Polski Związek Tenisa Stołowego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, MLKS Ostródzianka Ostróda oraz Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają na 3. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Piotr Pielaciński
Zastępca sędziego głównego: Tomasz Ruszkiewicz
Obsługa komputerowa: Marcin Fidala

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 7 marca 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 2. GPP
Ranking żaków po 2. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
PORĘBA Małgorzata2012109555444Politechnika RzeszówPKR188
2. (3.)
KLAG Maja2012360849713KS Gorce Nowy TargMŁP153
3. (4.)
HONKOWICZ Zuzanna2013183055509MKS Radość GorliceMŁP153
4. (5.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP153
5. (6.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM153
6. (7.)
KAŁUSKA Zofia201268454296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ142
7. (8.)
SZARMACH Julia2014699553813Ostródzianka OstródaWMZ133
8. (9.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU124
9. (10.)
SZCZUTKOWSKA Amelia2012150454085LUKS ChełmnoKPM123
10. (11.)
KUBOSZEK Maja2012156654110RKS Cukrownik ChybieŚLS121
11. (12.)
KAŁUŻA Aleksandra2013343652002UKTS Sokół OrzeszeŚLS121
12. (13.)
LASOTA Nadia2013449054273KS Gwiazda BydgoszczKPM121
13. (14.)
SOCHAJ Marcelina2012356559939KS Start Nowy SączMŁP117
14. (15.)
ZIŃCZUK Olga2012583454708Słonecz. Stok BiałystokPDL117
15. (16.)
ZARZYCKA Martyna201269254957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ114
16. (17.)
PAWŁOWSKA Monika2012564460451KS AZS UWM OlsztynWMZ114
17. (19.)
STEFANOWICZ Milena201324151589Warmia Lidzbark Warm.WMZ111
18. (20.)
NOWAK Wiktoria2012149654087LUKS ChełmnoKPM110
19. (21.)
PAZIEWSKA Maja2012646151806STS Rebel Nowy HelenówMAZ110rank.
20. (23.)
SOCHOCKA Martyna2013706760069KS Sokół SerockMAZ107rank
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (93.)
PAWŁOWSKA Zofia201274861800UKS Lider MiliczDŚL64
2. (24.)
RYDLEWSKA Adrianna2012202961140BOSiR BarcinKPM107
3. (148.)
CZAJKA Angelika2012660753646Kalina SOS LublinLLS52
4. (37.)
JASIŃSKA Małgorzata2014655855341ZKS Zielona GóraLBU91
5. (34.)
MAZUR Maria201312561520GUKS Prosna WieruszówŁDZ95
6. (31.)
STEFAŃSKA Izabela2013356660869KS Start Nowy SączMŁP100
7. (39.)
BOBEL Izabela2013634260365GKTS WiązownaMAZ87woj.
8. (30.)
KAPICA Łucja2013365259880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO100
9. (32.)
GŁÓD Jagoda2012282355094UKS MOSiR DuklaPKR97
10. (46.)
JANUSZKIEWICZ Waleria2013544362544UKS TS Ósemka BiałystokPDL82
11. (36.)
JAŻDŻEWSKA Nadia2013229655896UKS Kosynier SobowidzPOM92
12. (35.)
KUBOSZEK Nicola2013156756163RKS Cukrownik ChybieŚLS93
ŚWI
13. (28.)
CZARNECKA Natalia2012420754170Dekorglass DziałdowoWMZ103
14. (38.)
BANIEWSKA Iga2012681055229GKTS GiżyckoWMZ90org.
15. (211.)
DYK Gabriela2012730155215MKS TS Warta ObornikiWLP37
16. (33.)
TUTAK Dagmara2012458257380Chrobry MiędzyzdrojeZPM95
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
ADAMCZAK Lena2013229055700GLKS Orlęta CzaczWLP107
2. (27.)
PUSTELNIK Lena2012157054111RKS Cukrownik ChybieŚLS103
3. (29.)
KULCZYK Dominika2014357057253KS Start Nowy SączMŁP100
4. (40.)
LICZNERSKA Maria2014699258762Ostródzianka OstródaWMZ86
5. (41.)
