Polski Związek Tenisa Stołowego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, Miasto Ostróda oraz MLKS Ostródzianka Ostróda zapraszają na 3. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Piotr Pielaciński
Zastępca sędziego głównego Tomasz Ruszkiewicz
Obsługa komputerowa Tomasz Aderjahn

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 5 marca 2024 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 2. GPP
Ranking żaków po 2. GPP

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SZARMACH Julia2014708253813Ostródzianka OstródaWMZ188
2. (2.)
HONKOWICZ Zuzanna2013229355509MKS Radość GorliceMŁP182
3. (3.)
BOBEL Izabela2013554760365GKTS WiązownaMAZ155
4. (4.)
LASOTA Nadia2013715254273KS Gwiazda BydgoszczKPM153
5. (5.)
SOCHOCKA Martyna2013667760069KS Sokół SerockMAZ153
6. (6.)
KALAT Anastazja201323061563UKS Lider MiliczDŚL153
7. (7.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO142
8. (8.)
GORAL Emilia2013645662999Kłos Wola SkromowskaLLS133
9. (9.)
KAŁUŻA Aleksandra2013191652002MKS Czechowice-DziedziceŚLS130
10. (10.)
KULCZYK Dominika2014624857253KS Start Nowy SączMŁP124
11. (11.)
JANUSZKIEWICZ Waleria2013567362544UKS TS Ósemka BiałystokPDL124
12. (12.)
JABŁOŃSKA Anelia201317460747LUKS ChełmnoKPM124
13. (13.)
ADAMCZAK Lena2013231255700GLKS Orlęta CzaczWLP119
14. (14.)
PAZIK Amelia2014141254167Dekorglass DziałdowoWMZ118
15. (15.)
KUFEL Hanna2015725854909Meble Anders ŻywiecŚLS117
16. (16.)
STEFANOWICZ Milena2013842651589Warmia Lidzbark Warm.WMZ114
17. (17.)
PORĘBA Wiktoria2013131655482Politechnika RzeszówPKR114
18. (18.)
JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU114
19. (19.)
BUKOWSKA Amelia201374855272Bogoria Grodzisk Maz.MAZ114
20. (20.)
KIEROŃSKA Ewa201323163065UKS Lider MiliczDŚL111
21. (21.)
KUBOSZEK Nicola2013260556163RKS Cukrownik ChybieŚLS110
22. (22.)
STEFAŃSKA Izabela2013625460869KS Start Nowy SączMŁP110
23. (23.)
ROGAN Antonina2013304261542KS AZS WrocławDŚL110
24. (24.)
LICZNERSKA Maria2014707058762Ostródzianka OstródaWMZ107
25. (25.)
MICHAŚ Aleksandra2013621054402ULKS MoszczenicaŁDZ107
26. (26.)
SAGAN Hanna2013770352274MKS Lewart LubartówLLS107
27. (27.)
WĄSIK Gabriela201436462582KS AZS UWM OlsztynWMZ105
28. (28.)
PIASECKA Wiktoria2013440453362KS Ogniwo ChełmLLS104
29. (29.)
MIROWSKA Anna2013394359075MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ104
30. (30.)
PLONDER Dorota2013370055459UKS 96 Sucha Koszal.ZPM102
31. (31.)
FLOREK Barbara201392062242KS Spektrum SłopniceMŁP102
32. (33.)
BYRDZIAK Kamila2014190558402MKS Czechowice-DziedziceŚLS102rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
MAŁEK Adrianna2013317760812MGLKS Odra OławaDŚL98
2. (47.)
BORKO Nikola201316960748LUKS ChełmnoKPM93
3. (82.)
URBAŃCZYK Nikola2015688160829UKS Żaczek FajsławiceLLS70
4. (63.)
RAJKIEWICZ Natalia2014340260063UKS Spartakus OtyńLBU77
5. (66.)
WIŚNIK Maria2013395059074MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ76
6. (42.)
EWERT Lea2013698761187UKS Płomień LimanowaMŁP97
7. (51.)
