Polski Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny Andrzej Moczko
Zastępca sędziego głównego Bartosz Bartkowicz
Obsługa komputerowa Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 stycznia 2024 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 2. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 2. GPP

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
WRÓBEL Wiktoria200658935280MRKS GdańskPOM926
2. (4.)
KRZYSIEK Paulina1996117817206MUKS Start NadarzynMAZ733
3. (10.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna199333917071KS AZS UWM OlsztynWMZ581
4. (11.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna20017826433Energa KTS ToruńKPM545
5. (12.)
GALUS Katarzyna199813325367KS Bronowianka KrakówMŁP522
6. (15.)
HOŁDA Karolina2007128945377UKS Dojlidy BiałystokPDL503
7. (18.)
FURMAN Julia2005111641985KS AZS WrocławDŚL473rank.
8. (19.)
TOMECKA Julia200284529896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS457rank.
9. (20.)
LIS Martyna2002150533288Maximus Broker ToruńKPM445rank.
10. (21.)
BARTOSZEK Julia200183933835Skarbek Tarnowskie GóryŚLS435rank.
11. (23.)
KRYSIŃSKA Paula2005111944601KS AZS WrocławDŚL425rank.
12. (24.)
GAJEWSKA Natalia200313238984KS Bronowianka KrakówMŁP419rank.
13. (25.)
WĄTOR Oliwia2006108543233Politechnika RzeszówPKR405rank.
14. (26.)
ŚLIWKA Zofia200777542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ404rank.
15. (28.)
BOBEK Weronika2006841943527Warmia Lidzbark Warm.WMZ397rank.
16. (29.)
KUBIAK Anna200483736958ZKS Zielona GóraLBU395rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (76.)
GAWORSKA Natalia2007111741986KS AZS WrocławDŚL261woj.
2. (253.)
LEMAŃSKA Klara2006579139380Krajna Sępólno Kraj.KPM115
3. (47.)
WASZCZUK Patrycja199767031813Politechnika LublinLLS296
4. (46.)
KULCZYCKA Wanessa2010692845740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU300
5. (61.)
SOKOŁOWSKA Maja200829944907ZKS Zielona GóraLBU273org.
6. (33.)
HOLAK Marta200438837165MKS Jedynka ŁódźŁDZ373
7. (107.)
KILISZEK Kamila200513540075KS Bronowianka KrakówMŁP239woj.
8. (123.)
BRZĘCZEK Eliza2000120331521KTS Nowy Dwór Maz.MAZ230
9. (234.)
GARGOL Amelia2006284445576GK-Logistics BodzanówOPO138woj.
10. (69.)
BRODA Klaudia2003760744687LZS KąkolówkaPKR266woj.
11. (40.)
GRYKO Kamila2002127935799UKS Dojlidy BiałystokPDL344
12. (34.)
KRAKOWIAK Ewa200561136512GKTS GdańskPOM369
13. (35.)
ŁEBEK Alicja1999144130666AZS UJD CzęstochowaŚLS366
ŚWI
14. (88.)
JARKOWSKA Aleksandra200332739201KS AZS UWM OlsztynWMZ253
15. (103.)
GIERACH Katarzyna2000644129270KS Polonia ŚmigielWLP241
16. (67.)
KMIECIK Karin197686842072Griffin's-Spin SzczecinZPM267
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (30.)
RAJKOWSKA Katarzyna200964445208Olimpijczyk JeżewoMAZ392
2. (32.)
GILEWSKA Dominika2002114135868KTS GliwiceŚLS387
3. (36.)
GÓRSKA Michalina2003127838302UKS Dojlidy BiałystokPDL363
4. (37.)
TROCHIMIUK Katarzyna20021438866KS DąbczeWLP358
5. (38.)
BOREK Zuzanna2006128641023UKS Dojlidy BiałystokPDL356
6. (39.)
WRZOSEK Wiktoria200434134104KS AZS UWM OlsztynWMZ352
7. (42.)
PAWELEC Zuzanna2006122742929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ325
8. (57.)