BUKOWSKA Amelia2013633055272Bogoria Grodzisk Maz.MAZ85
6. (42.)
PIETRZAK Milena2012421654161Dekorglass DziałdowoWMZ83
7. (43.)
JURCZUK Lena2013545759171UKS TS Ósemka BiałystokPDL83
8. (45.)
PIASECKA Wiktoria2013227853362KS Ogniwo ChełmLLS83
9. (48.)
CIEŚLAR Wiktoria201216254254Lesznianka Leszna G.ŚLS81
10. (49.)
MAKOWCZYŃSKA Martyna2012457453660Chrobry MiędzyzdrojeZPM81
11. (50.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR BarcinKPM81
12. (51.)
BYRTEK Magda201216051561Lesznianka Leszna G.ŚLS80
13. (54.)
JELONEK Hania2014456561156Chrobry MiędzyzdrojeZPM79
14. (55.)
SZYDŁOWSKA Oliwia2012311855595MLKS Czarni OleckoWMZ78
15. (58.)
JABŁOŃSKA Anelia2013149060747LUKS ChełmnoKPM77
16. (59.)
KALAT Anastazja201375261563UKS Lider MiliczDŚL75
17. (62.)
BRANDEBURA Oliwia2013705860070KS Sokół SerockMAZ75
18. (64.)
KOZDRAŚ Karolina2013335750769LZS KąkolówkaPKR74
19. (65.)
STENKEL Zuzanna2012421854165Dekorglass DziałdowoWMZ73
20. (69.)
UCIECHOWSKA Anna2013501060609Orzeł Wysocko WielkieWLP72
21. (72.)
PAZIK Amelia2014419954167Dekorglass DziałdowoWMZ72
22. (76.)
MĄKA Julia2012552059873Krzemień Ustrzyki DolnePKR70
23. (79.)
SZCZEPAŃSKA Lena2012421954159Dekorglass DziałdowoWMZ68
24. (83.)
DYMIŃSKA Kinga201234647235Energa KTS ToruńKPM66
25. (102.)
GORAL Emilia2013820862999UKS Dystans NiedźwiadaLLS62
26. (105.)
CIEŚLAK Barbara2012658962726Hutnik Huta-DąbrowaLLS62
27. (115.)
BYRDZIAK Kamila201494858402MKS Czechowice-DziedziceŚLS60
28. (125.)
BRONK Aleksandra2012681159806GKTS GiżyckoWMZ57
29. (140.)
IMIERSKA Kornelia2014563561345KS AZS UWM OlsztynWMZ55
30. (144.)
BORKO Nikola2013767160748LUKS ChełmnoKPM54
31. (168.)
GAŁĘZEWSKA Antonina2012318762139BOSiR BarcinKPM48
32. (180.)
WĄSIK Gabriela2014563362582KS AZS UWM OlsztynWMZ45
33. (180.)
WĄSIK Michalina2015563661587KS AZS UWM OlsztynWMZ45
34. (184.)
RYDLEWSKA Lilianna2015202461141BOSiR BarcinKPM44
35. (203.)
NIERUSZEWICZ Hanna2013295762096KRS Fairplayce PoznańWLP40
36. (227.)
GAŁĘZEWSKA Maria2012318862140BOSiR BarcinKPM34
37. (230.)
SZAL Martyna2014202561142BOSiR BarcinKPM33
38. (243.)
NOWICKA Nina2015202361143BOSiR BarcinKPM31
39. (246.)
MURAWSKA Maja2014680562775GKTS GiżyckoWMZ30
40. (311.)
BLACZKOWSKA Maja2013460961291BOSiR BarcinKPM17
41. ( - .)
AUGUSTYN Anna2014698961552Ostródzianka OstródaWMZ0
42. ( - .)
CZOKAJŁO Maria2014699061551Ostródzianka OstródaWMZ0
43. ( - .)
SAWCZUK Julia2014699461553Ostródzianka OstródaWMZ0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012684855406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ200
2. (2.)
GLANERT Olaf2012396455060Olimpia-Unia GrudziądzKPM188
3. (3.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR153
4. (4.)
PANKOWSKI Jakub2013149754097LUKS ChełmnoKPM153
5. (5.)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL153
6. (6.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012422049763Dekorglass DziałdowoWMZ144
7. (7.)
