Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Start Nadarzyn oraz Gmina Nadarzyn zapraszają na 3. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – kwalifikacje dodatkowe
Kadeci – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Izabela Rozner
Zastępca sędziego głównego Grzegorz Lewandowski
Obsługa komputerowa Rafał Wereszczaka

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 12 marca 2024 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po 2. GPP
Ranking kadetów po 2. GPP

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŁAKOMA Maja2009129446234UKS Dojlidy BiałystokPDL327
2. (2.)
RAJKOWSKA Katarzyna200964445208Olimpijczyk JeżewoMAZ306
3. (3.)
ULATOWSKA Anna2009112241481KS AZS WrocławDŚL274
4. (4.)
KRAUSE Agata2009514245375MKS Emdek BydgoszczKPM272
5. (5.)
KOBOSZ Łucja2011130653185KTS TarnobrzegPKR272
6. (6.)
TWARDAWA Emilia2009193546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS218
7. (7.)
KULCZYCKA Wanessa2010692845740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU218
8. (8.)
PIEKARCZYK Zuzanna201044545181MKS Skawa WadowiceMŁP218
9. (9.)
CZUMARNA Sofija200928261786ZKS Zielona GóraLBU203
10. (10.)
KOWALSKA Julia2009559949781MLUKS Orlik KcyniaKPM203
11. (11.)
CHRĄCHOL Marika20101058146643niestowarz. DŚLDŚL203
12. (12.)
BARTOSZKO Natalia201078549897KS Bronowianka KrakówMŁP196
13. (13.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010111546796KS AZS WrocławDŚL196
14. (14.)
LECH Maja2009192347457MKS Czechowice-DziedziceŚLS190
15. (15.)
RUCIŃSKA Lena2010281149530LKS Wel LidzbarkWMZ187
16. (16.)
SONNENBERG Monika20119754022Energa KTS ToruńKPM183
17. (17.)
ROGULSKA Julia201018352477LUKS ChełmnoKPM183
18. (18.)
MAKAR Aleksandra2010406050586MLKS Nurt PrzemyślPKR181
19. (19.)
RATAJCZYK Nikola200981447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS181
20. (20.)
JAKUBCZYK Weronika2009375648741UKS Rokicie SzczytnikiMŁP178
21. (21.)
CZAJA Julia201058545401MRKS GdańskPOM172
22. (22.)
ADAMCZYK Natasza2010102649680Bogoria Grodzisk Maz.MAZ172
23. (23.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010323048455BOSiR BarcinKPM172
24. (24.)
PUZIO Lena201183355449ZKS Zielona GóraLBU168
25. (25.)
PUŁECKA Gabriela2010576448882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL168
26. (26.)
SERAFIN Antonina2009689348730UKS Żaczek FajsławiceLLS164
27. (27.)
KIERSNOWSKA Natalia2010565949851UKS TS Ósemka BiałystokPDL164
28. (28.)
SMOLAREK Lena2010576550881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL164
29. (29.)
PIETRASZKO Małgorzata2009725645767Meble Anders ŻywiecŚLS163
30. (30.)
BYRTEK Emilia200919149535KS Bronowianka KrakówMŁP163
31. (31.)
LASKOWSKA Emilka2009167145931UKS Return PiasecznoMAZ163
32. (32.)
KUSIŃSKA Blanka2009118047809MUKS Start NadarzynMAZ159
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (63.)
ZALEWSKA Julia2011119053787KS AZS WrocławDŚL118
2. (48.)
PILARSKA Weronika200953047994LUKS ChełmnoKPM131
3. (34.)
ROMANOWSKA Lena2010877048721KS Sygnał LublinLLS159
4. (322.)
JASIŃSKA Barbara201128551522ZKS Zielona GóraLBU40
5. (62.)
ZAWIŚLAK Lena2010288747158LKS Omega KleszczówŁDZ118
6. (42.)
HABA Klaudia2010408951951MKS Tarnovia TarnówMŁP148
7. (39.)
ZARZYCKA Maja2009266152584MUKS Start NadarzynMAZ155
8. (92.)
CICHA Martyna2009271650159MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ106org.
9. (47.)
BONK Anna2010600951715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO132
10. (54.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010508250180UKS MOSiR DuklaPKR128
11. ( - .)
