Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów zapraszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Jakub Kordyś
Zastępca sędziego głównego Mieczysław Niemiec
Obsługa komputerowa Michał Majcher

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 20 lutego 2024 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 2. GPP
Ranking juniorów po 2. GPP

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
PAWELEC Zuzanna2006122742929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ359
2. (3.)
GUZIK Aleksandra2006107043209Politechnika RzeszówPKR358
3. (4.)
HOŁDA Karolina2007128945377UKS Dojlidy BiałystokPDL339
4. (5.)
BOGDANOWICZ Natalia2007842044850Warmia Lidzbark Warm.WMZ320
5. (6.)
KRYSIŃSKA Paula2005111944601KS AZS WrocławDŚL304
6. (7.)
JARECKA Malwina2006111838777KS AZS WrocławDŚL287
7. (8.)
MIRECKA Milena200876243500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ281
8. (9.)
GAWORSKA Natalia2007111741986KS AZS WrocławDŚL272
9. (10.)
SKUBA Emilia200576842326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ272
10. (11.)
HADRYŚ Matylda200813445028KS Bronowianka KrakówMŁP260
11. (12.)
ZYNA Julia2008119151171KS AZS WrocławDŚL252
12. (13.)
BOREK Zuzanna2006128641023UKS Dojlidy BiałystokPDL249
13. (14.)
ŚLIWKA Zofia200777542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ249
14. (15.)
DRĄG Marta200517039581LUKS ChełmnoKPM244
15. (16.)
PRZYBYŁ Liliana2006112143311KS AZS WrocławDŚL240
16. (17.)
WĄTOR Oliwia2006108543233Politechnika RzeszówPKR237
17. (18.)
INDEKA Weronika2007191543375MKS Czechowice-DziedziceŚLS229
18. (19.)
KILISZEK Kamila200513540075KS Bronowianka KrakówMŁP221
19. (20.)
RAJKOWSKA Sylwia200658843514MRKS GdańskPOM220
20. (21.)
BOBEK Weronika2006841943527Warmia Lidzbark Warm.WMZ216
21. (22.)
GAJ Milena200853543608KS Bronowianka KrakówMŁP216
22. (24.)
KRAKOWIAK Ewa200561136512GKTS GdańskPOM208
23. (25.)
ŁĘGOWSKA Maja2008514447219MKS Emdek BydgoszczKPM208
24. (26.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200753144204LUKS ChełmnoKPM208
25. (27.)
SKWAREK Julia2006130040098UKS Dojlidy BiałystokPDL208
26. (28.)
KOWALSKA Wiktoria2007560049780MLUKS Orlik KcyniaKPM208
27. (29.)
LEMAŃSKA Klara2006579139380Krajna Sępólno Kraj.KPM206
28. (30.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra200784645637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS200
29. (31.)
ZGIERSKA Aleksandra2007771046500MKS Lewart LubartówLLS200
30. (32.)
ZATYKA Magdalena2008429145937Rembertów WarszawaMAZ200
31. (33.)
PERZ Izabela200853647441KS Bronowianka KrakówMŁP200rank.
32. (34.)
LECH Maja2009192347457MKS Czechowice-DziedziceŚLS200rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (126.)
FURMAN Julia2005111641985KS AZS WrocławDŚL108
2. (121.)
MIKULSKA Kinga2008148948446Maximus Broker ToruńKPM108woj.
3. (95.)
LIPSKA Agata2005769940966MKS Lewart LubartówLLS118
4. (42.)
KULCZYCKA Wanessa2010692845740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU168
5. (75.)
ZAWIŚLAK Lena2010288747158LKS Omega KleszczówŁDZ131
6. (154.)
KOLASA Iwona2007132142293KS Gorce Nowy TargMŁP100woj.
7. (39.)
BARTKIEWICZ Julia2007122043875KTS Nowy Dwór Maz.MAZ178
8. (57.)
MATROS Izabela2007722945144LZS Victoria ChróściceOPO148
9. (49.)
MAKAR Aleksandra2010406050586MLKS Nurt PrzemyślPKR158
10. (77.)
PACELT Anna2007129647620UKS Dojlidy BiałystokPDL128woj.
11. (80.)
CZAJA Julia201058545401MRKS GdańskPOM126
12. (43.)
TWARDAWA Emilia2009193546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS168woj.
13. (61.)
BAJER Emilia2005235946034KS Campeones WąchockŚWI140
14. (58.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008140745707Dekorglass DziałdowoWMZ148
15. (67.)
BOROWSKA Julia2008885347379KS Polonia ŚmigielWLP135woj.
