Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Klub Tenisa Stołowego w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają na 34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kobiety – gra drużynowa
Mężczyźni – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kobiet i mężczyzn
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Grzegorz Bor
Zastępca sędziego głównego: Tomasz Ruszkiewicz
Zastępca sędziego głównego: Izabela Rozner
Obsługa komputerowa: Rafał Wereszczaka

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 maja 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kobiet po 3. GPP (seniorski)
Ranking mężczyzn po 3. GPP (seniorski)
Lista drużyn kobiet posiadających limit do startu
Lista drużyn mężczyzn posiadających limit do startu

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200199131741KU AZS UE WrocławDŚL884
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200199031740KU AZS UE WrocławDŚL841
3. (8.)
ZAKRZEWSKA Agata200037834678KTS TarnobrzegPKR594
4. (12.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001233826433KS Gotyk ToruńKPM541
5. (13.)
MICHALAK Aleksandra200137432488KTS TarnobrzegPKR521
6. (14.)
BARTOSZEK Julia2001766533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS521
7. (18.)
LIS Martyna20023433288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ493
8. (20.)
JANIK Angelika2000767228011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS465
9. (22.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL429
10. (23.)
TOMECKA Julia2002229429896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS426
11. (27.)
GRYKO Kamila2002304135799UKS Dojlidy BiałystokPDL376
12. (29.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200246038813ZKS Zielona GóraLBU352
13. (32.)
RAKOWSKA Karolina2002753535457KTS GliwiceŚLS348
14. (35.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000540833614UKS ATS BiałystokPDL333
15. (40.)
BRZĘCZEK Eliza2000343431521MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ305
16. (42.)
KAŁA Małgorzata2000484626512STS Gmina Strzelce Op.OPO296
17. (43.)
WÓJCIK Julia2000519429060LZS Victoria ChróściceOPO295
18. (45.)
GIERACH Katarzyna2000343629270MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ294
19. (48.)
FRANASZCZUK Klaudia2002228333137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS288
20. (50.)
PASZEK Agata2001768027733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS287
21. (61.)
JACKOWSKA Julia2001304232252UKS Dojlidy BiałystokPDL277
22. (63.)
WIĘCKOWSKA Julia20024035147Bogoria Grodzisk Maz.MAZ276
23. (67.)
GARB Aleksandra2001243836484KS Gorce Nowy TargMŁP272
24. (68.)
CHUDY Anita2000311532916LKTS LubońWLP272
25. (70.)
LIPSKA Anna2002246441926Lewart AGS LubartówLLS270
26. (71.)
MOTYKA Martyna2001614231846Politechnika RzeszówPKR269
27. (81.)
GILEWSKA Dominika2002752735868KTS GliwiceŚLS263
28. (88.)
PŁOTKA Magda2001503233947KTSK GOSRiT LuzinoPOM257
29. (92.)
GIRULSKA Julia200298438778KU AZS UE WrocławDŚL254
30. (96.)
WŁODARCZYK Magdalena200199235753KU AZS UE WrocławDŚL253
31. (99.)
TERESZKIEWICZ Monika2001541645148UKS ATS BiałystokPDL251
32. (106.)
PUZIO Wiktoria200283339188AUKS Trefl ZamośćLLS248
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (270.)
JARECKA Marcelina20021000233519Victoria Jelcz-LaskowiceDŚL134
DŚL
2. (215.)
WYCICHOWSKA Agata200022046100Energa KTS ToruńKPM175
3. (243.)
RĘKAS Julia2001143047236KS Nowa Era ToruńKPM157
4. (123.)
OSUCH Aleksandra200283235631AUKS Trefl ZamośćLLS239
5. (326.)
WĘGLIŃSKA Zuzanna2002641339703LUKS Fala PiotrawinLLS96
6. (249.)
CHMIELIK Marta200244639409ZKS Zielona GóraLBU154
LBU
7. (115.)
KUWERSKA Karina2001170030691ULKS MoszczenicaŁDZ244
ŁDZ
8. (108.)
ZAJĄC Anna200228541129KS Bronowianka KrakówMŁP247
MŁP
9. (121.)
DASZYKOWSKA Beata2000755929425Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ240
10. (173.)
TROCHIMIUK Katarzyna20023938866Bogoria Grodzisk Maz.MAZ208
11. (221.)