PSZCZOŁOWSKA Emilia20111222767482UKS TS Ósemka BiałystokPDL0
12. (35.)
STOSIO Martyna201061650157GKTS GdańskPOM159
13. (118.)
WSZOŁEK Natalia201284947161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS97
ŚWI
14. (80.)
SZARMACH Julia2014708253813Ostródzianka OstródaWMZ109
15. (33.)
NAWROCKA Aleksandra2011252552823Orzeł Wysocko WielkieWLP159
16. (44.)
CHODYNIECKA Judyta2010384450808UKS Zalew StepnicaZPM141
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
WIECZOREK Zuzanna2011886949412KS Polonia ŚmigielWLP159
2. (37.)
ROGOWICZ Natalia2009682646685UKS Energia SiewierzŚLS155
3. (38.)
GROBELNA Marlena201083049512ZKS Zielona GóraLBU155
4. (40.)
BIAŁK Karolina200958446177MRKS GdańskPOM150
5. (41.)
RUDOLF Natasza201118452481LUKS ChełmnoKPM150
6. (43.)
KARCZMARZ Maria2009129149463UKS Dojlidy BiałystokPDL141
7. (45.)
GROBELNA Lena201082949511ZKS Zielona GóraLBU137
8. (46.)
KONSTANTYN Kaja200978849837KS Bronowianka KrakówMŁP136
9. (50.)
GABRISCH Jana200947954256LZS ŻywociceOPO130
10. (52.)
KMIECIK Zuzanna200987946940Griffin's-Spin SzczecinZPM129
11. (53.)
KLAG Maja2012132049713KS Gorce Nowy TargMŁP129
12. (55.)
KOWALIK Greta201217654086LUKS ChełmnoKPM126
13. (57.)
PUŁAWSKA Helena2012794260108UKS Spartakus OtyńLBU122
14. (58.)
BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP121
15. (59.)
BELICA Nikola2010500752027IKTS Broń RadomMAZ121
16. (60.)
KALETA Lilianna2011620149574ULKS MoszczenicaŁDZ120
17. (64.)
HABA Oliwia2010409051949MKS Tarnovia TarnówMŁP118
18. (65.)
SKAWIŃSKA Liwia2010304444853KS AZS WrocławDŚL116
19. (66.)
BĄK Klaudia2010259947058RKS Cukrownik ChybieŚLS115
20. (67.)
RYDLEWSKA Adrianna2012323261140BOSiR BarcinKPM114
21. (70.)
WOJTYŁA Maja2010108749144Politechnika RzeszówPKR114
22. (71.)
ZAWADKA Kaja201130756215ZKS Zielona GóraLBU113
23. (72.)
STRZELCZAK Agata2010490648243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP112
24. (73.)
BUGAŁA Ewa2010197548875Sportowiec CzęstochowaŚLS111
25. (79.)
RATAJCZYK Aleksandra201081147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS109
26. (81.)
GORAL Emilia2013645662999Kłos Wola SkromowskaLLS109
27. (82.)
BARANEK Olga2009152063299KU AZS ANS ŁomżaPDL109
28. (84.)
PORĘBA Małgorzata2012107755444Politechnika RzeszówPKR108
29. (86.)
FALKOWSKA Martyna2009210051577Chrobry MiędzyzdrojeZPM107
30. (88.)
ROGALA Anna2010107850715Politechnika RzeszówPKR106
31. (90.)
BOŻYK Gabriela2010565051076UKS TS Ósemka BiałystokPDL106
32. (93.)
GRAMSZ Kinga2010619647010ULKS MoszczenicaŁDZ106
33. (95.)
PLESIAK Lena2010349051672MKS TS Warta ObornikiWLP104
34. (96.)
ZAJĄC Zofia2011118949871KS AZS WrocławDŚL104
35. (98.)
KRAMEK Amelia2010916646947Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR104
36. (99.)
WIENCEK Oliwia2011840549701MUKS Start NadarzynMAZ104
37. (100.)
PUŁAWSKA Amelia2011794156219UKS Spartakus OtyńLBU102
38. (104.)
GAJEWCZYK Magdalena2010160649433LUKS ABC Żak PisanicaWMZ100
39. (107.)
JUSTYNA Alicja2011619953498ULKS MoszczenicaŁDZ100
40. (109.)
MALEWICZ Anna201091555383EKS Mlexer ElblągWMZ100
41. (112.)
