Polski Związek Tenisa Stołowego, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju zapraszają na 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny
Zastępca sędziego głównego
Obsługa komputerowa Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 27 lutego 2024 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek po 2. GPP
Ranking młodzików po 2. GPP

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)KOBOSZ Łucja2011130653185KTS TarnobrzegPKR260
2. (2.)PORĘBA Małgorzata2012107755444Politechnika RzeszówPKR212
3. (3.)
RUDOLF Natasza201118452481LUKS ChełmnoKPM200
4. (4.)
PUZIO Lena201183355449ZKS Zielona GóraLBU196
5. (5.)WIENCEK Oliwia2011840549701MUKS Start NadarzynMAZ184
6. (6.)NOWAK Liliana2011144456172AZS UJD CzęstochowaŚLS174
7. (7.)
NAWROCKA Aleksandra2011252552823Orzeł Wysocko WielkieWLP170
8. (8.)ILCEWICZ Wiktoria201119252097KS Bronowianka KrakówMŁP170
9. (9.)PUŁAWSKA Helena2012794260108UKS Spartakus OtyńLBU170
10. (10.)SONNENBERG Monika20119754022Energa KTS ToruńKPM165
11. (11.)
KOWALIK Greta201217654086LUKS ChełmnoKPM160
12. (12.)BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP160
13. (13.)
KALETA Lilianna2011620149574ULKS MoszczenicaŁDZ155
14. (14.)SOCHOCKA Martyna2013667760069KS Sokół SerockMAZ151
15. (15.)
SKOWROŃSKA Izabela2011279258973KS Nowa Era ToruńKPM148
16. (16.)
LASOTA Nadia2013715254273KS Gwiazda BydgoszczKPM145
17. (17.)WIECZOREK Zuzanna2011886949412KS Polonia ŚmigielWLP145
18. (18.)PUŁAWSKA Amelia2011794156219UKS Spartakus OtyńLBU142
19. (19.)WSZOŁEK Natalia201284947161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS142
20. (20.)
HONKOWICZ Zuzanna2013229355509MKS Radość GorliceMŁP142
21. (21.)ZALEWSKA Julia2011119053787KS AZS WrocławDŚL138
22. (22.)
KLAG Maja2012132049713KS Gorce Nowy TargMŁP138
23. (23.)
SPŁAWSKA Lena2011253152821Orzeł Wysocko WielkieWLP138
24. (24.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ136
25. (25.)
SZYMAŃSKA Hanna2011682849624UKS Energia SiewierzŚLS136
26. (26.)
KUBOSZEK Maja2012260454110RKS Cukrownik ChybieŚLS132
27. (27.)
ŚWIĄTEK Emilia2011410051948UKS OlesnoMŁP132
28. (28.)
ZAWADKA Kaja201130756215ZKS Zielona GóraLBU132
29. (29.)
NOWAK Wiktoria201218154087LUKS ChełmnoKPM132
30. (30.)
BOBEL Izabela2013554760365GKTS WiązownaMAZ132
31. (31.)
SZARMACH Julia2014708253813Ostródzianka OstródaWMZ132
32. (32.)
JASIŃSKA Barbara201128551522ZKS Zielona GóraLBU129
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
KAŁUSKA Zofia2012432254296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ129
34. (34.)
GOLONKA Blanka2011699149696UKS Płomień LimanowaMŁP129
35. (35.)JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU129
36. (36.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO126
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)ZAJĄC Zofia2011118949871KS AZS WrocławDŚL116
2. (49.)
JABŁOŃSKA Anelia201317460747LUKS ChełmnoKPM109
3. (43.)
GORAL Emilia2013645662999Kłos Wola SkromowskaLLS113
LBU
ŁDZ
4. (41.)SKOWROŃSKA Natalia2011822252180CKiS SkawinaMŁP116
5. (33.)
KAŁUSKA Zofia2012432254296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ129
6. (36.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO126
7. (215.)
SAPA Weronika2011367350762LZS KąkolówkaPKR56
8. (53.)