16. (137.)
FALKOWSKA Martyna2009210051577Chrobry MiędzyzdrojeZPM106woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
TOBOREK Maria200881646686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS186
2. (37.)
CHRĄCHOL Marika20101058146643niestowarz. DŚLDŚL186
3. (38.)
SYRDA Zuzanna200613644288KS Bronowianka KrakówMŁP178
4. (40.)
SASS Dorota2006118139168MUKS Start NadarzynMAZ178
5. (41.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010111546796KS AZS WrocławDŚL172
6. (44.)
KUZIO Aleksandra2007192245927MKS Czechowice-DziedziceŚLS166
7. (45.)
OSIŃSKA Oliwia200719343876KS Bronowianka KrakówMŁP166
8. (46.)
ROGULSKA Julia201018352477LUKS ChełmnoKPM162
9. (47.)
ZEMBOWICZ Antonina200777742108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ162
10. (48.)
HAWRO Kinga2008884245671PKS Kolping JarosławPKR158
11. (52.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200662043750GKTS GdańskPOM156
12. (53.)
SALECKA Wiktoria200866148391Politechnika LublinLLS152
13. (56.)
PIEKARCZYK Zuzanna201044545181MKS Skawa WadowiceMŁP148
14. (60.)
ULATOWSKA Anna2009112241481KS AZS WrocławDŚL142
15. (62.)
HOŁODNIUK Paulina2006378943310MKS Wolavia WołówDŚL139
16. (70.)
MADEJ Zofia2007141045709Dekorglass DziałdowoWMZ132
17. (74.)
MURAWSKA Sandra2007112054451KS AZS WrocławDŚL132
18. (79.)
BIAŁK Karolina200958446177MRKS GdańskPOM127
19. (81.)
ZARZYCKA Maja2009266152584MUKS Start NadarzynMAZ126
20. (84.)
SOKOŁOWSKA Maja200829944907ZKS Zielona GóraLBU125
21. (88.)
BARTOSZKO Natalia201078549897KS Bronowianka KrakówMŁP123
22. (89.)
KOPACKA Anna200678944915KS Bronowianka KrakówMŁP121
23. (90.)
BYRTEK Emilia200919149535KS Bronowianka KrakówMŁP121
24. (91.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010508250180UKS MOSiR DuklaPKR121
25. (106.)
SERAFIN Antonina2009689348730UKS Żaczek FajsławiceLLS112
26. (108.)
RATAJCZYK Nikola200981447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS112
27. (111.)
DOŁŻYCKA Lena2009396151274Pionier Średnia WieśPKR111
28. (113.)
ZAJĄC Hanna2006112343484KS AZS WrocławDŚL110
29. (123.)
KUSIŃSKA Blanka2009118047809MUKS Start NadarzynMAZ108
30. (128.)
STOSIO Martyna201061650157GKTS GdańskPOM107
31. (129.)
MACIAŁEK Natalia2008884645673PKS Kolping JarosławPKR107
32. (139.)
SKIBA Emilia2007367443477LZS KąkolówkaPKR106
33. (145.)
ADAMCZYK Natasza2010102649680Bogoria Grodzisk Maz.MAZ105
34. (152.)
BOROWSKA Patrycja2008117946460MUKS Start NadarzynMAZ101
35. (164.)
MURAFA Anastasiia2008122662740KTS Nowy Dwór Maz.MAZ98
36. (177.)
TKOCZ Julia200584838760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS94
37. (181.)
STUDNICKA Anna2006117345850KTS GliwiceŚLS94
38. (184.)
KAŁUSKA Zofia2012432254296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ94
39. (187.)
ROGALA Anna2010107850715Politechnika RzeszówPKR93
40. (197.)
SKAWIŃSKA Liwia2010304444853KS AZS WrocławDŚL88
41. (202.)
ROGOWICZ Natalia2009682646685UKS Energia SiewierzŚLS86
42. (211.)
KONSTANTYN Kaja200978849837KS Bronowianka KrakówMŁP83
43. (219.)
WOJTYŁA Maja2010108749144Politechnika RzeszówPKR79
44. (245.)
MYŚLIWIEC Marta2007116648836KTS GliwiceŚLS67
45. (262.)
WIKTOR Julia20081024747491ATS Bingo RopczycePKR59
46. (273.)
KUŚNIEREK Nadia200580863204JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS56
47. (294.)
ILCEWICZ Wiktoria201119252097KS Bronowianka KrakówMŁP47
48. (299.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ47
49. (336.)
BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP32
50. (336.)
STADNICKA Łucja200822052399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ32
51. (336.)