KUŹMA Lena2011566259375UKS TS Ósemka BiałystokPDL98
42. (117.)
NOWAK Liliana2011144456172AZS UJD CzęstochowaŚLS97
43. (124.)
BOCHNIARZ Alicja2010688253649UKS Żaczek FajsławiceLLS94
44. (126.)
KAŁUSKA Zofia2012432254296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ94
45. (127.)
ZALEWSKA Gabriela2010668252234KS Sokół SerockMAZ94
46. (133.)
SZOCH Izabela2010515059170MKS Emdek BydgoszczKPM92
47. (137.)
NOWAK Wiktoria201218154087LUKS ChełmnoKPM91
48. (144.)
WSZOŁEK Weronika2010261947160RKS Cukrownik ChybieŚLS89
49. (147.)
BUKOWSKA Zuzanna200974955266Bogoria Grodzisk Maz.MAZ87
50. (151.)
LIPSKA Magdalena2010770052278MKS Lewart LubartówLLS85
51. (156.)
KOZDRAŚ Julia2009366550787LZS KąkolówkaPKR84
52. (161.)
KALICIAK Wiktoria2011385057350UKS Zalew StepnicaZPM80
53. (163.)
WŁODARCZYK Justyna2010261551731RKS Cukrownik ChybieŚLS80
54. (166.)
GRZYBOWSKA Maja2011554856747GKTS WiązownaMAZ80
55. (168.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ80
56. (177.)
KUBOSZEK Maja2012260454110RKS Cukrownik ChybieŚLS78
57. (194.)
BOBEL Izabela2013554760365GKTS WiązownaMAZ74
58. (195.)
CZARNECKA Natalia2012140854170Dekorglass DziałdowoWMZ73
59. (204.)
JĘDRASIAK Julia2011344659909AZS UJD CzęstochowaŚLS73
60. (211.)
RZĄSA Maja2010211661404Chrobry MiędzyzdrojeZPM68
61. (213.)
KONDAL Natalia200949465421UKS Fortem PawęzówMŁP67
62. (218.)
SZULAKOWSKA Julia2010667950349KS Sokół SerockMAZ67
63. (219.)
NOWORYTA Łucja2010215951910LKS PiotrowiceMŁP67
64. (220.)
CHUDERSKA Maja2009122159448KTS Nowy Dwór Maz.MAZ66
65. (224.)
MARDOSZ Zuzanna2011375950573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP66
66. (225.)
SZAL Agata2012323461139BOSiR BarcinKPM66
67. (226.)
KOŃSKA Małgorzata2011667455924KS Sokół SerockMAZ66
68. (235.)
PUSTELNIK Lena2012261054111RKS Cukrownik ChybieŚLS64
69. (237.)
DZIKOŃSKA Nikola2011160451796LUKS ABC Żak PisanicaWMZ64
70. (239.)
SZYMAŃSKA Hanna2011682849624UKS Energia SiewierzŚLS62
71. (250.)
GĄTARZ Julia2010916349449Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR58
72. (252.)
BYRTEK Magda2012181851561Lesznianka Leszna G.ŚLS57
73. (258.)
NOWICKA Patrycja2009271947254MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ54
74. (260.)
FRANCZAK Roksana2010356649217Heksa Niedrzwica DużaLLS54
75. (275.)
PIASECKA Wiktoria2013440453362KS Ogniwo ChełmLLS49
76. (281.)
RYDLEWSKA Amelia2010323363840BOSiR BarcinKPM48
77. (291.)
SOCHOCKA Martyna2013667760069KS Sokół SerockMAZ47
78. (292.)
GĄTARZ Karolina2010916449450Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR46
79. (297.)
PIOTROWSKA Sylwia2010216151911LKS PiotrowiceMŁP43
80. (323.)
JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU40
81. (352.)
WROTNIAK Julia2010760847610LZS KąkolówkaPKR35
82. (421.)
LIPKA Aleksandra2010501063416IKTS Broń RadomMAZ15
83. ( - .)
SPŁAWSKA Lena2011253152821Orzeł Wysocko WielkieWLP0
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PAKUŁA Aleks200976447314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ340
2. (2.)
MICHNA Samuel200983242168ZKS Zielona GóraLBU314
3. (4.)
WNĘK Krzysztof2009118844388KS AZS WrocławDŚL253
4. (5.)