KUŹMA Lena2011566259375UKS TS Ósemka BiałystokPDL107
9. (55.)
GRZYWACZ Nadia2011434956523LUKS StraszynPOM106
ŚLS
10. (66.)SUŁOWSKA Ewa2012969565295UKS Orlęta BilczaŚWI97
11. (56.)
CZARNECKA Natalia2012140854170Dekorglass DziałdowoWMZ104
12. (163.)
KOSIBA Gabriela2011499252868MKTS Sparta ZłotówWLP67
13. (100.)JARCZAK Jagna2011210157390Chrobry MiędzyzdrojeZPM81
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
GOLONKA Blanka2011699149696UKS Płomień LimanowaMŁP129
2. (37.)
KULCZYK Dominika2014624857253KS Start Nowy SączMŁP126
3. (44.)
PAWŁOWSKA Monika201235960451KS AZS UWM OlsztynWMZ113
4. (45.)
KAŁUŻA Aleksandra2013191652002MKS Czechowice-DziedziceŚLS112
5. (46.)
STEFAŃSKA Izabela2013625460869KS Start Nowy SączMŁP112
6. (48.)
GRZYBOWSKA Maja2011554856747GKTS WiązownaMAZ111
7. (50.)
POCZĄTEK Zuzanna2011367150761LZS KąkolówkaPKR109
8. (54.)
GNIAZDOWSKA Laura2011499061303MKTS Sparta ZłotówWLP107
9. (58.)
KLIMA Anna2012287662172MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO104
10. (60.)
SOCHAJ Marcelina2012625359939KS Start Nowy SączMŁP102
11. (61.)
PUSTELNIK Lena2012261054111RKS Cukrownik ChybieŚLS100
12. (62.)
SZCZUTKOWSKA Amelia201218754085LUKS ChełmnoKPM99
13. (63.)
BYRTEK Magda2012181851561Lesznianka Leszna G.ŚLS99
14. (71.)
SOWA Julia2011367650763LZS KąkolówkaPKR94
15. (73.)
ADAMCZAK Lena2013231255700GLKS Orlęta CzaczWLP94
16. (83.)
KUBOSZEK Nicola2013260556163RKS Cukrownik ChybieŚLS89
17. (85.)
DYK Gabriela2012348855215MKS TS Warta ObornikiWLP86
18. (89.)
BEDNARCZYK Julia2011810758454GUKS Sokół JerzmanowaDŚL84
19. (95.)
CIEŚLAR Wiktoria2012182054254Lesznianka Leszna G.ŚLS83
20. (103.)
MAŁEK Adrianna2013317760812MGLKS Odra OławaDŚL80
21. (107.)
PAZIK Amelia2014141254167Dekorglass DziałdowoWMZ80
22. (118.)
KOSECKA Zuzanna2012499162903MKTS Sparta ZłotówWLP77
23. (120.)
UCIECHOWSKA Anna2013253460609Orzeł Wysocko WielkieWLP77
24. (141.)
EWERT Lea2013698761187UKS Płomień LimanowaMŁP72
25. (146.)
KOZDRAŚ Karolina2013366650769LZS KąkolówkaPKR71
26. (162.)
FLOREK Barbara201392062242KS Spektrum SłopniceMŁP67
27. (187.)
OELRICH Antonina2014435260871LUKS StraszynPOM63
28. (203.)
MARDOSZ Zuzanna2011375950573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP61
29. ( - .)
SPŁAWSKA Nadia20111169352822Orzeł Wysocko WielkieWLP0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KWIECIŃSKI Hubert2011455849233Wicher Lisiec WielkiWLP260
2. (2.)
STACHOWIAK Adam201136248883KS AZS UWM OlsztynWMZ212
3. (3.)SŁAWIŃSKI Ignacy201276955406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ210
4. (4.)