STRZELCZAK Agata2010490648243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP32
52. (362.)
SZYMAŃSKA Hanna2011682849624UKS Energia SiewierzŚLS28
53. ( - .)
HONKOWICZ Zuzanna2013229355509MKS Radość GorliceMŁP0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GŁAZOWSKI Kacper200575637294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ389
2. (2.)
MICHNA Dawid20059337746Energa KTS ToruńKPM382
3. (3.)
BŁASZCZYK Marcel2007153340511KS Polonia KielceŚWI359
4. (4.)
FORMELA Rafał200758644598MRKS GdańskPOM358
5. (5.)
KULCZYCKI Alan2006129333602UKS Dojlidy BiałystokPDL339
6. (6.)
GAWLAS Michał200575538954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ331
7. (7.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200530835399ZKS Zielona GóraLBU304
8. (9.)
GROMEK Artur2007842140924Warmia Lidzbark Warm.WMZ260
9. (10.)
SMOTER Adam200877047911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ260
10. (11.)
JADAM Dawid2007153442849KS Polonia KielceŚWI258
11. (12.)
WANDACHOWICZ Michał2006130437267UKS Dojlidy BiałystokPDL240
12. (13.)
BRUD Szymon200632244209ŁNS JarosławPKR240
13. (14.)
JURCZUK Michał2007565644430UKS TS Ósemka BiałystokPDL238
14. (15.)
MITAS Jacek200576342830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ237
15. (16.)
MICHNO Krzysztof200729145147ZKS Zielona GóraLBU229
16. (18.)
SZURLEJ Kacper20079841406Energa KTS ToruńKPM228
17. (19.)
SAKOWICZ Mateusz200856044508Dekorglass DziałdowoWMZ228
18. (20.)
PERKOWSKI Kacper2009566446363UKS TS Ósemka BiałystokPDL228
19. (21.)
DOMIN Maciej2005106341092Politechnika RzeszówPKR221
20. (22.)
CHILICKI Dawid2006128744313UKS Dojlidy BiałystokPDL220
21. (23.)
SAWCZAK Miłosz20059536165Energa KTS ToruńKPM216
22. (24.)
PIECOWSKI Miłosz200680941497JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS216
23. (25.)
KOSTYK Kamil2006101845705KS AZS AWFiS GdańskPOM208
24. (26.)
GAWLAS Mateusz2009191145186MKS Czechowice-DziedziceŚLS208
25. (27.)
TOTON Kacper2008108343660Politechnika RzeszówPKR200
26. (28.)
WEIKUM Kacper2006433039068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ200
27. (30.)
HUBKA Karol2006107245364Politechnika RzeszówPKR194
28. (31.)
STĄPOREK Krzysztof200677343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ194
29. (32.)
KLAG Wiktor2007670440794KS Gorce Nowy TargMŁP192
30. (33.)
PILCH Aleksander2008531449073KS Bronowianka KrakówMŁP192rank.
31. (34.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj200658742048MRKS GdańskPOM186rank.
32. (35.)
MRUGAŁA Jan2010670847455KS Gorce Nowy TargMŁP186rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
WNĘK Krzysztof2009118844388KS AZS WrocławDŚL176
2. (44.)
RĘKAS Miłosz2008278945718KS Nowa Era ToruńKPM168
3. (45.)
SŁOMKA Artur2005357043207Heksa Niedrzwica DużaLLS168
4. (39.)
NADOLNY Jakub200829251482ZKS Zielona GóraLBU184
5. (49.)
ADAMIAK Bartosz2007619144160ULKS MoszczenicaŁDZ162
6. (103.)
GNIADEK Piotr2008670147452KS Gorce Nowy TargMŁP114woj.
7. (38.)
SZYMCZAK Wojciech200977443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ184
8. (66.)
WODNIAK Michał200549041871LZS ŻywociceOPO133
9. (56.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR156
10. (77.)
LINSKYI Bohdan2007897862971UKS Dojlidy BiałystokPDL125
11. (41.)
FRANC Igor2005101736385KS AZS AWFiS GdańskPOM178woj.
12. (36.)
SKÓRKO Bartłomiej200581536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS186
13. ( - .)
MURASICKI Igor20071234848115KS Campeones WąchockŚWI0
14. (98.)
LIPOWSKI Michał200855845717Dekorglass DziałdowoWMZ114
15. (50.)
KAŹMIERCZAK Michał2008885843380KS Polonia ŚmigielWLP160
16. (91.)
LISEK Konrad2006255949127Visonex Top WierzbięcinZPM119
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
RĘKAS Maciej2008278845719KS Nowa Era ToruńKPM186
2. (40.)