GAWLAS Mateusz2009191145186MKS Czechowice-DziedziceŚLS253
5. (6.)
SZYMCZAK Wojciech200977443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ237
6. (7.)
MRUGAŁA Jan2010670847455KS Gorce Nowy TargMŁP237
7. (8.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010193752109MKS Czechowice-DziedziceŚLS234
8. (9.)
PERKOWSKI Kacper2009566446363UKS TS Ósemka BiałystokPDL218
9. (10.)
KAŁUŻA Tomasz2009191746333MKS Czechowice-DziedziceŚLS218
10. (11.)
ŁĄCKI Piotr2010263149820Bogoria Grodzisk Maz.MAZ212
11. (12.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR202
12. (13.)
FABISIAK Tomasz200975445760Bogoria Grodzisk Maz.MAZ199
13. (15.)
SZYMIK Jakub2009193245591MKS Czechowice-DziedziceŚLS187
14. (16.)
SZARY Piotr2009193146674MKS Czechowice-DziedziceŚLS187
15. (17.)
STANIOWSKI Dawid201083449203ZKS Zielona GóraLBU181
16. (18.)
TUREK Oliwier2009288147057JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS181
17. (19.)
GULAN Feliks2009166953927UKS Return PiasecznoMAZ177
18. (20.)
BRYK Alan201028053935ZKS Zielona GóraLBU177
19. (21.)
GACEK Maksymilian2010190951258MKS Czechowice-DziedziceŚLS177
20. (22.)
MARCZAK Cyprian2009740645795Koszalinianin KoszalinZPM172
21. (23.)
KWAPIŚ Adam2009394146989MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ172
22. (24.)
KWIECIŃSKI Hubert2011455849233Wicher Lisiec WielkiWLP168
23. (25.)
TURECKI Jakub2011545946010UKS Gryf GdówMŁP164
24. (26.)
GBIORCZYK Adam2009594852917UKS Orlęta BilczaŚWI163
25. (27.)
KRAWCZYK Leon2011192151734MKS Czechowice-DziedziceŚLS163
26. (28.)
ORSZULAK Kamil2009192546823MKS Czechowice-DziedziceŚLS163
27. (29.)
PAJORSKI Mateusz2009750049071AZS KrakówMŁP163
28. (30.)
STACHOWIAK Adam201136248883KS AZS UWM OlsztynWMZ163
29. (31.)
KRZYŻANOWSKI Jakub20109048016Energa KTS ToruńKPM159
30. (32.)
KORZUS Julian2010276945726KS Nowa Era ToruńKPM159
31. (33.)
PIOCH Filip2010490457265Tajfun Ostrów Wlkp.WLP159
32. (34.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010465744992MTS KwidzynPOM159rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (45.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL137
2. (49.)
RUDOLF Wiktor200918547310LUKS ChełmnoKPM134
3. (42.)
KALINOWSKI Przemysław2009440147029KS Ogniwo ChełmLLS143
4. (40.)
BŁASZCZYK Maciej201027951525ZKS Zielona GóraLBU150
5. (57.)
CIECIURA Kacper2009619554143ULKS MoszczenicaŁDZ124
6. (41.)
PILCH Mikołaj2011531549492KS Bronowianka KrakówMŁP148
7. (261.)
DOBOSZ Jakub201075245752Bogoria Grodzisk Maz.MAZ54
8. (62.)
SIEKIERA Dawid200948551139LZS ŻywociceOPO120
9. (101.)
IWANIUCH Wiktor2010405752183MLKS Nurt PrzemyślPKR102
10. (37.)
GRYCUK Szymon2009565450361UKS TS Ósemka BiałystokPDL155
11. (81.)
LUNKOWSKI Adrian2010492450832UKS Orlik GdyniaPOM109
12. (70.)
CIOSMAK Maciej2009414450966UKS Huragan SosnowiecŚLS115
13. (71.)
KUROWSKI Bartosz2011236059995KS Campeones WąchockŚWI114
14. (110.)
KORZENIEWSKI Andrzej200935047033KS AZS UWM OlsztynWMZ98
15. (47.)
JAROS Ksawier2009222849721TTS TrzemesznoWLP134
16. (51.)
SUKURENKO Karol201013050662KTS KołobrzegZPM131
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
STEFANOWICZ Oleg2009842749831Warmia Lidzbark Warm.WMZ155
2. (36.)
