Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KTS Gliwice zapraszają na 33. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 27-30 maja 2021 roku w Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 24 maja 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kobiety – gra drużynowa
Mężczyźni – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Karta zamówienia wyżywienia
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kobiet i mężczyzn
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sędzia główny: Maciej MILIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 2. GPP (seniorski)
Ranking kroczący mężczyzn po 2. GPP (seniorski)
Lista drużyn kobiet posiadających limit do startu
Lista drużyn mężczyzn posiadających limit do startu

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
2. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
3. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Młodzieżówki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
WĘGRZYN Anna200191931740KU AZS UE WrocławDŚL533
2. (3.)
WĘGRZYN Katarzyna200192031741KU AZS UE WrocławDŚL529
3. (13.)
SZYMCZAK Julia200092132145KU AZS UE WrocławDŚL383
4. (14.)
ZAKRZEWSKA Agata2000836034678KTS TarnobrzegPKR353
5. (15.)
BARTOSZEK Julia200158033835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS353
6. (18.)
MICHALAK Aleksandra2001356032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ317
7. (20.)
DYSZKIEWICZ Gabriela20001035933614UKS ATS BiałystokPDL305
8. (21.)
KOZIOŁ Sandra2000225033801CHROBRY MiędzyzdrojeZPM305
9. (22.)
GRYKO Kamila2002665735799UKS DOJLIDY BiałystokPDL301
10. (24.)
JANIK Angelika200061728011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS289
11. (25.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001153926433KS GOTYK ToruńKPM289
12. (30.)
RAKOWSKA Karolina2002289535457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS250
13. (32.)
MIKLASZEWSKA Maja2001321931684KTSK GOSRIT LuzinoPOM239
14. (35.)
LIS Martyna2002569333288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ232
15. (40.)
FRANASZCZUK Klaudia2002288433137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS221
16. (41.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200223038813ZKS Zielona GóraLBU218
17. (42.)
CHUDY Anita2000249432916LKTS LubońWLP218
18. (46.)
GIRULSKA Julia200292538778KU AZS UE WrocławDŚL205
19. (47.)
BRZĘCZEK Eliza2000731031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ201
20. (50.)
MOTYKA Martyna2001436231846POLITECHNIKA RzeszówPKR200
21. (51.)
PASZEK Agata200159227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS198
22. (52.)
KAŁA Małgorzata2000812626512GMINA Strzelce Opol.OPO197
23. (60.)
LIPSKA Anna200275341926LEWART AGS LubartówLLS195
24. (62.)
TOMECKA Julia2002289929896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS195
25. (66.)
GIERACH Katarzyna2000730929270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ192
26. (67.)
PŁOTKA Magda2001321633947KTSK GOSRIT LuzinoPOM192
27. (68.)
JACKOWSKA Julia2001665932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL191
28. (74.)
RAZAKOWSKA Estera2002289639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS186
29. (77.)
PELCZAR Weronika2001476432884KSTS KrosnoPKR184
30. (78.)
ZAJĄC Anna2002686541129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP184
31. (80.)
WŁODARCZYK Magdalena20011050535753KU AZS UE WrocławDŚL183
32. (83.)
GILEWSKA Dominika2002344635868KTS GliwiceŚLS181rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (175.)
JARECKA Marcelina2002451033519VICTORIA Jelcz-LaskowiceDŚL142
DŚL
2. (149.)
RĘKAS Julia2001738147236KS GOTYK ToruńKPM151
3. (162.)
SZCZUKA Agata2000492129543LUKS ChełmnoKPM148
4. (186.)
WYCICHOWSKA Agata20001344246100niestow. woj. KPMKPM136rank.
5. (94.)
OSUCH Aleksandra2002190235631AUKS TREFL ZamośćLLS175woj.
6. (166.)
PUZIO Wiktoria2002190339188AUKS TREFL ZamośćLLS146rank.
7. (300.)
SZEWCZAK Weronika2002747938543ŻACZEK FajsławiceLLS83
8. ( - .)
CHMIELIK Marta20021197039409ZKS Zielona GóraLBU0
LBU
9. (107.)
KUWERSKA Karina2001299930691ULKS MoszczenicaŁDZ169
10. (194.)
