Polski Związek Tenisa Stołowego, Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego oraz Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby zapraszają na 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Małgorzata Fidala
Zastępca sędziego głównego: Marta Gromek
Obsługa komputerowa: Marcin Fidala

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 24 stycznia 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 2. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 2. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200166231741KU AZS UE WrocławDŚL1000
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200166131740KU AZS UE WrocławDŚL858
3. (3.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM736
4. (4.)
WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR692
5. (5.)
SIKORSKA Magdalena198693214875KU AZS ANS ŁomżaPDL685
6. (6.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ629
7. (7.)
WOŁOWIEC Dominika1997107820144Politechnika RzeszówPKR595
8. (8.)
ZAŁOMSKA Roksana19913512597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS595
9. (9.)
ZAKRZEWSKA Agata200089834678KTS TarnobrzegPKR581
10. (10.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993136717071MUKS Start NadarzynMAZ580
11. (11.)
BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR551
12. (12.)
KRZYSIEK Paulina1996136417206MUKS Start NadarzynMAZ545
13. (13.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR545
14. (14.)
MICHALAK Aleksandra200189732488KTS TarnobrzegPKR539
15. (15.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200132826433Energa KTS ToruńKPM509
16. (16.)
GALUS Katarzyna1998106525367Politechnika RzeszówPKR509
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL390
2. ( - .)
ŁĘGOWSKA Maja2008638047219MKS Emdek BydgoszczKPM0
3. (124.)
SALECKA Wiktoria200840748391Politechnika LublinLLS233
4. (22.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU419
5. (38.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ323
6. (32.)
GAJEWSKA Natalia20036638984KS Bronowianka KrakówMŁP357
7. (20.)
LIS Martyna200220733288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ438rank.
8. (111.)
WIĘCKOWSKA Julia2002131735147Bogoria Grodzisk Maz.MAZ240
OPO
9. (41.)
GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR308
10. (28.)
GRYKO Kamila200276735799UKS Dojlidy BiałystokPDL386
11. (31.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM358org.
12. (34.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM347
13. (19.)
ŁEBEK Alicja199963830666KTS GliwiceŚLS457
14. (21.)
TOMECKA Julia2002163229896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS429rank.
ŚWI
15. (17.)
BOGDANOWICZ Natalia200723944850Warmia Lidzbark Warm.WMZ499
16. (107.)
CHUDY Anita200084432916LKTS LubońWLP241
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL418
2. (24.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL405
3. (27.)
GAWORSKA Zuzanna200365936872KU AZS UE WrocławDŚL390
4. (29.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP361
5. (30.)
GILEWSKA Dominika200263335868KTS GliwiceŚLS358
6. (36.)
RAKOWSKA Karolina200264235457KTS GliwiceŚLS335
7. (37.)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ331
8. (39.)
JACKOWSKA Julia200176832252UKS Dojlidy BiałystokPDL316
9. (44.)
BRZĘCZEK Eliza200067231521Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ300
10. (45.)
FRANASZCZUK Klaudia2002162533137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS298
11. (46.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL295
12. (48.)
BRODA Klaudia2003201844687KSTS KrosnoPKR286
13. (49.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ285
14. (52.)
PŁOTKA Magda2001155433947KTSK LuzinoPOM281
15. (55.)
STEFAŃSKA Kinga198019895KTS TarnobrzegPKR276
16. (62.)
MIKLASZEWSKA Maja200133831684Energa KTS ToruńKPM272
17. (63.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ271
18. (69.)
KLABIŃSKA Agata199862329313KS Stella GnieznoWLP268
19. (71.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ266
20. (75.)
GIERACH Katarzyna200067429270Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ263
21. (77.)
PALACZ Katarzyna199462419648KS Stella GnieznoWLP262
22. (78.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ261
23. (79.)
GÓRSKA Michalina200376638302UKS Dojlidy BiałystokPDL260
24. (93.)
PŁOTKA Katarzyna2000155333946KTSK LuzinoPOM247
25. (95.)
WITKOWSKA Julia199979524707MRKS GdańskPOM247
26. (102.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM244
27. (103.)
STOPIŃSKA Marta198625704046UKS MakówŁDZ243
28. (105.)
SKWAREK Julia200678840098UKS Dojlidy BiałystokPDL242
29. (115.)
KLUSZEWSKA Milena200233235679Energa KTS ToruńKPM239
30. (116.)
RAZAKOWSKA Estera200289439103JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS239
31. (117.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ238
32. (122.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200613543750GKTS GdańskPOM234
33. (135.)
STOSIO Martyna201013350157GKTS GdańskPOM224
34. (136.)