MUSIAŁ Sebastian2010758749064Politechnika RzeszówPKR155
3. (38.)
BURAKOWSKI Konrad2009166446630UKS Return PiasecznoMAZ155
4. (39.)
WÓJCIK Filip2009413956377KSTS KrosnoPKR155
5. (43.)
ZAJĄC Mikołaj2009193848424MKS Czechowice-DziedziceŚLS139
6. (44.)
TOMASZEWSKI Kacper2009807745595UKTS Sokół OrzeszeŚLS137
7. (46.)
HRYTSENKO Artom2010709861809LKTS LubońWLP137
8. (52.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR130
9. (53.)
SŁAWIŃSKI Ignacy201276955406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
10. (54.)
DĘBSKI Gracjan2010405652137MLKS Nurt PrzemyślPKR128
11. (55.)
FRONCZAK Witold2009122454473KTS Nowy Dwór Maz.MAZ127
12. (58.)
NAGEL Nikodem2010496252062UKS Jordan ZakliczynMŁP123
13. (59.)
TWORKOWSKI Szymon2011567250742UKS TS Ósemka BiałystokPDL122
14. (60.)
LEPICH David201148249398LZS ŻywociceOPO120
15. (61.)
HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR120
16. (63.)
GLANERT Olaf2012329755060Olimpia-Unia GrudziądzKPM118
17. (65.)
KUCHARSKI Franciszek2009645554456LKS Odra GłoskaDŚL117
18. (66.)
LORC Błażej2010182556369Lesznianka Leszna G.ŚLS116
19. (68.)
ORSZULAK Mateusz2011192649311MKS Czechowice-DziedziceŚLS116
20. (69.)
GRABOWSKI Miłosz2009386959447KTS Nowy Dwór Maz.MAZ116
21. (72.)
WOJTAK Patryk2009395154682MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ114
22. (73.)
HYZ Jakub2010356752320Heksa Niedrzwica DużaLLS114
23. (77.)
SZYNKIEWICZ Michał2010567050657UKS TS Ósemka BiałystokPDL111
24. (78.)
KOPER Szymon2011427651074SL Salos SzczecinZPM109
25. (79.)
LASMAN Szymon2010333754154UKS Sokolik NiemodlinOPO109
26. (80.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP109
27. (82.)
OPERACZ Kuba2010118558784KS AZS WrocławDŚL109
28. (83.)
FLIS Antoni2012118355375KS AZS WrocławDŚL108
29. (85.)
GOZDAL Jakub2011769355028MKS Lewart LubartówLLS106
30. (86.)
KARCZEWSKI Piotr2009769655304MKS Lewart LubartówLLS106
31. (87.)
KOKOT Tymon2011490360934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP106
32. (89.)
SOKOŁOWSKI Adam2011566850655UKS TS Ósemka BiałystokPDL106
33. (90.)
SIĄKOWSKI Dominik2011819061242KofT PrzeźmierowoWLP104
34. (91.)
BŁASZCZYK Natan2010392946988MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ104
35. (93.)
KUROWSKI Miłosz2011236159994KS Campeones WąchockŚWI104
36. (94.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010604552091UKS Alfa GostyninMAZ104
37. (95.)
KULIK Iwo200976150399Bogoria Grodzisk Maz.MAZ104
38. (97.)
JUCHA Jakub2011107353184Politechnika RzeszówPKR102
39. (98.)
BIERNAT Michał2010329253939Olimpia-Unia GrudziądzKPM102
40. (100.)
STEFAŃSKI Aleksy201091755382EKS Mlexer ElblągWMZ102
41. (106.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012329856165Olimpia-Unia GrudziądzKPM100
42. (107.)
WIECHECKI Tomasz2010149357098Maximus Broker ToruńKPM100
43. (111.)
GURZYŃSKI Adam2009714358076KS Gwiazda BydgoszczKPM98
44. (113.)
PARUCH Wiktor2010116846816KTS GliwiceŚLS97
45. (114.)
DUBINIAK Patryk2009166747489UKS Return PiasecznoMAZ97
46. (116.)
WALASEK Michał2012142249769Dekorglass DziałdowoWMZ96
47. (120.)
WIECZOREK Piotr2009886747380KS Polonia ŚmigielWLP96
48. (121.)