WŁODARCZYK Lena2013795153902STS Rebel Nowy HelenówMAZ88
8. (62.)
OWSIAK Hanna2015293964738STS BrynicaOPO80
9. (35.)
KOZDRAŚ Karolina2013366650769LZS KąkolówkaPKR100
10. (43.)
JURCZUK Lena2013565559171UKS TS Ósemka BiałystokPDL96
11. (41.)
OELRICH Antonina2014435260871LUKS StraszynPOM98
12. (40.)
ŻUREK Zofia2014198258075Sportowiec CzęstochowaŚLS98woj.
ŚWI
13. (38.)
SAWCZUK Julia2014708061553Ostródzianka OstródaWMZ100
14. (48.)
IMIERSKA Kornelia201434861345KS AZS UWM OlsztynWMZ93org.
15. (36.)
UCIECHOWSKA Anna2013253460609Orzeł Wysocko WielkieWLP100
16. (45.)
KOSSOWSKA Barbara2013302661132Perła Połczyn-ZdrójZPM95
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
CZYSZCZOŃ Ewa2014669955184KS Gorce Nowy TargMŁP102
2. (37.)
HOŁODNIUK Zofia2014379054754MKS Wolavia WołówDŚL100
3. (44.)
KACIUNKA Hanna201328761272ZKS Zielona GóraLBU96
4. (46.)
MERK Amelia2013339458198UKS Spartakus OtyńLBU93
5. (49.)
STYPUŁA Anna2014700161188UKS Płomień LimanowaMŁP90
6. (50.)
JELONEK Hania2014210261156Chrobry MiędzyzdrojeZPM90
7. (52.)
RUDO Lena2014435360385LUKS StraszynPOM86
8. (53.)
KOWALASZEK Sandra2013696359253KTS WijewoWLP86
9. (54.)
BRANDEBURA Oliwia2013667260070KS Sokół SerockMAZ85
10. (56.)
MARCINKIEWICZ Joanna2013302760875Perła Połczyn-ZdrójZPM83
11. (60.)
DZIEWIT-KRASIŃSKA Hanna2013485162994Lupus Kabaty WarszawaMAZ80
12. (69.)
HEIGELMANN Helena2013315261321CKS Helios CzempińWLP73
13. (71.)
LIEPELT Agata2013323164794BOSiR BarcinKPM72
14. (72.)
CZARNIK Zofia2013507759287UKS MOSiR DuklaPKR72
15. (73.)
RYDLEWSKA Lilianna2015322661141BOSiR BarcinKPM72
16. (78.)
SPŁAWSKA Marianna2013696659255KTS WijewoWLP71
17. (79.)
SYNAKIEWICZ Nina2014832063058LUKS Orzeł RynarzewoKPM71
18. (80.)
WIĘCEK Zuzanna201392362243KS Spektrum SłopniceMŁP71
19. (81.)
MURAWSKA Maja2014582362775GKTS GiżyckoWMZ70
20. (85.)
ZBRZEŹNIAK Ewa2013435760389LUKS StraszynPOM70
21. (86.)
CZOKAJŁO Maria2014706561551Ostródzianka OstródaWMZ68
22. (103.)
SZAL Martyna2014323561142BOSiR BarcinKPM64
23. (105.)
LACHOWICZ Nadia2014582262774GKTS GiżyckoWMZ63
24. (111.)
NOWICKA Nina2015322561143BOSiR BarcinKPM62
25. (117.)
BORKOWSKA Dominika2015161061736LUKS ABC Żak PisanicaWMZ61
26. (118.)
DUBROW Małgorzata2013122361306KTS Nowy Dwór Maz.MAZ60
27. (119.)
WIŚNIEWSKA Lena201464954210Olimpijczyk JeżewoMAZ60
28. (124.)
CZARNECKA Dominika2015680454171Dekorglass DziałdowoWMZ59
29. (137.)
KULPA-KSIĘŻOPOLSKA Apolonia201397664343KS Spójnia WarszawaMAZ56
30. (155.)
WĄSIK Michalina201536861587KS AZS UWM OlsztynWMZ52
31. (159.)