TURECKI Jakub2011545946010UKS Gryf GdówMŁP196
5. (5.)HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR190
6. (6.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP174
7. (7.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL170
8. (8.)GLANERT Olaf2012329755060Olimpia-Unia GrudziądzKPM170
9. (9.)PILCH Mikołaj2011531549492KS Bronowianka KrakówMŁP160
10. (10.)FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR160
11. (11.)
TWORKOWSKI Szymon2011567250742UKS TS Ósemka BiałystokPDL160
12. (12.)LEPICH David201148249398LZS ŻywociceOPO160
13. (13.)
KRAWCZYK Leon2011192151734MKS Czechowice-DziedziceŚLS158
14. (14.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR158
15. (15.)
KUROWSKI Beniamin201117860931LUKS ChełmnoKPM152
16. (16.)
ORSZULAK Mateusz2011192649311MKS Czechowice-DziedziceŚLS148
17. (17.)
RATKA Andrzej2011196051167KS Mysław MysłowiceŚLS148
18. (18.)
MATKOWSKI Piotr201183152635ZKS Zielona GóraLBU145
19. (19.)
ODOLCZYK Oliwier2011281853898UATS Batimex PruszkówMAZ142
20. (20.)
PANKOWSKI Jakub201318254097LUKS ChełmnoKPM142
21. (21.)SADOWSKI Daniel2012360249890UKS Lis SierakowicePOM142
22. (22.)JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012329856165Olimpia-Unia GrudziądzKPM142
23. (23.)JUCHA Jakub2011107353184Politechnika RzeszówPKR139
24. (24.)GOZDAL Jakub2011769355028MKS Lewart LubartówLLS135
25. (25.)FLIS Antoni2012118355375KS AZS WrocławDŚL135
26. (26.)
KOPER Szymon2011427651074SL Salos SzczecinZPM132
27. (27.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012142049763Dekorglass DziałdowoWMZ132
28. (28.)SIĄKOWSKI Dominik2011819061242KofT PrzeźmierowoWLP132
29. (29.)
OSICA Adam2012555162683GKTS WiązownaMAZ132
30. (30.)
SZARMACH Antoni2013708153812Ostródzianka OstródaWMZ132
31. (31.)
SOKOŁOWSKI Adam2011566850655UKS TS Ósemka BiałystokPDL129
32. (32.)
WÓJCIK Patryk201219052485LUKS ChełmnoKPM129
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
KOKOT Tymon2011490360934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP126
34. (34.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011815957823UKS Iskra ŁaskoZPM126
35. (35.)
KUSEK Bartłomiej2011136052583TTS Polonia BytomŚLS126
36. (36.)
WIKTOREK Marcin2012776061191UKS Rokicie SzczytnikiMŁP126
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (118.)SWINCICKI Stanisław2013118762308KS AZS WrocławDŚL78
2. (52.)
UTYLSKI Ignacy2013279456370KS Nowa Era ToruńKPM104
3. (37.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012158454463Politechnika LublinLLS126
LBU
ŁDZ
4. (38.)
STACHEL Artur2011376247269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP126
5. (46.)
NAPORA Piotr2011501262626IKTS Broń RadomMAZ112
6. (76.)
STARCZYŃSKI Bartek2012298254538LUKS MańkowiceOPO91
7. (45.)RYMAR Szymon2012413657852KSTS KrosnoPKR116
8. (58.)
KONOPKA Marcel2012566057776UKS TS Ósemka BiałystokPDL100
9. (62.)WOŹNIAK Oliwier2013360852074UKS Lis SierakowicePOM99
ŚLS
10. (43.)KUROWSKI Bartosz2011236059995KS Campeones WąchockŚWI120
11. (41.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012708455490Ostródzianka OstródaWMZ123
12. (44.)
KUCZYŃSKI Piotr2012172256175UKS Żaki TaczanówWLP116
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
KOKOT Tymon2011490360934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP126
2. (34.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011815957823UKS Iskra ŁaskoZPM126
3. (35.)
KUSEK Bartłomiej2011136052583TTS Polonia BytomŚLS126
4. (36.)