GIERACH Patryk2010393246987MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ94
49. (124.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010141449765Dekorglass DziałdowoWMZ92
50. (132.)
KONOPKA Marcel2012566057776UKS TS Ósemka BiałystokPDL90
51. (136.)
ZDANUCZYK Mateusz2009130553529UKS Dojlidy BiałystokPDL89
52. (138.)
MICHALSKI Tymon201138159198MKS Jedynka ŁódźŁDZ88
53. (139.)
WÓJCIK Patryk201219052485LUKS ChełmnoKPM88
54. (140.)
KROKOWSKI Łukasz2010338365693KS Zjednoczeni BulkowoMAZ87
55. (143.)
SZCZEPANEK Paweł201048857603LZS ŻywociceOPO87
56. (144.)
MILCZARSKI Igor2009604850723UKS Alfa GostyninMAZ87
57. (145.)
LEMIESZEK Igor2009622457203MKS Pogoń SiedlceMAZ87
58. (148.)
PIECOWSKI Szymon201181047418JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS85
59. (155.)
DRELICHOWSKI Alan2010118262097KS AZS WrocławDŚL84
60. (162.)
WITKOWSKI Tymon2010435660391LUKS StraszynPOM81
61. (164.)
BUŃKO Arkadiusz2010731855932IKRTS JózefówMAZ80
62. (166.)
ŻÓŁTEK Daniel2009671052416KS Gorce Nowy TargMŁP80
63. (168.)
STACHEL Artur2011376247269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP80
64. (170.)
CHUŁERAŃSKI Piotr2010731952748IKRTS JózefówMAZ80
65. (173.)
ROZPARA Jan2011402059934KS Elta ŁódźŁDZ79
66. (177.)
MRÓZEK Filip2009366850786LZS KąkolówkaPKR77
67. (181.)
KUROWSKI Beniamin201117860931LUKS ChełmnoKPM76
68. (184.)
MIKICIUK Mikołaj2010513657268IKS Spin BożejowiceDŚL75
69. (188.)
KUSEK Bartłomiej2011136052583TTS Polonia BytomŚLS73
70. (190.)
STAŃKO Bartosz2010352851615PUKS Arka ŁętowniaPKR73
71. (192.)
WĄSIK Stanisław2010625562170KS Start Nowy SączMŁP73
72. (193.)
WANIELISTA Miłosz2009108455683Politechnika RzeszówPKR73
73. (194.)
RYMAR Szymon2012413657852KSTS KrosnoPKR73
74. (196.)
RÓŻYCKI Julian2009432661797Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ73
75. (200.)
BURAKOWSKI Patryk2009166646631UKS Return PiasecznoMAZ72
76. (205.)
KAPIJ Michał2010458661733GZ LZS Polska CerkiewOPO70
77. (209.)
MAJEROWICZ Michał2009222953020TTS TrzemesznoWLP68
78. (214.)
MARDOSZ Maciej2010375848742UKS Rokicie SzczytnikiMŁP66
79. (215.)
SZYMAŃSKI Igor2010668152983KS Sokół SerockMAZ66
80. (220.)
SOMMER Franciszek2009871359876Krzemień Ustrzyki DolnePKR66
81. (224.)
WILK Anatol2011380651163MKS Wolavia WołówDŚL65
82. (228.)
PILCH Michał2010183252704Lesznianka Leszna G.ŚLS64
83. (240.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012158454463Politechnika LublinLLS60
84. (241.)
DZIKOŃSKI Dominik2010160549434LUKS ABC Żak PisanicaWMZ60
85. (248.)
KOWALIK Remigiusz200991451156EKS Mlexer ElblągWMZ57
86. (252.)
KONDAL Mateusz200949565422UKS Fortem PawęzówMŁP57
87. (254.)
SZUSTKOWSKI Aleksander2009622754832MKS Pogoń SiedlceMAZ57
88. (256.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012142049763Dekorglass DziałdowoWMZ57
89. (259.)
ODOLCZYK Oliwier2011281853898UATS Batimex PruszkówMAZ55
90. (262.)
PACUŁA Wiktor2009428756667Rembertów WarszawaMAZ54
91. (268.)
SOBOŃ Jakub2011136563135TTS Polonia BytomŚLS53
92. (273.)
ŻÓŁKIEWSKI Hubert2012637759781KTS Nowy Dwór Maz.MAZ51
93. (274.)