CHMIELEWSKA Magdalena2002733742214MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ133rank.
11. (243.)
DUKOWSKA Karolina2000285034017ULKS KUSY ŁobudziceŁDZ107
12. (96.)
GARB Aleksandra2001617036484KS GORCE Nowy TargMŁP175
MŁP
13. (97.)
DASZYKOWSKA Beata2000457529425TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ175
14. (134.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002569738866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ156
15. (105.)
PAWELEC Natalia2002466137671VICTORIA ChróściceOPO170
16. (218.)
ZWIOR Kamila2001813139609GMINA Strzelce Opol.OPO119rank.
17. ( - .)
KOLCZYK Adrianna2000462133834KTS MOKSIR ZawadzkieOPO0
PKR
PKR
18. (169.)
TERESZKIEWICZ Monika20011036145148UKS ATS BiałystokPDL144
19. (252.)
FILIPOWICZ Julia2002665644431UKS DOJLIDY BiałystokPDL104rank.
20. ( - .)
WIĘCKOWSKA Julia20021036435147UKS ATS BiałystokPDL0
21. (111.)
PŁOTKA Katarzyna2000321533946KTSK GOSRIT LuzinoPOM167
POM
22. (114.)
SZABAT Patrycja2001301936704KTS GliwiceŚLS166woj.
23. (117.)
KLUSZEWSKA Milena2002289035679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS165
24. (155.)
GÓRSKA Aleksandra2000456840340UKS ENERGIA SiewierzŚLS150org.
25. (222.)
GAWLICZEK Marta200282049676GUKS LIDER GaszowiceŚLS118rank.
26. (255.)
WYSTYRK Marcelina2002315449675KS NAPRZÓD BorucinŚLS103rank.
27. (351.)
FILICZAK Ewa2001251937551KS MYSŁAW MysłowiceŚLS60rank.
28. ( - .)
MAROŃ Magdalena20021185057053ISKRA OSIR WłoszczowaŚWI0
ŚWI
29. (275.)
JABŁONKA Aleksandra2000505948075KS AZS UWM OlsztynWMZ96
WMZ
30. (132.)
GACA Alicja2000441829509PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP158
31. (239.)
MAŚLAK Alicja2002174329296GLKS ORLĘTA CzaczWLP109rank.
ZPM
ZPM
Młodzieżowcy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
GRELA Artur200020232881KS GWIAZDA BydgoszczKPM507
2. (15.)
WALASZEK Przemysław200048230084ENERGA KTS ToruńKPM347
3. (18.)
KULCZYCKI Samuel200230826357DEKORGLASS DziałdowoWMZ347
4. (23.)
ZANDECKI Jan2001726830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM305
5. (28.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002265134280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ283
6. (38.)
WACHOWIAK Łukasz200023629774ZKS Zielona GóraLBU240
7. (40.)
CHŁODNICKI Piotr200221536314ZKS Zielona GóraLBU235
8. (44.)
WITKOWSKI Jakub2001265431250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ225
9. (53.)
PETAŚ Kacper2000265031599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ204
10. (61.)
MISZKURKA Jakub2001719231321IKTS BROŃ RadomMAZ196
11. (62.)
MAŁACHOWSKI Michał200248834137ENERGA KTS ToruńKPM195
12. (65.)
KOSIŃSKI Dawid2001149835317CHROBRY MiędzyzdrojeZPM194
13. (67.)
SZULC Krzysztof2002734544818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ188
14. (72.)
DUDZICZ Adam200193934855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM186
15. (93.)
WOJTYŁA Norbert200112729988LKS ODRA GłoskaDŚL175
16. (94.)
WERNER Jakub20006928538KS DąbczeWLP175
17. (97.)
JANKOWSKI Jakub2002513133968KS POLONIA ŚmigielWLP173
18. (106.)
SZCZERBA Damian2001228739428UKS CHAMPION PoliceZPM169
19. (107.)
KUŹMICZ Jakub2000264936419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ169
20. (109.)
CZERWIŃSKI Bartosz200146732657ENERGA KTS ToruńKPM168
21. (114.)
DRZEWIECKI Łukasz200174834899LEWART AGS LubartówLLS167
22. (124.)
