Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Śląski Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety – gra drużynowa
Mężczyźni – gra drużynowa
Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza

Informacje o turnieju

Program minutowy
Bezpłatne badania dla zawodników
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kobiet i mężczyzn
Komunikat organizacyjny

Termin zgłoszeń do gry podwójnej mieszanej – piątek godz. 17:00, do gry podwójnej – piątek godz. 14:30.

Sędzia główny
Zastępca sędziego głównego
Obsługa komputerowa Maciej Miliński

Informujemy, że od sezonu 2023/2024 istnieje możliwość zgłoszenia do systemu SSM trenera klubowego dla każdego zawodnika uczestniczącego we współzawodnictwie SSM. W tym celu należy (nie później niż w dniu zakończenia MP) w systemie ISL dla każdego zawodnika przypisać trenera, posiadającego licencję trenerską w klubie. Do systemu SSM są zgłaszani wszyscy zawodnicy, również z kwalifikacji wojewódzkich, nawet jeśli za zajęte miejsce nie nalicza się punktów w systemie. Dodatkowo do WR należy przesłać datę urodzenia trenera.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kobiet po 3. GPP (seniorski)
Ranking mężczyzn po 3. GPP (seniorski)
Lista drużyn kobiet posiadających limit do startu
Lista drużyn mężczyzn posiadających limit do startu