KULNIS Marharyta2002625054779SRS ŁomnaMAZ169org.
12. (235.)
BOGACKA Aleksandra2001757138633Lupus Kabaty WarszawaMAZ160rank.
13. ( - .)
KWIATKOWSKA Alicja2000758031213Lupus Kabaty WarszawaMAZ0rank.
14. (179.)
ZWIOR Kamila2001485639609STS Gmina Strzelce Op.OPO202
15. (259.)
KOLCZYK Adrianna2000516433834KTS MOKSiR ZawadzkieOPO143
PKR
PKR
16. (383.)
FILIPOWICZ Julia2002304044431UKS Dojlidy BiałystokPDL69
17. ( - .)
ŻERAŃSKA Anna20011242861503KU AZS PWSiP ŁomżaPDL0rank.
18. ( - .)
WYSMUŁEK Izabela20021242937974KU AZS PWSiP ŁomżaPDL0
19. (107.)
PŁOTKA Katarzyna2000503133946KTSK GOSRiT LuzinoPOM248
20. (273.)
CICHOCKA Katarzyna2002404836944MTS KwidzynPOM131
21. (112.)
KLUSZEWSKA Milena200230535679Sportowiec CzęstochowaŚLS244
22. (171.)
RAZAKOWSKA Estera2002472039103Skarbek Tarnowskie GóryŚLS209rank.
23. (188.)
GÓRSKA Aleksandra2000330640340UKS Energia SiewierzŚLS194rank.
24. (244.)
FILICZAK Ewa2001228237551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS156rank.
25. (261.)
GAWLICZEK Marta2002752649676KTS GliwiceŚLS143
26. ( - .)
RYŚ Izabela20011231440314KS Campeones WąchockŚWI0
27. ( - .)
BAKALARSKA Wiktoria20011231238116KS Campeones WąchockŚWI0
28. (247.)
JABŁONKA Aleksandra2000593448075KS AZS UWM OlsztynWMZ154
WMZ
29. (169.)
KOZIOŁ Sandra200080033801KS DąbczeWLP210
WLP
ZPM
ZPM
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
KULCZYCKI Samuel2002237426357Dekorglass DziałdowoWMZ700
2. (7.)
ZANDECKI Jan200159930683Olimpia Unia GrudziądzKPM599
3. (14.)
GRELA Artur2000383732881KS Gwiazda BydgoszczKPM539
4. (15.)
WALASZEK Przemysław200020730084Energa KTS ToruńKPM522
5. (25.)
WACHOWIAK Łukasz200046729774ZKS Zielona GóraLBU428
6. (40.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002151734280Ostródzianka OstródaWMZ321
7. (47.)
PETAŚ Kacper2000151631599Ostródzianka OstródaWMZ305
8. (52.)
DUDZICZ Adam200130834855KS AZS AWFiS GdańskPOM288
9. (77.)
KOSIŃSKI Dawid2001603035317Griffins Spin SzczecinZPM260
10. (87.)
WERNER Jakub2000257028538UKS Piast OstrzeszówWLP251
11. (90.)
MAŁACHOWSKI Michał200219834137Energa KTS ToruńKPM250
12. (92.)
CZERWIŃSKI Bartosz200118632657Energa KTS ToruńKPM248
13. (94.)
MARCINIAK Szymon200145536493ZKS Zielona GóraLBU245
14. (98.)
MALECHA Maciej2001332837670LZS KujakowiceOPO243
15. (99.)
KUŹMICZ Jakub2000151536419Ostródzianka OstródaWMZ242
16. (106.)
ZOCHNIAK Jakub2002449637932GUKS GorzkowiceŁDZ236
17. (116.)
SZCZERBA Damian200139739428UKS Champion PoliceZPM231
18. (118.)
SAŁAMASZEK Dariusz2000551138609PRS Fairplayce PoznańWLP231
19. (120.)
SZULC Krzysztof2002176444818MKS Jedynka ŁódźŁDZ230
20. (124.)
MISZKURKA Jakub2001237631321Dekorglass DziałdowoWMZ228
21. (126.)
KRZYWNIAK Jakub2002291937359KTS WolbromekDŚL227
22. (130.)
WARPAS Błażej2001476137022SMS WłodawaLLS226
23. (131.)