MIRECKA Milena200876243500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ277
9. (70.)
JARECKA Malwina2006111838777KS AZS WrocławDŚL266
10. (72.)
FRANASZCZUK Klaudia200284233137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS264
11. (74.)
SKWAREK Julia2006130040098UKS Dojlidy BiałystokPDL263
12. (79.)
SPYCHAŁA Joanna1992157613344LKTS LubońWLP259
13. (81.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008140745707Dekorglass DziałdowoWMZ259
14. (82.)
SKUBA Emilia200576842326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ256
15. (86.)
RAKOWSKA Karolina2002115235457KTS GliwiceŚLS254
16. (87.)
TRACZYK-KĘPA Beata200458244868MRKS GdańskPOM254
17. (90.)
FILICZAK Ewa200184137551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS252
18. (91.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200753144204LUKS ChełmnoKPM252
19. (102.)
FALKOWSKA Martyna2009210051577Chrobry MiędzyzdrojeZPM242
20. (104.)
DRĄG Marta200517039581LUKS ChełmnoKPM240
21. (105.)
KASENBERG Magdalena1997869127774Młodzik-Z. Oł. BystrzycaDŚL240
22. (106.)
ŁAKOMA Maja2009129446234UKS Dojlidy BiałystokPDL240
23. (110.)
GAWLICZEK Marta200279849676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS238
24. (125.)
HADRYŚ Matylda200813445028KS Bronowianka KrakówMŁP229
25. (128.)
ZDROJEWSKA Emilia200262634640KTSK LuzinoPOM229
26. (139.)
WYSTYRK Marcelina200280549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS219
27. (145.)
MURAWSKA Sandra2007112054451KS AZS WrocławDŚL213
28. (147.)
BOROWSKA Julia2008885347379KS Polonia ŚmigielWLP212
29. (150.)
SYRDA Zuzanna200613644288KS Bronowianka KrakówMŁP210
30. (154.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010111546796KS AZS WrocławDŚL206
31. (200.)
GARGOL Wiktoria2008284545577GK-Logistics BodzanówOPO162
32. (205.)
ROSIK Iwona197187339197Griffin's-Spin SzczecinZPM160
33. (210.)
PUZIO Lena201183355449ZKS Zielona GóraLBU154
34. (223.)
SŁUPSKA Malwina200818648246LUKS ChełmnoKPM147
35. (229.)
PERZ Izabela200853647441KS Bronowianka KrakówMŁP143
36. (244.)
KIJOK Emilia198126912462ZKS Zielona GóraLBU120
37. (303.)
CZUMARNA Sofija200928261786ZKS Zielona GóraLBU77
38. (311.)
OSIŃSKA Oliwia200719343876KS Bronowianka KrakówMŁP72
39. (319.)
GAJ Milena200853543608KS Bronowianka KrakówMŁP68
40. (348.)
JASIŃSKA Barbara201128551522ZKS Zielona GóraLBU59
41. (350.)
JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU55
42. (364.)
ZAWADKA Kaja201130756215ZKS Zielona GóraLBU52
43. ( - .)
SYCHTA Ewelina1990121089401Brzostowianka BrzostekPKR0
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
LEWANDOWSKI Tomasz19852621428AUKS Trefl ZamośćLLS794
2. (2.)
KULPA Konrad19948122944Energa KTS ToruńKPM727
3. (6.)
KULCZYCKI Alan2006129333602UKS Dojlidy BiałystokPDL599
4. (7.)
WĘDERLICH Damian1998128521076UKS Dojlidy BiałystokPDL592
5. (9.)
KOLASA Szymon2003122838394BKS Stal Bielsko-BiałaŚLS552
6. (10.)
FELKEL Grzegorz1998113927829KTS GliwiceŚLS551
7. (11.)
STECYSZYN Jakub2003892734803UKS OlesnoMŁP551
8. (12.)
DZIUBA Patryk2003104337169Politechnika RzeszówPKR541
9. (14.)
MAŁACHOWSKI Michał200267834137Ostródzianka OstródaWMZ525
10. (15.)