OBERDA Hanna2014666766077KS Sokół SerockMAZ52
32. (159.)
KALICKA Kamila2016161261739LUKS ABC Żak PisanicaWMZ52
33. (178.)
PASZKOWSKA Wiktoria2013387561584KTS Nowy Dwór Maz.MAZ48
34. (181.)
WASILUK Zofia201491861942EKS Mlexer ElblągWMZ48
35. (194.)
BORKOWSKA Laura2017161161738LUKS ABC Żak PisanicaWMZ45
36. (200.)
WŁODARCZYK Maja2014376860767UKS Rokicie SzczytnikiMŁP44
37. (208.)
SENGER Zofia2014831663055LUKS Orzeł RynarzewoKPM41
38. (212.)
BŁASZCZYK Pola2013667060144KS Sokół SerockMAZ39
39. (215.)
BONK Emilia2014771566215Krajna Sępólno Kraj.KPM38
40. (218.)
LIEPELT Lena2015322464793BOSiR BarcinKPM38
41. (258.)
CIULIŃSKA Amelia201363554212Olimpijczyk JeżewoMAZ30
42. (279.)
XU Lena2017680559580Dekorglass DziałdowoWMZ26
43. (279.)
KACZMAR Hanna2013582062777GKTS GiżyckoWMZ26
44. (299.)
AUGUSTYN Anna2014706161552Ostródzianka OstródaWMZ23
45. (300.)
RĄPAŁA Iga2013707851056Ostródzianka OstródaWMZ22
46. (300.)
SZCZOTKA Nina2014708364113Ostródzianka OstródaWMZ22
47. (300.)
PULIT Anna20131193567278UKS Płomień LimanowaMŁP22
48. (316.)
FREIGIN Zofia20141004864116Ostródzianka OstródaWMZ20
49. (331.)
WASIELAK Melania2015215664595Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ18
50. ( - .)
ANGOWSKA Maria2015680262264Dekorglass DziałdowoWMZ0
51. ( - .)
RUSZCZYK Iga20151238967608LUKS ABC Żak PisanicaWMZ0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL194
2. (2.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR194
3. (3.)
WIECZOREK Tymoteusz2014886854724KS Polonia ŚmigielWLP164
4. (4.)
PANKOWSKI Jakub201318254097LUKS ChełmnoKPM144
5. (5.)
KWAŚNICKI Jakub2013508355093UKS MOSiR DuklaPKR142
6. (6.)
GŁÓWCZYK Tobiasz2013229164040MKS Radość GorliceMŁP137
7. (7.)
SZARMACH Antoni2013708153812Ostródzianka OstródaWMZ133
8. (8.)
UTYLSKI Ignacy2013279456370KS Nowa Era ToruńKPM133
9. (9.)
BŁASZCZYK Jakub201327860106ZKS Zielona GóraLBU133
10. (10.)
BOGUCKI Szymon2013619355814ULKS MoszczenicaŁDZ130
11. (11.)
ZAJDA Miłosz2014594358243GLKS DrużbiceŁDZ130
12. (12.)
NOWAKOWSKI Adrian2013278361473KS Nowa Era ToruńKPM121
13. (13.)
TARAKAN Michał20145073522823STS Starogard GdańskiPOM119
14. (14.)
JAROSZ Mikołaj2014670261518KS Gorce Nowy TargMŁP117
15. (15.)
WOŹNIAK Oliwier2013360852074UKS Lis SierakowicePOM117
16. (16.)
ORSZULIK Igor2013807651130UKTS Sokół OrzeszeŚLS117
17. (17.)
SADOWSKI Antoni2013707958766Ostródzianka OstródaWMZ114
18. (18.)
SZULTA Adam2013136759574TTS Polonia BytomŚLS111
19. (19.)
SIKOŃ Jakub2015495359399UKS Jordan ZakliczynMŁP110
20. (20.)
WILCZEK Michał2013700764831UKS Płomień LimanowaMŁP110
21. (21.)
PYDYNKOWSKI Adam2013141562267Dekorglass DziałdowoWMZ109
22. (22.)