KAMIŃSKA Marcelina1997739026708LUKS StraszynPOM224
35. (163.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ206
36. (166.)
BIAŁK Karolina200979646177MRKS GdańskPOM206
37. (170.)
WYSTYRK Marcelina200289549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS203
38. (178.)
ZIMNICKA Marta200780242964MRKS GdańskPOM198
39. (183.)
TROCHIMIUK Katarzyna200221538866Bogoria Grodzisk Maz.MAZ196
40. (187.)
GAWLICZEK Marta200288249676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS194
41. (195.)
FILICZAK Ewa2001162437551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS184
42. (218.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL165
43. (254.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007667849419KTS Nowy Dwór Maz.MAZ137
44. (263.)
ZDROJEWSKA Emilia2002112434640KS Stella GnieznoWLP130
45. (274.)
KASENBERG Magdalena1997165427774WKSN Świt WrocławDŚL120
46. (321.)
NOWAKOWSKA Anna199773229247KS AZS AWFiS GdańskPOM86
47. (385.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM60
48. ( - .)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003442032344MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL0
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
KULPA Konrad199433422944Energa KTS ToruńKPM733
2. (4.)
LEWANDOWSKI Tomasz19857701428UKS Dojlidy BiałystokPDL715
3. (5.)
BAŃKOSZ Michał1995296218932KU AZS UE WrocławDŚL616
4. (7.)
WITKOWSKI Antoni1994168810126KS Polonia KielceŚWI586
5. (8.)
ZANDECKI Jan2001106030683Olimpia-Unia GrudziądzKPM564
6. (10.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU545
7. (11.)
KWAPIŚ Kuba200383731519Ostródzianka OstródaWMZ515
8. (12.)
MAŁACHOWSKI Michał200283834137Ostródzianka OstródaWMZ503
9. (13.)
WĘDERLICH Damian199834221076Energa KTS ToruńKPM503
10. (15.)
MALICKI Szymon19887294216KS AZS AWFiS GdańskPOM492
11. (16.)
KOLASA Szymon2003106738394Politechnika RzeszówPKR477
12. (18.)
WACHOWIAK Łukasz200059529774ZKS Zielona GóraLBU473rank.
13. (19.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL464rank.
14. (21.)
NALEPA Kamil199958725737ZKS Zielona GóraLBU447rank.
15. (22.)
MIASTOWSKI Maksymilian200373036104KS AZS AWFiS GdańskPOM428rank.
16. (24.)
STECYSZYN Jakub200321234803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ423rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (66.)
GALAS Michał1995125218980LKS Odra GłoskaDŚL270
2. (31.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002105834280Olimpia-Unia GrudziądzKPM387
3. (36.)
WALASZEK Przemysław200011030084AUKS Trefl ZamośćLLS341
4. (47.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU302
5. (249.)
BRODZKI Maciej199161416994IKS Start Zduńska WolaŁDZ175
6. (28.)
BIAŁEK Artur1992120814899UKS OlesnoMŁP405
7. (430.)
STAWIKOWSKI Mateusz1993199621531GKTS WiązownaMAZ116woj.
8. (64.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO272woj.
9. (99.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR241
10. (27.)
ZDZIENICKI Kamil19877764664UKS Dojlidy BiałystokPDL405
11. (238.)
DOSZ Sławomir19984026701LKS Pogoń LęborkPOM180
12. (32.)
FELKEL Grzegorz199863127829KTS GliwiceŚLS386
13. (52.)
MALIK Mateusz1992608321899niestow. woj. ŚWIŚWI289
14. (46.)
KUROWSKI Kamil199628821230Dekorglass DziałdowoWMZ310
15. (26.)
SPYCHAŁA Adrian199671424941UKS Piast OstrzeszówWLP406
16. (129.)
WOSKOWICZ Marcin1994210015894Darz Bór KarnieszewiceZPM228
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
XU Wenliang198829123654Dekorglass DziałdowoWMZ406
2. (30.)
TOMASZUK Tomasz199773821229KS AZS AWFiS GdańskPOM390
3. (33.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM356
4. (35.)
DOSZ Adam19963823068LKS Pogoń LęborkPOM345
5. (38.)
DZIUBA Patryk2003106337169Politechnika RzeszówPKR334
6. (39.)
MARCINIAK Szymon2001104736493Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU324
7. (40.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU322
8. (41.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ322
9. (42.)
LEWANDOWSKI Patryk200328944643Dekorglass DziałdowoWMZ319
10. (44.)
CHMIELOWSKI Jakub200380440406KSTS KrosnoPKR314
11. (48.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL297
12. (49.)