MARCINIAK Szymon200122536493ZKS Zielona GóraLBU164
23. (126.)
KRZYWNIAK Jakub200222237359ZKS Zielona GóraLBU163
24. (131.)
WARPAS Błażej2001183137022SMS WłodawaLLS162
25. (133.)
PYRA Kacper200240943298VISONEX WierzbięcinZPM160
26. (136.)
JĘDRZEJAK Patryk2000131138213LZS ŻywociceOPO160
27. (139.)
SUŁKOWSKI Bartosz2002372029061UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP159
28. (147.)
ZELEK Dawid200296441542TECHNIK ŚwidwinZPM155
29. (150.)
DĄBROWSKI Jakub2001809140244ATS BINGO RopczycePKR155
30. (153.)
ZOCHNIAK Jakub2002351337932START Zduńska WolaŁDZ154
31. (156.)
KOWALCZYK Bartosz200275133481LEWART AGS LubartówLLS154rank.
32. (157.)
ŻUBEREK Jakub2001881635900ZENIT MiędzybórzDŚL153rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (197.)
JADACH Oskar2002309936670LZS SKS RaszówkaDŚL139
2. (626.)
GOLEŃSKI Adam200211638667LKS ODRA GłoskaDŚL54
3. (457.)
REPKE Mateusz2001214936553MKS EMDEK BydgoszczKPM83
4. (717.)
STYPKA Filip200120930292KS GWIAZDA BydgoszczKPM40
5. (296.)
NOWAK Emil2001183535831SMS WłodawaLLS113
6. (392.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002387238501ATS LublinLLS93
7. (428.)
MICHALSKI Emil2002395949156ZKS Zielona GóraLBU86
LBU
8. (408.)
BARANOWSKI Jakub2000299435757ULKS MoszczenicaŁDZ90
9. ( - .)
IZNEROWICZ Kacper2002388136982GUKS GorzkowiceŁDZ0
10. (164.)
PIEGZA Adrian20001371538248POLONIA WilczkowiceMŁP150
11. (234.)
KRÓLIKOWSKI Bartosz2000617336485KS GORCE Nowy TargMŁP131rank.
12. ( - .)
KOŁOS Arkadiusz2001191033820UKS GRYF GdówMŁP0
13. (202.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000369329675GUKS ORZEŁ SiedlinMAZ138
14. (696.)
DZIADEK Kamil2000718831758IKTS BROŃ RadomMAZ41
15. (236.)
MALECHA Maciej2001142737670LZS KujakowiceOPO130
16. (749.)
KOŁACHA Konrad2001459437669KTS MOKSIR ZawadzkieOPO36
17. (166.)
MADEJ Łukasz2000276433727PUKS ARKA ŁętowniaPKR150
18. (605.)
SEROKA Szymon2001436730367POLITECHNIKA RzeszówPKR57
19. (313.)
PISZCZATOWSKI Maciej2000666633613UKS DOJLIDY BiałystokPDL108
PDL
20. (168.)
OLSZEWSKI Marcin2001418929505KS AZS AWFIS GdańskPOM150
21. (284.)
MATEREK Kacper200286436513MRKS GdańskPOM116
22. (210.)
LILIEN Aleksander2002219836955DĄBROWIAK Dąbr. Górn.ŚLS136
23. (253.)
RADŁO Szymon2001301235263KTS GliwiceŚLS125rank.
24. (727.)
KOWOL Marek2000211028424MUKS JEDYNKA PszówŚLS38
25. ( - .)
SOBEL Bartosz2001673435520MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS0org.
26. (231.)
CIOSEK Szymon2001167738094LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI131
27. ( - .)
KACZMAREK Norbert2000167852636LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI0
28. (424.)
BIELICKI Jakub200130640442DEKORGLASS DziałdowoWMZ87
29. (520.)
BARDON Piotr2000264237019OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ71
30. (171.)
SAŁAMASZEK Dariusz2000443338609PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP149
31. (686.)
BUŚKO Maciej200143542281UKS OPTIMUM LubaszWLP44
32. (578.)
ZIELIŃSKI Wiktor2002229242071UKS CHAMPION PoliceZPM60woj.
ZPM