PTAK Igor2013195854175KS Mysław MysłowiceŚLS107
23. (23.)
SZERSZEŃ Jakub2014866059712UKS KorzeniówPKR107
24. (24.)
ANTOŃCZAK Antoni2013659658974UKS Teniga SzczecinZPM107
25. (25.)
NOWAKOWSKI Michał2013325757003TKS Granit StrzelinDŚL107
26. (26.)
SWINCICKI Stanisław2013118762308KS AZS WrocławDŚL105
27. (27.)
ANTOSZEK Kamil2014669861519KS Gorce Nowy TargMŁP105
28. (28.)
MUSIAŁ Jakub2013412859349KSTS KrosnoPKR104
29. (29.)
BOREK Kaspian201416863118LUKS ChełmnoKPM104
30. (30.)
ROMANIUK Aleksander2013129956314UKS Dojlidy BiałystokPDL103
31. (31.)
DRAJEM Mateusz2013518355022Energa KTS ToruńKPM102
32. (32.)
FOKS Szymon201434764314KS AZS UWM OlsztynWMZ102
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
KĘDZIERSKI Adam2014303565653KS AZS WrocławDŚL94
2. (52.)
SZULC Karol201318960751LUKS ChełmnoKPM90
3. (46.)
POLAK Filip2015768862601MKS Lewart LubartówLLS93
4. (42.)
WOŹNIAK Marcel2013341057787UKS Spartakus OtyńLBU96
5. (39.)
LEWANDOWSKI Szymon201437961408MKS Jedynka ŁódźŁDZ100
6. (34.)
WŁODEK Karol2013612261262LUKS SkrzyszówMŁP102
7. (33.)
KAMIŃSKI Maksymilian2014554961328GKTS WiązownaMAZ102
8. (59.)
NENNER Jacob2013297757035LUKS MańkowiceOPO82
9. (55.)
DĘBSKI Wojciech2013406254117MLKS Nurt PrzemyślPKR85
10. (258.)
HURYN Szymon20131191567268UKS TS Ósemka BiałystokPDL37
11. (104.)
SURMACKI Stanisław201461764199GKTS GdańskPOM64
12. (84.)
WALCZYK Kacper2014193655154MKS Czechowice-DziedziceŚLS70
13. (162.)
BRACHA Mikołaj2013969060426UKS Orlęta BilczaŚWI55
14. (53.)
PYDYNKOWSKI Jakub2013141662268Dekorglass DziałdowoWMZ90
15. (41.)
BOROWSKI Igor2014885454725KS Polonia ŚmigielWLP98
16. (62.)
CZUCZAK Olivier2013740155419Koszalinianin KoszalinZPM77
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
KANIA Natan201428854845ZKS Zielona GóraLBU100
2. (37.)
FABISIEWICZ Alan2014513465898IKS Spin BożejowiceDŚL100
3. (38.)
FERUŚ Jan2013788862794ULKS Victoria JedlińskMAZ100
4. (40.)
DRZAZGA Mikołaj201317159815LUKS ChełmnoKPM99
5. (44.)
WOJTASZEWSKI Miłosz2014136863136TTS Polonia BytomŚLS93
6. (45.)
EFFENBERG Aleksander201328460105ZKS Zielona GóraLBU93
7. (47.)
WITKOWSKI Jeremi2014435560384LUKS StraszynPOM92
8. (49.)
DOMAŁA Nataniel2013667360065KS Sokół SerockMAZ91
9. (50.)
ORŁOWSKI Michał2014707555497Ostródzianka OstródaWMZ91
10. (51.)
STRZELECKI Kacper2014826655337MUKS Start NadarzynMAZ91
11. (56.)
OBUKOWICZ Gabriel2013917362968UKS Dojlidy BiałystokPDL85
12. (57.)
TRAJDOS Filip2013298457034LUKS MańkowiceOPO85
13. (60.)
KOVALCHUK Oleksandr2013753855212SKTS Rataje 50 PoznańWLP82
14. (61.)
GRZYBOWSKI Wiktor2015554559922GKTS WiązownaMAZ82
15. (63.)