JĘDRZEJAK Patryk2000566538213LZS ŻywociceOPO226
24. (150.)
KOWALCZYK Bartosz2002246233481Lewart AGS LubartówLLS219
25. (154.)
ZAPAŁA Krzysztof2001282538096LUKS Radość PorzeczeŚWI218
26. (168.)
KOWOL Marek2000138128424MUKS Jedynka PszówŚLS208
27. (170.)
CHŁODNICKI Piotr2002557336314GMKS Strzelec FrysztakPKR207
28. (184.)
PYRA Kacper2002192743298Visonex Top WierzbięcinZPM198
29. (192.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000734829675KTS KozieniceMAZ195
30. (201.)
WITKOWSKI Jakub2001152031250Ostródzianka OstródaWMZ193
31. (216.)
LILIEN Aleksander2002613936955Politechnika RzeszówPKR186rank.
32. (226.)
NOWAK Emil2001476035831SMS WłodawaLLS181rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (368.)
JADACH Oskar2002810836670LZS SKS RaszówkaDŚL131
2. (603.)
WŁODARCZYK Kacper2001439441477MKS Wolavia WołówDŚL67rank.
3. (691.)
WOJTYŁA Norbert2001691129988LKS Odra GłoskaDŚL56
4. (296.)
STYPKA Filip2001606530292KS Gotyk ToruńKPM156
5. (361.)
REPKE Mateusz2001650636553MKS Emdek BydgoszczKPM133
6. (302.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002162738501ATS LublinLLS153
7. (315.)
DRZEWIECKI Łukasz2001245934899Lewart AGS LubartówLLS149rank.
8. (352.)
WOŁOWIECKI Mariusz2000166331598UMKTS Lob DęblinLLS136
9. (345.)
MICHALSKI Emil200250449156ZKS Zielona GóraLBU139
10. (413.)
CISAKOWSKI Aleksander2000572132946Pełcz Górki NoteckieLBU113
11. (765.)
STAŃCZUK Mateusz2001572930871Pełcz Górki NoteckieLBU44rank.
12. (839.)
IZNEROWICZ Kacper2002448836982GUKS GorzkowiceŁDZ40
ŁDZ
13. (255.)
GALUS Mateusz2001482329861LUKS SkrzyszówMŁP171rank.
14. (291.)
PIEGZA Adrian200060138248niestow. woj. MŁPMŁP156
15. (863.)
GAJDA Rafał2000472846959KS Podwawelski KrakówMŁP35
16. (362.)
KLEPKO Jan2000276637813KTS Nowy Dwór Maz.MAZ133
17. (454.)
JAMORSKI Łukasz20001008340460MUKS GąbinMAZ99
18. (567.)
OLCZAK Kacper2000758235127Lupus Kabaty WarszawaMAZ76org.
19. (653.)
ZAREMBA Marcin2002567840497LZS ŻywociceOPO63
20. (938.)
JONDERKO Brian2000566640417LZS ŻywociceOPO27
21. (279.)
MADEJ Łukasz2000283833727PUKS Arka ŁętowniaPKR160
PKR
PDL
PDL
22. (239.)
OLSZEWSKI Marcin200132029505KS AZS AWFiS GdańskPOM176
23. (346.)
GŁUSZKIEWICZ Kacper2001404934797MTS KwidzynPOM139
24. (292.)
RADŁO Szymon2001753435263KTS GliwiceŚLS156
25. (391.)
MUGOWSKI Arkadiusz200243139137KS Mysław MysłowiceŚLS120
26. (466.)
LASOTA Marcin2002138228751MUKS Jedynka PszówŚLS97rank.
27. (254.)
CIOSEK Szymon2001282138094LUKS Radość PorzeczeŚWI171
ŚWI
28. (251.)
BARDON Piotr2000151337019Ostródzianka OstródaWMZ173woj.
29. (408.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000665732051EKS Mlexer ElblągWMZ115
30. (380.)
BUŚKO Maciej2001371142281UKS Optimum LubaszWLP124
31. ( - .)
FILODA Piotr20011255542282UKS Optimum LubaszWLP0woj.
32. (1205.)
PIETRYGA Łukasz2002603852977Griffins Spin SzczecinZPM10
ZPM