WIKTOREK Marcin2012776061191UKS Rokicie SzczytnikiMŁP126
5. (40.)
MILDE Dawid2011549554786OKS OlesnoOPO123
6. (42.)
SOBOŃ Jakub2011136563135TTS Polonia BytomŚLS122
7. (49.)
ROZPARA Jan2011402059934KS Elta ŁódźŁDZ107
8. (50.)
WALASEK Michał2012142249769Dekorglass DziałdowoWMZ106
9. (51.)
PYDYNKOWSKI Adam2013141562267Dekorglass DziałdowoWMZ105
10. (53.)
TARAKAN Michał20145073522823STS Starogard GdańskiPOM103
11. (56.)
KOWALCZYK Bartosz2011670547456KS Gorce Nowy TargMŁP102
12. (57.)
SYKTUS Maciej2011775954032UKS Rokicie SzczytnikiMŁP100
13. (68.)
NOWAKOWSKI Adrian2013278361473KS Nowa Era ToruńKPM95
14. (69.)
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof2011501653232IKTS Broń RadomMAZ95
15. (75.)
SZULTA Adam2013136759574TTS Polonia BytomŚLS92
16. (79.)
MENDREK Borys2011501153231IKTS Broń RadomMAZ90
17. (83.)
WILCZEK Michał2013700764831UKS Płomień LimanowaMŁP89
18. (90.)
WOŹNIAK Maurycy2012349251667MKS TS Warta ObornikiWLP86
19. (94.)
BUCZYŃSKI Grzegorz2011810958456GUKS Sokół JerzmanowaDŚL86
20. (97.)
MOLIŃSKI Jakub2011576250921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL85
21. (98.)
MICHALKIEWICZ Filip2012707358760Ostródzianka OstródaWMZ84
22. (100.)
SADOWSKI Antoni2013707958766Ostródzianka OstródaWMZ83
23. (106.)
MRÓZEK Jakub2012366950766LZS KąkolówkaPKR81
24. (128.)
NOWACKI Jan2012281753897UATS Batimex PruszkówMAZ76
25. (133.)
FEDORYNIEC Wojciech20125072522833STS Starogard GdańskiPOM75
26. (148.)
TYBURSKI Kornel2011279361540KS Nowa Era ToruńKPM71
27. (167.)
MUSIAŁ Jakub2013412859349KSTS KrosnoPKR68
28. (178.)
RUŁKA Filip2012797261416GLUKS Bobry BobrownikiLLS66
29. (192.)
WAJMAN Piotr2011811762316GUKS Sokół JerzmanowaDŚL64
30. (207.)
DZIAŁAK Wojciech2012815659024UKS Iskra ŁaskoZPM61
31. (222.)
OTRĘBA Antoni2011499457792MKTS Sparta ZłotówWLP57
32. (257.)
SZERER Kacper2014570754752LKS Odra GłoskaDŚL51
33. (273.)
ANTOSZEK Kamil2014669861519KS Gorce Nowy TargMŁP48
34. (306.)
KOTLARZ Daniel2011699561234UKS Płomień LimanowaMŁP40
35. (332.)
ŚLEDZIEWSKI Patryk2012376654530UKS Rokicie SzczytnikiMŁP35
36. (347.)
SAŁEK Szymon2012501362627IKTS Broń RadomMAZ33
37. (351.)
BŁASZKIEWICZ Mateusz2012276062077KS Nowa Era ToruńKPM32
38. (359.)
GUBERNAT Eryk2012375459307UKS Rokicie SzczytnikiMŁP31
39. (418.)
TRZCIŃSKI Miłosz2011816157824UKS Iskra ŁaskoZPM23
40. (530.)
KOTLARZ Tomasz2012699762007UKS Płomień LimanowaMŁP16
41. (571.)
KOŁODZIEJ Karol2013699458919UKS Płomień LimanowaMŁP12
42. (656.)
JUSZCZAK Marceli2011815757825UKS Iskra ŁaskoZPM6