SZERER Kacper2014570754752LKS Odra GłoskaDŚL77
16. (65.)
DROZD Dawid2013477361059UKS Radunia TąpadłaDŚL75
17. (66.)
BEDNAREK Tymon201474663756Bogoria Grodzisk Maz.MAZ74
18. (71.)
RAJKIEWICZ Kacper2013340157081UKS Spartakus OtyńLBU74
19. (72.)
HEIGELMANN Julian2013315361320CKS Helios CzempińWLP73
20. (73.)
LECH Karol2013917062967UKS Dojlidy BiałystokPDL73
21. (74.)
IWANICKI Szymon2013706761548Ostródzianka OstródaWMZ72
22. (78.)
KOŁODZIEJ Karol2013699458919UKS Płomień LimanowaMŁP71
23. (79.)
SZULC Mikołaj201338460770MKS Jedynka ŁódźŁDZ70
24. (89.)
MIECHOWICZ Maciej2013867563569Słonecz. Stok BiałystokPDL68
25. (95.)
POLAK Mieszko2015768962602MKS Lewart LubartówLLS68
26. (98.)
KLEJNO Maciej2013867460087Słonecz. Stok BiałystokPDL66
27. (107.)
RAK Bartosz2013442062292UKS ATS TyczynPKR63
28. (109.)
ŚLEDZIEWSKI Igor2014376560766UKS Rokicie SzczytnikiMŁP63
29. (113.)
DANOWSKI Alan2014160361737LUKS ABC Żak PisanicaWMZ62
30. (121.)
KOCOŃ Kacper2014369557177UKS 96 Sucha Koszal.ZPM61
31. (130.)
ROMANIUK Mateusz2015917660918UKS Dojlidy BiałystokPDL59
32. (133.)
KĘSIK Mikołaj2015708958865Ostródzianka OstródaWMZ59
33. (134.)
TRZECIAK Piotr2016436662863LUKS StraszynPOM59
34. (138.)
BŁASZKIEWICZ Kamil2015275464488KS Nowa Era ToruńKPM58
35. (142.)
OBUKOWICZ Kornel2015917462972UKS Dojlidy BiałystokPDL58
36. (143.)
ATŁAS Krzysztof201490961941EKS Mlexer ElblągWMZ58
37. (163.)
JURCZAK Marcel2013379159844MKS Wolavia WołówDŚL54
38. (174.)
ZAWADZKI Aleksander2013708661549Ostródzianka OstródaWMZ53
39. (176.)
LEŚNIAK Tomasz2014581665957GKTS GiżyckoWMZ53
40. (184.)
BANACH Bartosz2014697964965UKS Płomień LimanowaMŁP52
41. (206.)
SŁAWIŃSKI Jan2013429056654Rembertów WarszawaMAZ48
42. (229.)
SZYMAŃSKI Vidal2013947757766ATS FS WarszawaMAZ44
43. (240.)
STYPUŁA Szymon2015697861189UKS Płomień LimanowaMŁP40
44. (279.)
HAJDUK Alex2014375560764UKS Rokicie SzczytnikiMŁP32
45. (284.)
JASIK Tymon201397061865KS Spójnia WarszawaMAZ31
46. (293.)
JANKOWSKI Paweł2013706853814Ostródzianka OstródaWMZ29
47. (334.)
FRANEK Maciej2014696264886KTS WijewoWLP23
48. (357.)
DOMAŃSKI Franciszek2013473465851KS Spójnia WarszawaMAZ21
49. (386.)
BANACH Franciszek2014696059254KTS WijewoWLP18
50. (445.)
GAJ Alan20141197667310UKS Rokicie SzczytnikiMŁP9
51. (457.)
SULKOWSKI Michał2014271565623MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ8
52. ( - .)
WIECZOREK Wojciech20131088464186KTS GliwiceŚLS0
53. ( - .)
DROŻYŃSKI Piotr20141233267559LKS Gajowianka GajMŁP0
54. ( - .)
WACH Wiktor201464859556Olimpijczyk JeżewoMAZ0