OSICA Adam2012555162683GKTS WiązownaMAZ51
94. (286.)
TOMKOWSKI Dawid2011494952054MOKSiR CzchówMŁP48
95. (288.)
KOWALCZYK Bartosz2011670547456KS Gorce Nowy TargMŁP48
96. (290.)
KAŁUŻNY Tomasz2010197649062Sportowiec CzęstochowaŚLS48
97. (306.)
NOWACKI Jan2012281753897UATS Batimex PruszkówMAZ46
98. (316.)
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof2011501653232IKTS Broń RadomMAZ45
99. (322.)
BUCZYŃSKI Grzegorz2011810958456GUKS Sokół JerzmanowaDŚL44
100. (360.)
ZIOŁO Piotr2012826753016MUKS Start NadarzynMAZ40
101. (362.)
MATKOWSKI Piotr201183152635ZKS Zielona GóraLBU40
102. (363.)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010705353592UKS Return PiasecznoMAZ40
103. (374.)
SZOSTAK Adam2010198051759Sportowiec CzęstochowaŚLS37
104. (395.)
WITKOWSKI Jeremi2014435560384LUKS StraszynPOM35
105. (407.)
SMOCZYŃSKI Szymon2010654462892Lesznianka Leszna G.ŚLS33
106. (444.)
BORYS Oliwier2009500862625IKTS Broń RadomMAZ26
107. (448.)
JURKIEWICZ Michał2010276757221KS Nowa Era ToruńKPM26
108. (449.)
BANACH Jakub2010698064964UKS Płomień LimanowaMŁP26
109. (458.)
TOWAREK Antoni20091192056691Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ24
110. (479.)
KSIĄŻEK Maksymilian201244361455MKS Skawa WadowiceMŁP24
111. (489.)
ŁUKASIK Aleksander2010916753133Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR23
112. (491.)
DYGAS Dawid2009698549697UKS Płomień LimanowaMŁP22
113. (507.)
KOWALCZYK Filip2010604752090UKS Alfa GostyninMAZ21
114. (509.)
LEMPKE Maciej201097864338KS Spójnia WarszawaMAZ21
115. (517.)
NAPORA Piotr2011501262626IKTS Broń RadomMAZ21
116. (518.)
TARKOWSKI Mikołaj2010501455965IKTS Broń RadomMAZ21
117. (527.)
DOMAŁA Nataniel2013667360065KS Sokół SerockMAZ20
118. (570.)
AVETISYAN Kamo2010684460943KS ATS NadarzynMAZ16
119. (571.)
MILCZARSKI Miłosz2010604952092UKS Alfa GostyninMAZ16
120. (573.)
NOWAKOWSKI Wiktor2010486358609Lupus Kabaty WarszawaMAZ16
121. (574.)
PIETRUSZKA Bartosz2011486462998Lupus Kabaty WarszawaMAZ16
122. (574.)
ZABOROWSKI Dawid2010215364751Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ16
123. (574.)
PHAM QUANG Aleks2012281953615UATS Batimex PruszkówMAZ16
124. (582.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011253054287Orzeł Wysocko WielkieWLP15
125. (611.)
MENDREK Borys2011501153231IKTS Broń RadomMAZ13
126. (702.)
MAŁAS Szymon2011486164117Lupus Kabaty WarszawaMAZ8
127. (714.)
TRZCIŃSKI Daniel2009271465622MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ8
128. (761.)
BORZĘCKI Franciszek2011622362024MKS Pogoń SiedlceMAZ5
129. ( - .)
SAŁEK Szymon2012501362627IKTS Broń RadomMAZ0
130. ( - .)
PNIEWSKI Alan20101231367546KS Nowa Era ToruńKPM0
131. ( - .)
PNIEWSKI Olaf20101231467547KS Nowa Era ToruńKPM0
132. ( - .)
DROŻYŃSKI Tomasz20101233167558LKS Gajowianka GajMŁP0
133. ( - .)
TRUHTANOV Timur2012487262996Lupus Kabaty WarszawaMAZ0
134. ( - .)
TROJANOWSKI Igor2009215263357Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ0
135. ( - .)
KUGLIN Igor20101230967543UKS Alfa GostyninMAZ0
136. ( - .)
ZADROŻNY Miłosz2010238853603UKS Return PiasecznoMAZ0