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (14.)
LIS Martyna2002150533288Maximus Broker ToruńKPM503
2. (19.)
SZTWIERTNIA Ilona200442638419KS Heros KrakówMŁP479
3. (22.)
TOMECKA Julia200284529896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS447
4. (24.)
GAJEWSKA Natalia200313238984KS Bronowianka KrakówMŁP445
5. (29.)
GÓRSKA Michalina2003127838302UKS Dojlidy BiałystokPDL411
6. (32.)
KUBIAK Anna200483736958ZKS Zielona GóraLBU387
7. (33.)
LICBARSKA Adrianna200458143081MRKS GdańskPOM385
8. (34.)
GILEWSKA Dominika2002114135868KTS GliwiceŚLS376
9. (36.)
HOLAK Marta200438837165MKS Jedynka ŁódźŁDZ366
10. (37.)
TROCHIMIUK Katarzyna20021438866KS DąbczeWLP358
11. (38.)
JARKOWSKA Aleksandra200332739201KS AZS UWM OlsztynWMZ356
12. (39.)
WRZOSEK Wiktoria200434134104KS AZS UWM OlsztynWMZ352
13. (41.)
GRYKO Kamila2002127935799UKS Dojlidy BiałystokPDL344
14. (45.)
PIŁAT Agnieszka200416439584LUKS ChełmnoKPM311
15. (48.)
BRODA Klaudia2003760744687LZS KąkolówkaPKR300
16. (66.)
FRANASZCZUK Klaudia200284233137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS268
17. (81.)
PIECHOTA Natalia2003157541919LKTS LubońWLP255
18. (87.)
DURALAK Daria2004145242432KS AZS UWM OlsztynWMZ252
19. (90.)
OSUCH Aleksandra200266735631Politechnika LublinLLS250
20. (91.)
RAKOWSKA Karolina2002115235457KTS GliwiceŚLS250
21. (92.)
TRACZYK-KĘPA Beata200458244868MRKS GdańskPOM250
22. (107.)
GAWLICZEK Marta200279849676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS238
23. (109.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004433837802KS Stella GnieznoWLP237
24. (113.)
LIPSKA Anna2002768041926MKS Lewart LubartówLLS235
25. (120.)
WYSTYRK Marcelina200280549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS230
26. (125.)
WIĘCŁAWSKA Kinga20041041241363UMLKS RadomskoŁDZ227
27. (128.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004594541448LZS ŻywociceOPO225
28. (136.)
KOWALCZYK Zuzanna2003131835865KS Gorce Nowy TargMŁP220
29. (142.)
ZDROJEWSKA Emilia200262634640KTSK LuzinoPOM218
30. (148.)
KOSTYK Klaudia2003317047566CKS Helios CzempińWLP210
31. (159.)
RAZAKOWSKA Estera200280439103JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS202
32. (160.)
NOWAK Aleksandra2003712237993LKTS LubońWLP202rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (314.)
JARECKA Marcelina20021051833519Victoria Jelcz-LaskowiceDŚL78
DŚL
2. (287.)
PALICKA Magdalena2003516540109MKS Emdek BydgoszczKPM92
KPM
3. (166.)
KOŁOMAŃSKA Emilia2004164240074UKS Dynamo GózdLLS193
4. (238.)
WĘGLIŃSKA Zuzanna2002851139703LUKS Fala PiotrawinLLS122
5. (268.)
WITUCH Magdalena20041145342881Politechnika LublinLLS102
LBU
LBU
6. (179.)
JACCZYK Monika2004258339296UKS MakówŁDZ175
7. (219.)
STROJEK Patrycja2004259553936UKS MakówŁDZ148
8. (236.)
ZAJĄC Anna2002789441129KS Bronowianka KrakówMŁP123
MŁP
9. (265.)
KULNIS Marharyta2002462354779SRS ŁomnaMAZ106
10. ( - .)
PELC Weronika2003827152189MUKS Start NadarzynMAZ0
OPO
OPO
11. (164.)
SZCZEPANIK Weronika2004105441954Politechnika RzeszówPKR197
PKR
PDL
PDL
POM
POM
12. (237.)
KLUSZEWSKA Milena200280035679JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS123
13. (264.)
KAŁUŻNY Laura200479938970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS106
ŚWI
ŚWI
WMZ
WMZ
WLP
WLP
ZPM
ZPM
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (53.)
KUBIK Maciej2003677632623Dekorglass DziałdowoWMZ1100
2. (54.)
KULCZYCKI Samuel2002677726357Dekorglass DziałdowoWMZ900
3. (5.)
MAŁACHOWSKI Michał200267834137Ostródzianka OstródaWMZ618
4. (8.)
KOLASA Szymon2003122838394BKS Stal Bielsko-BiałaŚLS564
5. (9.)
DZIUBA Patryk2003104337169Politechnika RzeszówPKR553
6. (12.)
KWAPIŚ Kuba200367631519Ostródzianka OstródaWMZ534
7. (16.)
STECYSZYN Jakub2003892734803KS OlesnoMŁP509
8. (18.)
LEWANDOWSKI Patryk200356944643Dekorglass DziałdowoWMZ494