SZARY Piotr2009193146674MKS Czechowice-DziedziceŚLS178
3. (42.)
KUFEL Karol2008725244511Meble Anders ŻywiecŚLS178
4. (46.)
SOLIŁO Dominik200730045996ZKS Zielona GóraLBU168
5. (47.)
STEFANOWICZ Oleg2009842749831Warmia Lidzbark Warm.WMZ168
6. (51.)
JUREK Mikołaj2005432143149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ160
7. (52.)
BABIAK Oliwier2008428346773KU AZS UZ Zielona GóraLBU160
8. (53.)
JANIK Maciej200796948634KS Spójnia WarszawaMAZ158
9. (55.)
NOSIADEK Jakub2007320843413KS Naprzód BorucinŚLS156
10. (57.)
CZAPUTA Piotr2008166151215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS152
11. (58.)
ZGUCZYŃSKI Szymon200621237893SMS WłodawaLLS140
12. (59.)
BUDZICH Dawid2007263037363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ139
13. (61.)
DURDA Michał200847850152LZS ŻywociceOPO136
14. (62.)
SAWINA Maksymilian20089646568Energa KTS ToruńKPM136
15. (64.)
KOWALCZYK Antoni2008356946776Heksa Niedrzwica DużaLLS134
16. (65.)
KĘSIK Gracjan2006276847144KS Nowa Era ToruńKPM134
17. (69.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005497146723ULKS LachowiceMŁP132
18. (71.)
ŻYGADŁO Franciszek2008119243097KS AZS WrocławDŚL128
19. (74.)
PIOTROWSKI Adam200855948984Dekorglass DziałdowoWMZ128
20. (76.)
BIELECKI Maciej2008356545701Heksa Niedrzwica DużaLLS128
21. (79.)
STANIOWSKI Dawid201083449203ZKS Zielona GóraLBU124
22. (83.)
RÓŻYCKI Daniel2007134951066Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU124
23. (85.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010193752109MKS Czechowice-DziedziceŚLS122
24. (87.)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej2007611449069LUKS SkrzyszówMŁP121
25. (96.)
SOBIESZEK Bogumił2005118642675KS AZS WrocławDŚL116
26. (97.)
SKWIERZ Jakub2005543341436ATS Bingo RopczycePKR114
27. (100.)
STOLARCZYK Kryspin200856145716Dekorglass DziałdowoWMZ114
28. (108.)
MANIEWSKI Adam2007134846833Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU113
29. (109.)
NAGEL Kacper2006670947976KS Gorce Nowy TargMŁP113
30. (114.)
CHRZANOWSKI Patryk2008565247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL112
31. (115.)
SZYMIK Jakub2009193245591MKS Czechowice-DziedziceŚLS112
32. (116.)
ULATOWSKI Wiktor2007380541480MKS Wolavia WołówDŚL112
33. (117.)
SZCZUKA Kamil2005566944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL111
34. (118.)
KAŁUŻA Tomasz2009191746333MKS Czechowice-DziedziceŚLS111
35. (121.)
DERESZEWSKI Michał2007276349068KS Nowa Era ToruńKPM110
36. (122.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007566644013UKS TS Ósemka BiałystokPDL108
37. (125.)
GULAN Feliks2009166953927UKS Return PiasecznoMAZ108
38. (134.)
MUSIAŁ Sebastian2010758749064Politechnika RzeszówPKR105
39. (139.)
HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR104
40. (141.)
ŻABIŃSKI Piotr2005108945597Politechnika RzeszówPKR103
41. (142.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR103
42. (144.)
SZESZKO Karol2008149245889Maximus Broker ToruńKPM102
43. (145.)
STANIOWSKI Stanisław200883549202ZKS Zielona GóraLBU102
44. (150.)
ŁĄCKI Piotr2010263149820Bogoria Grodzisk Maz.MAZ101
45. (153.)
BROSZKIEWICZ Karol2007525840830KTS KozieniceMAZ101
46. (160.)
GALA Dawid2005116344824KTS GliwiceŚLS99
47. (165.)
WROTNIAK Karol2007408545447TG Sokół DynówPKR98
48. (183.)
ZAJĄCZKOWSKI Rafał2005771352366KTS WolbromekDŚL92
49. (185.)
FORNAL Adrian2008507947118UKS MOSiR DuklaPKR92
50. (186.)
TWORKOWSKI Dawid2008567150741UKS TS Ósemka BiałystokPDL91
51. (198.)
PARUCH Oskar2007116746817KTS GliwiceŚLS86
52. (199.)