WACHOWIAK Łukasz200027629774ZKS Zielona GóraLBU512
11. (16.)
LEWANDOWSKI Patryk200356944643Dekorglass DziałdowoWMZ494
12. (17.)
KWAPIŚ Kuba200367631519Ostródzianka OstródaWMZ485rank.
13. (18.)
BADOWSKI Marek199774025359Bogoria Grodzisk Maz.MAZ485rank.
14. (19.)
TOMICKI Jarosław19801160286KTS GliwiceŚLS471rank.
15. (21.)
NALEPA Kamil19997025737UKS Piast OstrzeszówWLP457rank.
16. (22.)
BIELECKI Patryk200426540979ZKS Zielona GóraLBU454rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (105.)
KLIMEK Piotr2004771737499KS AZS WrocławDŚL241
2. (69.)
GRELA Artur200085332881KS Gwiazda BydgoszczKPM263
3. (286.)
BIELECKI Maciej2008356545701Heksa Niedrzwica DużaLLS155
4. (77.)
MICHNO Krzysztof200729145147ZKS Zielona GóraLBU258
5. (501.)
GIERACH Jakub1999395227149MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ85
6. (326.)
MRUGAŁA Jan2010670847455KS Gorce Nowy TargMŁP140
7. (43.)
MITAS Jacek200576342830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ292
8. (142.)
ADAMUS Kacper2005600848564KTS MOKSiR ZawadzkieOPO224woj.
9. (33.)
SPOREK Szymon200454840063KSTS KrosnoPKR333
10. (32.)
ZDZIENICKI Kamil198756804664UKS TS Ósemka BiałystokPDL358
11. (30.)
MALICKI Szymon198810074216KS AZS AWFiS GdańskPOM381
12. (126.)
MURAWSKI Michał1995102523836Dąbrowiak Dąbrowa Górn.ŚLS232
13. (546.)
JADAM Dawid2007153442849KS Polonia KielceŚWI77
14. (76.)
MAJCHRZAK Aleksander200467735586Ostródzianka OstródaWMZ259woj.
15. (26.)
SPYCHAŁA Adrian19967224941UKS Piast OstrzeszówWLP405woj.
16. (215.)
TABOR Tomasz198114501256Darz Bór KarnieszewiceZPM185
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003144636104Darz Bór KarnieszewiceZPM448
2. (24.)
SOKOŁOWSKI Łukasz200268034280Ostródzianka OstródaWMZ419
3. (25.)
WALASZEK Przemysław2000105630084Politechnika RzeszówPKR408
4. (28.)
TOMASZUK Tomasz1997101421229KS AZS AWFiS GdańskPOM397
5. (31.)
MISZKURKA Jakub200157131321Dekorglass DziałdowoWMZ379
6. (34.)
DOMIN Maciej2005106341092Politechnika RzeszówPKR319
7. (35.)
GAWLAS Michał200575538954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ317
8. (36.)
LINEK Adam200446541866LZS ŻywociceOPO302
9. (37.)
KOSIŃSKI Dawid200186935317Griffin's-Spin SzczecinZPM302
10. (39.)
BRODZKI Maciej1991888816994UKS GOK ZdunyŁDZ296
11. (40.)
WANDACHOWICZ Michał2006130437267UKS Dojlidy BiałystokPDL294
12. (45.)
WALENCKI Michał1991381819063MKS Wolavia WołówDŚL286
13. (53.)
FORMELA Rafał200758644598MRKS GdańskPOM281
14. (54.)
MATYJEK Karol200457040042Dekorglass DziałdowoWMZ278
15. (68.)
PAKUŁA Aleks200976447314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ265
16. (74.)
CHILICKI Dawid2006128744313UKS Dojlidy BiałystokPDL260
17. (75.)
GROMEK Artur2007842140924Warmia Lidzbark Warm.WMZ259
18. (79.)
SOLIŁO Dominik200730045996ZKS Zielona GóraLBU255
19. (80.)
NADOLNY Jakub200829251482ZKS Zielona GóraLBU255
20. (83.)
