (12.)MICHALAK Aleksandra2001140032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ564
16. (13.)SIKORSKA Magdalena19863834875SKTS SochaczewMAZ558
17. (14.)WOŁOWIEC Dominika1997653920144KS BRONOWIANKA KrakówMŁP556
18. (15.)NOWACKA Paulina1994417812095LKTS LubońWLP544
19. (16.)ŚLIFIRCZYK Katarzyna19931083217071MUKS START NadarzynMAZ526
20. (17.)BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS526
21. (18.)PĘK Karolina1998653430830KS BRONOWIANKA KrakówMŁP523
22. (19.)GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR514
23. (20.)MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL472
24. (21.)JANIK Angelika2000381528011KTS GliwiceŚLS456
25. (22.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL452
26. (23.)DYSZKIEWICZ Gabriela2000770533614UKS ATS BiałystokPDL430
27. (24.)KOZIOŁ Sandra2000653133801KS BRONOWIANKA KrakówMŁP430
28. (25.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM420
29. (26.)
KIJOK Emilia198173812462ZKS Zielona GóraLBU416
30. (27.)LALAK Karolina1998230524638AUKS TREFL ZamośćLLS416
31. (28.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM404
32. (29.)BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ390
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (30.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL373
34. (32.)ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM366
35. (33.)FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS363
36. (34.)
OSIŃSKA Katarzyna1994237721858VICTORIA ChróściceOPO358
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
DŚL
1. (58.)
PIŁAT Agnieszka200423539584LUKS ChełmnoKPM281
LLS
2. (53.)SOBOLSKA Julia20018532569GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU286
3. (41.)BRZĘCZEK Eliza2000385031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ313
MŁP
MAZ
4. (34.)
OSIŃSKA Katarzyna1994237721858VICTORIA ChróściceOPO358
5. (104.)STACHNIAK Martyna2003120834879POLITECHNIKA RzeszówPKR234
6. (194.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL174
7. (72.)PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM263
ŚLS
8. (131.)KSEL Joanna19931010218195UKS ORLĘTA BilczaŚWI220
WMZ
WLP
9. (32.)ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM366
Zgłoszeni Zawodnicy/czki rezerwowi
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (30.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL373
Seniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (141.)
DYJAS Jakub199528115005ENERGA KTS ToruńKPM4170
2. (34.)
BADOWSKI Marek199775625359BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ3925
3. (1.)CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR914
4. (2.)
KULPA Konrad199426822944ENERGA KTS ToruńKPM874
5. (3.)LEWANDOWSKI Tomasz198511771428POLITECHNIKA RzeszówPKR731
6. (4.)
KULCZYCKI Samuel2002276126357DEKORGLASS DziałdowoWMZ710
7. (5.)FLORAS Robert1992349911070TTS POLONIA BytomŚLS705
8. (6.)
MALICKI Szymon198879874216OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM686
9. (7.)TOMICKI Jarosław19803831286KTS GliwiceŚLS666
10. (8.)
KOTOWSKI Tomasz199826921000ENERGA KTS ToruńKPM616
11. (9.)WIĘCEK Adrian1995935723844niestow. woj. POMPOM609
12. (10.)
PEREK Jakub19867101883ZKS Zielona GóraLBU606
13. (11.)DOSZ Adam199611123068LKS POGOŃ LęborkPOM576
14. (12.)
SZYMAŃSKI Filip198354111818niestow. woj. MAZMAZ544
15. (13.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU534
16. (14.)KUSIŃSKI Marcin19712304423AUKS TREFL ZamośćLLS506
17. (15.)BAŃKOSZ Michał19951090018932KU AZS UE WrocławDŚL498
18. (16.)DOSZ Sławomir1998172926701WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU496
19. (17.)
CHOJNOWSKI Patryk199019395460KS AZS AWFIS GdańskPOM490
20. (18.)KRZYŻANOWSKI Michał198612295220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM474
21. (19.)
KUBIK Maciej2003276232623DEKORGLASS DziałdowoWMZ468
22. (20.)GRELA Artur20005732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM458
23. (21.)WOŚ Alan19846202582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM443
24. (22.)
KREFT Damian1996321600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI440
25. (23.)WITKOWSKI Antoni1994935810126niestow. woj. MAZMAZ436
26. (24.)WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ436
27. (25.)
GOLLA Marco1998798643279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM432
28. (26.)
NADOLSKI Łukasz1993514747ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI432
29. (27.)FELKEL Grzegorz1998381427829KTS GliwiceŚLS413
30. (28.)BIAŁEK Artur1992648614899PKS KOLPING JarosławPKR412
31. (29.)
WĘDERLICH Damian199827021076ENERGA KTS ToruńKPM406
32. (30.)
WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL400
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (31.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU390
34. (32.)ZATÓWKA Patryk199720945370
35. (33.)GÓRAK Daniel19836483119PKS KOLPING JarosławPKR354
36. (35.)UFNAL Mateusz1997305937254OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ339
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
DŚL
1. (71.)
ZANDECKI Jan2001798830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM263
LLS
2. (530.)MASŁOWSKI Jakub1996173121748WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU85
3. (47.)JANCZEWSKI Grzegorz198616723442IKS START Zduńska WolaŁDZ302
MŁP
MAZ
4. (98.)
GRELA Paweł199861132880KTS LEW GłubczyceOPO243
5. (334.)ZDZIENICKI Kamil198738904664GMKS STRZELEC FrysztakPKR140
6. ( - .)
WANG Zeng Yi1983717810124UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
7. (119.)TROKA Mateusz1993194514783KS AZS AWFIS GdańskPOM230
ŚLS
8. (66.)
MAJCHER Bartosz1993418319ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI268
WMZ
WLP
9. (240.)
KOSIŃSKI Dawid200134335317UKS CHAMPION PoliceZPM175
Zgłoszeni Zawodnicy/czki rezerwowi
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (31.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU390
2. (39.)
SPYCHAŁA Adrian1996502624941RLKTS OCHMAN RaszkówWLP318