9. (20.)
SOKOŁOWSKI Łukasz200268034280Ostródzianka OstródaWMZ457
10. (23.)
BIELECKI Patryk200426540979ZKS Zielona GóraLBU438
11. (27.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003144636104Darz Bór KarnieszewiceZPM400
12. (37.)
SPOREK Szymon200454840063KSTS KrosnoPKR333
13. (45.)
MAJCHRZAK Aleksander200467735586Ostródzianka OstródaWMZ294
14. (50.)
MATYJEK Karol200457040042Dekorglass DziałdowoWMZ287
15. (58.)
LINEK Adam200446541866LZS ŻywociceOPO277
16. (59.)
LEMIESZKA Artur200387038049Griffin's-Spin SzczecinZPM275
17. (61.)
KOWALCZYK Bartosz200266433481Politechnika LublinLLS273
18. (62.)
CZERNECKI Robert200394837817KS Spójnia WarszawaMAZ271
19. (64.)
MICHALSKI Piotr2003128336881UKS Dojlidy BiałystokPDL267
20. (68.)
KLIMEK Piotr2004771737499KS AZS WrocławDŚL263
21. (71.)
MATKOWSKI Jakub2003653938775ULKS CiechówDŚL262
22. (86.)
BUDZYŃSKI Jakub2003332037807KofT PrzeźmierowoWLP252
23. (91.)
LILIEN Aleksander2002571936955LKS Odra GłoskaDŚL249
24. (94.)
CHMIELOWSKI Jakub200353940406KSTS KrosnoPKR246
25. (97.)
LAMPERSKI Jakub2003274242494KTS Grześkowiak KórnikWLP242
26. (101.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003114243410KTS GliwiceŚLS240
27. (104.)
ALOT Maksymilian200499437765KS AZS AWFiS GdańskPOM238
28. (106.)
OLBRYCHT Michał2004105039312Politechnika RzeszówPKR237
29. (135.)
JARZĄBKOWSKI Paweł2002150133340Maximus Broker ToruńKPM221
30. (145.)
MROZEK Tomasz2004936137KS DąbczeWLP218
31. (148.)
WAJDA Hubert2003101540946KS AZS AWFiS GdańskPOM214
32. (149.)
PŁACHTA Norbert200266838504Politechnika LublinLLS213rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (215.)
WNĘK Stanisław2004119336532KS AZS WrocławDŚL184
2. (358.)
JADACH Oskar2002817136670LZS SKS RaszówkaDŚL122
3. (161.)
MAŃKOWSKI Kamil2004208941652MLKS Piast KruszwicaKPM206rank.
4. (321.)
ZGLIŃSKI Antoni200419638850Energa KTS ToruńKPM139
5. (753.)
STASZCZYK Konrad2004924842948Energa KTS ToruńKPM40
6. (151.)
MACIĄG Dominik2003158643003Politechnika LublinLLS212rank.
7. (181.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002123238501ATS Akanza LublinLLS197
8. (330.)
ZGUCZYŃSKI Jakub200267237892Politechnika LublinLLS136woj.
9. (471.)
KUDERSKI Paweł2004868341852UKS Witniczanin WitnicaLBU93
LBU
10. (511.)
ZOCHNIAK Jakub2002358337932LKS Biała RawskaŁDZ83
11. (608.)
SZULC Krzysztof2002397044818KS Energetyk ŁódźŁDZ62
12. (616.)
KOPACKI Paweł2004530740280KS Bronowianka KrakówMŁP62
13. ( - .)
KNAGA Łukasz2003530542303KS Bronowianka KrakówMŁP0
14. (244.)
ADAMIAK Jan200494637815KS Spójnia WarszawaMAZ169
15. (291.)
BUCHALSKI Antoni200494743133KS Spójnia WarszawaMAZ151
16. (351.)
STĄPOREK Adam200374542105Bogoria Grodzisk Maz.MAZ126rank.
17. (162.)
SZCZEPANEK Błażej200347240987LZS ŻywociceOPO206
18. (196.)
PRUSZKOWSKI Jakub2004457746865GZ LZS ZakrzówOPO191
19. (208.)
CHŁODNICKI Piotr200289636314GMKS Strzelec FrysztakPKR186
20. (410.)
KOŁODZIEJ Krystian2004104439675Politechnika RzeszówPKR107
21. (174.)
BAJKOWSKI Kacper2003567456022UKS TS Ósemka BiałystokPDL200
22. (207.)
TARNACKI Kacper2003928835778UKS TS Ósemka BiałystokPDL186
23. (169.)
OLEJNIK Mikołaj2003101139270KS AZS AWFiS GdańskPOM201
POM
24. (167.)
OSTACHOWSKI Piotr2003122930933BKS Stal Bielsko-BiałaŚLS203
25. (210.)
GALA Bartłomiej2003114043428KTS GliwiceŚLS185
26. (239.)
JĘSIEK Jakub2003165336957Skarbek Tarnowskie GóryŚLS171rank.
27. (346.)
BODNAR Michał2003113842224KTS GliwiceŚLS128rank.
28. (615.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002197139137KS Mysław MysłowiceŚLS62org.
ŚWI
ŚWI
29. (172.)
KLIMCZEWSKI Jakub200267537522Ostródzianka OstródaWMZ201
WMZ
30. ( - .)
MARCHLEWSKI Kacper2003491633341Tajfun Ostrów Wlkp.WLP0
WLP
31. (195.)
PYRA Kacper2002333143298Koszalinianin KoszalinZPM191
32. (557.)
PIETRYGA Łukasz200287252977Griffin's-Spin SzczecinZPM74