CYRANKIEWICZ Olaf201282754463ATS Akanza LublinLLS142
8. (8.)
WALASEK Michał2012422149769Dekorglass DziałdowoWMZ142
9. (9.)
WÓJCIK Patryk2012150652485LUKS ChełmnoKPM130
10. (10.)
PRZYBYSZ Przemysław2012281551618PUKS Arka ŁętowniaPKR124
11. (11.)
TARAKAN Michał20147508522823STS Starogard GdańskiPOM124
12. (12.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012396556165Olimpia-Unia GrudziądzKPM121
13. (13.)
SZARMACH Antoni2013698653812Ostródzianka OstródaWMZ118
14. (14.)
KUCZYŃSKI Piotr2012554856175UKS Żaki TaczanówWLP118
15. (15.)
SADOWSKI Daniel2012141249890UKS Lis SierakowicePOM117
16. (16.)
FLIS Antoni2012297355375KS AZS WrocławDŚL117
17. (17.)
RYMAR Szymon2012172757852KSTS KrosnoPKR114
18. (18.)
ZIOŁO Piotr2012775653016MUKS Start NadarzynMAZ111
19. (19.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012150554084LUKS ChełmnoKPM110
20. (20.)
WOŹNIAK Oliwier2013141452074UKS Lis SierakowicePOM110
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (30.)
NOWAKOWSKI Michał2013389957003TKS Granit StrzelinDŚL100
2. (34.)
UTYLSKI Ignacy2013268856370KS Nowa Era ToruńKPM94
3. (76.)
BIAŁACH Piotr2012659162728Hutnik Huta-DąbrowaLLS68
4. (33.)
BŁASZCZYK Jakub201359860106ZKS Zielona GóraLBU94
5. (27.)
BOGUCKI Szymon2013399955814ULKS MoszczenicaŁDZ103
6. (22.)
WIKTOREK Marcin2012235061191UKS Płomień LimanowaMŁP110
7. (36.)
KOZŁOWSKI Krzysztof2012633455271Bogoria Grodzisk Maz.MAZ92
8. (247.)
OWSIAK Tomasz2012636654372STS BrynicaOPO35
9. (21.)
KWAŚNICKI Jakub2013282655093UKS MOSiR DuklaPKR110
10. (74.)
KONOPKA Marcel2012546457776UKS TS Ósemka BiałystokPDL70
11. (26.)
FEDORYNIEC Wojciech20127509522833STS Starogard GdańskiPOM104
12. (29.)
PAWŁOWSKI Marcel201292249312MKS Czechowice-DziedziceŚLS100
13. (46.)
BRACHA Mikołaj2013874660426UKS Orlęta BilczaŚWI80
14. (25.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012698755490Ostródzianka OstródaWMZ104
15. (32.)
WIECZOREK Tymoteusz2014586954724KS Polonia ŚmigielWLP96
16. (47.)
CELOCH Wojciech2012456657374Chrobry MiędzyzdrojeZPM80
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
SADOWSKI Antoni2013698558766Ostródzianka OstródaWMZ107
2. (24.)
SOKOŁOWSKI Fabian201239151794LUKS ABC Żak PisanicaWMZ104
3. (28.)
FILODA Karol2012505354189UKS Optimum LubaszWLP103
4. (31.)
SZULTA Adam2013655259574TTS Polonia BytomŚLS97
5. (35.)
FACENNA Luca2012612060932LUKS ChełmnoKPM94
6. (37.)
NOWACKI Jan2012754153897UATS Batimex PruszkówMAZ89
7. (38.)
ORSZULIK Igor2013343851130UKTS Sokół OrzeszeŚLS89
8. (39.)
BRODOWSKI Tobiasz2013311159204MLKS Czarni OleckoWMZ86
9. (40.)
MICHALKIEWICZ Filip2012698158760Ostródzianka OstródaWMZ86
10. (41.)
PYDYNKOWSKI Adam2013420162267Dekorglass DziałdowoWMZ85
11. (42.)
ZAJDA Miłosz2014399558243ULKS MoszczenicaŁDZ83
12. (45.)