SADOWSKI Kamil200776643501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ86
53. (203.)
KOPEĆ Jakub2005107550239Politechnika RzeszówPKR86
54. (231.)
PANASIUK Oliwier200798148678KS Spójnia WarszawaMAZ75
55. (232.)
MOŁAS Kacper2007167352077UKS Return PiasecznoMAZ75
56. (236.)
CIOSMAK Maciej2009414450966UKS Huragan SosnowiecŚLS75
57. (237.)
DĘBSKI Gracjan2010405652137MLKS Nurt PrzemyślPKR74
58. (240.)
WANIELISTA Miłosz2009108455683Politechnika RzeszówPKR74
59. (246.)
STACHURSKI Jan2005733149888IKRTS JózefówMAZ71
60. (249.)
ZIELIŃSKI Alan2008884845674PKS Kolping JarosławPKR70
61. (250.)
KROKER Krzysztof2007287754695MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO70
62. (260.)
KNEVELS Daniel2008116548542KTS GliwiceŚLS67
63. (261.)
GERKE Mikołaj2005758350240Politechnika RzeszówPKR67
64. (264.)
JABŁOŃSKI Karol2006344446804AZS UJD CzęstochowaŚLS67
65. (279.)
SZEWCZYK Hubert2005656944864MKS Centrum KrakówMŁP63
66. (288.)
GOLEŃ Paweł2009412245966KSTS KrosnoPKR61
67. (290.)
WÓJCIK Filip2009413956377KSTS KrosnoPKR60
68. (291.)
SZCZYPEK Jakub200698648221KS Spójnia WarszawaMAZ60
69. (305.)
WYDMUCH Łukasz2008345859377AZS UJD CzęstochowaŚLS56
70. (310.)
BURAKOWSKI Mateusz2005166546049UKS Return PiasecznoMAZ55
71. (311.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP55
72. (321.)
PETRUCHOK Valentyn2005387661867KTS Nowy Dwór Maz.MAZ53
73. (322.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR52
74. (325.)
MRÓZEK Filip2009366850786LZS KąkolówkaPKR52
75. (328.)
GAJEWSKI Hubert200760846741GKTS GdańskPOM51
76. (334.)
NAGEL Nikodem2010496252062UKS Jordan ZakliczynMŁP50
77. (337.)
RYMAR Szymon2012413657852KSTS KrosnoPKR50
78. (344.)
SAWECKI Michał200798347082KS Spójnia WarszawaMAZ48
79. (345.)
MAŁYSZEK Maciej20051107844855Heksa Niedrzwica DużaLLS47
80. (347.)
POLOK Paweł2006192843376MKS Czechowice-DziedziceŚLS47
81. (358.)
KULAS Dawid2006921457102GKTS GdańskPOM45
82. (364.)
WYDMUCH Mateusz2008346059378AZS UJD CzęstochowaŚLS44
83. (365.)
ENGLOT Mateusz2008507847556UKS MOSiR DuklaPKR44
84. (374.)
PRZEKLASA Karol200649854653UKS Fortem PawęzówMŁP44
85. (394.)
WIECHECKI Tomasz2010149357098Maximus Broker ToruńKPM39
86. (402.)
IWANIUCH Wiktor2010405752183MLKS Nurt PrzemyślPKR39
87. (459.)
SIKOŃ Maciej2007496448303UKS Jordan ZakliczynMŁP28
88. (473.)
PROTSENKO Tymofii2005531662847KS Bronowianka KrakówMŁP28
89. (480.)
CHŁOPEK Błażej2006610954654LUKS SkrzyszówMŁP27
90. (489.)
GONTARZ Antoni2005214759946Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ26
91. (498.)
ZGÓRKA Jan2006433354596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ26
92. (500.)
KUROWSKI Maksymilian200897749418KS Spójnia WarszawaMAZ26
93. (557.)
KUCZORA Karol2007214948238Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ20
94. (619.)
HUBKA Piotr2009366350784LZS KąkolówkaPKR12
95. ( - .)
MUSIAŁ Jakub2013412859349KSTS KrosnoPKR0
96. ( - .)
GOMUŁKA Hubert2011412361589KSTS KrosnoPKR0
97. ( - .)
WINTER Marcel2010413853015KSTS KrosnoPKR0
98. ( - .)
BOBER Mateusz2009366150792LZS KąkolówkaPKR0
99. ( - .)
HONKOWICZ Kacper2009229254592MKS Radość GorliceMŁP0
100. ( - .)
MĘTEL Karol2005256047125Visonex Top WierzbięcinZPM0