CZERWIŃSKI Bartosz200132932657Energa KTS ToruńKPM294
13. (51.)
JURCZAK Michał198980617347KSTS KrosnoPKR290
14. (63.)
CHŁODNICKI Piotr2002153236314GMKS Strzelec FrysztakPKR272
15. (67.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ267
16. (69.)
MATKOWSKI Jakub2003243238775ULKS CiechówDŚL267
17. (73.)
DUDZICZ Adam200171934855KS AZS AWFiS GdańskPOM264
18. (76.)
GOLLA Marco199883343279Ostródzianka OstródaWMZ260
19. (77.)
KOWOL Marek200038028424MUKS Jedynka PszówŚLS260
20. (84.)
DZIADEK Kamil200072031758KS AZS AWFiS GdańskPOM255
21. (88.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL250
22. (90.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR249
23. (93.)
MISZKURKA Jakub200129031321Dekorglass DziałdowoWMZ247
24. (103.)
OSTACHOWSKI Piotr2003118130933BISTS Bielsko-BiałaŚLS240
25. (106.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM239
26. (107.)
KRAWCZYK Jakub199472628368KS AZS AWFiS GdańskPOM238
27. (111.)
DZIDA Karol1995346926393LKS Błękitni NiechłódWLP237
28. (114.)
FERENC Piotr199672127596KS AZS AWFiS GdańskPOM235
29. (115.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM235
30. (120.)
NADOLNY Jakub200860451482ZKS Zielona GóraLBU233
31. (121.)
DYKOWSKI Mateusz199442409905MRKS GdańskPOM233
32. (131.)
WAJDA Hubert200374040946KS AZS AWFiS GdańskPOM227
33. (142.)
REPKE Mateusz2001122136553UKS Dojlidy BiałystokPDL222
34. (146.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU221
35. (158.)
OLEJNIK Mikołaj200373339270KS AZS AWFiS GdańskPOM217
36. (161.)
FILBRANDT Tomasz199072210690KS AZS AWFiS GdańskPOM215
37. (165.)
KUBIC Marcin199624529497Warmia Lidzbark Warm.WMZ212
38. (169.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS211
39. (173.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ209
40. (188.)
JURCZUK Michał2007545844430UKS TS Ósemka BiałystokPDL202
41. (203.)
LIPOWSKI Michał200829345717Dekorglass DziałdowoWMZ197
42. (208.)
KORCZAK Damian2003106838245Politechnika RzeszówPKR193
43. (212.)
STEFANOWICZ Oleg200924249831Warmia Lidzbark Warm.WMZ190
44. (219.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006287342048KS Gwiazda BydgoszczKPM187
45. (225.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU184
46. (226.)
BARANOWSKI Jakub200024335757Warmia Lidzbark Warm.WMZ184
47. (250.)
ADAMIAK Jan2004132637815KS Spójnia WarszawaMAZ175
48. (285.)
LAMPERSKI Jakub2003446542494KTS Grześkowiak KórnikWLP160
49. (295.)
FORMELA Rafał2007308044598MRKS GdańskPOM158
50. (297.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM157
51. (312.)
SZYMANEK Bartłomiej199334020599Energa KTS ToruńKPM151
52. (318.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ149
53. (319.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS149
54. (322.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM149
55. (333.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ143
56. (355.)
SZYDŁO Stanisław197078261506UKS Huragan SosnowiecŚLS138
57. (378.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM133
58. (464.)
BŁASZCZYK Marcel2007168040511KS Polonia KielceŚWI107
59. (466.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM106
60. (470.)
BIELECKI Maciej200826945701Heksa Niedrzwica DużaLLS105
61. (486.)
OLSZEWSKI Marcin2001639429505MKS Emdek BydgoszczKPM100
62. (506.)
NOSIADEK Jakub2007238843413AKS MikołówŚLS94
63. (526.)
LASOTA Mateusz199538221484MUKS Jedynka PszówŚLS88
64. (527.)
SMOLIŃSKI Kamil1994199526783GKTS WiązownaMAZ88
65. (605.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ67
66. (775.)
NIEDŹWIECKI Filip19847313964KS AZS AWFiS GdańskPOM40
67. (789.)
PTAK Wiktor200844143548KS Mysław MysłowiceŚLS40
68. ( - .)
GRZYBOWSKI Tomasz1973199218416GKTS WiązownaMAZ0
69. ( - .)
SITEK Kamil1989199421517GKTS WiązownaMAZ0
70. ( - .)
JADAM Dawid2007272742849PKS Kolping JarosławPKR0
71. ( - .)
CHOJNOWSKI Patryk199025915460TTS Polonia BytomŚLS0