DRAJEM Mateusz2013536055022Energa KTS ToruńKPM80
13. (49.)
DOMAŁA Nataniel2013705960065KS Sokół SerockMAZ79
14. (50.)
DĄBROWSKI Mateusz2012633255960Bogoria Grodzisk Maz.MAZ77
15. (52.)
CHMURZYŃSKI Dawid2012782757024UKS Huragan SosnowiecŚLS77
16. (53.)
ORŁOWSKI Michał2014699355497Ostródzianka OstródaWMZ77
17. (54.)
PHAM QUANG Aleks2012754353615UATS Batimex PruszkówMAZ76
18. (55.)
ŻÓŁKIEWSKI Hubert2012770259781LKS Lotos JabłonnaMAZ76
19. (56.)
SIERZPUTOWSKI Adam2012426559898MRKS GdańskPOM75
20. (60.)
PRONIEWSKI Alan2012401749573ULKS MoszczenicaŁDZ73
21. (62.)
SZYMCZAK Filip201275559250UKS Lider MiliczDŚL72
22. (67.)
OLĘDZKI Oskar2012454554850UKS Top Solec KujawskiKPM72
23. (72.)
KARCZEWSKI Szymon2013311559403MLKS Czarni OleckoWMZ70
24. (77.)
KASZANY Kacper2012288854116Krzemień Ustrzyki DolnePKR68
25. (81.)
MRÓZEK Jakub2012335950766LZS KąkolówkaPKR67
26. (84.)
SUŁEK Kacper2013875660431UKS Orlęta BilczaŚWI66
27. (94.)
NOWAKOWSKI Adrian2013268261473KS Nowa Era ToruńKPM64
28. (95.)
LIPPKI Ksawery2012611762645LUKS ChełmnoKPM64
29. (103.)
WCISŁO Bartosz2013512759114MTS KwidzynPOM63
30. (110.)
WĘGRZYN Wojciech2014875860429UKS Orlęta BilczaŚWI61
31. (111.)
KSIĄŻEK Maksymilian2012320261455MKS Skawa WadowiceMŁP61
32. (112.)
NIERUBIEC Szymon2013875360424UKS Orlęta BilczaŚWI60
33. (115.)
SZERER Kacper2014195454752MKS Wolavia WołówDŚL60
34. (118.)
KAMIŃSKI Maksymilian2014633861328GKTS WiązownaMAZ60
35. (126.)
SZULC Karol2013612160751LUKS ChełmnoKPM58
36. (139.)
JANKOWSKI Paweł2013660553814Ostródzianka OstródaWMZ56
37. (143.)
BOREK Kaspian2014868863118LUKS ChełmnoKPM55
38. (152.)
PYDYNKOWSKI Jakub2013420262268Dekorglass DziałdowoWMZ53
39. (167.)
IWANICKI Szymon2013697761548Ostródzianka OstródaWMZ51
40. (190.)
GRZYBOWSKI Wiktor2015633759922GKTS WiązownaMAZ46
41. (210.)
LONDZIN Wojciech201293855164MKS Czechowice-DziedziceŚLS43
42. (212.)
STRZELECKI Kacper2014775355337MUKS Start NadarzynMAZ42
43. (218.)
LAUDAŃSKI Franciszek2012775962937MUKS Start NadarzynMAZ41
44. (234.)
SAŁEK Szymon2012596362627IKTS Broń RadomMAZ38
45. (279.)
LESZCZYŃSKI Aleksander2013875260423UKS Orlęta BilczaŚWI29
46. (300.)
WŁODARSKI Nikodem20121135061340OTSK OstródaWMZ26
47. (346.)
KOT Wojciech2013874960425UKS Orlęta BilczaŚWI22
48. (381.)
WRÓBEL Błażej2013597455964IKTS Broń RadomMAZ18
49. (381.)
ZAWADZKI Aleksander20131108761549Ostródzianka OstródaWMZ18
50. (406.)
LIPIŃSKI Franciszek2012596862632IKTS Broń RadomMAZ17
51. (409.)
SKOWROŃSKI Mateusz2014875460427UKS Orlęta BilczaŚWI16
52. ( - .)
KĘSIK Mikołaj2015660458865Ostródzianka OstródaWMZ0