PIECOWSKI Miłosz200680941497JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS254
21. (95.)
LILIEN Aleksander2002571936955LKS Odra GłoskaDŚL246
22. (98.)
SZURLEJ Kacper20079841406Energa KTS ToruńKPM244
23. (113.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR238
24. (114.)
MICHNA Samuel200983242168ZKS Zielona GóraLBU238
25. (115.)
BŁASZCZYK Marcel2007153340511KS Polonia KielceŚWI238
26. (117.)
DURAJCZYK Tomasz197923221221KTS WolbromekDŚL237
27. (120.)
FERENC Piotr199699727596KS AZS AWFiS GdańskPOM236
28. (123.)
GRYK Konrad2006128845089UKS Dojlidy BiałystokPDL234
29. (125.)
WODNIAK Michał200549041871LZS ŻywociceOPO233
30. (128.)
ŁĄCKI Piotr2010263149820Bogoria Grodzisk Maz.MAZ231
31. (129.)
SAKOWICZ Mateusz200856044508Dekorglass DziałdowoWMZ230
32. (148.)
WIECZORKIEWICZ Marcin198759702631Pełcz Górki NoteckieLBU222
33. (151.)
BRYK Alan201028053935ZKS Zielona GóraLBU221
34. (154.)
BABIAK Oliwier2008428346773KU AZS UZ Zielona GóraLBU221
35. (156.)
KRAWCZYK Jakub1994100328368KS AZS AWFiS GdańskPOM220
36. (166.)
HUBKA Karol2006107245364Politechnika RzeszówPKR211
37. (168.)
WNĘK Stanisław2004119336532KS AZS WrocławDŚL210
38. (191.)
ŻYWORONEK Patryk200931053923ZKS Zielona GóraLBU197
39. (218.)
STĄPOREK Krzysztof200677343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ184
40. (221.)
GŁAZOWSKI Kacper200575637294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ182
41. (238.)
SMOTER Adam200877047911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ175
42. (248.)
NIEDŹWIEDZKI Wojciech1994232825248KTS WolbromekDŚL171
43. (249.)
WALENCKI Wojciech1993143521818PKS Piast PoniecWLP171
44. (260.)
CZAPUTA Piotr2008166151215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS168
45. (269.)
STANISŁAWCZYK Patryk200788052980Griffin's-Spin SzczecinZPM162
46. (273.)
WNĘK Krzysztof2009118844388KS AZS WrocławDŚL160
47. (304.)
JÓŹWIAK Dawid1999381327519MKS Wolavia WołówDŚL149
48. (314.)
WOJTYŁA Damian1997382222616MKS Wolavia WołówDŚL144
49. (321.)
SZYMCZAK Wojciech200977443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ141
50. (322.)
PILCH Aleksander2008531449073KS Bronowianka KrakówMŁP140
51. (347.)
MISZTAL Igor199783827154ZKS Zielona GóraLBU133
52. (394.)
KUDERSKI Paweł2004868341852UKS Witniczanin WitnicaLBU114
53. (395.)
BODNAR Michał2003113842224KTS GliwiceŚLS113
54. (411.)
STANIOWSKI Stanisław200883549202ZKS Zielona GóraLBU108
55. (420.)
NOSIADEK Jakub2007320843413KS Naprzód BorucinŚLS106
56. (459.)
DĄBEK Michał2004657252426MKS Centrum KrakówMŁP96
57. (466.)
PAWELEC Filip1999121338505KTS Nowy Dwór Maz.MAZ95
58. (554.)
ULATOWSKI Wiktor2007380541480MKS Wolavia WołówDŚL75
59. (570.)
ZAWADZKI Marcin19734825240Kłodawka Gorzów Wlkp.LBU70
60. (581.)
BABIAK Emanuel1980654660735Fiber Nowogród Bobrz.LBU66
61. (724.)
PROTSENKO Tymofii2005531662847KS Bronowianka KrakówMŁP43
62. (753.)
JUREK Szymon2006325544391TKS Granit StrzelinDŚL40